Relacja LIVE! | fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

LIVE!: Legia - Football 1991 Dudelange

Redakcja

O godzinie 21:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3 legioniści rozpoczną walkę o fazę grupową Ligi Europy. Drużyna musi wywalczyć sobie odpowiednią przewagę przed rewanżem w Luksemburgu, który odbędzie się za tydzień. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja TVP2 i TVP Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
rumcajs - 09.08.2018 / 23:11, *..cpe.net.cable.rogers.com

ale piach zenada wstyd brak slow ciekawa co vuko teraz powie ze wszyscy sie na legie uwzieli ja juz wiem co robic olac to zmienic dyscypline na warcaby

odpowiedz
Jimi - 09.08.2018 / 22:38, *..timplus.net

I wyciągnęli tyle że w drugą stronę, to jest już dramat, najgorsza Legia w historii

odpowiedz
Pinezka - 09.08.2018 / 22:08, *..play-internet.pl

Dramat... Patrzę na mecz i nie wierzę że można grać tak słabo. Oby wyciagneli chociaż na 2:1

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.