fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ultrasi proszą o wsparcie

Zbiórka na oprawy przed meczem z Dudelange

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przy okazji jutrzejszego meczu z Dudelange w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy, Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy. Dwie ostatnie zbiórki przeprowadzone na naszym stadionie, ze względu na słabą frekwencję, przyniosły 34 tys. złotych na legijne konto ultras. Przypomnijmy, że NS-i przygotowali oprawy zarówno wyjazdowego meczu ze Spartakiem, jak i ostatniego meczu z Lechią. Poniżej pełna informacja od Nieznanych Sprawców:"Drodzy Kibice!
No więc tak, sezon powoli się rozkręca i nie można powiedzieć, abyśmy mogli narzekać na wakacyjną nudę. Za nami wyjazd do Trnavy, gdzie mieliśmy okazję jak przystało na kibiców Legii pokazać się godnie z różnych kibolskich stron. Z NaSzej strony pojawiła się dawno niewidziana na europejskim wyjeździe oprawa - całkiem spora jak na wyjazd sektorówka, do której odpaliliśmy prawie 100 rac. Warto też mieć w pamięci, że przed wyjazdem do Czechosłowacji, byliśmy w Kielcach, gdzie bawiliśmy się naprawdę zajebiście.
Na ostatnim meczu w Warszawie, również pełnym kibicowskich emocji, mieliśmy zaszczyt po raz kolejny oddać hołd Powstańcom. Sektorówka w asyście czarnych świec zrobiła swój klimat i była miejmy nadzieje kolejną małą cegiełką do pielęgnowania pamięci o Powstaniu Warszawskim.

Celowo w tym tekście nie poruszamy tematów, jak to się ładnie mówi 'piłkarskich'. Jest w życiu dużo ważniejszych spraw, fakty są jednak takie, że marzenia o kolejnych meczach z Realem i Blackburn Rovers, musimy odłożyć na potem. Teraz walczymy o Ligę Europy i nawet jeśli gramy z drużyną piekarzy z Luksemburga, to naszym obowiązkiem jest być na każdym meczu Legii, wspierać ją i dawać z siebie 100% w każdej sytuacji. Kto tego nie rozumie i pojebało mu się w głowie od dobrobytu w postaci ciągłych większych i mniejszych sukcesów naszego klubu, niech się poważnie zastanowi.
Wobec czego wszyscy widzimy się w czwartek na meczu i zapierdalamy jak przystało na kibiców Legii, razem mamy wywalczyć awans do Ligi Europy!

Przy okazji czwartkowego meczu przeprowadzimy ZBIÓRKĘ NA OPRAWY. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że zbiórki pojawią się coraz częściej, ale z przykrością stwierdzamy, że ze względu na marną frekwencję ich wyniki są dużo słabsze od tych osiąganych kiedyś. Podczas dwóch ostatnich zbiórek, udało nam się zebrać 34 tys.zł za co oczywiście jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, ale pamiętacie pewnie, że kiedyś taki wyniki nie był dużym zaskoczeniem w jednej zbiórce. Dlatego prosimy Was o wspieranie ruchu ultras, abyśmy znowu mogli przypomnieć o sobie w Europie.
Do zobaczenia"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.