fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ostatni trening przed meczem z F91 Dudelange

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W środę legioniści trenowali od godziny 18 . Z powodu żaru lejącego się z nieba trening z bocznego boiska został przeniesiony na główną płytę. W zajęciach wzięło udział 25 zawodników - do trenujących dołączył William Remy. Po krótkiej przebieżce piłkarze wykonywali ćwiczenie z piłkami. Dzięki niemu szlifowali podanie bez przyjęcia, zadanie uczyło też komunikacji.

W międzyczasie czwórka naszych bramkarzy odbywała zajęcia z trenerem Krzysztofem Dowhaniem. Golkiperzy zaczęli od rozgrzewki, po czym przeszli do ćwiczeń na refleks oraz celność podań.

Po kwadransie zajęcia zostały zamknięte dla mediów. Już jutro o godzinie 21 "Wojskowi" zagrają z Dundelange. Zapraszamy wszystkich na Ł3 do wspierania mistrza Polski.


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

SEBO(L) - 09.08.2018 01:53:19, *.play-internet.pl

Szlifowali podanie bez przyjęcia czyli grę z pierwszej piłki, szykuje się więc meczycho ... Za to bramkarze ćwiczyli refleks i celność podań. Czyli taktykę na dziś już prawie znamy. Nagłe wycofanie do Malarza i laga na aferę ;) Można to podciągnąć pod ćwiczenie stałych (niestety) fragmentów (naszej) gry...

Wiata - 09.08.2018 02:47:00, *.play-internet.pl

Oby pocwiczyli rzuty rożne i rzuty wolne, bo to spora szansa na bramke. Życzę sobie aby było 2:0 dla nas.

Mlotkowy - 09.08.2018 02:49:12, *.play-internet.pl

Oby było minimum 3:0 , dość już tych kompromitacji.

Sir Alex - 09.08.2018 07:31:54, *.centertel.pl

Mam nadzieję, że na nasze gwiazdy nie przemęczyły się treningiem i starczy im sił na mecz.

LW - 09.08.2018 08:12:06, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Vukovic na trenera - LEGIA !!!

LW - 09.08.2018 08:14:48, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 2-0 F91 Dudelange ! LEGIA !!!

gniady - 09.08.2018 08:46:00, *.static.optonline.net

2.0 to bardzo niebezpieczny wynik Panowie...musi być co najmniej 3.0...

xxx - 09.08.2018 08:56:19, *.33

3:0 u siebie z takimi amatorami, to również żaden wynik - tu powinno być 3 do przerwy i 3 po przerwie,

do xxx - 09.08.2018 12:17:51, *.unknown.vectranet.pl

Znafca futbolu się odezwał, amatorzy? Videoton, który teraz jest bliski awansu do 4 rundy el.lm męczył się z nimi gorzej niż my z trnawą.

Piko - 09.08.2018 16:31:58, *.dynamic.gprs.plus.pl

No nie przesadzajmy, było by to coś kompletnie z czapy, gdyby Legia nie dość, że w ciągu 12 miesięcy odpadła z klubami z Kazachstanu, Mołdawii i Słowacji, to jeszcze do tej listy trzeba by było dopisać ekipę z Luksemburga

Rynek - 09.08.2018 18:39:49, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ogarnijcie sie z tymi komentarzami...

do do xxx - 09.08.2018 20:22:16, *.dynamic.mm.pl

I co z tego,Real dawal się ogrywać ogorkowym druzunom w lidze i pucharze a trzy razy z rzedu zdobyli LM. Legia sie meczyla w eliminacjach LM a zremisowala z Realem i wygrala ze Sportingiem. Przykładów sa tysiace,mecz meczowi nie ronwny,mówi Ci to coś?

SEBO(L) - 10.08.2018 00:13:31, *.play-internet.pl

No i ch.j wyćwiczyli, tak jak myślałem. ..