Koniec wojny podjazdowej

Jędrzejczyk może grać

Qbas i Woytek, źródło: Legionisci.com

Od początku sezonu Artur Jędrzejczyk ani razu nie pojawił się na boisku. Nieobecność reprezentanta Polski w kadrze meczowej nie była spowodowana brakiem formy, a decyzją władz klubu. - Mam nadzieję, że ja czy kolejny trener będzie miał okazję korzystać z każdego zawodnika, którego ma w szatni, tym bardziej gdy ten jest reprezentantem Polski. Na tę chwilę sytuacja jest taka, że Artur nie zagra - komentował niedawno sytuację Aleksandar Vuković.

Jędrzejczyk zarabia w Legii 700 tys. euro rocznie, więc klub koniecznie chciał sprzedać obrońcę. Ten jednak nie był zainteresowany przeprowadzką z Warszawy, m.in. ze względu na sytuację rodzinną - niebawem zostanie ojcem.

Przeciąganie liny trwało niemal miesiąc, ale w końcu strony doszły do porozumienia. Nie oznacza to jednak, że piłkarz zgodził się na obniżkę pensji. Wysokość umowy pozostaje bez zmian, ale płatność została rozłożona na raty. To pokazuje dobitnie, w jakiej kondycji finansowej jest obecnie klub z Łazienkowskiej...

W czasie gdy Jędza przymusowo był poza kadrą Legia zdążyła stracić dużo większe pieniądze, odpadając z Ligi Mistrzów. Z kolei w czwartek na lewej w obronie musiał z konieczności zagrać Dominik Nagy, choć to nominalna pozycja "Jędzy". Takie nonszalanckie zachowanie Legii ponownie może odbić się czkawką. Jeżeli "Wojskowi" nie wyeliminują F91 Dudelange, to stracą kolejne pieniądze, a zawodnik i tak ostatecznie swoją wypłatę otrzyma. Kontrakt Jędrzejczyka z Legią kończy się w grudniu 2020.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (75)

tomekc - 11.08.2018 10:19:15, *.dynamic.gprs.plus.pl

Super!!!

Pionformowany - 11.08.2018 10:23:43, *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo Jędza. Nie odpuszczaj ani złotówki. Musza Ci wypłacić wszystko co do grosza. Umowy trzeba realizować. Moja rada - daj dobry mecz, zamknij frajerom usta.

lucho_83 - 11.08.2018 10:24:02, *.114

To co się dzieje w k(L)ubie obrazuje jedno słowo - Paranoja!!

Rado - 11.08.2018 10:24:24, *.play-internet.pl

Loczek! Wyp... ze stolicy!!!

Cziko - 11.08.2018 10:26:35, *.play-internet.pl

Kudłaty amatorze zrobiłeś taki syf i bałagan z naszej Legii.
Jak w oczy zajrzało widmo niedostania sie drugi raz z rzędu do LE to nagle Jedza się przyda. Ludzi trzeba szanować ale i umieć zmotywować .



tomiacab - 11.08.2018 10:28:35, *.know.cable.virginm.net

I w tych kilku zdaniach widzimy rządy pudła w całej okrasie. Czy ten typek ma w ogóle mózg?

Wariat - 11.08.2018 10:37:41, *.elblag.vectranet.pl

Mioduski amatorze je... odejdź z tego klubu bo coraz więcej osób ma Cię dosyć nieudaczniku

Radman - 11.08.2018 10:38:58, *.play-internet.pl

Nie odpuszczaj Jedza, masz kontrakt wazny i najwiecej kasy zarabiasz w polsce to nie twoja wina ze taki dostales kontrakt tylko glupiego prezesika Lesnodorskiego bo tobie taki dal. Pokaz tylko ze naprawde zaslugujesz na te pieniadze i jestes o 1000 razy leprzy niz ten Vesovic i Hlousek razem wzieci na obronie i ze legia z toba w skladzie jest nie do pokonania.

To nie jest Jedzy wina ze w legii tak zle sie dzieje, nawej to nie jest wina Mioduskiego, bo skad moze on czerpac pieniadze na transfery jak poprzedni prezesik je wydawal bardzo szybko. W legii ciagle sa ludzie Lesnego z wysokimi kontraktami (nie mowa o pilkarzach) kturych nie mozna zwolnic bo wysokie odszkodowania bedzie trzeba zaplacic, i szkodza tylko klubowi.

Potrzebnych jest w legii nowy sklad dzialaczy od wszystkiego zeby to wszystko ladnie poukladali od dzialaczy po pilkarzy i wtedy wszyscy beda wiedziec co maja robic i ile kasy jest w budrzecie klubu zeby nie byly potrzebne pieniadze z grup Ligi Mistrzow i Ligi Europy, bo te pieniadze 12 milionow Euro to powinno byc taki maly bonusik do kasy klubu jesli dobrze funkcjonuje.

Zyga - 11.08.2018 10:40:03, *.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak mozna bylo podpisac tak niekorzystny kontrakt z takim przecietniakiem. Prawnicy tego klubu to jakies lebiegi chyba. No ale jak wielki prawnik BL nie znal regulaminu rozgrywek LM to co sie dziwic???

flo - 11.08.2018 10:44:37, *.rydy.eu

Mioduski sam nie wie co robi.
Panu już dziękujemy

RS - 11.08.2018 11:03:31, *.net.e-cho.pl

W przypadku Artura nie chodzi o pensję, ale o to co się z nim stało jako piłkarzem. Jego forma i zaangażowanie od blisko 2 sezonów pikuje w dół.
Jeżeli piłkarz gra dobrze, to zasługuje na 700 000 euro. Jeżeli jednak od dwóch lat nie prezentuje nawet średniego poziomu sportowego, to nie dziwnym jest, że w klubie się to nie podoba nikomu. Nikt nie chce płacić pracownikowi pieniędzy za 20% pracy.

Inną kwestią jest fakt, że za czasów Leśnego przesadzono z tym kontraktem i to X2.

Pawel - 11.08.2018 11:04:33, *.151.ipv4.supernova.orange.pl

Dobra informacja. Legia pikuje w dol a Jedrzejczyk z winy wladz klubu jedynie trenowal zamiast pomoc druzynie w ciezkim momencie....

rks okecie - 11.08.2018 11:13:04, *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

Mnie dziwi że wypływają takie informacje jak pensja zawodnika. Kto za tym stoi? Jeżeli w klubie jest brak kasy to od jutra przestaje chlac i za jakieś 2 miesiące będę na poziomie tego ochroniarza z Luksemburga co nas ogral 1-2 ( za mecz biorę 409 zl) . A jeżeli Jędrzejczyk za dużo zarabia to ten problem rozwiazujta wiesniaki w swoich miastowych gabinetach a nie na stronach internetowych. Komentarz celuje do klubu jak i do Jendzejczyka. LEGIA TO NIE WY. Jesteście etapem w historii tego klubu

Luka - 11.08.2018 11:14:19, *.178

Ej klakiery. Wy chyba zapomnieliscie kto podpisal kontrakt z tym wspanialym pilkrzem i na jak dlugo. BL za to co nawyrabial w klubie powinien dostac bana na calkowite pojawianie sie na Legii.
Mozna miec pretensje o kilka spraw do DM, ale wasze teksty sa smieszne.
DM wzial na siebie odpowiedzialnosc funkcjonowania klubu, czesto wychodzi mu to slabo,ale mistrzostwo i puchar polski zdobyl.
A wy jestescie takie kozaki, wiec wezcie klub na wlasne barki, wrzuccie do kasy klubu ze sto baniek i bawcie sie w pilke.
Lub jak jestescie takie cwaniaki to znajdzcie dla Legii inwestora, ktory rzuci kilkadziesiat baniek co roku i powie: bawcie sie.
Wiekszy szacunek mam do DM niz do was i waszego ciaglego ujadania.

Do Radman - 11.08.2018 11:15:58, *.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Antylegionisto - jakoś piszesz inne nazwy z dużej litery a Legię nie.Zapamiętaj LEGIA ZAWSZE Z DUŻEJ LITERY kibicu innej drużyny.Bez pozdrowień takim jak ty (specjalnie z małej litery).

Gepetto - 11.08.2018 11:22:29, *.play-internet.pl

Czyli wkłady do koszulek wygrały z PANEM PREZESEM. Dobrze rozłożone w ratach, czyli przewidziany czas braku kasy w klubie do końca 2022 r. Sprytny loczek. Umów trzeba pilnować. Teraz Jedza musi pokazać walkę i zaangażowanie jak chce żeby go dobrze zapamiętali w Warszawie i nie tylko. Będzie faza grupowa LE. Pozdro

RS - 11.08.2018 11:25:16, *.net.e-cho.pl

700 000 euro rocznie to był kontrakt mocno na wyrost. Rozumiem 300 - 400 tyś euro, ale 700 000 euro dla jednego zawodnika przy naszych realiach to wsadzenie klubu na minę. Szczególnie w sytuacji, kiedy sam zawodnik spuścił z tonu, osiadł na laurach i miał wywalone na wszystko, bo taka jest niestety rzeczywistość.
Artur Jędrzejczyk od dwóch sezonów nie prezentuje formy, która zaprzeczyłaby wszystkim i wszystkiemu. Jak na Reprezentanta Polski, lidera Legii czy też zawodowca zarabiającego .... 250 000 zł miesięcznie !!! 60 000 zł tygodniowo !!! czyli po 30 000 zł !!! za jeden mecz!

Prawda jest taka, że Artur mógłby się spocić przez 90 minut za 30 000 zł !!!.

Dlatego uważam, że sytuacja Artura to wina, która leży po trzech stronach. Przede wszystkim poprzedni zarząd, który podpisał z Jędzą tak wygórowany kontrakt. (pewnie z myślą, że zawodnik będzie najlepszym zawodnikiem w klubie pod względem sportowym, że będzie liderem w szatni, ale także zostanie po sezonie sprzedany z zyskiem).
Ówczesny zarząd, który blokował grę Artura (pewnie z myślą, że chłopak spuści z tonu. klub walczył o swoje i wydaje mi się, że pewne możliwości się wyczerpały, stąd taka decyzja o klubie kokosa).
Artur Jędrzejczyk nie jest bez winy. Nikt nie wymaga od niego bramek, kreowania akcji, asyst, bo to boczny lub środkowy obrońca. Jednakże niestety, ale Artur nawet i z tego co potrafił kiedyś najlepiej nie wywiązuje się w Legii nawet w 30%. Wszyscy widzieliśmy grę Artura w Legii i nie da się podważyć, że grał bardzo słabo jak na możliwości, warunki finansowe i swój status.

urban - 11.08.2018 11:27:43, *.7-1.cable.virginm.net

Mesjasz i laskawca, qrwa mac

Hokus pokus - 11.08.2018 11:34:29, *.play-internet.pl

I nagle w Luksemburgu zobaczymy dobrze grającą Legię która trójką pyknie Luksemburczyków, takie czary mary.... P.S. pozdro dla myślących!

Bubu - 11.08.2018 11:39:04, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Wszyscy won

Ali - 11.08.2018 11:42:13, *.warszawa.vectranet.pl

Taki profesjonalny klub! Gdyby Jedza gral nie bylo by takiego problemu z obrona w pucharach. Co maja sobie teraz pomyslec inni pilkarze? Brawo Prezesie! To Panska zlota era!

Przemek - 11.08.2018 11:42:29, *.centertel.pl

Jedza i tak dostał polowe tego co miał w krasnodarze. Zgodził się grać za frytki a każdy wypomina mu ze najwiecej zarabia

Ludzik - 11.08.2018 11:50:10, *.centertel.pl

No to zobaczymy czy blysnie forma i zagra jeden dobry mecz (chociaz watpie bo patrzac na wszystkich w L to nikt nie gra dobrze) czy bedzie kontynuacja niskiego poziomu okraszona w beznadziejne faule w polu karnym czy tez moze obudzi sie w nim kapitan, przejmie opaske i poprowadzi zespół do zwyciestwa w rewnzu z luksemburgiem ale i zapoczatkuje passe wygranych w lidze. Tyle pytan tyle niewiadomych...

Darek - 11.08.2018 11:51:41, *.dynamic.chello.pl

Klub zrobił transfery zimą by piłkarze byli zgrani ze sobą gdy za pół roku zaczną się eliminacje do europejskich pucharów.Dziś widzimy jakość tych wzmocnień.Stwierdzam że ludzie pracujący w Legii nie znają się na swojej pracy.Gołym okiem widać że drużyna jest źle przygotowana pod względem fizycznym.Nie ma siły biegać.Brak sprintów,pressingu czy wolny powrót do obrony.To wszystko widać jak na dłoni.Przeciwnicy też to widzą.Brak rozgrywającego też jest bardzo widoczny.
Czwartkowy mecz uważam za najgorszy w historii Legii.Ludzie grający w tym meczu powinni wisieć na zdjęciach przed wyjściem na murawę po przeciwnej stronie tam gdzie wiszą ci co zdobyli wszystkie mistrzostwa Polski.Z podpisem to oni zhańbili klub i z datą meczu.
Obawiam się bardzo tego że przez złe zarządzanie klubem skończymy jak wisła kraków.Pieniędzy z uefa brak,sponsora głównego brak a piłkarzom tym dobrym i tym słabym co nigdy nie powinni się znaleźć w takim klubie jak Legia płacić trzeba.
Jakie jest w ogólne myślenie pana Mioduskiego.Wyprzedał najlepszych piłkarzy i sprowadził na ich miejsce piłkarskie pokraki.Dzięki niemu z drużyny która 2 lata temu grała w lidze mistrzów pozostały strzępy.

Wejdzmy w buty pana prezesa.Co on myślał 2 lata temu zaczynając wyprzedaż najlepszych piłkarzy?Że kupi słabych i jakoś to będzie?Otóż jak widzimy nie jest a płacić tym słabym też trzeba.Drużyna nie ma wyników co skutkuje brakiem pieniędzy od uefa.Nie mając pieniędzy z uefy ukisimy się we własnym sosie.Ranking klubowy spadnie na łeb na szyję.Zaraz będziemy grać w rundach przedwstępnych do europejskich pucharów z mistrzem San Marino.A nowy sezon zaczniemy 3 dni po tym jak zakończy się stary.
Po co więc zdobywać kolejne mistrzostwa?By kompromitować się w europie z amatorami?Pieniądze wydawane na drużynę są nieadekwatne do poziomu prezentowanego przez wszystkich w Legii.I najmniej winni są tu piłkarze bez umiejętności piłkarskich.Bo jak ktoś im chce dać kontrakt i duże pieniądze to dlaczego piłkarz ma takiego kontraktu nie przyjąć.Winny najbardziej jest prezes i właściciel w jednej osobie.Zatrudnia co chwile kolejnych amatorów na stanowiskach dyrektora sportowego.Ci sprowadzają trenerów amatorów a ci trenerzy piłkarzy amatorów.I tak się to kręci od kompromitacji do kompromitacji.

Czekamy teraz na kolejnego trenera amatora,który wytrzyma do końca jesieni.A od stycznia przyjdzie nowy trener i będzie próbował uratować beznadziejne pół sezonu.
Czy ktoś z nas kibiców liczy na trenera z wysokiej półki.Szczerze to się łudzimy że tak będzie a znając życie wyjdzie jak zawsze.Kolejny amator z jakiejś trzeciej ligi hiszpańskiej bo teraz kierunek hiszpański jest u nas w modzie.
A później się dziwimy że Legia nie osiąga wyników.I tak w kółko do zaje..nia.
Czy prezes Legii robi to specjalnie?Celowo zatrudnia tych amatorów by działać na niekorzyść Legii?Chce zniszczyć nasz klub?Prezes zachowuje się jak by był z jakiego widzewa lub z klubu z konfidenckiej.Bo tak nie zachowuje się właściciel klubu który chce dobrze dla swojego klubu.

RMFC - 11.08.2018 11:56:23, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedzą teraz pokaż że nie wystawianie Ciebie w składzie było wielkim błędem. Udowodnij, że Legia z Tobą w składzie wygrywa i walczy

Pawel - 11.08.2018 11:56:52, *.220.ipv4.supernova.orange.pl

Do Luka:
Gdybym zainwestowal w Legie swoje pieniadze to:
- przede wszystkim zatrudnilbym bardzo dobrego doradzce ktory mi dobrze podpowie i ktory przedewszystkim zna sie na pilce a dodatkowo na finansach a nie na odwrot
- zatrudnial bym sprawdzonych trenerow , sztab i pilkarzy dla ktorych Legia to cos wiecej niz tylko miejsce pracy a nie oddawal calego klubu w rece jednego teoretyka futbolu jakim byl Jozak i jego znajomi. Efekty pracy niestety dzosiaj widzimy.
Jako bizmesmen Mioduski powinien wiedziec ze podpisana umowa obowiazuje i nie mozna kogos zmusic zeby odszedl albo zgodzil sie na obnizke plac.
Bylem fanem Mioduskiego bo nie podobalo mi sie zachowanie Wandzela i Lesniodorskiego ale bardzo mocno sie zawiodlem jego prowadzeniem klubu :( Uwazam ze wina nie lezy po stronie pilkarzy a zarzadu klubu...

BartX - 11.08.2018 12:05:04, *.icpnet.pl

Z biznesowego punktu widzenia to się nazywa zadłużanie się, a nie wiem czy to tak do końca dobre dla Legii.

Bubu - 11.08.2018 12:08:21, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Do kolegi Paweł ; zgadzam sie prawie z Tobą , a jeżeli chodzi o zmuszanie kogoś do zmiany umowy to korporacja może wszystko no prawie , uwierz mi bo widziałem takie przypadki i ludzie odchidzili, kwestia nacisku . Co nie oznacza , ze tak nie powinno sie robić. Takie to teraz słabe czasy przez ch, brak honoru i zwykłej uczciwości .Pozdrawiam.

kielich - 11.08.2018 12:11:57, *.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Luka Dokładnie.

eLo - 11.08.2018 12:26:15, *.dynamic.chello.pl

Jędza-Nędza

Dedi - 11.08.2018 12:28:45, *.opera-mini.net

I tak nie zagra w Luksemburgu bo nie
został zgłoszony do rozgrywek..

Phoenix(L)k - 11.08.2018 12:42:56, *.dynamic.chello.pl

Siostry i bracia - pomóżcie, bo czegoś nie łapię... Jak można dostawać pensję W RATACH??

BR(L)DNO - 11.08.2018 12:47:09, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Aaaaaaaaa!To oto chodziło.Solidarni z Jędzą,czyli od teraz wszycho do przodu.

Radek - 11.08.2018 13:09:03, *.45.domynet.pl

Jędza dostał taki kontrakt bo był wolnym zawodnikiem, nie musieliśmy płacić, bodajże ruskom, odstępnego. Miał wtedy wiele ofert które trzeba było przebić. W 5 lat zarobi 3,5mlnE ale przyszedł za 0 E.

Ciekawe czy teraz zespół zacznie normalnie grać.. jeżeli tak to znaczy że oddali LM przez focha między 2 facetami. Jak mój kumpel w robocie dostał naganę - reszta dalej pracowała.. nawet jak go zwolnili reszta dalej pracowała bo ma taką umowę.

Czy warto jest zaprzepaszczać cały poprzedni sezon, poświęcać premie za zwycięstwa, wkurzać setki tysięcy kibiców - tylko w intencji jakiegoś typka bez formy (który za 3 miesiące może już z tobą nie pracować..

majusL@legionista.com - 11.08.2018 13:10:56, *.6.rev.n3t.pl

zal patrzeć co zrobiliście z Legia. miejcie honor i sper... panowie prezesi i wlasciciele !!!

Jedza porazka Stulecia. - 11.08.2018 13:17:42, *.play-internet.pl

1. Nie wiem jak mozna bylo dac taki kontrakt takiemu pilkarzowi dodatkowo w takim wieku. Lepiej bylo te pieniadze przeznaczyc na trenera z doswiadczeniem a nie amatorow zatrudniaja samych gosci co nigdy nic nie trenowali i nic nie osiagneli.
2. Jedza w tamtym sezonie byl slaby jak jakis zawodnik z A klasy. Jest juz za stary na gre na takim poziomie, nie ma ani szybkosci ani nic co mial 6 lat temu. Legia obecnie nie ma zadnego obroncy klasowego oprocz wieteski ktory jak narazie powinien sie dalej uczyc i grac kolo jakiegos profesjonalnego obroncy (astiz i chlousek to wogole parodia astiz co robi w obronie to glowa boli a chlousek jezdziec bez glowy leci z pilka wzrok w murawe wbity i centra na pale przewaznie w aut) jedynym zawodnikiem ktory Legi sie udal to Vesovic zaje*****sty pilkarz wydolnosc na najwyzszym poziomie sprinty caly mecz powroty odbiory drybling dosrodkowania i walecznosc.
Tylko chwila to nie obronca to skrzydlowy i przez te wystawianie w obronie traci 50% na jakosci jaka mogl by dac z przodu.
Pudlu jak nie wymienisz calej obrony na obroncow klasowych to mozesz zapomniec o osiagnieciu czego kolwiek.
I nie zmieni nic tu granie 4 obroncow bo nie masz ani jednego dobrego wiec nawet jak bedziesz chcial grac 8 obroncami to nic to nie da.
3.Jedzy sie nie dziwie kazdy na jego miejscu zrobil by to samo. Jezeli sie ma pieniadze na takie wyplaty to trzeba miec tez na to zeby go splacic podziekowac drewniakowi i zatrudnic obronce z perspektywami i nie po 30-stce.
I na koniec Mioduski ucz sie na bledach bo nie wyciagasz wnioskow z ofoe bylo to samo mial kontrakt i mial byc w klubie do konca chocby grac w rezerwach a nie postraszyl cie i odrazu go za grosze sprzedales. Teraz to ci sie zwraca teraz ty chcesz zawodnika sprzedac a on nie chce i 2:0.
To samo bylo z Juniorem kiedys zaje****sty pilkarz a oddaliscie go za flaszke Orlando Sa to samo szkoda slow jak macie kogos na poziomie to go sprzedajecie albo olewacie a pseudo gwiazdy glaskacie po glowach.

PrzemoL - 11.08.2018 13:24:48, *.dynamic.chello.pl

Do wszystkich krytykujących BL a popierających Pudla: Może i BL załatwił Jędzy taki kontrakt, spoko. Może i popełnił kilka kolejnych błędów. Też spoko. Tylko jedna sprawa: Dzięki czyjej pracy Legia weszła do LM i zarobiła wtedy grubo ponad 15 mln E? No właśnie. A teraz jest Pudel i drugi rok z rzędu wisi widmo braku jakichkolwiek europejskich rozgrywek. Prosta matematyka: Może i BL popełnił sporo błędów, może i załatwił trochę szrotu do klubu. Jednak w porównaniu z obecnymi "rządami" złotoustego oszusta Mioduskiego (prosty przykład odnośnie trenerów: "nie myślę jeszcze o zwolnieniu trenera, to trzeba przeanalizować, teraz musimy skupić się na następnych meczach i powrocie do formy..." etc. a następnego dnia bach! "Trener XYZ zwolniony") to był BL był mega. Według mnie, jak by nie patrzeć, za czasów BL było lepiej. Mioduski koncertowo wszystko spartaczył. Najważniejsze żeby kratki w excelu co kwartał się zgadzały. Szkoda tylko, że dzięki "mistrzowi" biznesu nie będą. Czekam na dzień kiedy zacznie się na stadionie protest przeciwko Mioduskiemu i jego polityce.

DzyndzeL - 11.08.2018 13:31:16, *.dynamic.chello.pl

Jedrzejczak to wyjatkowy szkodnik i maciciel, Klub Kokosa to bylo to na co zasluguje. Niech wyp...la z Legii wklad do koszulki.

kokojambo - 11.08.2018 14:06:21, *.33.ipv4.supernova.orange.pl

To jest właśnie ta różnica między BL a DM. Boguś dotrzymywał umów, nawet tych ustnych a Darek szuka kruczków prawnych, nawet w umowach na piśmie. Jaki ma to wpływ na cały klub(nie tylko pierwszy zespół) to chyba nie trzeba mówić. Sami dobrze wiecie, jaka atmosfera panuje w gronie zaufanych osób a jaka w towarzystwie cwaniaków i krętaczy.

Rafi74 - 11.08.2018 14:19:28, *.126

Zaraz zaraz loku chce nas zrobic znowu w balona jak ktos kto ma 60% udzialow w klubie nie wie jaki kontrakt jest podpisywany z zawodnikiem.Samym tym stwierdzeniem kolega loczek sie osmiesza to po pierwsze a po drugie przed kazdym nastepnym sezon jestesmy oslabiani i kupowany jest tanszy szrot i liczenie ze a moze sie uda jakims cudem awansowac.Mioduski nie masz kasy a zgrywasz biznesmena wez sprzedaj klub I bedzie po sprawie nie masz wizji ani koncepcji jak ten klub prowadzic jestes totalnym nieudacznikiem a Twoje slowa da gowno warte.Pozdrawiam wszystkich ma forum ktorym dobro Legii lezy ma sercu.

Do PrzemoL - 11.08.2018 14:36:52, *.178

No i gdzie jest to 15mln euro???
No gdzie ku.wa??? Po 19 mln zlotych do BL i pendzla z poznania dla Ciebie jest ok???
Moze ty sie wezmiesz za Legie?
BL popelnil kilka bledow? Po co ty byl pendzel potrzebny, ja Ciebie pytam. A Sulley pamietasz? 40 tysiecy zlotych co miesiac!
A mlody Wandzel? Gosc, ktory polamany przyszedl.
38 mln zlotych trzeba bylo zaplacic, by ustalic hierarchie funkcjonowania klubu. To powinno zamknac wszystkim buzie. Ja dziekuje za taka milosc konia trojanskiego z poznania.
BL zrobil wiele dobrego, transfery dobrych pilkarzy, polityka wzgledem kibicow, ale wiele rzeczy pokazuje, ze tu nie tylko o dobro Legii chodzilo.
Kasa misie kasa.
Aha jeden misiu napisal, ze jedza przyszedl za darmo. Otoz mylisz sie, kosztowal okolo miliona euro. Jego pensja, dlugosc kontraktu, to skandal. Jodlowiec to samo!!!
Wiekszosc z Was nie sledzi dlugosci zawartych umow z niektorymi pilkarzami, a gdyby tak bylo, to byscie co innego pisali.
Zobaczcie w jakim wieku jest Rado, a ile jeszcze ma kontraktu!
Pojecia wiekszosc z Was nie ma o zasadach funkcjonowania firmy, a tym bardziej nie wiecie jak czuja sie pracownicy, ktorzy wiedza, ze ich kolega mimo ze jest slaby zarabia 800tysiecy euro.
Jak wy, bedac zatrudnieni reagujecie jak kolo obok Was zarabia dwa razy tyle co Wy? Prosze o odpowiedz!
I powtorze: znajdzcie madrale inwestora do Legii. Potrzebny od zaraz.
Do Mioduskiego skaczecie, a sami jestescie gwiazdami, ale tylko w internecie, w zyciu sukcesem dla Was jest 200 zlotych w bonie do biedronki od szefa.

do radman i luka - 11.08.2018 14:40:19, *.253

A wy co chcecie wszystkim wmówić że jak prezesem był Leśny to tylko on jest winny kontraktu Jedzy? Pudel byl głównym udziałowcem i chcecie mi powiedzieć że tak doświadczony byznesmen nie kontrolował trafić ruchów? Po za tym co wy macie z tiki pensjami za wysokimi. Moim zdaniem Legia płaci za mało i dlatego mamy taki skład. Jak Cię Pudlu nie stać na Legie, to wypi....aj z tego klubu gołodupcu! Latami będziesz teraz wycierał sobie mordę prezesurą poprzednika?

Tekken (L) - 11.08.2018 14:50:52, *.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z reprezentantem Polski nie mozna robic takich cyrkow -taka rada na przyszlosc, bo nie mamy ich za duzo i nie beda do nas przychodzic !

Redman - 11.08.2018 14:55:30, *.dynamic.chello.pl

Jedza ewidentnie był arcywaznym członkiem legii. Ekstraklasa gra i ekstraklasa .

antyk do Do PrzemoL - 11.08.2018 14:57:28, *.static.ip.netia.com.pl

jak dla ciebie gnoju wymiarem sukcesu są zera na koncie to ty jesteś gwiazdą swojej wsi,dorośniesz zarobisz trochę monet i zobaczysz co w życiu jest ważne,hajs nawet nie jest na podium

Mario - 11.08.2018 15:01:19, *.timplus.net

W sumie żenada. Jestem kibicem Legii, ale muszę przyznać, że wygląda to tragicznie. Niby potężny klub, ale tylko w mediach potężny budżet i super pijar, jak co do czego, to nie stać na płacenie kontraktu. Przecież takie pieniądze płacą w klubach ligi mołdawskiej, bułgarskiej czy serbskiej. Mowa o tych lepszych i bogatszych drużynach. Tu podpisali kontrakt na 800 tysięcy euro, szum w mediach, że klub bogaty i dobrze płaci, a później żenada, zastraszanie, wymuszanie i rozkładanie na raty. Takie pieniądze, to są czasami tygodniówki w lidze angielskiej. Z czym do rywalizacji w pucharach.
Jak to mówią, że tonący brzytwy się chwyta. Ośmieszyli się na wszystkich frontach, to nawet Jędzę do grania dopuścili.

Arek - 11.08.2018 15:04:47, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@radman, to pewnie Kepcija też jest człowiek Leśnego. Jozak też był, a może to Jankowski i Sekuła są ludźmi leśnego? barana w ścianę proponuję. Najlepiej takiego z przytupem.

PrzemoL do Do PrzemoL - 11.08.2018 15:09:49, *.dynamic.chello.pl

Zgadzam się z argumentem z kasą. Znikła szybciej niż się pojawiła. Ale przynajmniej była LM. Może Ciebie podniecają mecze z Chojniczankami i innymi Legnicami (Od razu uprzedzam kontrargument o kibicu sukcesu - wiernie chodzę na wszystkie mecze, bez znaczenia z kim gramy, bo chodzę na Legię a nie na rywala). Mnie cieszyła możliwość zobaczenia Legii w starciu z taką Borussią czy Realem (mniejsza o wyniki, bo wiadomo było, że te zespoły urządzą sobie na nas trening strzelecki). Poza tym, powiedz mi który właściciel myśli tylko w taki sposób, że wszystko co klub zarobi to zainwestuje w jego rozwój, transfery? To już jest bardziej złożony problem mentalności właścicieli polskich klubów.
Co do Wandzla, też uważam, że potrzebny był jak k*rwie majtki.
Sulleya też pamiętam i zgadzam się, że to jeden z największych niewypałów BL. Z drugiej strony zobacz kto przyszedł, np: Nikolić i Prijović. A pokaż mi transfery z ery Mioduskiego (jedyny dobry transfer widzę w Carlitosie i Remy'm jeśli wróci do formy).
Co więcej, chciałbym zauważyć, że za BL nie było cud miód i orzeszki. Porównuję jedynie do sytuacji obecnej. Jeśli powiesz mi, że teraz jest lepiej to sory.
Może i nie mam pojęcia o funkcjonowaniu firmy, prawda, w końcu żadnej nie prowadzę. Dlatego nigdzie nie napisałem jak powinien być prowadzony nasz klub. Jedynie opisuję i porównuję to co widzę z tym co było. A było lepiej. Swoją drogą, Ty prowadzisz swoją firmę, że wiesz jak funkcjonuje? Jestem niezwykle ciekawy co to za firma.
Inwestora do Legii tak łatwo się nie znajdzie. Wiadomo dlaczego. Ale to nie znaczy, że musimy przyklaskiwać i godzić się z obecną sytuacją.
PS. Ostatnia linijkę pominę milczeniem, bo cóż, tak już jest, że w internecie łatwo jest obrażać ludzi o innej opinii.
Spokojnego weekendu wszystkim i oby wróciły lepsze czasy.

Arek - 11.08.2018 15:10:20, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A Mioduski znowu się ośmieszył. Nie zgłaszał Jędzy do kolejnych rund, bo płacić się nie chciało. A teraz jak już w dupie się pali to już Jędza może grać. Tylko że w Luksemburgu nie zagra. Teraz w obronie mamy braki, to może Mioduskiego wystawmy. W sumie jak mamy odpaść z tymi amatorami, to jaka różnica czy na boisku, czy walkowerem? Jak szaleć to szaleć. Dawać Mioda do składu!!!

Among The Living - 11.08.2018 15:55:10, *.play-internet.pl

Do Radek
Twoja teoria jest śmiechu warta. Kto miałby grać przeciwko Mioduskiemu robiąc mu na złość? Cafu, Philips, Nagy, Carlitos, Kante? Najemnicy z zagranicy, którzy są w klubie dopiero od pół roku lub od miesiąca? Mieliby się przejmować losem Polaka? Jeszcze w przypadku Rado to bym uwierzył, bo choć jest Serbem to w klubie jest długo. Ale ci wymienieni po pierwsze są za krótko by nawiązała się z Jędrzejczykiem więź kumplowska, a po drugie to jakby się postawili za kimś kogo mało znają to za swoim rodakiem. Los lokalnego piłkarza ich tak naprawdę g...no obchodzi. To kto grał przeciwko prezesowi, może Hołownia, Wieteska, Żyro? Młode chłopaki których kariera dopiero raczkuje, są w klubie od niedawna, walczą dopiero o skład i budują swój prestiż? Wątpię, by już na starcie niszczyli sobie karierę. W solidarność koleżeńską jestem w stanie uwierzyć tylko w przypadku Malarza, Kucharczyka czy Pazdana ale i to jest naciągane. Twoje ostatnie zdanie powinno ci dać odpowiedź na twoje śmieszne teorie spiskowe, czy warto? Drużyna jest po prostu słaba i bardzo źle przygotowana fizycznie do sezonu. To trener od piłki kobiecej, Klafurić, przygotowywał piłkarzy teraz i za Jozaka na wiosnę również, bo to nie Jozak trenował ich kondycyjnie zimą, on tylko podejmował kluczowe decyzje. Tu jest odpowiedź czemu tak źle się prezentują, to nie brak ambicji, oni nie mają siły biegać.

Makary Bara - 11.08.2018 16:29:37, *.dynamic.dsl.as9105.com

Mioduski niestety pokazal jakim jest fachowcem....


Legia Cyrk Warszawa.

Raf - 11.08.2018 16:57:50, *.3-1.cable.virginm.net

Na meczykach jest że jakiś Ricardo Pinta będzie trenerem Legii od poniedziałku

do Raf - 11.08.2018 17:06:46, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ricardo Pinta Palce?

Sig - 11.08.2018 17:10:03, *.centertel.pl

Życzę Jędrzejczykowi żeby na boisku udowodnił że jest warty tych pieniedzy.

Orti - 11.08.2018 17:16:04, *.static.ip.netia.com.pl

Jędza to mąciciel. On i jego wafel Kuchy niszczą atmosferę. Oni plus wielka gwiazda Rado i Vuko powinni zostać jak najszybciej pogonieni z klubu. W jakiej firmie można robić fochy ja się pytam i brać pieniądze za bardzo niską jakość pracy ???

Do raf - 11.08.2018 17:23:56, *.dab.02.net

Ricardo Sa Pinto był trenerem Sportingu Lizbona jak grali z Legią

tomiacab - 11.08.2018 17:36:41, *.know.cable.virginm.net

@RS ty i tobie podobno to mnie bawicie :) Ty masz mózg? Skoro piszesz, że 400 k to jest normalny kontrakt, a 700 k rocznie wpędziło Legię w tarapaty finansowe, to może i masz mózg ale go nie używasz. 300 k euro czyli 600 k górką wydane na Jedze w dwa lata, doprowadziło Legię do ruiny? Buahahaha A nie brakuje ci milionów z tytułu braku występów w europucharach?

klawy - 11.08.2018 19:33:46, *.dynamic.chello.pl

Ziutek trochę popłynął pisząc, że lewa to nominalna pozycja Jędrzejczyka. Wiedzę o futbolu ma równie dużą co Mioduski.

Boli mnie - 11.08.2018 20:13:22, *.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pytanie do redakcji.
Czy Jędrzejczyk moze zagrac w rewanżu z Luxem ?
Bo chyba byl nie zgłoszony do tej rundy...

Macik82 - 11.08.2018 20:43:27, *.dynamic.chello.pl

Dajcie chłopu grać co to k....wa za cyrk,chyba to L chciała go ściągnąć z Rosji gdzie grał on się zgodził ktoś to klepnął tak samo jak i pensje 200 tys k na mies(RM był wtedy w zarządzie) a teraz zdziwienie że pracownik chce wypełnić kontrakt do końca i nie chce odejść..... Ehhh to jest właśnie zarządzanie którego brak..... Brak normalności... No ale jak ktoś dorobił się przy Kulczyku to ma mieć L w sercu?.... Póki hajs się zgadza jest ok prawda DARIUSZU.....

IGLOOPOL - 11.08.2018 22:12:41, *.mt.pl

Jeszcze Jędza pokaże na co go stać.

pawel - 11.08.2018 22:31:41, *.warszawa.vectranet.pl

legia przestaje placic. w czerwcu kiedu odszedl lekarz slyszalem od jego pociotka ze to z powodu braku wyplat od 9 miesiecy. wtedy nie chcialo mi sie w to wierzyc teraz wydaje sie to coraz bardziej prawdopodobne. pudel krzyczal ze lesny z pedzlem nie maja prawa go splacic z pieniedzy klubowych bo to zatrzyma rozwoj klubu, a kiedy wygral licytacje zrobil dokladnie to samo

BIE(L)ANY - 11.08.2018 22:56:58, *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Darek

Jakich to najlepszych piłkarzy sprzedał Mioduski? Mówisz o Nikoliciu, Prijoviciu, Giulerme którzy nie chcieli dłużej grać w Legii? Czy może o Odjidia Ofoe co wypiął na nas dupę i olał klub przedłużając sobie urlop? Ciekawe co by powiedzieli Ci w pracy gdybyś przedłużył sobie urlop o 2 tygodnie?

Wychodzą teraz rządy BL i szastanie kasą. Grubo się bawił i trzeba za to płacić. Przyszedł jako gołodupiec i zgarnął kilkanaście baniek na odejście, a teraz się śmieje. JUDASZ!
Obwiniacie Mioduskiego za sytuację w klubie, a to pokłosie rządów BL. Takie rzeczy zawsze wychodzą po jakimś czasie.

Wolfik - 11.08.2018 22:59:02, *.dynamic.mm.pl

I to jest całe podsumowanie polskich "byznesów". Przeszło 20 milionów eurasów z LM wyparowało jak kamfora. Po niecałym roku. Nieźle się panowie prezesi pobawili. Wszyscy trzej, bez wyjątku. Polityka jak z OFE.

A po Mioduskim można się było spodziewać chociaż jakiegoś zalążka strategii. Tymczasem była gra na "udo". Tyle, że znowu się "nie udo" do LE awansować. Bo panie prezesie nie da się w profesjonalnym klubie funkcjonować bez trenera i dyrektora sportowego.

BIE(L)ANY - 11.08.2018 23:04:00, *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie bronię Mioduskiego, bo swoje za uszami ma. Złych doradców, złe decyzje.
Ale przejżyjcie na oczy, większość rzeczy które się dzieją sięgają czasów BL i są ściśle związane z jego osobą.

jani - 11.08.2018 23:10:22, *.dynamic.chello.pl

Do BIE(L)ANY
Mioduski wywalił Dąbrowskiego, Czerwińskiego, Jodłowca, Brozia, chciał jeszcze usunąć Jędrzejczyka. Kucharczyk też wisiał na włosu. W zamian za to sprowadził Bałkańców, Luksemburczyka i Cafu. Efekty widać. Rozwalona obrona i pomoc

lw73 - 11.08.2018 23:24:51, *.jmdi.pl

Jest takie powiedzenie chytry dwa razy traci i oby się to nie potwierdziło panie prezesie

Arek - 11.08.2018 23:47:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do tego co go boli - mnie też boli, ale Jędza nie może zagrać, bo jak sam sobie odpowiedziałeś na własne pytanie nie został zgłoszony przez miłościwie nam panującego. Będzie za to mógł zagrać w 4 rundzie, o ile do niej awansujemy. Oczywiście po ostatnim cyrku trzeba oswajać się już z myślą o powtórce z rozrywki, znaczy z tamtego roku. Wtedy była 4 runda le i odpadnięcie z Szeriffem. Teraz nie ma co się szczypać i lecimy już po 3 rundzie. Jest postęp, co?

Szelka - 12.08.2018 00:20:57, *.dynamic.chello.pl

@ Bie(l)any - grubo pojechałeś, ale to co zasugerowałeś raczej nie polega na prawdzie.
Zalecam powtórną lekturę wypisu @ jani - wielce pouczający i "niosący" kaganek oświaty (czyt.: futbolowej wiedzy) tekst.
@ Wolfik - Kolego, że Tobie jeszcze się chce (?!) Szacunek.
Ja osobiście czekam na "finał" el. do fazy gr. LE i dopiero wówczas ruszę - wraz z całą potocką sforą - z akcją totalnego grillowania [prezesa tysiąclecia]. Jeżeli odpadnięcie z europejskich rozgrywek stanie się faktem, to solennie obiecuję, że nie spocznę - wraz z innymi zawiedzionymi - w permanentnym zohydzaniu dalszej prezesury ww. To wszystko, co mo-gę /-żemy/ uczynić w tym żenującym dla legijnej rodziny temacie.

Darek - 12.08.2018 00:48:52, *.dynamic.chello.pl

do BIE(L)ANY
Cały dzień myślę o naszej kochanej Legii i wiesz że może masz rację.Może w Legii jest właśnie burdel po BL i zanim to wszystko się posprząta musi upłynąć kilka lat.BL to był gołodupiec który na Legii zarobił miliony.Może Mioduski chce dobrze ale otacza się złymi ludźmi?
Jeżeli byłbym pracodawcą a pracownik ( Jędza ) nie przykładał by się do swoich obowiązków a pobierał za swoje lenistwo wysoką pensję też bym się na niego wkurzył.I chciał się takiego pracownika pozbyć.
Może te nasze największe legendy Kucharczyk i Radović to mąciciele?Może Jozak zobaczył co się dzieje w klubie i dlatego zesłał Kucharczyka do rezerw?Później pod naciskiem nas kibiców i dziennikarzy przywrócił Kucharczyka przez co stracił automatycznie autorytet w szatni.Teraz by wychodziło na to że zwolnienie Jozaka to był błąd.Może trzeba go było zostawiać na 4-5 lat i wtedy oczekiwać wyników nawet kosztem mistrzostw.Jozak miał zbudować wielki klub począwszy od akademii ale nie dostał na to odpowiedniej ilości czasu.
Ale jeżeli nasze gwiazdki są w stanie zwolnić jednego,drugiego i trzeciego trenera to zwolnią za chwile też i tego który tu przyjdzie na dniach.Chyba że ten dostanie wsparcie prezesa i rozgoni te nasze gwiazdy na cztery strony świata.
Jeżeli nowy trener pogonił by Kucharczyka i Radovicia jeżeli szkodzą Legii to niech tak zrobi.Nikt nie może być ponad klub.Tylko trener i prezes nie może ulec nagonce kibiców i dziennikarzy bo po takich ruchach w mediach podniesie się ogromny szum.Trzeba będzie temu stawić czoła.Ale nie można się będzie później z tego wycofać tak jak było z Jozakiem.

Mateusz - 12.08.2018 02:30:05, *.dynamic.gprs.plus.pl

@Zyga
Co mają prawnicy do wysokości kontraktu danego piłkarza?

Kijek - 12.08.2018 05:21:55, *.centertel.pl

TA ojcem ........ chyba interesów które robi . Język myślałem ze choć trochę masz honoru a widzę ze jak za małolata tak i teraz Kasia ważniejsza niż funfle