Piłkarze Legii przed czwartkowym meczem - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypowiedzi pomeczowe

Maciej Frydrych i Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com

Chris Phillips: Po pierwszym golu szybko odrobiliśmy straty, ale później przyszła czerwona kartka. Gra w dziesięciu jest bardzo trudna. Został nam jeszcze rewanż i musimy zrobić wszystko, żeby kontynuować grę w Lidze Europy. Nasi fani są wściekli i mają rację. To może jest jeden z najgorszych momentów w mojej profesjonalnej karierze.

Naszym największym problemem nie jest wynik. Wszyscy wiemy, że mam dużo kłopotów i wszyscy to widzimy. W tej trudnej sytuacji najważniejsze jest, abyśmy trzymali się razem. Nie da się wyjaśnić tego co się dzieje, szczególnie jak jesteś w środku. Nie potrafię dać dobrej odpowiedzi.

Cafu: Nie jesteśmy teraz w dobrym momencie i wszyscy to wiedzą. Nie potrafię wytłumaczyć dlaczego, ale teraz musimy ciężko trenować i trzymać się razem. Wyjdziemy z tego właśnie ciężką pracą. Nie wiem co śpiewali kibice.

Teraz dla mnie najważniejsze jest to, aby skupić się na dobrej grze. To jest bardzo trudna sytuacja. Jesteśmy w wielkim klubie i te porażki nie są zrozumiałe. Pytanie o trenera nie powinno być skierowane do mnie. Klub ma prezesa i zarząd, którzy powinno o tym decydować. Mi pozostaje tylko grać w piłkę. To prawda, że jesteśmy w dużym klubie, ale nie zgadzam się, że jesteśmy na niego za słabi. To ci sami piłkarze, którzy zdobyli dublet w poprzednim sezonie. To nie jest tak, że teraz jesteśmy gorsi niż wtedy. Owszem przegraliśmy ten mecz, ale teraz czeka nas pojedynek z Piastem i rewanż w Luksemburgu, który chcemy wygrać. Jedynym sposobem na rozwiązanie problemu jest to, abyśmy wszyscy współpracowali razem. Piłkarze, sztab i zarząd - to jest bardzo ważne. Będąc piłkarzem zawsze chce wygrywać, ale inne drużyny też tego chcą.

Michał Pazdan: Grając u siebie powinniśmy zdominować przeciwnika. Całe szczęście przed nami jest jeszcze rewanż. Ze Spartakiem również słabo zaprezentowaliśmy się w pierwszym meczu. Jestem w Legii czwarty sezon i zawsze mamy problemy na początku sezonu. Co do czerwonej kartki, to wydaję mi się, że byliśmy źle ustawieni z Inakim. W takim meczu gra w dziesiątkę nie jest łatwa. Nie ma co teraz dużo mówić. Musimy po prostu przejść zespół z Luksemburga. Kolej rzeczy jest taka, że czasami trzeba stanąć przed kamerami, kiedy nie idzie. W przeciwieństwie do niektórych piłkarzy miałem inne wejście w sezon - podobnie było dwa lata temu. Najgorsze gdybyśmy teraz nakręcali się negatywnie - im dalej wlazł, tym będzie tylko gorzej. Wszyscy wiemy, że wynik powinien wyglądać inaczej.

Legia jest klubem medialnym i każdego dnia coś się dzieje. Niektórzy zawodnicy biorą do siebie krytykę. Tutaj nie ma czasu na zastanawianie się nad tym wszystkim, trzeba wyjść i grać. Nie ma co się tłumaczyć, bo każdy widział, jak to spotkanie wyglądało. Będąc na boisku nie słyszysz dokładnie tego, co śpiewają trybuny. Co do zagranicznych piłkarzy, to oni nie rozumieją tego, co się dzieje na trybunach. Nie znają przecież języka polskiego. Nie wiem czy oglądane przez nas czerwone kartki nie są przejawem frustracji. Nie chcę tutaj niczego zarzucać Inakiego, ponieważ razem popełniliśmy błąd w ustawieniu. Trudno gra się jednak w osłabieniu. Szkoda straconej przez nas drugiej bramki, ponieważ na tyle ile potrafiliśmy, to się broniliśmy.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (48)

Arkadio - 10.08.2018 00:48:29, *.play-internet.pl

Powtórze jeszcze raz qrrrrrrwwwwa z liścia każdemu i dokładam sie do Grocha ww rozwiazujmy kontrakty...po co nam żyro po co astiz,,,,oni grają gorzej niż amatorzy nie mówiąc o reszcie...obudzcie sie!!!Miodulski co ty wyprawiasz z nasz Legią!!Ja mam nadzieje że Legia nie będzie na koniec sezonu w spadkowej walczyła o utrzymanie.

Mlynow - 10.08.2018 00:57:07, *.dynamic.chello.pl

Jestem w stanie przełknąć porażkę pod warunkiem że cała drużyna oprócz A.M. zostanie odesłana do rezerw,w zamian niech wejdą chłopaki którzy grają w niższych klasach rozgrywkowych i niech się odgrywają. Jak przegrają to napewno z zaangażowaniem i wolą walki.

kosachicago - 10.08.2018 01:02:31, *.mobile.att.net

Oni sa zalosni tyle w temacie powinni grac za 3 tys zlotych miesiecznie a jak sie I'm nie podoba to wyyyyyyyyyy.......Lac

Szymon - 10.08.2018 01:05:30, *.as43234.net

co spiewaja kibice to kopacze z zagranicy nie rozumieja haha co tu duzo mowic maja L w d...e zenada !!!

gryszi - 10.08.2018 01:06:22, *.play-internet.pl

Cytujac klasyka : "... tu jiz nie ma co trenowac, tu trzeba dzwonic..."

Arkadio - 10.08.2018 01:07:48, *.play-internet.pl

do kosachicago 3 tys brutto nie zaznaczyłeś ;-)

kosachicago do Arkadio - 10.08.2018 01:30:52, *.mobile.att.net

Masz racje przepraszam zapomnialem

Tomek - 10.08.2018 01:52:58, *.centertel.pl

Wy lepiej powiedzicie kto zarobił na Waszej porażce ciężkie pieniądze, bo przegrać z drużyną pół amatorska to już śmierdzi na kilometr

Szymon - 10.08.2018 01:59:52, *.6.threembb.co.uk

Fix game hehe

WSU - 10.08.2018 02:07:37, *.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Karnety hu...ty h.. im w d..e spadające liście i wy...ć tych mącicieli z Bałkanów !!!! Wstydzę się za taką "drużynę". Przychodzę na Legię prawie od 25 lat i czegoś takiego to jeszcze nie przeżyłem. Dawać małolatów z Polski i niech grają a nie te nasze pseudo gwiazdy!!!

. - 10.08.2018 02:32:05, *.centertel.pl

mlodzi polacy grali rownie beznadziejnie

Do Mlynow - 10.08.2018 02:38:55, *.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale kto ma się ogrywać? Te talenty co przy stoliku utrzymały 3 lige? A.M. ma zostać bo co? Najsłabsze ogniwo powinno być jako pierwsze eliminowane. Otwórz oczy,bo w tym klubie nie ma piłkarzy. Jedynie CLJ coś tam kopię ale jak widać nic z nich nie rośnie. Obietnice prezesa o akademii już dawno zostały zapomniane :)

Czyngiz Khan - 10.08.2018 03:41:51, *.dynamic.gprs.plus.pl

No trudno, trzeba jakoś doczołgać się do zimy, a potem brać nowego, prawdziwego trenera, najlepiej znowu jakiegoś Ruska i na obóz przygotowawczy wysłać ekipę do Nowosybirska, zamiast do Miami Beach

krys - 10.08.2018 03:42:48, *.147

stary sa do odrobiemia ale nalezy uwazac na tego co jest kierowca w Luksemburgu nie pracuje ciezko

Gepetto - 10.08.2018 04:38:48, *.play-internet.pl

Chris papla, a dwóch naszych przytakuje. Wywalić Rado z Vuko. Oczyścić atmosferę. Co nie zmienia faktu, że klub wkładów do koszulek przeciw każdemu gra. Śmierdzi ta porażka bukiem na kilometr do tego. Po wkładach do koszulek jakoś to spływa. Żenua. Cóż my się wkurzamy, a oni się śmieją. Pozdro bracia

gutek - 10.08.2018 06:29:59, *.dynamic.chello.pl

TRAGEDIA-mistrz Polski przegrywa u siebie z zespołem Luxemburga

Franz - 10.08.2018 07:11:25, *.dynamic.chello.pl

Do Arkadio moim zdaniem Astiz gra naprawdę nieźle na tle Wieteski Remyego a zwłaszcza Pazdana. To wielbłąd tego ostatniego zmusił go do takiej interwencji. Niestety nikt tego Pazdana nie chce bo widzą że to wybijacz i niewiele więcej. Zawsze byłem przeciwnikiem jego gry dla Legii i nie mylę się. Tak jak Kante czy Philipsa który był chyba najsłabszy na boisku. Jedynym który oprócz Astiza Malarza i Kuchego coś chciał zrobić był Carlitos. Nie rozumiem zmiany. W ogóle niestety coraz mniej rozumiem.. Z legijnym pozdrowieniem Bracia! I na dobre i na złe

Tomek - 10.08.2018 07:42:56, *.189

Brawo brawo brawo prezesie Mioduski. Odleciałeś człowieku całkowicie i z klubu piłkarskiego zrobiłeś burdel. Nie panujesz nad tym co dzieje się w klubie. Oczerniałeś w wywiadach Leśnodorskiego ale tak jak pisałem to wcześniej panu Leśnodorskiemu to możesz kmiocie Mioduski buty już nawet nie czyścić tylko wylizywać aż się będą błyszczeć. Masz styropian zamiast mózgu. W dwa lata rozwaliłeś dobrze poukładany klub piłkarski, który regularnie grał w fazie grupowej pucharów europejskich. A dzisiaj po dwóch latach Twoich rządów przyjeżdża mistrz Luksemburga i całe szczęście że wygrywa tylko 2:1. Trzymam mocno kciuki za to aby w Gliwicach Legia dostałą z 5:0 i w czwartek tak ze 3:0 w plecy na pożegnanie z pucharami. Mioduski wielki nieudaczniku, odejdź i przestań ośmieszać Legie. Jesteś gorszy niż ITI. Nie masz najmniejszego pojęcia jak prowadzić klub piłkarski. Daruj sobie i odejdź w pizd.... nikt nie będzie po Tobie płakał ani też tęsknił.

Nadszyszkownik Kilkujadek - 10.08.2018 07:48:51, *.dynamic.gprs.plus.pl

Bracia i siostry, moim zdaniem aby uratować sytuację trzeba:
1) dymisji Mioduskiego, z wiadomych powodów
2) pozbycia się bałkańskich przebierańców, którzy myślą, że to ich klub (Radovic, Vukovic, Antolic, Vesovic)
3) pozbycia się panów, którzy są syci (Pazdan)
4) pozbycia się debili mącicieli (np. Kuchy)
5) dwóch, trzech transferów, w stylu Wisły Cupiała, że bierzemy najlepszych w kraju.

Ludzik - 10.08.2018 07:54:01, *.centertel.pl

Pazdan wy mieliscie walczyc i wygrywac a nie bronic sie...

tomek - 10.08.2018 07:56:16, *.itsa.net.pl

przecież to jest Legia ale cudzoziemska. pazdan dobrze gada. powinno się ich je...ć po angielsku bo polski malo kto tam rozumie wiec i tak maja wywalone

co do czerwonej kartki to chyba oni maja taka taktyke. zawsze potem mozna zwalic ze przeciez grali 1-2 mniej i dlatego przegrali

Marco(L)io - 10.08.2018 07:56:43, *.play-internet.pl

Czy ja dobrze zrozumialem?
"Na tyle na ile nas bylo stac to sie bronilismy"
Z druzyna z Luxemburga!!!U siebie?
Wiem ze grali w 10,ale ze Sowakami pokazali troche jaj!A wczoraj...
Ale dozylismy czasow,ja pie...le!!!

Micha - 10.08.2018 07:57:13, *.static.ip.netia.com.pl

Tomaszu! Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałeś. Miałem napisane coś jeszcze o jego świcie, ale sobie darowałem. Nie mniej szatnie trzeba bardzo mocno przewietrzyć. Rado - zdjęcie i do gabloty w alei sław Legii, ale teraz już dziękujemy, Vuko - to samo, Astiz - kolejny, Pazdan - adieu, spróbować coś zrobić z ostatnimi nabytkami, bo coś potrafią, jakiś potencjał jest, ale potrzebny dyrygent, który tą, dzisiaj marną orkiestrę, poskłada do kupy i zasili jakimiś rozsądnymi wzmocnieniami.

FOREVER LEGIA - 10.08.2018 08:01:00, *.play-internet.pl

H...j na nich trza położyć i zacząć latać na R.K.S.Ursus np-tam to chociaż piłkarze rozumieją co kibice śpiewają,a kapka dopingu im sie przyda,bo ciężkie mecze przed Traktorkami.

Antek - 10.08.2018 08:19:27, *.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Forever Legia. Pewno, że Traktorki trzeba wspierać. Tak jak inne warszawskie kluby. Niestety na nasze panienki nie da się patrzeć. Prosta piłka, mają dużą kasę za nic. Olewają sprawę, nie są związani z klubem, właściciel nie zna się na piłce. Tylko szkoda klubu i kibiców. Akcja liść natychmiast!

M3 - 10.08.2018 08:36:07, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Kuchy za dużo kłapie dziobem. Wczoraj był jednym z najsłabszych, a gada o obcokrajowcach. Stary jak ktoś podaje do do ciebie piłkę to jest 100% pewności że ją stracisz. Liczę że ty i Mączyński bardzo szybko znikniecie z tej drużyny.

tomiacab - 10.08.2018 08:37:20, *.know.cable.virginm.net

od czego sa Polacy w druzynie, jak nie od tego, zeby przekazywac obcokrajowcom co krzycza trybuny?

Stary_Kibic - 10.08.2018 08:57:07, *.216.ipv4.supernova.orange.pl

Won z Warszawy, anty-sportowcy i anty-mężczyźni. Banda oszustów ustawiająca wyniki meczów, kładąca lachę na nas i nasz herb. Wrogowie a nie legioniści, k.... ich mać. Zagiąć parol na te milionerskie kur.. żeby już nie mogły się pojawić na warszawskich ulicach.

DawidL - 10.08.2018 08:57:49, *.play-internet.pl

Od 23 lat jestem kibicem Legii i nie pamiętam takiej kompromitacji. Niżej już nie można upaść totalny rozpizdziel się zrobił (L)

0055gp - 10.08.2018 08:59:49, *.play-internet.pl

To co widziałem wczoraj to była tragedia. Ale nie pastwilbym się nad piłkarzami - z kilkoma wyjątkami.
Najlepsi muzycy nie dadzą dobrego koncertu bez dyrygenta, a Legia takiego nie ma od 2 lat. To brak profesjonalnego sztabu szkoleniowego jest przyczyną tego co widzimy i tu nie mogę wyjść z podziwu nad Panem Mioduskim - przecież to Jego pieniądze, Jego dobre imię, a On to wszystko marnuje.
Panie Prezesie czy jest Pan masochistą

@M3 - 10.08.2018 09:17:47, *.static.ip.netia.com.pl

Dokładnie tak, z tym, że ten cały kuchykebapking jest najgorszy ona boisku od początku sezonu... Nic sobą ten człowiek nie prezentuje.
Najlepiej mu wychodzi narzekanie na innych przed kamerami

Tk - 10.08.2018 09:18:01, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Jak taki żyro może być w kadrze 1druzyny on ma dynamikę jak pociąg towarowy ci pseudo szkoleniowcy są na dodatek niewidomi koszmar. Mioduski zarządzanie to chyba obca ci dziedzina

bwp - 10.08.2018 09:19:59, *.dynamic.chello.pl

Przetłumaczyć "Legia grać, kur...a mać!" nie jest problemem. Natomiast nie przetłumaczenie tego zwrotu po tym, ile razy został użyty, ujawnia problem.

kibi - 10.08.2018 09:37:51, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie niektórzy bez czci i wiary cała wine zrzucają na zawodników a to jest nie sprawiedliwe . Zawodnik sam się nie trenuje i za jego formę w 99 procentach odpowiada sztab szkoleniowy .Oczywiście są przypadki że piłkarz sam się nie przykłada do treningów ale od tego jest trener aby zareagować a sposobów ma mnóstwo

Wot - 10.08.2018 09:46:16, *.play-internet.pl

Co to za jazgot... nie Mamy wzmocnień, trenera to i nie ma wyników. Mioduski działa na zasadzie może się uda... Kibice też słabo zareagowali bo powinno się wspierać zespół do końca tym bardziej że to pierwsza połowa.
Moim zdaniem to lepszy zespół niż Spartak... a takie gadanie że to Luxemburg jest bezsensowne bo dziś grają budżety a nie położenie geograficzne

Darco Poloc - 10.08.2018 10:36:29, *.dynamic.mm.pl

Wot, w kwestii budżetów to Legia jest wyceniana na blisko 10 razy wyższą kwotę niż jej wczorajszy przeciwnik (33mln€ do 3,9mln€).

Kamil M - 10.08.2018 11:32:45, *.play-internet.pl

Na Legię chodzę od 13 roku życia. To już 22 lata mojej obecności na Żylecie. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Byliśmy jedyną drużyną, która nigdy nie doświadczyła kompromitacji z ogórkami... Do czasu, do drużyny z Luksemburga. Choć już zeszłoroczne porażki dziwiły... Najgorsze w tym wszystkim, że nie ma nawet kar dla tych naszych grajków... W normalnej pracy za tak rażąca grę dostaje się zwolnienie... A w Legii mamy problem, chłopaki się starają... Tylko którzy? Chyba legendy naszego klubu. Marek Jóźwiak powiedział kilka słów na temat wypowiedzi pomeczowych naszych gwiazd... Proponuje, aby żaden nasz piłkarz się nie wypowiadał, tylko, żeby wzięli się do roboty... Bo w tym klubie mają wszystko... Jeżeli tego nie doceniają, to niech odejdą. Trzeba zacząć budować zespół na Polakach, którzy wiedzą ile ten klub znaczy dla kibiców, Warszawy i Polski. Zagraniczni gracze zawodzą. PS. Co do Inakiego Astiza pretensji mieć nie można. Bo to Pan Pazdan zachował się źle w tej i wielu innych sytuacjach...

Wolfik - 10.08.2018 11:54:55, *.238

@Wot: Kolego, przegraliśmy z zespołem z Luksemburga, kraju który przy odrobinie chęci można przejechać rowerem w dniówkę...
W owej drużynie gra piłkarz, który niedawno zastanawiał się czy nie iść do pracy, bo nie będzie miał godziwej emerytury...

Drodzy Koledzy, nie ma co na siłę szukać wytłumaczeń czy pozytywów bo ich nie ma. Wczoraj byliśmy światkami największej kompromitacji w dziejach klubowej piłki kopanej w Polsce. Na ten fakt złożyło się wszystko na co ludzie pracujący w klubie i sami zawodnicy pracowali już dawno - brak strategii właściciela (który na dodatek nie chce płacić za jakość), brak trenera, brak odpowiednich zawodników, którzy w większości są brani z łapanki i przepłacani 10-krotnie. Po takim meczu, nie ma już wymówek: zacząć trzeba wszystko od nowa. Nowy prezes z odpowiednim doświadczeniem i kompetencjami, doświadczony trener i odpowiedni wykonawcy.


Skoro zespół dostaje wpier...l od Słowaków (potrafi ktoś wymienić z nazwiska choć jednego zawodnika Trnavy???) czy Luksemburczyków (to samo???) to po co opłacać Philipsów, Vesoviciów, Antoliciów, Astizów czy Cafów??? Ci ludzie nie powinni dziś być już zawodnikami Legii. Porządny trener i granie w sezonie 2018/19 zawodnikami ściągniętymi z niższych lig. Mistrza nie będzie (ale po co on potrzebny, skoro nie umiemy potem tego wykorzystać) ale za kilka lat będziemy mieli DRUŻYNĘ. I trochę zaoszczędzonego grosza.

Pnie Mioduski, gra na "udo" właśnie się skończyła. Albo przyznaj się Pam w końcu do błędów i znajdź człowieka który będzie wiedział jak klubem zarządzać, albo daj sobie Pan spokój. Szkoda kasy i naszego zdrowia.

olew - 10.08.2018 11:57:52, *.warszawa.vectranet.pl

I w kolo macieju; musimy , jesteśmy, będziemy. Nie gadajcie, to Wam nigdy nie wyjdzie, trenujcie, grajcie, zapier....cie na meczach , to może wyjść, tylko trzeba chcieć .

olew - 10.08.2018 12:15:33, *.warszawa.vectranet.pl

do @Wolfik

To straszne , ale zgadzam się z Tobą, nie żebym Cie nie lubił , nie znam Cię , ale to tragicznie smutny tekst, lecz prawdziwy.

lol - 10.08.2018 13:20:04, *.sta.asta-net.com.pl

"Drodzy" piłkarze (raczej kopacze) wy już przeszliście do historii. Przegrać z amatorami z Luksemburga to największy wstyd w historii Legii. Jedyne wyjście dla Was to oddać sprzęt do magazynu i odejść z tego Klubu (oczywiście po drodze powinniście pominąć okienko kasowe bo za to co prezentujecie to w każdym innym zawodzie nie dostalibyście ani grosza, w zasadzie to ludziom powinniście oddać pieniądze).

Wolfik - 10.08.2018 13:44:47, *.dynamic.mm.pl

@Olew: Cóż Kolego, po wczorajszym trudno napisać cokolwiek pozytywnego. Zagrzybiałą chałupę lepiej zburzyć niż remontować, może w końcu znajdzie się ktoś rozsądny który będzie chciał zainwestować. Mimo wszystko, pozdrawiam serdecznie.

Adamous - 10.08.2018 13:55:23, *.dynamic.gprs.plus.pl

Bez zbędnej złośliwości : zbity pies czuł się wczoraj lepiej od nas. Przegrana boli, ale nie do wybaczenia jest :
1. Głupota Astiza
2.Bezradność WSZYSTKICH kopaczy w gierce z amatorami - tak, własnie z
amatorami tyle że oni wiedzą co to ambicja
3.Braki techniczne, taktyczne, fizyczne i mentalne
i tu nasuwa się pytanie, co oni qurwa robią na treningach ?!
4.Zarządzanie klubem - amotorszczyzna czy bezczelne dojenie klubu, a
wprost pisząc jego okradanie...


Kolo - 10.08.2018 14:36:49, *.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pazdan.. kaleczniak

kamyk - 10.08.2018 16:05:37, *.dynamic.mm.pl

A słowacki Trencin rozwalił 4:0 holenderski Feyenoord. W składzie tylko 3 Słowaków, reszta armia zaciężna z zagranicy. Tylko, że najstarszy z tej armii ma 24 lata, średnia wieku 22 lata. Takim młodym chce się grać, chcą się pokazać w Europie. A w Legii armia zaciężna to emeryci.

Actchris - 10.08.2018 17:05:51, *.dynamic.chello.pl

@Adamous
Akurat Aztis łatał błąd Pazdana więc jego wina jest taka średnia.
Reszta to piach i muł, i jak to iść z 10-latkiem na stadion pokazać mu wspaniałą Legię :(

Michal1968 - 10.08.2018 19:26:56, *.ip-point.pl

Jak się co 3 miesiące zmienia trenera to są takie efekty. Trener powinien być na minimum 2 lata bo inaczej piłkarze rządzą i robią co chcą. W jakiej firmie zmienia się szefa co kilka miesięcy?

Macik82 - 12.08.2018 07:55:03, *.dynamic.chello.pl

Daliście radę przeczytać te ich wypowiedzi?... Bo ja z obrzydzeniem czytam teksty :"bronilismy się jak umielismy"... Czy "to jest ta sama drużyna która zdobyła dublet"...... Ja wiem ze słynna INTELIGENCJA przedstawicieli tego zawodu jest wielka ale bez przesady.... Trochę pokory i szacunku. Nie jest wina najemników że nie wiedzą co śpiewają kibice-po co mają się uczyć języka jak L to dla nich miejsce na odbudowanie się i zawiniecie do lepszej ligi?, drugi cytat-to nie wy wygraliscie ligę to konkurenci nie chcieli podnieść tych medali z podłogi taka jest prawda....10 porażek w sezonie napiszcie mi który mistrz w Europie miał tyle porażek.... W normalnej lidze może jakieś 6 miejsce byśmy osiągnęli.... O zdobyciu Pucharu Polski nie pisze bo tam drabinka jest tak ustawiona że przy odrobinie szczęścia nawet taka chojniczanka może dojść do finału.... Trochę pokory więc panowie