UEFA karze | Oprawa legionistów w Trnawie - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zakaz wyjazdowy na mecz w Luksemburgu

Woytek

Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu w Trnawie. Europejska federacja nałożyła zakaz wyjazdowy na mecz rewanżowy z Football 1991 Dudelange (zakaz sprzedaży biletów) oraz 60 tys. euro kary.

Na Słowacji kibice Legii zaprezentowali oprawę z sektorówką i racami.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
roger - 13.08.2018 / 17:22, *..access.telenet.be

Wybiera sie ktos z Belgii na mecz w Luksemburgu??

odpowiedz
Plaskacz - 12.08.2018 / 04:02, *..dynamic.chello.pl

@tomiacab

Brawo mordeczko! Twoje zdrowie!

odpowiedz
Wyjazdowiec - 11.08.2018 / 19:04, *..play-internet.pl

Wiadomo kto ma pojechać ten pojedzie

odpowiedz
tomiacab - 11.08.2018 / 17:43, *..know.cable.virginm.net

Do tych, którzy piszą, że dobrze bo nie trzeba jechać się wstydzić za ich grę, że to nagroda, a nie kara. NIE JESTESCIE KIBICAMI. Takimi wpisami sami się demaskujecie, że nie jeździcie na wyjazdy i nie macie pojęcia co oznacza bycie kibicem. Wiadomo zresztą, że tak napisać może tylko ten, który i tak by nie pojechał. WON pajace!

odpowiedz
asd - 11.08.2018 / 09:31, *..219.ipv4.supernova.orange.pl

mi to rybka , ultrasi swoje uefa swoje a ja proponuje robić oprawy w stylu UEFA wspaniała i uczciwa tak ironicznie rzecz jasna . Może łykną to i będą jeszcze nam płacić za takie oprawy

odpowiedz
Gravesen - 11.08.2018 / 07:55, *..play-internet.pl

Ciekawe jak UEFA ukarze Sturm Graz. Gdyby u nas takie cos sie odwalilo to dozywotnio stadion by zamkneli pewnie.

odpowiedz
marek - 11.08.2018 / 07:19, *..201.ipv4.supernova.orange.pl

taka legia to wstyd niech jada sami

odpowiedz
OTWOCK - 11.08.2018 / 04:35, *..play-internet.pl

Mysle ze kopacze zaplaca kare.

odpowiedz
Uffff - 11.08.2018 / 01:01, *..static.ip.netia.com.pl

Nie trzeba będzie oglądać kolejnej kompromitacji!

odpowiedz
olew - 10.08.2018 / 23:27, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

Jeszcze to... będą nas wypychać, ale mają rację , jeśli chcemy grać w pucharach, a chyba chcemy, to tę marną ekspresje trzeba powściągnąć. To są rozgrywki UEFA , jesteśmy przez nich zapraszani.

odpowiedz
AAA - 10.08.2018 / 22:40, *..dynamic.chello.pl

Oddawać lamusy kasę wszystkim co musieli oglądać tą żenadę w czwartek,Fatalczyk mącicielu dlaczego jako jeden z pierwszych uciekłeś do szatni? Co z ucha poleciałeś strzelać?

odpowiedz
Do G. - 10.08.2018 / 22:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Byłby, bo pierwszy mecz był w Belgradzie i nie zdążyli by nas ukarać. Pewnie byłby przeniesiony na ostatnią rundę kwalifikacji.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 10.08.2018 / 22:16, *..252

Wszyscy!do Luksenburga!czas powtòrzyć madryt!

odpowiedz
Pablo777 - 10.08.2018 / 22:13, *..185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Może piłkarze będą mniej zestresowani i swobodniej zagrają przy tej gorączce i fali krytyki, która spadła na nich.

odpowiedz
mrsn - 10.08.2018 / 20:44, *..83.ipv4.supernova.orange.pl

niech te partacze złożą się na karę

odpowiedz
G. - 10.08.2018 / 20:36, *..155.ipv4.supernova.orange.pl

Czyli i tak nie byłoby wyjazdu do Belgradu...

odpowiedz
Ch z zakazami - 10.08.2018 / 20:03, *..centertel.pl

... jesteśmy z Wami hej Legio ch z zakazami

odpowiedz
W obecnej sytuacji to nagroda - 10.08.2018 / 19:37, *..play-internet.pl

Dzięki UEFA, nie będzie trzeba jechać za tymi leszczami i przeżywać upokorzenia na stadionie...

odpowiedz
Pawel - 10.08.2018 / 19:33, *..play-internet.pl

Ten zakaz to chyba nagroda zeby nie trzeba bylo swiecic oczami za naszych grajkow

odpowiedz
Xray(L) - 10.08.2018 / 19:27, *..play-internet.pl

Hahaha, komedia FUCK Uefa!! Je...ć wasze kary!!!

odpowiedz
KIBIC LEGII - 10.08.2018 / 19:00, *..112

ZAKAZ TO POWINNA DOSTAĆ CZĘŚĆ Z OBECNEJ KADRY NA REPREZENTOWANIE LEGII W JEJ BARWACH ZA ZBYT NISKI REPREZENTOWANY PRZEZ NICH POZIOM SPORTOWY , A TAKICH SŁABYCH ZAWODNIKÓW W KADRZE OBECNEJ LEGII NIE BRAKUJE , ALE JAK NIE MA INNYCH TO MUSZĄ GRAĆ BO TAK TO NIE ZEBRALI BY PEŁNEJ MECZOWEJ 11 . MIODEK CHCEMY PIŁKARZY CONAJMNIEJ O DWIE KLASY LEPSZYCH !!!

odpowiedz
thorstein - 10.08.2018 / 18:56, *..centertel.pl

Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas wyjazdowego meczu w Trnawie. Europejska federacja nałożyła zakaz wyjazdowy na mecz rewanżowy z Football 1991 Dudelange (zakaz sprzedaży biletów).

Zaraz, zaraz. To kara czy nagroda?

odpowiedz