REKLAMA

Dobrzy Ludzie i Legijne Bielany odnawiają dziecięce murki

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa Dobrzy Ludzie wraz z legionistami z Bielan ozdobiła dwa warszawskie murki przy placach zabaw, motywami z kultowych bajek lat 90. Motywem na jednym z nich jest Gigi La Trottola z popularnej przed kilkunastu laty kreskówki, na drugim znajdują się Hyzio, Dyzio i Zyzio, czyli bohaterowie bajki o Kaczorze Donaldzie. Oczywiście w obu przypadkach, na graffiti zdobiącym mury znalazły się legijne motywy.

Wspierać Dobrych Ludzi można poprzez zakup gadżetów produkowanych przez grupę, która prowadzona jest przed wszystkimi meczami przy Ł3 w Źródełku. W ofercie m.in. poduszki, kubki, vlepki i wiele innych gadżetów z bajkowymi i legijnymi motywami. Zachęcamy do wspierania!



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Chińczyk - 10.08.2018 / 05:46, *..73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jesteście mistrzami.Niech piłkarze biorą z was przykład

odpowiedz
Do Tomek Mokotów - 09.08.2018 / 22:02, *..dynamic.chello.pl

A czemu nie? mamy drużynę koszykówki również

odpowiedz
Tomek Mokotów - 09.08.2018 / 09:06, *..102

Fajne prace i pomysł :)

Tylko czemu piłka do kosza?

odpowiedz
Rambo - 08.08.2018 / 21:51, *..centertel.pl

Do Robert:

Tak, dobrze pamiętasz :) Tsubasa, Gigi... oglądało się za małolata :)

odpowiedz
kibol - 08.08.2018 / 13:53, *..dynamic.gprs.plus.pl

Bracia niedawno ktoś z moich znajomych udostępnił ten link https://pomagam.pl/pomoc_dla_przemka Znam chłopaka z wyjazdów i z ZYLETY. Proszę pomóżmy Mu! Pokażmy naszą siłe kibicowskiej rodziny! WPŁACAJMY I UDOSTEPNIAJNY!!! CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM

odpowiedz
rafciu - 08.08.2018 / 13:38, *..ibs.net.pl

byłem zdjęcie z dzieciakami zrobiłem przy murku. Chomiczówka zawsze z Legią

odpowiedz
Robert - 08.08.2018 / 13:01, *..centertel.pl

białe majtki:) dobrze pamiętam?

odpowiedz