Arkadiusz Malarz przed meczem z Football 1991 Dudelange - fot. Mishka / Legionisci.com

Malarz: Awansujemy

Maciek Frydrych, źródło: sport.tvp.pl

- Nie da się w racjonalny sposób wytłumaczyć tego, co stało się na boisku. Na pewno przegraliśmy zasłużenie. Trzeba pamiętać, że nie z takich kłopotów wychodziliśmy. W tej chwili jesteśmy na dnie, jednak wiem, że się dźwigniemy, bo robimy to co roku - powiedział po pierwszym meczu z Football 1991 Dudelange Arkadiusz Malarz.

- Przykre i denerwujące jest to, że w każdym sezonie przechodzimy przez to samo. Najtrudniejszym rywalem dla nas jesteśmy my sami, nie umiemy siebie rozszyfrować. Mogę powiedzieć jedno - awansujemy, przejdziemy Dudelange, pomimo naszej gry.

- Problemem w klubie nie jest trener, po porostu znaleźliśmy się w słabszym momencie. Musimy się pozbierać, bo w piłkę grać potrafimy, w końcu ci sami zawodnicy zdobywali trzy razy mistrza Polski. Brakuje nam pasji i swobody, każda drużyna, która by dzisiaj z nam rywalizowała, odniosłaby zwycięstwo.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (69)

Lotek - 10.08.2018 09:41:10, *.play-internet.pl

Szanowna Redakcjo! Czy przed meczem z Piastem możemy spodziewać się oświadczenia SKLW? Czy są planowane akcje, mające na celu pokazanie co o grze oraz zarządzaniu Legii myślą kibice? Po wczorajszym blamażu liczę na akcję jak za ITI. Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam najwierniejszych, którzy tak jak ja w dniu wczorajszym uczestniczyli w tym cyrku.

Hm - 10.08.2018 09:42:08, *.play-internet.pl

Trener wzialby Was pozdrawiam, zmotywować i wymagał.
A gracie bez trenera, bez prawdziwego prezesa, z chaosem organizacyjnym w każdym aspekcie.

Hm - 10.08.2018 09:44:23, *.play-internet.pl

*poustawiał

kryniek76 - 10.08.2018 09:51:19, *.jmdi.pl

Malarz celebryta nic więcej. W każdym wywiadzie udaje mądrego ... wywalić na zbity ryj i tyle !!!

Ludzik - 10.08.2018 09:52:07, *.static.ip.netia.com.pl

A czy przypadkiem po spartaku przed rewanżem też tak nie mówiliście?

aaa - 10.08.2018 10:05:33, *.62.ipv4.supernova.orange.pl

w L graja same małolaty nikt w tym zespole nie kreuje grą żadnej odpowiedzialności i przejmowania inicjatywy .
Obrona Nagy no takie eksperymenty w eliminacjach ???
Vuko nic tu nie zdziała nie ma drużyny ale podobał mi sie Kuchy z Carlitosem

kowaL - 10.08.2018 10:09:34, *.centertel.pl

Awansujecie, wygracie... ile to już razy słyszeliśmy w tym sezonie... Panie Arku, wiara to jedno, a realia to drugie...a jeszcze teraz Piast czeka na Was...rozdziobią Was kruki i wrony...

miLosz82 - 10.08.2018 10:17:58, *.dynamic.chello.pl

kryniek76 a co masz do Malarza widziałeś gdzieś wczoraj formację obronną na czele z Wieteską i Astizem? W ogóle wczoraj nie istniała. A Malarz sam wszystkiego nie wybroni i nie zapomnij że niejednokrotnie ratował Nam dupę.

dr house (do ludzika) - 10.08.2018 10:21:56, *.142

I jeszcze przed Astaną, Szeryfem

Jkp - 10.08.2018 10:29:19, *.play-internet.pl

Wyp... wszystkich z kLubu. Od mioducha przez grajków po sprzątaczki. Nie jesteście piłkarzami jesteście nikim.

VVV - 10.08.2018 10:30:36, *.centertel.pl

Ha ha ha ha ha...tak jak w Lidze Mistrzów???? Wezcie stulcie ryje bo nawet czytac was sie juz nie da bando amatorów bez chocby zielonego pojecia o grze w pilke nożną. Jestescie największą pomyłką Warszawy i powinni was zaorac razem z ojcem sukcesu Mioduskim

Zenon - 10.08.2018 10:35:13, *.comparex.pl

wy jesteście problemem
szmaciarze bez ambicji

Tomek80 - 10.08.2018 10:35:47, *.ihit.waw.pl

Nadal czekasz na powołanie do kadry? Z takim chwytem piłki i skocznością to chyba do kadry oldbojów.

SEBO(L) - 10.08.2018 10:54:28, *.centertel.pl

Ciągle słyszymy o WNIOSKACH. Tym razem nie,ale skoro sam mówi, że co roku jest to samo, czyli znowu tylko się mówi o WYCIĄGANIU WNIOSKÓW. I zgadzam się -" nie z takich kłopotów wychodziliśmy". Zgadzam się, bo kłopotów z ograniem amatorów nigdy nie było. Pierwszy raz je mamy i, jako że sytuacja jest dla was nowa,to też nie będziecie wiedzieć, jak z niej wyjść. Wygrać trzeba 2:0, 3:1 lub wyżej... Nie widzę tego. Mamy piłkarzy leni, którzy gdy dostaną w kość to Uuu ...słanialiśmy się na nogach. Gdy obóz jest lekki, to zawodowiec powinien czuć, że jeszcze może ciężej, albo samemu dołożyć od siebie coś, ale po co? Robiliśmy, co kazał sztab przecież. A jak coś, to trener lub p.o.trenera wyleci, nie ja/my. Wczoraj na boisku był smród, który będzie się ciągnął za waszymi ( pomijam A.Malarza) dupami bardzo długo. To SMRÓD LENISTWA.

urban - 10.08.2018 10:57:03, *.cluster-j.forcepoint.net

Zesracie sie, a nie awansujecie. 'ci sami zawodnicy zdobywali trzy razy mistrza Polski' - jacy ci sami??? Ilu ich zostalo i w jakiej formie?

Saska Kępa (L) - 10.08.2018 10:58:28, *.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Złotousty Malarzu znowu jakiś byle grajek kopnie piłkę, ta przeleci nad Twoją głową i wpadnie Ci za kołnierz do bramki tak jak z Trnavą. A Ty po meczu znowu błyśniesz swoją nowomową, ą ę bą tą, wicie rozumicie, cacy cacy partia pracy... Błaznuj, rób z siebie idiotę na murawie i w wywiadach udzielanych mediom, ale nie rób tego w trykocie ze świętym znakiem eLki w kółeczku.

danije(L) - 10.08.2018 10:58:39, *.12

Arek z całym szacunkiem dla Ciebie, ale trochę pokory!!! Nie wiem skąd taka pewność siebie, po takim meczu a w zasadzie meczach..przecież Wy jeszcze nic z tym sezonie nie zagraliście i mało wygraliście :(:(:( Jak nie macie nic mądrego do powiedzenia to nie mówcie lepiej nic, bo szkoda ludzi...

koko123 - 10.08.2018 10:59:54, *.tel.tkb.net.pl

bojkot wszystkich klubów - zero kibiców na stadionach !!! ekstraklasa nie ma nic wspólnego z zawodową ligą to jest koryto dla świń i przechowalnia dla szrotowni z całego świata.
W du...e mam czy awansujecie czy nie od 20 lat gówna gracie w europie macie przebłyski, jesteście pośmiewiskiem nie macie nic wspólnego z zawodowymi piłkarzami. Nie mogę już na was wszystkich patrzeć - macie syndrom smutnego żołnierza...

Wawa - 10.08.2018 11:01:01, *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Arku
Upał Panu popier..lił w głowie wiecej pokory,kuźwa gwiazdki je ba..e

Ludzik - 10.08.2018 11:11:05, *.static.ip.netia.com.pl

Jak problemy to i Termalica stwarzała to gdzie tutaj mierzyć się małymi gigantami w Europie

do kryniek76 - 10.08.2018 11:11:16, *.connect.netcom.no

Ogarnij się gamoniu i zastanów się co piszesz, akurat Malarz jednym z niewielu którym akurat naprawdę się chce i daje z siebie wszystko!

Masz - 10.08.2018 11:18:04, *.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jako to się nie da wyjaśnić!? To przecież proste-zatrucie pokarmowe i 10 zawodnikow

elo - 10.08.2018 11:18:39, *.rwe.com

tak jak z trnavą

matus007 - 10.08.2018 11:21:56, *.play-internet.pl

Jest tylko nadzieja,że opadniecie i poleci Mioduski ,przyjdzie Leśnodorski nawet się ciesze z tych przegranych...

Pio - 10.08.2018 11:32:01, *.play-internet.pl

Ale do kur...y nędzy po Trnawie w Wawie tez tak mówiliscie że awansujecie !!!!!! luksemburgi były od was lepsi !!!!!!!

Alex uk - 10.08.2018 11:43:19, *.16-1.cable.virginm.net

mialam cos napisac, ale mi sie nie chce, tak jak pilkarzom

Anton - 10.08.2018 11:47:44, *.dynamic.chello.pl

Ch*ja zrobicie a nie awansujecie. Mamy już was serdecznie dość! Tego bałaganu nie ogarnie już nikt, na naszych oczach dzieje się koniec Legii, MIODUSKI COŚ TY KU*WA ZROBIŁ Z MOIM UKOCHANYM KLUBEM!?!?

FWK - 10.08.2018 11:51:53, *.play-internet.pl

Awansujcie! Dostaliscie lekcje od amatorow... Czas dac lekcje amatorom jak graja mistrzowie... Na wyjezdzie wygracie 0:4 i jak dla mnie spoko!!!

olew - 10.08.2018 11:54:52, *.warszawa.vectranet.pl

Gramy koszmarnie. Nasz trener popełnia mega błędy, grajki są pozbawione jakiejkolwiek myśli i do tego zamiast zaciekli na boisku to gadatliwi zaciekle w gazetach , co powinno być im zakazane, do czasu jak ich gra przypominać będzie piłkę nożną. Od wielu lat mamy dysfunkcjonalny zarząd, bo właściciel nie może zarządcą, to zwalnia zarządcę z jakiejkolwiek odpowiedzialności przed właścicielem. nie mamy zbyt dużo kiboli, bo ta frekwencja na eliminacje LM z Trnavą była dramatyczna, na szczęście mamy właściciela. Ale jesteśmy wielką rodziną legijną i nie może być bluzgów na kogokolwiek z rodziny; na trenera, grajków , zarządcę czy kiboli. Osiągnęliśmy w historii pucharów dno, ale to nie powód by zmierzać do większej katastrofy . Wzywam prezesa do dymisji i wyznaczenia osoby odpowiedzialnej za zarządzanie klubem, wzywam nowego prezesa do zatrudnienia dobrego trenera, który nie będzie realizował "pięknego projektu" tylko będzie uczył naszych grajków skutecznie za...ać do upadłego w każdych rozgrywkach, bo to jest pięknem piłeczki. Wzywam właściciela do przedstawienia strategii klubu na 5 lat i konsekwentną jej realizację , niezależnie od chwilowych klęsk czy szydery. Wzywam grajków by skupili się na grze i treningach, nam wywiady z Wami nie są potrzebne, nam jest potrzebna Wasza gra, olejcie wreszcie pismaków, którzy wspólnie z Wami ośmieszają LEGIĘ. Wzywam kiboli, Bracia ! nie wolno nam obrażać klubu , grajków, trenera . Możemy gwizdać i wyć na meczu (jak wczoraj, szacun dla wątłej ale głośnej Żylety) , możemy pięknie dopingować (jak wczoraj) , ale przestańmy bluzgać na wszystko i wszystkich . Legia dała nam kilka razy Raj, ja pamiętam też piekło, starajmy się wrócić do Raju. Przepraszam Was za wzmożenie i patos, ale kiepsko od wczoraj funkcjonuję .

Ja1916 - 10.08.2018 11:55:10, *.minerva.onet.pl

Już się jeden o Łyskacza zakładał że się uda awansować :D

Realia są takie, że ta banda kopaczy skompromitowała się wczoraj i nie było cienia przypadku. Luksemburczycy byli lepsi i nie wierzę w awans. Będzie to największy blamaż w historii tego klubu (chociaż już chyba wczoraj był?)

Wojtek74 - 10.08.2018 12:05:27, *.centertel.pl

Panie Mioduski tak się kończy jak za piłkę biorą się ludzie nie mający o niej pojęcia.Pana chore marzenia , że Szymański to talent pokazało wczoraj boisko.To słabiutki zawodnik, który w naszej lidze u większości trenerów nie łapał by się do kadry meczowej-a w Legii on marnuje jeden za drugim rzuty wolne.Talent , którego chcą wszyscy trenerzy to Michalak , którego Pan chce sprzedać do Lechii.Aby dużo nie stracić natychmiast proszę wystawić na listę transferową Eduardo,Cafu,Cris Philips,Nagy,Żyro,Szymański,Jędrzejczyk,Pazdan,Vukovic.Z Antolicem i Vesovicem ostateczna rozmowa -jeśli będą tak faulować i osłabiać drużynę , nastąpi natychmiastowe rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.Natychmiast trzeba dać drużynie trenera , który zapanuje nad tymi , którzy jeszcze nadają się do gry.Marzę o tym aby pozbył się Pan tego szrotu, który został tu sprowadzony i sprzedał swoje udziały najlepiej człowiekowi z Warszawy bo to się nam warszawiakom należy.W tych czasach nie kupi się dobrego piłkarza za 1 mln.€ czyli lepiej kupować młodych chłopaków sprawdzonych w I lidze.Warto było pozbywać się Jodłowca , który pół życia grał na stoperze czy Dąbrowskiego-gdzie wtedy był rozum?.Pozdrawiam.

Wolfik - 10.08.2018 12:10:19, *.238

Pewnie, po co nam trener. Teraz jest fajnie, tylko mamy zły moment. A, że trwa on już 1,5 roku....

@Olew: Tery postawione przez Ciebie zapewne są słuszne. Tyle, że większość aktorów wczorajszej żenady ma to w dupie. 100 tysi na miesiąc skutecznie wyłącza myślenie i jakiekolwiek ambicje.

Sam usłyszałeś od Malarza - to nie trener, to zły moment... Oprócz kompromitacji na boisku, jeszcze kompromitacja słowna. Nawet nie wie, że czasami naprawdę warto pomilczeć.

olew - 10.08.2018 12:11:18, *.warszawa.vectranet.pl

Jeszcze jedno. Bracia kibole, powinniśmy zrobić wszystko dla lepszej frekwencji, należy szydzić z tych co nie chodzą i uprawiają tu reklamę piwa, albo pieprzą o parkingach. Należy zachęcać i nie zniechęcać do stadionu. Przy pełnym stadionie nie tylko nasz doping będzie lepszy, nasze gwizdy i dezaprobata też ! Wtedy okrzyk "LEGIA to MY " będzie na miejscu.

gutek - 10.08.2018 12:37:56, *.dynamic.chello.pl

już przed poprzednim meczem Malarz zapowiadał to samo -awansujemy a jak się skończyło. Teraz to historyczny wyczyn Legii bo nie pamiętam żeby zespół z LUXEMBURGA ograł Polaków w eliminacjach

Mateusz - 10.08.2018 12:55:56, *.rwe.com

@olew
Cięzko będzie , z meczu na mecz widać że jest nas coraz mniej. Nic nie przyciaga kibiców tak jak dobre wyniki, a że są złe to niestety odpychają. Jeśli tendencja spadkowa formy naszych pajacyków się nie zmieni to taka sama będzie na trybunach. Przykre, lecz prawdziwe....

Bemowo (L) - 10.08.2018 13:02:56, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Problemem nie jest brak formy piłkarzy (oczywiście są bez formy) tylko zarząd i nasz prezesik który nie ma pojęcia jak sie zarządza klubem piłkarskim. Na każdej płaszczyźnie w klubie jest bałagan (kur... to co sie dzieje ze stanowiskiem trenera u nas to jest jakis żart) wiec ciężko żeby w takiej sytuacji piłkarze mieli dobrze grac. Kto ma ich nauczyć taktyki i przygotować fizycznie do sezonu?? Debiutant Klafuric?? Czy może teraz Vuko?? A moze tez debiutant amator Jozak czy inne albance hasi. Czerczesow to był jedyny TRENER w przeciągu ostatnich 3 lat. Magiera co prawda odniósł sukces w LM ale nie umiał ich dobrze przygotować do sezonu.

poker face - 10.08.2018 13:11:37, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do Jkp
Odwal się od sprzątaczek.
Sprzątaczki na boisko - grać!!!!!!!! Będzie lepiej i ciekawiej.

do @Mateusz - 10.08.2018 13:15:29, *.warszawa.vectranet.pl

Trzeba doprowadzić do mózgów albo mięśni Warszawiaków , że na Legie się chodzi niezależnie od poziomu i wyników, jak do kościoła czy filharmonii. Poza tym trudniej się opieprzać przy pełnym stadionie. Wiem , że klub ma beznadziejny marketing. Ale najwięcej zależy zawsze od nas kiboli. Widzew gra piach w III, II lidze i ma kilkanaście tysięcy karnetów wykupionych przed sezonem. Tu stolica , perspektywa LM, najładniejszy stadion w Polsce... i trzy tysiące karnetów. Jesteśmy kiepscy.
pozdrawiam
olew

Bonifacy - 10.08.2018 13:22:04, *.columbus.res.rr.com

No pewnie, że awansujecie, plan przegrania meczu i ratowania budzetu u egzotycznych bukmacherów wypalił znakomicie, wkrótce słupy czcigodnego prezia zaczną zjeżdżać się z różnych stron świata z pełnymi walizkami wypchanymi zieloną walutą. Kto by sobie odpuścił taką okazję przy dwóch tak wysokich kursach na eurowpie...ol i to dwa razy z rzędu !!!

kryniek76 - 10.08.2018 13:24:08, *.jmdi.pl

miLosz82
czy ja pisałem o poziomie piłkarskim Malarza??? Napisałem że jest celebrytą bo tak zachowuje się we wszystkich wywiadach.
Co do obrońców. To zarówno przy bramce jak odwrócił się dupą do przeciwnika jak i przy kartce Astiza zawalił ...... Pazdan. Nie wiem czy on na siłę chce odejść i gra poniżej pewnego poziomu czy też nadal jest przemęczony mundialem:) Rok w rok to samo jest w lipcu i sierpniu ale wg mnie wczoraj wszystko przerosło Legie. Frekwencja, gra piłkarzy, myśl szkoleniowa trenera, pomysł na prowadzenie klubu przez Mioduskiego itp. A jak czytam, że jest pomysł aby oddać Michalaka to ręce opadają. Na Jego miejsce przyjdzie pewnie jakiś zagraniczniak bo menago oczaruje i biznes będzie się kręcił...

Do gamonia który wstydzi się podpisać, sam się ogarnij.

młody - 10.08.2018 13:24:09, *.252.virtuaoperator.pl

Skoro środek pola nie istnieje od dłuższego czasu to, co się dziwic. Wszyscy uciekają od piłki, boją się wziąć grę na siebie. Piłek w środku pola nikt nie zbiera. Pomoc w Legii NIE ISTNIEJE. Taktyka polega podawaniu piłek między obrońcami i bramkarzem, a potem przysłowiową lagą z pominięciem drugiej linii do napastników z czego nic nie wynika albo do zagrania piłki na bok i wrzutki w pole karne, z czego też nic nie wynika. Nie mam żadnej licencji trenerskiej a mam wrażenie, że obecnie razem z kolegami rozłożyłbym Legię na łopatki. Dodatkowo zero pressingu, ambicji, szybkości, przegrywają wszystkie pojedynki biegowe i siłowe. Gra jest wolna i przewidywalna. Piłkarze nie potrafią przyspieszyć grę, zagrać środkiem, zagrać z pierwszej piłki. To kompletna porażka. To jest pokaz, jak nie powinna wyglądać gra. Idealny materiał szkoleniowy dla Akademii. Do tego jeszcze niedokładność podań i przyjęcia. Nic tu nie gra. Nie wiem czy śmiać się czy płakać, ale wczorajsze "widowisko" to był najgorszy mecz jaki oglądałem w przeciągu wielu ostatnich lat, i to nie tylko z meczów Legii, ale w ogóle. Cytując klasyka: "Ogarnijcie się. Jesteście ku...a Legią Warszawa."

kryniek76 - 10.08.2018 13:28:05, *.jmdi.pl

miLosz82
czy ja pisałem o poziomie piłkarskim Malarza??? Napisałem że jest celebrytą bo tak zachowuje się we wszystkich wywiadach.
Co do obrońców. To zarówno przy bramce jak odwrócił się dupą do przeciwnika jak i przy kartce Astiza zawalił ...... Pazdan. Nie wiem czy on na siłę chce odejść i gra poniżej pewnego poziomu czy też nadal jest przemęczony mundialem:) Rok w rok to samo jest w lipcu i sierpniu ale wg mnie wczoraj wszystko przerosło Legie. Frekwencja, gra piłkarzy, myśl szkoleniowa trenera, pomysł na prowadzenie klubu przez Mioduskiego itp. A jak czytam, że jest pomysł aby oddać Michalaka to ręce opadają. Na Jego miejsce przyjdzie pewnie jakiś zagraniczniak bo menago oczaruje i biznes będzie się kręcił...

Do gamonia który wstydzi się podpisać, sam się ogarnij.

tomek - 10.08.2018 13:33:47, *.itsa.net.pl

rzucanie slow na wiatr. ze słowakami tez mieli wygrac. moze zrobic tak ze jak nie awansuja to cala druzyna robi zrzute i finansuje wszystkim kibicom bilety na najblizszy mecz ligowy u siebie tzn wg. kryterium od tych z najwieksza iloscia meczy az do wyczerpania puli biletow tj +- 27 tyś

Gac - 10.08.2018 13:42:09, *.centertel.pl

Zrób coś dobrego dla Legii w tym sezonie i usiądź na ławce.

hmm - 10.08.2018 14:00:14, *.minerva.onet.pl

"Musimy się pozbierać, bo w piłkę grać potrafimy" - tak??? widocznie musiałem ominąć mecze z tą dobrą grą.

Ch..ja a nie awansujecie. Jesteście słabsi od amatorów z Luksemburga. Część z ich składu pograła sobie w piłkę, a teraz zmierza do kraju, bo do pracy idą na rano. A wy??!! Wielcy Panowie zawodowcy...
Żenada i skandal po prostu !!

Kolo - 10.08.2018 14:35:45, *.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szanuję cię ale przestań juz tu znowu płakać. Nie chcę żebyście awansowali. Jyz wysrarczająco ośmieszyliście w Europie ten klub parszywe niedojdy.
Chyba że wygracie 10-0 aby wynik poszedł w świat
. Ale w to nikt normalny nie uwierzy

Malarz - 10.08.2018 14:39:28, *.static.ip.netia.com.pl

Won z Legii dziadu stary a piłki złapać nie umie....

erka - 10.08.2018 15:38:50, *.dynamic.mm.pl

Awansujemy?
Areczku postaw na to walizkę pieniedzy swoich - 100 000
i pogadamy, kto AWANSUJE.
Może ci sie chce, moze grasz na przetrwanie...ale twoim kolegom to wisi.

zabijacie kibiców - 10.08.2018 15:50:59, *.adsl.inetia.pl

Arunia to potwierdzicie jedno, że macie nas kibiców w dooopie. Tak. Wy decydujecie jak przebiegają mecze, kiedy wam się chce, a kiedy nie. Ostatnio zdecydowanie wam się nie chce, bo w myśl solidarności z "gnębionym" Jędzą odwalacie manianę. Ten kto przyjdzie, nieważne kto, musi mieć zgodę, wolę i czas na wyczyszczenie stajni.
Pewnie, że jesteście w stanie ogolić tych ogórków z Luxemburga, tak samo jak w 9-tkę mogliście klepnąć Trnavę. Wygraliście 1-0 na złość komu? Nie sobie, bo wam się kasa zgadza, ale kibicom i przede wszystkim Mioduskiemu. Bo to przeciw niemu jest ta żałosna gierka. Nie ma dla was miejsca w Legii. Im prędzej, tym dla klubu lepiej. Grasz przed kamerami świetnie, ale to są ostatnie role przy Ł3. Żegnam bez żalu ciebie, Radovica, Kucharczyka, Jędrzejczyka, Pazdana i niestety Vuko. Kibic Legii od ponad 30 lat.

Pit - 10.08.2018 16:02:43, *.224

Przykro to mówić, ale zbierając drużynę z osób tu piszących, dali byśmy radę z Luksemburgiem

Plaskacz - 10.08.2018 16:37:56, *.dynamic.chello.pl

"w końcu ci sami zawodnicy zdobywali trzy razy mistrza Polski"

Nie ci sami Panie Arku. Z tamtych składów został Pan, Kuchy i Rado na ławie.

byku - 10.08.2018 16:43:34, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Arku gdyby tylko od Ciebie to zależało pewnie by tak się stało ale jak chcesz to zrobić z tą drużyną? W meczu z amatorami nie było widać nawet chęci do gry i zaangażowania,a to jest podstawa żeby myśleć o czymkolwiek.Można powiedzieć nawet,że była to postawa po prostu niesportowa czyli ostentacyjne odpuszczenie meczu.Tak to wyglądało

Belek - 10.08.2018 17:08:40, *.hostspot.warszawa.pl

Awansujecie, i co dalej?

M@c - 10.08.2018 17:17:44, *.dynamic.chello.pl

Obiecanki cacanki, a głupiemu stoi...

eth - 10.08.2018 17:43:04, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@olew, co do komentarza z 12.11 zarówno masz i nie masz racji. To że gwizdać czy śpiewać ''Zejdźcie z boiska...'' bedzie 27K zamiast 9K jak wczoraj to nic nie pomoże. Polowa tych pi*d to obcokrajowcy, oni nawet nie zrozumieją o czym śpiewamy. Przyjdzie trzy razy więcej ludzi, kupią wodę i kanapki, kasa się bedzie zgadzać, do niczego to nie doprowadzi. Jedyny wstrząs dla nich może przyjść ze strony prezesa ktory zamrozi im pensje albo cos w ten deseń. Bardziej skłaniam się w kierunku komentarza Lotka, dopiero bojkot może coś by przyniósł. Nikt by nie przyszedł, kasa by sie nie zgadzała, jakby na stadionie zaległa cisza jak z Realem może by się zastanowili o co chodzi. Ale nawet w to wątpię. Czemu nagle Gwinejczyk, Hiszpan czy Chorwat ma sie utożsamiać z tym klubem? My bysmy tak chcieli ale nie ma do tego podstaw. Do nich przemówi tylko brak kasy. My możemy predzej przemówić nie tyle do piłkarzy co do prezesa. Nikt nie przyjdzie, nie bedzie dodatkowych pieniedzy, może wtedy zacznie działać i wezmie cały klub za ryj a nie przebywać pół roku w Szwajcarii.

bobo - 10.08.2018 18:04:02, *.dynamic.mm.pl

Ja to widzę tak
Jeśli zakłady bukmacherskie będą sponsorować sport , to takich wyników bedzie coraz więcej.
Zacznijcie obstawiać ,,niespodzianki,,.
Ja od kilku miesiecy bardzo dobrze na tym wychodzę:)
Tylko LEGII żal!!!!!!!!!!!!!!

gazza - 10.08.2018 18:29:43, *.adsl.inetia.pl

Już raz odpadliśmy z LM przez Malarza...Bramka z tak daleka i przelobowanie to hańba dla kazdego bramkarza...
A wczoraj znowu babol - Strzał w środek bramki i gol...
Lubię Malarza ale on ostatnio gra fatalnie !

@ETH - 10.08.2018 18:39:53, *.static.ip.netia.com.pl

Dlatego większym ciosem który by dał do zrozumienia to w czasie meczu wstać, odwrócić się najzwyczajniej w świecie opuścić stadion. Proste rozwiązania są najlepsze. Żadne przyśpiewki, wierszyki, okrzyki czy też takie wieśniackie zachowanie jakie pokazał Łach w ostatniej kolejce minionego sezonu nie ma sensu.

eth - 10.08.2018 19:34:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do @eth, chyba że tak. To jakiś pomysł. Ja wcześniej pisałem o przyjściu 27K na mecz i gwizdach jak wczoraj. Do piłkarzy to nie dotrze. Przyjście 27K i wyjście po pierwszym gwizdku coś by może dało. Z drugiej strony... Zyleta by wyszła, ale myślisz że kibice z innych trybun by wyszli? Nie. Dlatego lepiej by wyglądało gdyby przyszło jednak 9K, wyszła cała Żyleta, a na Wschodniej zostało by 3 tysiące ludzi. Wtedy nawet stamtąd być może część by poszła do domu.

robak - 10.08.2018 19:54:43, *.centertel.pl

1 do 17...mówi wam to coś?

AAA - 10.08.2018 22:45:23, *.dynamic.chello.pl

Arek daj spokój,juz Fatalczyk zgłosił swój akces jako komentator...

m4 - 10.08.2018 22:57:51, *.dynamic.chello.pl

skoncz juz czlowieku sie kompromitowac idealnie pasuje to tej druzyny bo jest tak samo slaby jak ona... rewanz powinni pokazywac w ComedyCentral

Hiszpan - 11.08.2018 07:40:02, *.play-internet.pl

Malarz już został pomnikiem Legii jest zwrotny jak w tony marmuru. Dac szanse Majeckiemu.

Ksiegowy - 11.08.2018 08:44:08, *.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trzeba chodzic gremialnie wspierac klub, bo niedlugo na kontrakt Jedzy nie styknie.

Doktor - 11.08.2018 09:33:30, *.dynamic.chello.pl

Wypier...alać! Nie zasługujecie na miano Legionistów.

Arek Malarz spoko - 11.08.2018 19:54:11, *.ip-point.pl

Tak się zastanawiam czy ktoś w ogóle analizował tą bramkę z Trnavą? Malarz puścił za kołnierz? jak grasz w systemie z 3 obrońcami to bramkarz jest wysunięty i w każdej chwili gotowy do przyjęcia podania. Wysunięcie się jest ryzykiem i niestety w tym meczu bramka padła. Ponadto wprowadzenie tego systemu po dwóch sparingach było iście samobójczym pomysłem...

Legia88 - 11.08.2018 22:10:41, *.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Żal mi was strasznie ..... jedziecie jak po szmatach ludzi którzy w tamtym roku zrobili coś z niczego !! Gwizdy i krzyki nic nie dadzą ... kibice po uju ...Malarz chłop który w każdym meczu wkłada całe serducho !! Będzie dobrze jest nowy trener i ruszy wszystko jak ma być ! A nie już wyj...ac wszystkich zakopać i zacząć od 5 ligi :) smutne żenujące ! Tylko Legia Czy wygrywasz czy nie !!!!od małego do końca !! Pełna mobilizacja i startujemy od nowa !! Do Boju !

Macik82 - 12.08.2018 07:03:12, *.dynamic.chello.pl

Z Trnava była ta sama gadka i co?..... Forma piłkarzy to jedno ale to co dzieje się w klubie to inna sprawa na tym polu też katastrofa niestety.....1.kto odpowiada za transfery Eduardo, Mauricio, itp szrot?, przecież byle trener od wf-u że szkoły podstawowej w 15 minut by stwierdził że to są goście bez formy i jakiegokolwiek przygotowania do gry... A pensje trzeba płacić... W rezerwach te odpady także nic wielkiego nie pokazały bo jechał z nimi KAŻDY, 2.trener a właściwie jego brak..... Wyobraźcie sobie profesjonalny klub piłkarski który walczy o najwyższe cele a który zatrudnia gościa który trenował zespół w NIŻSZEJ lidze, potem ściąga chłopa od trenowania DZIECIAKÓW, a po nim jego asystenta( od nota bene też paranoja) od piłki KOBIECEJ..... Przecież to jest jakas paranoja (to nawet nie czeski film bo tam jest normalnie) a nie normalny klub piłkarski ludzie...... Teraz za trenera podaję się gość co latał przy linii i machał łapami...... Przecież tu nawet nikt NORMALNY nie chce przyjść pracować widząc co się tu dzieje....