REKLAMA

Jeździectwo: Wygrana Chwalińskiej w Memoriale Armii Krajowej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na hipodromie przy Kozielskiej odbyły się zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody w ramach XI eliminacji Ligi Mazowsza. W najważniejszym konkursie, Memoriale Armii Krajowej, zwyciężyła zawodniczka sekcji jeździeckiej Legii, Zuzanna Chwalińska. Druga była inna legionistka, Katarzyna Białecka.
Chwalińska zwyciężyła także w konkursie klasy L, w ramach rywalizacji o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego. W tym konkursie drugie miejsce ponownie zajęła Katarzyna Białecka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.