REKLAMA

NSŚ: Derby Kopenhagi

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatni weekend w stolicy Danii rozegrano derbowe spotkanie, którego gospodarzem był FC Kopenhaga. Miejscowi zaprezentowali oprawę składającą się z dużych rozmiarów malowanego transparentu i świec dymnych w barwach. Fani Broendby odpalili kilkadziesiąt rac.

Ultrasi PSG - Collectif Ultras Paris rozpoczęli nowy sezon od choreografii zaprezentowanej na meczu z Caen. Oprawa była inspirowana "Grą o Tron".

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

FC Kopenhaga na derbach z Broendby:

Broendby IF na wyjazdowym meczu z FC Kopenhaga:PSG na meczu z Caen:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.