UEFA karze | Oprawa legionistów w Trnawie - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zakaz wyjazdowy na mecz w Luksemburgu

Woytek

Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu w Trnawie. Europejska federacja nałożyła zakaz wyjazdowy na mecz rewanżowy z Football 1991 Dudelange (zakaz sprzedaży biletów) oraz 60 tys. euro kary.

Na Słowacji kibice Legii zaprezentowali oprawę z sektorówką i racami.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

thorstein - 10.08.2018 18:56:01, *.centertel.pl

Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu w Trnawie. Europejska federacja nałożyła zakaz wyjazdowy na mecz rewanżowy z Football 1991 Dudelange (zakaz sprzedaży biletów).

Zaraz, zaraz. To kara czy nagroda?

KIBIC LEGII - 10.08.2018 19:00:02, *.112

ZAKAZ TO POWINNA DOSTAĆ CZĘŚĆ Z OBECNEJ KADRY NA REPREZENTOWANIE LEGII W JEJ BARWACH ZA ZBYT NISKI REPREZENTOWANY PRZEZ NICH POZIOM SPORTOWY , A TAKICH SŁABYCH ZAWODNIKÓW W KADRZE OBECNEJ LEGII NIE BRAKUJE , ALE JAK NIE MA INNYCH TO MUSZĄ GRAĆ BO TAK TO NIE ZEBRALI BY PEŁNEJ MECZOWEJ 11 . MIODEK CHCEMY PIŁKARZY CONAJMNIEJ O DWIE KLASY LEPSZYCH !!!

Xray(L) - 10.08.2018 19:27:36, *.play-internet.pl

Hahaha, komedia FUCK Uefa!! Je...ć wasze kary!!!

Pawel - 10.08.2018 19:33:40, *.play-internet.pl

Ten zakaz to chyba nagroda zeby nie trzeba bylo swiecic oczami za naszych grajkow

W obecnej sytuacji to nagroda - 10.08.2018 19:37:19, *.play-internet.pl

Dzięki UEFA, nie będzie trzeba jechać za tymi leszczami i przeżywać upokorzenia na stadionie...

Ch z zakazami - 10.08.2018 20:03:41, *.centertel.pl

... jesteśmy z Wami hej Legio ch z zakazami

G. - 10.08.2018 20:36:44, *.155.ipv4.supernova.orange.pl

Czyli i tak nie byłoby wyjazdu do Belgradu...

mrsn - 10.08.2018 20:44:22, *.83.ipv4.supernova.orange.pl

niech te partacze złożą się na karę

Pablo777 - 10.08.2018 22:13:55, *.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Może piłkarze będą mniej zestresowani i swobodniej zagrają przy tej gorączce i fali krytyki, która spadła na nich.

Cult⚽️Legia - 10.08.2018 22:16:25, *.252

Wszyscy!do Luksenburga!czas powtòrzyć madryt!

Do G. - 10.08.2018 22:31:26, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Byłby, bo pierwszy mecz był w Belgradzie i nie zdążyli by nas ukarać. Pewnie byłby przeniesiony na ostatnią rundę kwalifikacji.

AAA - 10.08.2018 22:40:26, *.dynamic.chello.pl

Oddawać lamusy kasę wszystkim co musieli oglądać tą żenadę w czwartek,Fatalczyk mącicielu dlaczego jako jeden z pierwszych uciekłeś do szatni? Co z ucha poleciałeś strzelać?

olew - 10.08.2018 23:27:38, *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

Jeszcze to... będą nas wypychać, ale mają rację , jeśli chcemy grać w pucharach, a chyba chcemy, to tę marną ekspresje trzeba powściągnąć. To są rozgrywki UEFA , jesteśmy przez nich zapraszani.

Uffff - 11.08.2018 01:01:53, *.static.ip.netia.com.pl

Nie trzeba będzie oglądać kolejnej kompromitacji!

OTWOCK - 11.08.2018 04:35:17, *.play-internet.pl

Mysle ze kopacze zaplaca kare.

marek - 11.08.2018 07:19:47, *.201.ipv4.supernova.orange.pl

taka legia to wstyd niech jada sami

Gravesen - 11.08.2018 07:55:09, *.play-internet.pl

Ciekawe jak UEFA ukarze Sturm Graz. Gdyby u nas takie cos sie odwalilo to dozywotnio stadion by zamkneli pewnie.

asd - 11.08.2018 09:31:42, *.219.ipv4.supernova.orange.pl

mi to rybka , ultrasi swoje uefa swoje a ja proponuje robić oprawy w stylu UEFA wspaniała i uczciwa tak ironicznie rzecz jasna . Może łykną to i będą jeszcze nam płacić za takie oprawy

tomiacab - 11.08.2018 17:43:24, *.know.cable.virginm.net

Do tych, którzy piszą, że dobrze bo nie trzeba jechać się wstydzić za ich grę, że to nagroda, a nie kara. NIE JESTESCIE KIBICAMI. Takimi wpisami sami się demaskujecie, że nie jeździcie na wyjazdy i nie macie pojęcia co oznacza bycie kibicem. Wiadomo zresztą, że tak napisać może tylko ten, który i tak by nie pojechał. WON pajace!

Wyjazdowiec - 11.08.2018 19:04:41, *.play-internet.pl

Wiadomo kto ma pojechać ten pojedzie

Plaskacz - 12.08.2018 04:02:29, *.dynamic.chello.pl

@tomiacab

Brawo mordeczko! Twoje zdrowie!

roger - 13.08.2018 17:22:12, *.access.telenet.be

Wybiera sie ktos z Belgii na mecz w Luksemburgu??