Michalak trafi do Lechii, a...

Stolarski zostanie piłkarzem Legii

Woytek, źródło: Twitter

Legia Warszawa porozumiała się z Lechią Gdańsk w sprawie transferu Pawła Stolarskiego. 22-letni prawy obrońca trafi na Łazienkowską na zasadzie transferu definitywnego. Z kolei nad morze wyjedzie Konrad Michalak, który nie przebił się w okresie letnim do składu mistrzów Polski.

Jak poinformował Piotr Wołosik z Przeglądu Sportowego, do ustalenia pozostały jeszcze kwestie menedżerskie.




Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (44)

RMFC - 10.08.2018 16:53:44, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Młody obiecujący zawodnik. Powinna być z niego pociecha. Mam nadzieje że Michalak wypożyczony a nie sprzedany

Rafix - 10.08.2018 16:53:50, *.dynamic.chello.pl

WzmacniAmy się przed LE? Czy nowy trener juz wybrany czy akceptował ten ruch? Czy jak zawsze samowolka bez pomyślunku?

@RMFC - 10.08.2018 16:54:59, *.dynamic.chello.pl

Sprzedany

antyk - 10.08.2018 17:02:05, *.static.ip.netia.com.pl

plus że Polak

(L)egiunia Fanatic (L) - 10.08.2018 17:02:24, *.centertel.pl

Bardzo dobry ruch Stolarski jest bardzo dobry szybki, technika ok i przede wszystkim bardzo dobra wrzuta w biegu dobry transfer jeszcze tylko potrzeba trenera z jajami i ogarnięcia gwiazdeczek.

Groch - 10.08.2018 17:08:31, *.play-internet.pl

ZERKNICIE na weszło gdzie Kowal w pięknych słowach pojechał Vukovica

kholmer - 10.08.2018 17:12:42, *.hfc.comcastbusiness.net

Może i kierunek dobry, ale pozbyliśmy się całkiem niezłego Michalaka...

Po wczorajszym meczu byłem tak wq...wiony, że chciałbym, żeby wykorzystano piękne tradycje Legionistów Piłsudskiego i wykonano wyrok za sabotaż na wszystkich na murawie.

Ale podchodząc do sprawy bardziej legalnie:
- wszyscy powyżej 25 lat wystawieni na listę transferową, zgadzać się na wszystkie oferty zbliżone do wyceny na Transfermarkt;
- nowy TRENER, a raczej KAT, taki co ma przynajmniej 5 lat praktyki z pierwszym zespołem mężczyzn (asystentów, czy debiutantów już mieliśmy);
- Mioduski: wycofanie się do roli właściciela, członka Rady Nadzorczej;
- nowy PREZES, który kocha Legię i zna się na piłce (Leśny z Wędzlem odpadają, oni kochali mamonę);
- zawieszenie gry w białych barwach, bo na takie trzeba zasłużyć. Gra w szarych lub zielonych koszulkach do końca sezonu;
- po odpadnięciu z Luxami (tak, nie miejmy złudzeń): wszyscy powyżej 25 lat: zesłanie do rezerw na co najmniej 5 meczów (potem do pierwszej drużyny awansują tylko wybitnie wyróżniający się, nie więcej niż 5 na mesiąc) gra w Ząbkach i mazowieckich równinach nauczy ich pokory;
- bez wypłat 2 miesiące, z głodu nie wymrą;
- gramy młodzieżą, być może nie będzie wyników, ale przynajmniej nikt nie będzie nas oszukiwał. W 96/97 graliśmy praktycznie młodzieżą i 16-osobową kadrą i walczyliśmy o Mistrza do ostatniej kolejki;
- kupujemy tylko młodych lub perspektywicznych zawodników, poniżej 26-27 roku życia. Takich, dla których gra w piłkę jeszcze coś znaczy;
- nie więcej jak 5-7 zagranicznych piłkarzy;
- większość budżetu przeznaczyć na Akademię. Doprowadzić do maksymalnie najszybszego otwarcia bazy - jeśli Tottenham może zbudować stadion w jeden sezon, to my też możemy oddać 4 boiska i szatnie;

Być może nie będziemy cieszyć się na Starówce przez kilka lat, ale trzeba przejść katharsis by wrócić do chwały. Mam dość oglądania tych patałachów. Mam dość oszukiwania i tanich gierek w szatni.
To jest LEGIA, drużyna z ponad stuletnią historią.

Ko(L)o - 10.08.2018 17:13:27, *.dynamic.gprs.plus.pl

Mioduś jednak wspaniały manager wiedział żeby nie wystawiać nędzy bo by stracił na wartości :)

Wolfik - 10.08.2018 17:53:34, *.dynamic.mm.pl

Kolejny super krok zarządu. Normalnie wymiana stulecia. Odnoszę wrażenie że ludziom rządzącym tym klubem do końca odjęło mózgi.

Zyga - 10.08.2018 17:54:44, *.44

Ma przyjsc Nowak i zlapac piczki za ryjki. Ma tez przez 2-3 spotkania grac z 10 na plecach playmakera i pokazac niedorajdom jak sie kiwa ogorkow i wali mocno na brame. Takie sa ponoc ustalenia. Miodek juz lokuje wlosy w oczekiwaniu.

Klaustrofobik - 10.08.2018 18:07:01, *.dynamic.chello.pl

A dobry ten Stolarski jest? Rozwinął się w tej Lechii jak zapowiadał? Pamietam tylko że w 2014 były zakusy na niego, ale wolał do Lechii.

Znudziło mu sie już nad morzem czy też:

"Jestem w takim wieku, że nie patrzę na pieniądze, najważniejszy jest rozwój i - jak już wspominałem - regularna gra. Pieniądze przyjdą z czasem"

?

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 10.08.2018 18:22:55, *.centertel.pl

Michalak raczej wyżej wała nie podskoczy. Oczywiście mogę się mylić, ale w ponad 30 meczach w Wiśle 2 gole i 4 asysty. Dogadać ale z opcją odkupu jak u Wieteski. Stolarski bardzo dobry ruch, zwłaszcza że po odejściu Brozia i chorym pomyśle z Jędzą nie mamy sensownego prawego obrońcy. Vesović to zawodnik ofensywny, do tego matołek kartkowy.

Po(L)ubiony - 10.08.2018 18:29:07, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kompletny kretynizm. Rozumiem, że Michalak był za szybki dla pozostałych piłkarzopodobnych, ale wymiana na słabego Stolarskiego jest niezrozumiała. Gdyby to był chociaż lewy obrońca, ale prawy? Dalszy ciąg zniechęcania Jędzy do gry w Legii? A idźcie wy w 3.14du, tylko latarki nie zapomnijcie!

Do groch - 10.08.2018 18:36:44, *.50.ipv4.supernova.orange.pl

Słaby "felieton". Ani zabawny, ani rzeczowy. Nudny i żałosny. Nawet "warsiaskiego sznytu" zabrakło, czego można by oczekiwać po typie z Bródna. A może to ktoś "z innego miasta" za niego to napisał?

urban - 10.08.2018 18:37:48, *.7-1.cable.virginm.net

Wolosik qrwa przestan macic. Przez ciebie trener Vukovic nie wiedzial co sie dzieje w meczu i bronil wyniku

LuQ - 10.08.2018 18:43:04, *.static.ip.netia.com.pl

miałem sen... że to co widziałem wczoraj to jeszcze nie wszystko na co stać nasze gwiazdy
piszą nową historię

Mateusz z Gór - 10.08.2018 18:58:44, *.adsl.inetia.pl

Legia chciała go już 3 lata temu. Nie jest to zły piłkarz, ale 3 lata temu jego transfer wydawał się bardziej sensowny, bo od tego czasu nie poczynił postępów. Większość kibiców Legii narzekała na Brozia, choć ten przychodził do Legii jako znacznie lepszy piłkarz niż jest nim Stolarski. Wobec tego nie wróżę mu kariery przy Łazienkowskiej.

LW1916 - 10.08.2018 19:02:06, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pewnie przepadnie w Stolicy jak już nie jeden przepadł.

RS - 10.08.2018 19:12:54, *.dynamic.mm.pl

To powinien być dobry transfer. Stolarski poza walorami stricte defensywnymi ma jeszcze jeden dobry atrybut: dośrodkowanie.
Myślę, że niebawem ustabilizujemy skład i będzie on wyglądał następująco.

Carlitos
Cafu - Szymański - Vesović
Antolić - Mączyński
Hlousek - Pazdan - Remy - Stolarski
Malarz

Anton - 10.08.2018 19:50:35, *.dynamic.chello.pl

I to jest akurat BARDZO dobry transfer. Ciekawy zawodnik, młody, Polak. Za Jędze w sam raz.

MichaeL - 10.08.2018 19:57:50, *.42

Ok, dobry ruch Legii. Natomiast już leci 3 sezon, gdzie nie mamy zmiennika na lewa obronę :)

fantom - 10.08.2018 20:55:59, *.dynamic.chello.pl

a ja nadal wierze w Michalaka. pamietam jak kiedys u nas mial bardzo dobre momenty i - jak na swiezaka - gral z duza pewnoscia siebie. jestem zly, ze sie go pozbylismy...

Fcm - 10.08.2018 21:06:31, *.centertel.pl

@MichaeL
Jeszcze możemy Brzyskiego wyciągnąć z motóru. Pamiętam jak naginał kiedyś wszystkie mecze ;)

A - 10.08.2018 21:33:55, *.centertel.pl

Michalak nie przebił sie do składu Legii....to jak trzeba byc mega słabym ogórem zeby nie przebic sie do składu takich inwalidów i paralityków skoro nawet taki kaleka i drewno jak Żyro gra w tej żenującej ekipie?

Artec - 10.08.2018 21:36:53, *.dynamic.chello.pl

Kur.a kolejny Krakus.

WojtasBB - 10.08.2018 22:11:15, *.dynamic.mm.pl

Przed sezonem puścili Brozia, wciąż tępią Jędzę i Klafurić dlatego zmienił taktykę na 3 obrońców. Miał tylko jednego bocznego obrońcę - Hlouska (Vesović obroncą nie jest). Miodek wywalił Klafa, powrót do 4 z tyłu i wczoraj na obronie Kuchy i Nagy. Zorientowali się, że są w lesie, więc naprędce
Stolarskiego chcą, a oddają najszybszego piłkarza ligi, którym interesował się selekcjoner Nawałka. Bałagan...

Cult⚽️Legia - 10.08.2018 22:20:15, *.252

Michalak bêdzie gwiazdá niech sie ogra w Gdańsku ale już był w Płocku i co ?młody długo czekał i wierzył w gre w Legii i co?

Ciekawy - 10.08.2018 22:42:39, *.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ktos wie co robi teraz Jedza? Operuje koparka, gra u buków, łowi ryby?

Legionista - 10.08.2018 22:55:32, *.226

Michalak to utalentowany piłkarz, ale musi grać, a nie siedzieć na ławce więc jeżeli odejdzie i się rozwinie, a potem wróci do nas to niech idzie :) Stolarski - szybki,technike ma, dobrze dośrodkowuje i ma kontrakt na rok z Lechią więc pójdzie do nas za "grosze" :) Na pewno jest lepszy niż Jędza oraz hlousek, a jak się rozwinie to będzie drugim Bereszyńskim :D

Arek - 10.08.2018 22:56:06, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie czytałem, ale jakoś ciężko mi wyobrazić sobie Kowala piszącego felieton. Pewnie Stanowski dopomógł, albo cały zrobił.

Dexter - 10.08.2018 23:25:50, *.hsd1.pa.comcast.net

@Miki
Ja z kolei słyszałem o Sá Pinto, niby oficjalne info w poniedziałek.

pikopiko - 10.08.2018 23:27:32, *.play-internet.pl

Ludzie wymiana jest tylko po to by ktos mogl grac na prawej obronie veso to nie prawy obronca jedza nie powacha murawy bo miodus tutaj zarzadza klubem i transferami i nie bojmy sie tego powiedziec to nie wina trenerow to wina loczka ze legia stacza sie, cala liga sie stacza i to tylko sprawia ze wygrywaja lige z wielkim bolem, na przestrzeni 5lat ekstraklasa jest promowana bardzo dobrze natomiast poziom sportowy leci rok w rok

Radek - 11.08.2018 00:26:12, *.45.domynet.pl

A będzie mu się chciało? Czy może dostanie pensje 50.000zł niezależnie czy gra czy nie a premia za dobry występ 500zł

Bodo70 - 11.08.2018 02:18:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Prezesie Mioduski, od mieszania herbata nie stanie sie słodsza. Gdzie jest, k..., trener z prawdziwego zdarzenia? Przecież widać gołym okiem, że Vuko nadaje się na to stanowisko jak wół do karety!

nigger - 11.08.2018 04:27:22, *.play-internet.pl

czekam na info o dymisi vukovica to nie trener to amator dosc wstydu na europe dosc kompromitacji i blamazow niech przyjdzie profesionalista moze byc janas czy inny nawalka ale niech ich wezmie za pyski i do haruwy niech zap...ja jak przystalo na zawodowcow przeciez maja wysokie kontrakty jak im nie wstyd tak grac

filand - 11.08.2018 06:05:20, *.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Powodzenia w #Gliwicach w meczu z Piastem.

L - 11.08.2018 07:24:27, *.dynamic.gprs.plus.pl

oddać 30 letni szrot bałkański a nie Michalaka...
Widziałem na żywo sparingi w Sielance i Michalak prezentował się lepiej niż jakiś nagy czy antolic

Lakis - 11.08.2018 08:28:08, *.dynamic.chello.pl

Pewnie, że trzeba się pozbyć Michalaka i to aż z dwóch powodów: trzeba mieć pomysł na takiego grajka, a nie tylko kopnij, biegnij, wrzuć. Dwa: jak się rozpędzi i wrzuci ktoś musi to skończyć, a nasze gwiazdeczki biegać nie potrafią(można się spocić i fryzurę popsuć). Lepiej go oddać i spokojnie od tyłu rozgrywać.

O(L)kusz - 11.08.2018 08:40:38, *.play-internet.pl

Na tym zdjeciu to wyglada jak Ojciec Hlouska a nie 22letni chlopak

Rdzenny do lakis - 11.08.2018 08:59:49, *.centertel.pl

Lepiej bym tego nie ujął ... Dodam jeszcze że z nadwagą się ciężko biega ...

Bubu - 11.08.2018 10:05:28, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Czy my mu krzywdy nie zrobimy i oby nie cofnął sie w rozwoju jak wiekszosc naszych kopaczy.

Rado - 11.08.2018 10:22:51, *.play-internet.pl

Ok. Dobry transfer. Ale gdzie jest trener do ch... pana???!!!

jarek - 11.08.2018 11:28:33, *.201.ipv4.supernova.orange.pl

kto bedzie trenerem legi i kiedy

Do kholmer - 11.08.2018 11:59:54, *.dynamic.chello.pl

Ty weź te swoje wypociny mamie do obiadu czytaj