Michalak trafi do Lechii, a... | Paweł Stolarski i Adam Hlousek podczas ostatniego ligowego starcia Legii z Lechią
REKLAMA

Stolarski zostanie piłkarzem Legii

Woytek, źródło: Twitter

Legia Warszawa porozumiała się z Lechią Gdańsk w sprawie transferu Pawła Stolarskiego. 22-letni prawy obrońca trafi na Łazienkowską na zasadzie transferu definitywnego. Z kolei nad morze wyjedzie Konrad Michalak, który nie przebił się w okresie letnim do składu mistrzów Polski.

Jak poinformował Piotr Wołosik z Przeglądu Sportowego, do ustalenia pozostały jeszcze kwestie menedżerskie.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
Do kholmer - 11.08.2018 / 11:59, *..dynamic.chello.pl

Ty weź te swoje wypociny mamie do obiadu czytaj

odpowiedz
jarek - 11.08.2018 / 11:28, *..201.ipv4.supernova.orange.pl

kto bedzie trenerem legi i kiedy

odpowiedz
Rado - 11.08.2018 / 10:22, *..play-internet.pl

Ok. Dobry transfer. Ale gdzie jest trener do ch... pana???!!!

odpowiedz
Bubu - 11.08.2018 / 10:05, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Czy my mu krzywdy nie zrobimy i oby nie cofnął sie w rozwoju jak wiekszosc naszych kopaczy.

odpowiedz
Rdzenny do lakis - 11.08.2018 / 08:59, *..centertel.pl

Lepiej bym tego nie ujął ... Dodam jeszcze że z nadwagą się ciężko biega ...

odpowiedz
O(L)kusz - 11.08.2018 / 08:40, *..play-internet.pl

Na tym zdjeciu to wyglada jak Ojciec Hlouska a nie 22letni chlopak

odpowiedz
Lakis - 11.08.2018 / 08:28, *..dynamic.chello.pl

Pewnie, że trzeba się pozbyć Michalaka i to aż z dwóch powodów: trzeba mieć pomysł na takiego grajka, a nie tylko kopnij, biegnij, wrzuć. Dwa: jak się rozpędzi i wrzuci ktoś musi to skończyć, a nasze gwiazdeczki biegać nie potrafią(można się spocić i fryzurę popsuć). Lepiej go oddać i spokojnie od tyłu rozgrywać.

odpowiedz
L - 11.08.2018 / 07:24, *..dynamic.gprs.plus.pl

oddać 30 letni szrot bałkański a nie Michalaka...
Widziałem na żywo sparingi w Sielance i Michalak prezentował się lepiej niż jakiś nagy czy antolic

odpowiedz
filand - 11.08.2018 / 06:05, *..41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. Powodzenia w #Gliwicach w meczu z Piastem.

odpowiedz
nigger - 11.08.2018 / 04:27, *..play-internet.pl

czekam na info o dymisi vukovica to nie trener to amator dosc wstydu na europe dosc kompromitacji i blamazow niech przyjdzie profesionalista moze byc janas czy inny nawalka ale niech ich wezmie za pyski i do haruwy niech zap...ja jak przystalo na zawodowcow przeciez maja wysokie kontrakty jak im nie wstyd tak grac

odpowiedz
Bodo70 - 11.08.2018 / 02:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Prezesie Mioduski, od mieszania herbata nie stanie sie słodsza. Gdzie jest, k..., trener z prawdziwego zdarzenia? Przecież widać gołym okiem, że Vuko nadaje się na to stanowisko jak wół do karety!

odpowiedz
Radek - 11.08.2018 / 00:26, *..45.domynet.pl

A będzie mu się chciało? Czy może dostanie pensje 50.000zł niezależnie czy gra czy nie a premia za dobry występ 500zł

odpowiedz
pikopiko - 10.08.2018 / 23:27, *..play-internet.pl

Ludzie wymiana jest tylko po to by ktos mogl grac na prawej obronie veso to nie prawy obronca jedza nie powacha murawy bo miodus tutaj zarzadza klubem i transferami i nie bojmy sie tego powiedziec to nie wina trenerow to wina loczka ze legia stacza sie, cala liga sie stacza i to tylko sprawia ze wygrywaja lige z wielkim bolem, na przestrzeni 5lat ekstraklasa jest promowana bardzo dobrze natomiast poziom sportowy leci rok w rok

odpowiedz
Dexter - 10.08.2018 / 23:25, *..hsd1.pa.comcast.net

@Miki
Ja z kolei słyszałem o Sá Pinto, niby oficjalne info w poniedziałek.

odpowiedz
Arek - 10.08.2018 / 22:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie czytałem, ale jakoś ciężko mi wyobrazić sobie Kowala piszącego felieton. Pewnie Stanowski dopomógł, albo cały zrobił.

odpowiedz
Legionista - 10.08.2018 / 22:55, *..226

Michalak to utalentowany piłkarz, ale musi grać, a nie siedzieć na ławce więc jeżeli odejdzie i się rozwinie, a potem wróci do nas to niech idzie :) Stolarski - szybki,technike ma, dobrze dośrodkowuje i ma kontrakt na rok z Lechią więc pójdzie do nas za "grosze" :) Na pewno jest lepszy niż Jędza oraz hlousek, a jak się rozwinie to będzie drugim Bereszyńskim :D

odpowiedz
Ciekawy - 10.08.2018 / 22:42, *..120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ktos wie co robi teraz Jedza? Operuje koparka, gra u buków, łowi ryby?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 10.08.2018 / 22:20, *..252

Michalak bêdzie gwiazdá niech sie ogra w Gdańsku ale już był w Płocku i co ?młody długo czekał i wierzył w gre w Legii i co?

odpowiedz
WojtasBB - 10.08.2018 / 22:11, *..dynamic.mm.pl

Przed sezonem puścili Brozia, wciąż tępią Jędzę i Klafurić dlatego zmienił taktykę na 3 obrońców. Miał tylko jednego bocznego obrońcę - Hlouska (Vesović obroncą nie jest). Miodek wywalił Klafa, powrót do 4 z tyłu i wczoraj na obronie Kuchy i Nagy. Zorientowali się, że są w lesie, więc naprędce
Stolarskiego chcą, a oddają najszybszego piłkarza ligi, którym interesował się selekcjoner Nawałka. Bałagan...

odpowiedz
Artec - 10.08.2018 / 21:36, *..dynamic.chello.pl

Kur.a kolejny Krakus.

odpowiedz
A - 10.08.2018 / 21:33, *..centertel.pl

Michalak nie przebił sie do składu Legii....to jak trzeba byc mega słabym ogórem zeby nie przebic sie do składu takich inwalidów i paralityków skoro nawet taki kaleka i drewno jak Żyro gra w tej żenującej ekipie?

odpowiedz
Fcm - 10.08.2018 / 21:06, *..centertel.pl

@MichaeL
Jeszcze możemy Brzyskiego wyciągnąć z motóru. Pamiętam jak naginał kiedyś wszystkie mecze ;)

odpowiedz
fantom - 10.08.2018 / 20:55, *..dynamic.chello.pl

a ja nadal wierze w Michalaka. pamietam jak kiedys u nas mial bardzo dobre momenty i - jak na swiezaka - gral z duza pewnoscia siebie. jestem zly, ze sie go pozbylismy...

odpowiedz
MichaeL - 10.08.2018 / 19:57, *..42

Ok, dobry ruch Legii. Natomiast już leci 3 sezon, gdzie nie mamy zmiennika na lewa obronę :)

odpowiedz
Anton - 10.08.2018 / 19:50, *..dynamic.chello.pl

I to jest akurat BARDZO dobry transfer. Ciekawy zawodnik, młody, Polak. Za Jędze w sam raz.

odpowiedz
RS - 10.08.2018 / 19:12, *..dynamic.mm.pl

To powinien być dobry transfer. Stolarski poza walorami stricte defensywnymi ma jeszcze jeden dobry atrybut: dośrodkowanie.
Myślę, że niebawem ustabilizujemy skład i będzie on wyglądał następująco.

Carlitos
Cafu - Szymański - Vesović
Antolić - Mączyński
Hlousek - Pazdan - Remy - Stolarski
Malarz

odpowiedz
LW1916 - 10.08.2018 / 19:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pewnie przepadnie w Stolicy jak już nie jeden przepadł.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.08.2018 / 18:58, *..adsl.inetia.pl

Legia chciała go już 3 lata temu. Nie jest to zły piłkarz, ale 3 lata temu jego transfer wydawał się bardziej sensowny, bo od tego czasu nie poczynił postępów. Większość kibiców Legii narzekała na Brozia, choć ten przychodził do Legii jako znacznie lepszy piłkarz niż jest nim Stolarski. Wobec tego nie wróżę mu kariery przy Łazienkowskiej.

odpowiedz
LuQ - 10.08.2018 / 18:43, *..static.ip.netia.com.pl

miałem sen... że to co widziałem wczoraj to jeszcze nie wszystko na co stać nasze gwiazdy
piszą nową historię

odpowiedz
urban - 10.08.2018 / 18:37, *..7-1.cable.virginm.net

Wolosik qrwa przestan macic. Przez ciebie trener Vukovic nie wiedzial co sie dzieje w meczu i bronil wyniku

odpowiedz
Do groch - 10.08.2018 / 18:36, *..50.ipv4.supernova.orange.pl

Słaby "felieton". Ani zabawny, ani rzeczowy. Nudny i żałosny. Nawet "warsiaskiego sznytu" zabrakło, czego można by oczekiwać po typie z Bródna. A może to ktoś "z innego miasta" za niego to napisał?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 10.08.2018 / 18:29, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kompletny kretynizm. Rozumiem, że Michalak był za szybki dla pozostałych piłkarzopodobnych, ale wymiana na słabego Stolarskiego jest niezrozumiała. Gdyby to był chociaż lewy obrońca, ale prawy? Dalszy ciąg zniechęcania Jędzy do gry w Legii? A idźcie wy w 3.14du, tylko latarki nie zapomnijcie!

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 10.08.2018 / 18:22, *..centertel.pl

Michalak raczej wyżej wała nie podskoczy. Oczywiście mogę się mylić, ale w ponad 30 meczach w Wiśle 2 gole i 4 asysty. Dogadać ale z opcją odkupu jak u Wieteski. Stolarski bardzo dobry ruch, zwłaszcza że po odejściu Brozia i chorym pomyśle z Jędzą nie mamy sensownego prawego obrońcy. Vesović to zawodnik ofensywny, do tego matołek kartkowy.

odpowiedz
Klaustrofobik - 10.08.2018 / 18:07, *..dynamic.chello.pl

A dobry ten Stolarski jest? Rozwinął się w tej Lechii jak zapowiadał? Pamietam tylko że w 2014 były zakusy na niego, ale wolał do Lechii.

Znudziło mu sie już nad morzem czy też:

"Jestem w takim wieku, że nie patrzę na pieniądze, najważniejszy jest rozwój i - jak już wspominałem - regularna gra. Pieniądze przyjdą z czasem"

?

odpowiedz
Zyga - 10.08.2018 / 17:54, *..44

Ma przyjsc Nowak i zlapac piczki za ryjki. Ma tez przez 2-3 spotkania grac z 10 na plecach playmakera i pokazac niedorajdom jak sie kiwa ogorkow i wali mocno na brame. Takie sa ponoc ustalenia. Miodek juz lokuje wlosy w oczekiwaniu.

odpowiedz
Wolfik - 10.08.2018 / 17:53, *..dynamic.mm.pl

Kolejny super krok zarządu. Normalnie wymiana stulecia. Odnoszę wrażenie że ludziom rządzącym tym klubem do końca odjęło mózgi.

odpowiedz
Ko(L)o - 10.08.2018 / 17:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

Mioduś jednak wspaniały manager wiedział żeby nie wystawiać nędzy bo by stracił na wartości :)

odpowiedz
kholmer - 10.08.2018 / 17:12, *..hfc.comcastbusiness.net

Może i kierunek dobry, ale pozbyliśmy się całkiem niezłego Michalaka...

Po wczorajszym meczu byłem tak wq...wiony, że chciałbym, żeby wykorzystano piękne tradycje Legionistów Piłsudskiego i wykonano wyrok za sabotaż na wszystkich na murawie.

Ale podchodząc do sprawy bardziej legalnie:
- wszyscy powyżej 25 lat wystawieni na listę transferową, zgadzać się na wszystkie oferty zbliżone do wyceny na Transfermarkt;
- nowy TRENER, a raczej KAT, taki co ma przynajmniej 5 lat praktyki z pierwszym zespołem mężczyzn (asystentów, czy debiutantów już mieliśmy);
- Mioduski: wycofanie się do roli właściciela, członka Rady Nadzorczej;
- nowy PREZES, który kocha Legię i zna się na piłce (Leśny z Wędzlem odpadają, oni kochali mamonę);
- zawieszenie gry w białych barwach, bo na takie trzeba zasłużyć. Gra w szarych lub zielonych koszulkach do końca sezonu;
- po odpadnięciu z Luxami (tak, nie miejmy złudzeń): wszyscy powyżej 25 lat: zesłanie do rezerw na co najmniej 5 meczów (potem do pierwszej drużyny awansują tylko wybitnie wyróżniający się, nie więcej niż 5 na mesiąc) gra w Ząbkach i mazowieckich równinach nauczy ich pokory;
- bez wypłat 2 miesiące, z głodu nie wymrą;
- gramy młodzieżą, być może nie będzie wyników, ale przynajmniej nikt nie będzie nas oszukiwał. W 96/97 graliśmy praktycznie młodzieżą i 16-osobową kadrą i walczyliśmy o Mistrza do ostatniej kolejki;
- kupujemy tylko młodych lub perspektywicznych zawodników, poniżej 26-27 roku życia. Takich, dla których gra w piłkę jeszcze coś znaczy;
- nie więcej jak 5-7 zagranicznych piłkarzy;
- większość budżetu przeznaczyć na Akademię. Doprowadzić do maksymalnie najszybszego otwarcia bazy - jeśli Tottenham może zbudować stadion w jeden sezon, to my też możemy oddać 4 boiska i szatnie;

Być może nie będziemy cieszyć się na Starówce przez kilka lat, ale trzeba przejść katharsis by wrócić do chwały. Mam dość oglądania tych patałachów. Mam dość oszukiwania i tanich gierek w szatni.
To jest LEGIA, drużyna z ponad stuletnią historią.

odpowiedz
Groch - 10.08.2018 / 17:08, *..play-internet.pl

ZERKNICIE na weszło gdzie Kowal w pięknych słowach pojechał Vukovica

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic (L) - 10.08.2018 / 17:02, *..centertel.pl

Bardzo dobry ruch Stolarski jest bardzo dobry szybki, technika ok i przede wszystkim bardzo dobra wrzuta w biegu dobry transfer jeszcze tylko potrzeba trenera z jajami i ogarnięcia gwiazdeczek.

odpowiedz
antyk - 10.08.2018 / 17:02, *..static.ip.netia.com.pl

plus że Polak

odpowiedz
@RMFC - 10.08.2018 / 16:54, *..dynamic.chello.pl

Sprzedany

odpowiedz
Rafix - 10.08.2018 / 16:53, *..dynamic.chello.pl

WzmacniAmy się przed LE? Czy nowy trener juz wybrany czy akceptował ten ruch? Czy jak zawsze samowolka bez pomyślunku?

odpowiedz
RMFC - 10.08.2018 / 16:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Młody obiecujący zawodnik. Powinna być z niego pociecha. Mam nadzieje że Michalak wypożyczony a nie sprzedany

odpowiedz