Arkadiusz Malarz przed meczem z Football 1991 Dudelange - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Malarz: Awansujemy

Maciek Frydrych, źródło: sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

- Nie da się w racjonalny sposób wytłumaczyć tego, co stało się na boisku. Na pewno przegraliśmy zasłużenie. Trzeba pamiętać, że nie z takich kłopotów wychodziliśmy. W tej chwili jesteśmy na dnie, jednak wiem, że się dźwigniemy, bo robimy to co roku - powiedział po pierwszym meczu z Football 1991 Dudelange Arkadiusz Malarz.

- Przykre i denerwujące jest to, że w każdym sezonie przechodzimy przez to samo. Najtrudniejszym rywalem dla nas jesteśmy my sami, nie umiemy siebie rozszyfrować. Mogę powiedzieć jedno - awansujemy, przejdziemy Dudelange, pomimo naszej gry.

- Problemem w klubie nie jest trener, po porostu znaleźliśmy się w słabszym momencie. Musimy się pozbierać, bo w piłkę grać potrafimy, w końcu ci sami zawodnicy zdobywali trzy razy mistrza Polski. Brakuje nam pasji i swobody, każda drużyna, która by dzisiaj z nam rywalizowała, odniosłaby zwycięstwo.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.