fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Zagłębiem Sosnowiec

Redakcja, źródło: Legionisci.com

19 sierpnia o godzinie 15:30 Legia Warszawa rozegra mecz 5. kolejki Ekstraklasy z Zagłębiem Sosnowiec. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach i Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki".

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w pracujące niedziele w godz. 9:00-20:00.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się lub studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 65. roku życia.

Cennik biletów:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

Pawi - 11.08.2018 09:09:47, *.ds.po.opole.pl

czy na pewno dzieci do lat 8 maja darmowy wstęp? Pisałem ostatnio w tej sprawie do klubu i powiedzieli mi, że dzieci do lat 7 mają darmowy wstęp.

Redakcja (LL!): Tak jak napisaliśmy - dzieci, które w dniu meczu nie ukończyły 8 lat, uprawnione są do wejścia na stadion za darmo.

L - 11.08.2018 09:52:11, *.axadirect.pl

Bilety po 15 -20 za tą padline nie więcej .

eth - 11.08.2018 10:03:47, *.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dziękujemy miłościwie panującemu nam prezesowi że zezwala nam na oglądanie naszych gwiazd przy tak niskich cenach biletów. To wyróżnienie.

Frustrator - 11.08.2018 12:35:59, *.dynamic.chello.pl

Dziękuję. Po ostatniej kompromitacji nie chodzę i nie oglądam w tv, szkoda czasu i nerwów.

Bie(L)any - 11.08.2018 12:55:23, *.lsas.aero

Prezesie wiadro zimnej wody na głowę .... teraz potrzebny Naszym doping a przy obecnej formie za 40 czy 50 złotych może być krucho z chętnymi do wspierania Legii na Ł3..
Mniej żarcia i picia na trybunę silver czy gold... jak chcę się zarobić na meczu

taco - 11.08.2018 13:51:28, *.centertel.pl

serio po tylu porażkach wciaz takie same ceny :D 30-40 to max na dziś

MatWij - 11.08.2018 15:49:15, *.dynamic.chello.pl

Chyba prezesa pogięło... Nie jestem kibicem sukcesu, na Ł3 chodzą od 7 roku życia, ale takiego wstydu jak po ostatnich meczach jeszcze nie czułem, a ten jeszcze z biletami po 65 zeta wyskakuje. Poczekam, może pan mioduski przemyśli sprawę, wyciągnie wnioski i... poda się do dymisji, bo a piłce się nie zna a NASZA LEGIA to coś więcej niż jeden z jego biznesów... MIODUSKI WON NIEUDACZNIKU!

MatWij - 11.08.2018 16:00:53, *.dynamic.chello.pl

Chyba prezesa pogięło... Nie jestem kibicem sukcesu, na Ł3 chodzą od 7 roku życia, ale takiego wstydu jak po ostatnich meczach jeszcze nie czułem, a ten jeszcze z biletami po 65 zeta wyskakuje. Poczekam, może pan mioduski przemyśli sprawę, wyciągnie wnioski i... poda się do dymisji, bo a piłce się nie zna a NASZA LEGIA to coś więcej niż jeden z jego biznesów... MIODUSKI WON NIEUDACZNIKU!

Ma - 11.08.2018 16:03:08, *.dynamic.chello.pl

KUDŁATY ODEJDŹ, WSTYDU OSZCZĘDŹ!

L87 - 11.08.2018 18:35:59, *.play-internet.pl

Jadę ale tylko dlatego ze to mecz z Zagłębiem S

Do Bielany - 11.08.2018 19:08:20, *.centertel.pl

Akurat ilość jedzenia i picia vs ceny na Silver czy Gold to słaby przykład... Gdybyś wiedział jak funkcjonuje horeca to by Ci żal du#¥ nie sciskał że ktoś za chore pieniądze zje czy wypije bo dla Klubu najbardziej dochodowy biznes.

Szymon - 12.08.2018 01:38:16, *.play-internet.pl

Do końca Legia i Zagłębie !!!

Plaskacz - 12.08.2018 03:24:50, *.dynamic.chello.pl

@MatWij
Jak ci 65zł nie pasuje to przyjdź na Żyletę za 40. Tylko załóż barwy, a nie na niebiesko jak ostatnio.

L - 13.08.2018 14:28:51, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wierze pierwszy mecz z Zagłębiem od nie pamiętam ilu lat a durnie w komentarzach piszą że nie idą bo cena za wysoka i gra za słaba. Albo jesteście kibicami Legii albo jesteście kibicami sukcesów Legii czego niegdy nie zrozumiem...

Michu - 13.08.2018 15:18:23, *.static.ip.netia.com.pl

Moze byc ciekqwie pod wzgledem kibicowskim

MaxSC - 13.08.2018 16:09:55, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Szkoda ze taka sytuacja u Was ale i tak się wybieram z Sosnowca. Oby nie było braku dopingu bo to dla mnie będzie dramat

Heh - 13.08.2018 17:33:32, *.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie jest dobrze na gold każdy może kupić bilet

ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE - 13.08.2018 18:36:57, *.dynamic.gprs.plus.pl

(L&ZS)

Hiszpan - 13.08.2018 22:28:50, *.play-internet.pl

Bileciki ogarnięte. Witamy przyjaciół z Sosnowca. O Zagłębie o Sosnowiec!!!!!

do L - 13.08.2018 14:28:51 - 14.08.2018 06:41:24, *.dynamic.chello.pl

Słyszałeś "MatWij". Nie jest kibicem sukcesu i chodzi na Ł3 od 7 roku zycia hehe

Kibic32 - 14.08.2018 07:19:38, *.adsl.inetia.pl

Witam. Szkoda ze ten mecz jest w niedzielę i o takiej godzinie taki mecz to się gra w sobotę i to wieczorem więcej kibiców by przyjechało z Sosnowca a tak będzie może o koło 1500. Duże zainteresowanie było meczem w Sosnowcu a teraz jak przenieśli mecz na niedzielę to może wszystkich z Sosnowca będzie 1500 a to co wiem to dużo ludzi już zakupiło bilety w Warszawie

do kibic32 - 14.08.2018 08:47:45, *.play-internet.pl

W czwartek gramy w Luksemburgu,wrócą w piątek i co i następnego dnia mają juz grać następny mecz bo kibic32 tak chce?

Adasko - 14.08.2018 10:56:53, *.centertel.pl

Jeczycie tylko o cenach o kudlatym a na burgery ze zmielonej budy wiecej kasy wydacie w jednej z luksusowych markowych restauracji. W niedziele trzeba byc a nie mowic ze za pozno dla braci z Sosnowca Oni na pewno sobie poradza i nikt nie bedzie marudzil ze maja kilometry do przebycia a nie dwa przystanki autobusem. Wiec ruszcie dup.. Na mecz jazda z dopingiem przywitajmy Braci jak nalezy !

Mioduch won! - 14.08.2018 11:52:22, *.centertel.pl

Zdecydowanie za tanie bilety powinny być minimum po 60 zł mimo karnetu odpuszczam nie będę udawał ze pada deszcz jak grajki plują w twarz, Legia to my!

Kibic32 - 14.08.2018 12:44:58, *.adsl.inetia.pl

To jest wiadome ze nie ma innej opcji bo grają LE ja tylko wyraziłem swoje zdanie ze szkoda ze ten mecz nie jest w sobotę bo więcej ludzi by pojechało a nie wszyscy dadzą sobie radę na załatwienie wolnego w pracy lub jak ktoś pracuję na zmiany i będzie miał na rano a nie da rady sobie załatwić innej zmiany to odpuści wyjazd o to mi chodzi tylko ze niedziela to taki termin z dupy. Wiem sam po sobie ze jak jechałem na mecz Legi co do przejechania mam trochę to prosto jechałem do pracy z dworca taka prawda i dużo jest takich osób jak ja ze staramy się i jak nie koliduje to z naszym meczem to jesteśmy na L pozdrawiam i żeby nie było ze się napinam Zagłębie i Legia

dino - 14.08.2018 13:02:48, *.business.static.de.bt.net

kibic32, ogarnij się, mecz byłby w sobotę, gdyby nasi dla radę Spartakovi Trnava, trudno, żeby grali co 2 dni, bo akurat gramy z kibicowskimi przyjaciółmi.

Rafal - 14.08.2018 14:55:04, *.play-internet.pl

Legia i Zagłębie, Zagłębie i Legia

do miosuski won - 14.08.2018 17:51:14, *.static.chello.pl

jak przychodzisz dla mioduskiego i piłkarzy to masz problem z głową wszyscy na mecz ! nasza zgoda najlepsza w Polsce jest !

Gall - 15.08.2018 22:45:51, *.dynamic.chello.pl

Parę lat temu obiecałem moim córką że jak Zagłębie zagra w ekstraklasie z Legią to zabiorę je do Wawy na Łazienkowską żeby zobaczyły najlepszy doping w Europie. W niedziele melduje się na meczyku z nimi. Bracia pokażcie moc żeby zapamiętały to na całe życie. Pozdrawienia ze Sportowej Dąbrowy.

Anty(L)oczek - 16.08.2018 20:22:50, *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie właściciel szkoda słów. Rozwalił Pan drużynę, nie zna się Pan na prowadzeniu klubu, Legia to nie maskotka. Wypad z Łazienkowskiej.....