Waldemar Fornalik - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Fornalik: Strzelaliśmy ślepakami

Mishka, źródło: Legionisci.com

Waldemar Fornalik (trener Piasta): Wszyscy ostrzyliśmy sobie apetyty na zwycięstwo z Legią i przebieg pierwszej połowy wskazywał, że jesteśmy w stanie to uczynić. Błąd przy stałym fragmencie gry kosztował nas jednak utratę bramki. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Później była nieszczęsna czerwona kartka.
Na plus można zaliczyć to, że w 10 potrafiliśmy zaatakować i wyrównać. W końcówce zabrakło sił, bo tempo było wysokie. Zawodnicy nie skoncentrowali się i przegraliśmy. Wynik jest zły, ale postawa napawa optymizmem. Gra w wielu fragmentach była dobra. Legia strzelała, a my mieliśmy ślepaki. Nie wykorzystaliśmy ani stałych fragmentów, ani podań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

Aster - 12.08.2018 18:13:03, *.static.ip.netia.com.pl

Nie wiem na co te biedaki i golasy z Gliwic liczyli?Mocno Legia !!!!

LW - 12.08.2018 20:01:50, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wstapila nadzieja w awans do fazy grupowej LE ! LEGIA !!!

do Aster - 12.08.2018 21:24:49, *.dynamic.chello.pl

Hahaha ale dałeś czadu...prostaczku....

Wara - 12.08.2018 22:46:58, *.centertel.pl

Aster cała prawdę wyklikal

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.