Dino Toppmoller, trener F91 Dudelange - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Toppmoller: Zrobiliśmy pierwszy krok

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dino Toppmoller (trener Dudelange): Właściwie przygotowaliśmy się do meczu i uważam, że zrobiliśmy to dobrze. Zespół dobrze wszedł w mecz, stwarzał sobie okazje. Gospodarze, w zasadzie zagrażali tylko po naszych rażących błędach. Dla nas, jako drużyny, jest wielką sprawą wygrać z Legią, na ta okazałym stadionie. Jednak jak na razie zrobiliśmy dopiero pierwszy krok. Za tydzień czeka nas ciężki rewanż.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Mariol - 10.08.2018 / 18:17, *..w90-90.abo.wanadoo.fr

Gratulacje awansu.Meczu rewanżowego nie musicie sie obawiać.Przewyzszacie Legia o klasę.Musicie zagrać tak jak w Warszawie,uważać w obronie i wykorzystać to ze Legia bedzie jeszcze osłabiona w obronie i bedzie grać bez trenera.

odpowiedz
:( - 10.08.2018 / 12:00, *..minerva.onet.pl

Mam nadzieję że ogracie naszych pajaców po raz drugi , bo nie chcę już oglądać tej drużyny błaźniącej się w Europie.... wystarczy raz w tygodniu na krajowym podwórku.

odpowiedz
Romek - 10.08.2018 / 08:55, *..play-internet.pl

Akurat do kartki Astiza bym się nie czepiał bo gość może by to skończył i w rewanżu juz trzeba wygrać np 0:2 ale jak to zrobić kiedy oni trenują 75 minut z czego rozgrzewka i rozciąganie trwa 20 minut a resztę treningu to schodzi na tłumaczenie ustawienia, którego nie mogą załapać. Rano rozbieganie, po południu siłownia i trening z piłką a wieczorem dwie godziny stałych fragmentów. .. tak powinni trenowac a nie 75 minut stania to jak oni maja grać ?? Powiem wprost nie pchajmy się do pucharów bo będzie taki oklep od innych , że będzie jeszcze gorszy wstyd.

odpowiedz
maka - 10.08.2018 / 08:12, *..4

Czasy z liścia to juz przeszłość. Tu trzeba chyba bardziej skutecznie docierać do rozumu nażelowanego pedzi...a z tatułażem jak pip.ka. Czego my chcemy od bandy lalusiów i pajacyków gadających tylko i robiących sobie zdjęcia. Ile czasu ten Carlitos układa swoją mozolną fryzurkę? A Malaż to już chyba tylko na du..pie ma wolne mkiejsce na tatuaż z meczu z Dundelange :) Trenerze Vukovicz co teraz powiesz kto was krzywdzi? Sedzia? Czy pomroczność jasna Astiza? Czy wiatr od kanałku a może temperatura i burze nad Koninem????

odpowiedz
Arkadio - 10.08.2018 / 00:18, *..play-internet.pl

powodzenia lux nasi marni amatorzy qrrrrwwwaaa nie potrafią grać.obciąć im pensje i z liścia każdemu!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Yogi - 09.08.2018 / 23:56, *..centertel.pl

Ja pamietam taka legie bez gwiazd ale walczaca : Darek Solnica , Jacek Kacprzak , Darek Czykier i inni to byl rok chyba 98 . I ten pamietny mecz Panthinaikosem. A teraz to moge isc na sracz i oddać stolca ! Pozdrawiam.

odpowiedz
rumcajs - 09.08.2018 / 23:43, *..cpe.net.cable.rogers.com

a co mocny w gadaniu vuko nic nie powie

odpowiedz
benq - 09.08.2018 / 23:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

i niech ktos mi powie że ci z Legii dostanąprzelewy na 30-40-60-90-albo 120tysi za ten kabaret.....jak bóg mi i honor przkazałbym na domy dziecka albo schronisko dla psin , a tym żyro jak będzie taki zwrotny i jarzący to go jakies napoli juve albo atletico czy MU podkupi :-) omg!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kibic+ - 09.08.2018 / 23:35, *..181

Spokojnie "loczek" nowego trenera ma przedstawić w prezencie pod choinkę na Boże Narodzenie :) A tak poważnie ,to różne porażki były ,bywało bardzo źle ,ale takiego DNA jeszcze nie było !!!!!

odpowiedz
Mati - 09.08.2018 / 23:35, *..dynamic.chello.pl

Mioduski wypier

odpowiedz
Lukas - 09.08.2018 / 23:35, *..dynamic.chello.pl

Tak z czapki. Ktoś jeszcze pamięta starą Legie. Tą jeszcze przed Wdowczykiem. Kit z tym że byli słabi, ale chociaż walczyli. A teraz to wstyd. Bez honoru i ambicji. Pamiętam taki mecz co psy z krakowa gwizdali podczas minuty ciszy dla Kazika Deyny i było 3:2 dla Legii. Wtedy to był mecz. Gorszy skład psy na mistrza, a Zyleta niosła i piłkarze grali. To właśnie była Legia Panowie, aż się łza w oku kręci.

odpowiedz
Miras - 09.08.2018 / 23:34, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Po co mielibyśmy awansować? Już Spartak powinien wywieźć z Warszawy tyle co Borussia, strach pomyśleć ile by wpadło gdyby ta Borussia dopadła nas dzisiaj.

odpowiedz
cwaniaczek - 09.08.2018 / 23:26, *..internetdsl.tpnet.pl

za tydzien zrobicie drugi krok :) powodzenia

odpowiedz
Pb - 09.08.2018 / 23:24, *..dynamic.chello.pl

Pff

odpowiedz
Stary-Kibic - 09.08.2018 / 23:23, *..13.ipv4.supernova.orange.pl

Nie wygrał z Legią. Wygrał z jakąś złośliwą, rakonośną naroślą, która została wychodowana na naszych grzbietach. Obce pluskwy i pasożyty to nie Legioniści.

odpowiedz