Legioniści zeszli do szatni ze spuszczonymi głowami - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

F91 Dudelange 2-2 Legia

Hańba

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jedna z największych kompromitacji w historii klubu stała się faktem. Legia odpadła w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy z F91 Dudelange, remisują w rewanżu w Luksemburgu 2-2. Gra mistrzów Polski wołała o pomstę do nieba, a jedyne dwa gole zdobył sprowadzony latem Jose Kante. To jest już koniec nie ma już nic. Legioniści po raz drugi z rzędu nie zagrają w fazie grupowej europejskich pucharów.

Legioniści wyszli na rewanż z luksemburczykami w ofensywnym ustawieniu. Od pierwszej minuty grali obok siebie Carlitos oraz Jose Kante. Pomimo tego podopieczni Ricardo Sa Pinto nie mogli stworzyć sobie żadnej dobrej okazji do wyjścia na prowadzenie. W 7. minucie gospodarze otworzyli rezultat mecz... Patrick Stumpf dostał podanie ze skrzydła, gdzie kompletnie niepotrzebnie zbiegł ze środka pola Michał Pazdan. Ostatecznie zawodnik F91 Dudelange znalazł się kompletnie sam, co wykorzystał posyłając mocne uderzenie do bramki Arkadiusza Malarza. Mistrzowie Polski chcieli szybko się odbudować. Kwadrans po pierwszym gwizdku bliski szczęścia był Cafu. Portugalczyk przymierzył zza pola karnego, jednak nieznacznie się pomylił. Piłkarze z Luksemburga odpowiedzieli w najlepszy z możliwych dla nich sposobów. Szybka wymiana piłki przed szesnastką Legii, którą sfinalizował precyzyjnym strzałem Stelvio Cruz. KOMPROMITACJA!

Z biegiem czasu "Wojskowi" byli coraz częściej tłem dla czwartkowych przeciwników. Wkrótce golkiper z Warszawy z bardzo dużym trudem odbił mocną próbę z dystansu Stumpfa. Dopiero w 33. minucie wreszcie składna akcja Legii. Z prawego skrzydła płasko w pole karne dograł Michał Kucharczyk, a z najbliższej odległości jego akcję wykończył Jose Kante. Było to światełko w tunelu, chociaż do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic dobrego ze strony mistrzów Polski. Jedynie dobrą szansę mieli jeszcze gospodarze, gdy po wrzutce z rzutu wolnego Stumpf trafił w słupek.

Po zmianie stron mistrzowie Polski ruszyli do odrabiania strat. Niebawem bardzo dobrą okazję miał Carlitos. Hiszpan strzelił mocno po ziemi i świetną interwencją popisał się Jonathan Joubert. Za moment bliski szczęścia był Cafu. Portugalczyk uderzył mocno z woleja po wrzutce z rzutu rożnego i futbolówka nieznacznie minęła prawy słupek bramki. Po godzinie gry dwie dobre szanse stworzył sobie Sebastian Szymański. Pomocnikowi dwukrotnie zabrakło niewiele, aby pokonać Jouberta. Dopiero w 86. minucie nadeszło kolejne uderzenie ze strony legionistów. Jose Kante przymierzył zza pola karnego i precyzyjnym strzałem doprowadził do remisu! Od tej pory do awansu mistrzom Polski brakowało już tylko jednego gola, ale niestety na niewiele się to zdało. Okazję miał co prawda jeszcze Carlitos, lecz zdołali go powstrzymać defensorzy.

Liga Europy
3. runda eliminacyjna
#DUDLEG
2500
Luksemburg
16.08.2018
20:00
Football 1991 Dudelange
Legia Warszawa
Football 1991 Dudelange
2-2
Legia Warszawa
7' Stumpf
17' Cruz
(2-1)
Kante 33'
Kante 86'
1 Jonathan Joubert
24 Edisson Jordanov
4 Kevin Malget
22 Stelvio Cruz
26 Jerry Prempeh
39 Aniss El Hriti
21 Patrick Stumpf 75'
6 Marc-Andre Kruska 79'
14 Clement Couturier
10 Dominik Stolz 90'
77 David Turpel
33 Joe Frising
3 Milan Bisevac 75'
8 Mario Pokar
9 Danel Sinani 90'
27 Bryan Melisse 79'
28 Nicolas Perez
99 Lewan Kenia
Arkadiusz Malarz 1
Mateusz Wieteska 4
46' Chris Philipps 6
Michał Pazdan 2
Adam Hlousek 14
Michał Kucharczyk 18
77' Krzysztof Mączyński 29
Cafu 26
69' Dominik Nagy 21
Jose Kante 19
Carlitos 27
Radosław Cierzniak 33
77' Eduardo 9
Domagoj Antolić 7
69' Kasper Hamalainen 22
Mateusz Żyro 23
Miroslav Radović 32
46' Sebastian Szymański 53
Trener: Dino Toppmoller
Asystent trenera: Erwin Bradasch
Kierownik drużyny: Marco Rausch
Lekarz: Frank Kramer
Masażyści: David Miranda, David Schweitzer
Trener: Ricardo Sa Pinto
Asystent trenera: Rui Mota
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Sędziowie
Główny: Iwajło Stojanow (Bułgaria)
Asystent: Martin Wenew (Bułgaria)
Asystent: Iwo Kolew (Bułgaria)
Techniczny: Wolen Czinkow (Bułgaria)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (336)

+dodaj komentarz
Janusz - 18.08.2018 / 09:23, *..centertel.pl

Hahaha a wy dalej chodzocie na mecze i wspieracie ich pensje

odpowiedz
luki - 17.08.2018 / 23:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Proponuję zmienić trenera.

odpowiedz
Jani - 17.08.2018 / 21:18, *..centertel.pl

Phlipps na obronie? Kto namówił Sa Pinto do takiego samobójstwa? A może on sam podjął taką decyzję? Tak czy inaczej BABOL

odpowiedz
@Hegemon - 17.08.2018 / 21:15, *..204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mów za siebie. Ja tam na miodka od samego wybuchu w mediach i rozłamu z poprzednim zarządem patrzyłem krzywo.

Chodzi mi o jego brak jakiejkolwiek kompetencji w materii piłkarskiej. Ani w wywiadach, ani w czynach nie potwierdzało się, że ma jakiś plan. Czynami zaprzeczał temu co mówił, po tym ponownie zmieniał zdanie tak aby wyglądało że postępuje wg jakieś planu, czemu znowu później zaprzeczał...
Jedyne co mu dobrze wychodziło to zwalanie winy na innych. I przepraszam Cię ale niby dlaczego obecna sytuacja klubu to niby nie jest wina Miodulskiego? Sam zatrudniał sobie ludzi i dobierał doradców. Sam postawił się na stanowisku prezesa (który przecież zarządza) i sam podejmuje decyzje.

Mam nadzieje, że chociaż moczy swój własny, prywatny majątek, bo widząc jego braki śmiem wątpić czy aby na pewno nie jest jakimś słupem i czy ten jego majątek to nie jest jakaś fikcja.

odpowiedz
Duracell - 17.08.2018 / 20:25, *..67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mioduski odejdź!

odpowiedz
fantom - 17.08.2018 / 20:07, *..dynamic.chello.pl

dziwie sie, ze jeszcze nikt nie skrytykowal taktyki Pinto, zmian itd. wg mnie przegralismy przez trenera. Kuchy w minutach 45-60 gral na boku obrony. gdy tylko wrocil na skrzydlo, zaczelismy stwarzac sytuacje. Kuchy tego dnia duzo nam dawal, a stracilismy go na 15 minut. w tym czasie moglismy dopisac kluczowego gola. po co Eduardo?!? poza tym czuje, ze ten trener nie wyleczyl sie z pajacowania, a to niedobrze wplywa na druzyne i caly sztab.

odpowiedz
Macik82 - 17.08.2018 / 19:11, *..dynamic.chello.pl

Tej drużynie brakuje jaj tak po prostu.... Kasa się zgadza to po co się wysilać? Kto w tej drużynie identyfikuje się z klubem?.... Najemnicy rządzą w szatni.... Czy jaga ma lepszych piłkarzy? Oni przynajmniej się starali.... A poz tym tam przynajmniej jest PREZES bo u nas to szkoda gadać.... Zobaczcie pensje u nas a w takim dudelange....a wiecie ile zarabia najlepiej opłacalny zawodnik w ich lidze?... 10 tys euro to porównajcie to z pensjami w L..... Tu potrzeba SYSTEMOWEJ zmiany całej Polskiej ligowej piłki bo jeszcze kilka lat i w San Marino będą baty.....

odpowiedz
wierzchowski68 - 17.08.2018 / 19:01, *..dynamic.chello.pl

A ja jestem z drużyna zawsze,nawet jak przegrywa.

odpowiedz
Hegemon - 17.08.2018 / 18:58, *..play-internet.pl

Zamknąć paszcze niewdzięczne lamusy. Odczepcie się od Mioduskiego raz na zawsze. Jesteście jak mr Jekyll i mr Hide, jak chorągiewki na wietrze. Jeszcze trzy miesiące temu byliście gotowi Mioduskiemu buty lizać za zdobycie dubletu, chwaliliście zarządzanie, zmiany personalne, transfery, politykę ekonomiczną. A dziś za jeden nieudany mecz jedziecie po nim jak po śmieciu, jak po największym wrogu, jak po kimś najgorszym kto tylko w waszym życiu zaistniał. To nie on przegrał ten mecz, a piłkarze. To nie prezes jest winien, a Klafurić, nie Sa Pinto, bo on przyszedł za późno i nie mógł nic zrobić. Klafurić jest winien, bo to on przygotowywał fizycznie zespół do sezonu, metodami z piłki kobiecej. Tak samo zimą za Jozaka to Klaf się tym zajmował i zespół wyglądał źle motorycznie. Tak samo winni kompromitacji są nasi kopacze, leniwi na treningach, bez ambicji, bez chęci podszkolenia się, wskoczenia na wyższy poziom. To nie Mioduski trenuje, to nie Mioduski biega po murawie. Do nich miejcie pretensje. Mioduski uratował klub przed bankructwem wykupując od Leśnodorskiego który wydoił Legię po LM. Przecież gdy Moduski przejął klub to było około 100mln długu. Mało tego dokłada do interesu z własnej kieszeni gdyby nie to nie stać byłoby Legii na transfery i podupadlibyśmy finansowo. Doceńcie to co robi, bo naprawdę chce dobrze dla Legii.

odpowiedz
Wwa - 17.08.2018 / 18:17, *..centertel.pl

Oj placzki placzcie hip hip!O jaka tragedia,porazka itd...do Was wszystkich kibicow internetowych jedno LEGIA TO MY A NIE WY I MIODUSKI!!!!KTORYS Z WAS TAM BYŁ?

odpowiedz
Zlb - 17.08.2018 / 18:07, *..centertel.pl

HAŃBA?DOBRE!HAŃBA JEST TO CO Z LEGIA ROBI LOCZEK!W 2 LATA ROZBIL KLUB!

odpowiedz
dino - 17.08.2018 / 17:56, *..business.static.de.bt.net

Stanisław Czerczesow nie pasował Miodkowi do koncepcji, oj wy prości ludzie, nie rozumiecie startegicznych kompetencji naszego prezesa ;-)

odpowiedz
łysy - 17.08.2018 / 17:00, *..adsl.inetia.pl

A ja uważam, że taki hejt AAA i innych na Kucharczyka to żenada. Czy on był gorszy od innych, kto dośrodkowa do Kante ???? Ogarnijcie się !!!!!

odpowiedz
Legionista - 17.08.2018 / 16:13, *..226

@SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, Przecież pan Mioduski tylko sprowadził (z listy wymienionej): Mąke, Pasquato, Philipsa i Eduardo, reszta to pomysły pana Leśnodorskiego. Ja bym pozostawił Radovicia do końca kontraktu za to co wcześniej zrobił dla Legii i jako dobry zmiennik - Reszta powinna odejść. Jeszcze chciałbym zobaczyć Gola zamiast mąke :) I trzeba w końcu dawać szanse Majeckiemu i hołowni :)

odpowiedz
Wolfik - 17.08.2018 / 15:37, *..dynamic.mm.pl

Może nie jestem "prawdziwym kibicem" bo darowałem sobie oglądanie meczu słusznie zakładając że na awans nie ma absolutnie szans. Oszczędziłem w ten sposób nieco swoje serce i podgoniłem prace działkowe. Opłacało się.

Teraz czekam na "cięcie kosztów" w wykonaniu korporacyjnym (pisałem o tym po pierwszym meczu) i jakikolwiek komentarz Naczelnego Wodza (czyli: jak to nas wzmocni i takie tam...). Tak na marginesie gratulacje prezesie Mioduski. Tylko polski "byznes" potrafi coś mozolnie stworzyć by nagle z hukiem to spier...lić. Jesteś Pan mistrzem.

Od komentarzy czysto piłkarskich się wstrzymam - nad grobem należy zachować milczenie.

odpowiedz
pawell - 17.08.2018 / 15:17, *..warszawa.vectranet.pl

pudel pajacu gdzie ty i twoi doradcy mieliście oczy gdy kupowaliście philipsa?!!!! k..wa nie do pojęcia. jędza poza składem a na boisku philips i wieteska. jodłowiec w piaście a u nas mączyński.leśny miał transferowe wpadki, ale to co wyprawia pudel ze swoja bandą to....słów brakuje. panowie leśny przez sześc lat musiał co roku wpłacać pokaźną kwotę w ramach spłaty do iti, z pieniędzy z lm spłacił iti do końca, pudel wziął klub bez obciążeń o przepraszam... na początek wydrenował klub aby spłacić leśnego i pędzla, no i kasa się skończyła. ośrodek treningowy? hahaha zupełnie ten sam poziom pudla co engela ze stadionem polonii. co pudel zazdrościłeś leśnemu wizerunku co? ty miałeś 60%, on miał 20% ty byłeś trefniśiem w mediach on był PANEM PREZESEM twórćą drużyny która osiągała najlepsze wyniki od czasów romanowskiego. zazdrościłeś mu tego, chciałeś być na jego miejscu i co pajacu zrobiłeś? dostałeś magierę w spadku po leśnym, zwolniłeś go bo według ciebie był słaby, kogo zatrudniłeś? jozaka, klaufrica? to ten sam poziom? i teraz ten cyrk z sa pinto z łapanki, no ale jaki choć trochę szanujący się trener przyjdzie pracować do klubu w którym rządzi ktoś taki jak ty? Zewłakow zły bo człowiek leśnego tak? a ty kogo zatrudniłeś na jego miejsce? Zewłak miał 50% trafień w transferach, twój faworyt ile ma? 5%? Lewczuk, Żyro, Bereszyński, Duda, Nikolić, Jędrzejczak, Pazdan, Hamalajnen, Prilović, Moulin, Vadis, Jodłowiec, Brzyski, Malarz ci piłkarze dali Legii określoną jakość oczywiście było też dużo wtop ale nigdzie na świecie nie ma klubu który ma same trafienia przy transferach, tym bardziej przy tak skromnych budżetach jak na warunki europejskie. oki leśny miał 11-12 okienek transferowych , ty już miałeś 3 i jakie rezultaty? podasz nazwiska ze 2 piłkarzy którzy podnieśli poziom drużyny? i ty śmiesz krytykować leśnego za Jędzę? ty który sprowadzasz philipsów i wieteski? zadzwoń do Żewłaka pogadajcie może coś ci podpowie, nie ma co się obrażać .
pudel jesteś najgorszą rzeczą jaka się przedarzyła naszemu klubowi przez ostatnie 25 lat, jesteś jeszcze większą żenadą niż tzw. "kumaci". miklas, ostrowski czy zygo to przy tobie to jak Bill Gates przy Ryśku Krauze.

DLATEGO MAM TYLKO JEDNO MARZENIE NA DZIŚ, PUDEL KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDŹ, idz do poloni tam przyjmą cię z otwartymi ramionami, popsuć tam juź chyba nie ma co a może coś ci się nawet uda, no i koszty będziesz miał wymarzone, takie skrojone pod ciebie.

odpowiedz
Zag{L}ębiak - 17.08.2018 / 15:15, *..cable.smsnet.pl

No i cudu nie było...Po prostu żenada..Że ja musiałem tego dożyć...Ktoś tutaj ma Nas Bracia za IDIOTÓW!!!Jeśli ktoś słuchał wczoraj po meczu Podolińskiego to musi mu przyznać rację.Nasze szkoleni leży na całej linii.Wszyscy się podniecają Szymańskim który jest Wielką Nadzieją Przyszłej Reprezentacji...Gościu miał tyle strat że głowa mała a w dogodnej sytuacji strzelił tak jakby mu się noga złamała...ta lepsza.Jeśli nie zaczniemy od podstaw (szkolenie dzieci pełny profesjonalizm patrz Zachód) to nic z tego nie będzie.Przecież 15-16 letni Anglicy,Niemcy,Hiszpanie są już kilkukrotnie lepsi od obiecującego Szymańskiego...Ale to może się stać tylko z innym Włodarzem Legii.Tego się nie da uratować.Z takim Zagranicznym szrotem i Miodkiem nie da rady,Polska jest Odbiorcą nie tylko śmieci biologicznych ale i piłkarskich Europy,,,Niestety ich eksporterzy na Tym zarabiają i się z nas śmieją,,,Ale TO JEST CZAS NA TOTALNY BOJKOT!!!!Tylko To może pomóc.Innej opcji nie widzę,,,Pozdrawiam Przyjaciół!!!

odpowiedz
yyy - 17.08.2018 / 14:47, *..161

@tylko amica wronki
Wy też nie. Bo mistrzem miałby zostać zespół co w całej rundzie finałowej wygrał tylko RAZ? I tak wciąż nie doszliście dalej od nas w Europie, więc ja bym się na twoim miejscu wstydził że mój klub nie zaszedł dalej niż klub co odpadł z klubem z Luksemburga. Btw. niby jak nam tv pomaga? Jak w anal+ to bardziej sprzedaje się szkalowanie Legii niż powiedzenie o niej cokolwiek pozytywnego... A co do sędziów "pomagających" Legii to poważny błąd sędziego na korzyść Legii był ostatnio gdzieś mniej więcej w hmmm... 2013? 2015? To już wy mieliście więcej pomocy sędziów w ostatnich latach od Legii.

PS Gratulacje za szczerość (nick). Przynajmniej nie ukrywasz kim naprawdę jesteście.

odpowiedz
Ninja3 - 17.08.2018 / 14:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty Mòwisz Boże Spraw.. a tu coraz więcej Wstydu.

odpowiedz
A - 17.08.2018 / 13:39, *..dg-net.pl

Za co wy placicie , ludzie z zylety , ogarnijcie sie do k... nedzy. Zero kibicow za takie g...o .,poki nie bedzie normalnie.

odpowiedz
Nakon - 17.08.2018 / 13:27, *..dynamic.chello.pl

Upadek tej drużyny postępuje już od jakiegoś czasu tylko człowiek tłumaczył to sobie różnymi przyczynami. A prawda jest brutalna - to koniec. Nie ma ambicji i woli walki, nie ma drużyny, coraz starsi piłkarze zarabiający stanowczo za dużo (kiedy w końcu zostanie wprowadzony motywujący system premiowy?)... Ale to nie wszystko bo niestety ta drużyna od lat nie ma jakości żeby osiągać sukcesy w pucharach (przecież mecze z Realem i Borussią to była miazga zamaskowana przez kilka bramek) a dlaczego? Bo nie mamy lub nie dajemy grać naszym chłopakom (za młodzi, niedoświadczeni, bez poparcia menago), bo nie mamy kreatywnej linii pomocy (gdzie rozegranie piłki, gdzie aktywni, nękający przeciwnika skrzydłowi? Poza Nemanją nie przyszedł do nas NIKT NAPRAWDĘ DOBRZE PRZYGOTOWANY na grę od początku sezonu. Ta drużyna naprawdę wycisnęła wszystko, co mogła. I nie będzie już lepiej. Trzeba wietrzyć skład i wymieniać figury na szachownicy. Czy Loczek i Pinto poukładają te klocki? Szczerze wątpię. Legii dziś nie stać na dobrych zawodników a kilku kopaczy z Portugalii znów zaciemni obraz klubu. Jedyną szansą jest pilne obniżenie kontraktów lub pozbywanie się zawodników (o ile z tego raju będą chcieli dobrowolnie odejść) i poszukiwanie kilku talentów, którzy za 2-3 lata pozwolą realniej myśleć o sukcesach w postaci zwycięstw nad przeciwnikami z Irlandii, Luksemburga czy Kazachstanu. A dla wszystkich, którym się wydaje że kilkanaście milionów to zawrotna kwota dla klubu - policzcie ilu piłkarzy pobiera wynagrodzenie, ilu pracowników klubu, policzcie opłaty, wydatki meczowe, dojazdowe itp. To są ogromne pieniądze wydawane każdego miesiąca. Dlatego Legia nie może sobie pozwolić na dalsze trwanie w agonii (tak to należy nazwać) i musi podjąć decyzję co do dalszego rozwoju. Wolałbym wywrócenie wszystkiego i mozolną budowę drużyny opartej na zawodnikach, którym zależy na Legii ale kto będzie chciał na to czekać? No kto?

odpowiedz
FANATYK - 17.08.2018 / 13:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tego nawet nie da się komentować...Błazenada!

odpowiedz
Rafa(L) - 17.08.2018 / 12:31, *..254

Płakać się chcę,co oni WSZYSCY wyrabiają od góry począwszy,aż po tych piłkarzy!

odpowiedz
wujek - 17.08.2018 / 12:30, *..dynamic.chello.pl

Biorą więcej kasy niż przeciętny człowiek zarobi w swoim życiu i jeszcze mają czelność żądać podwyżek, wstyd i hańba. Wypieprzyć połowę piłkarzyków, pozbierać chłopaków z okolicznych lig, zrobić z nich piłkarzy. Może będą dwa-trzy sezony słabe ale poskutkuję czymś, a gang Mioduskiego niech się już pakuję.

odpowiedz
janek - 17.08.2018 / 11:59, *..in-addr.btopenworld.com

Uf...Przynajmniej Europa odetchnie z ulga. Nie bedzie Lego- ultrasow rozj....ch wszystkich i wszystko wokol. Ot tak ku czci .......

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 17.08.2018 / 11:56, *..tvp.pl

No cóż, Wielki Akwizytor zafundował nam wstyd, a sobie żabę, którą teraz musi połknąć. Ja już nawet nie jestem wkurzony, tylko mi to zobojętniało. A co ciekawe, w niedzielę będę na stadionie... Taka to trudna miłość jest....

Co teraz z klubem? Prezes się sam nie zwolni, ale może pójdzie po rozum do głowy i zatrudni dyrektora sportowego z prawdziwego zdarzenia.

Teraz kwestia finansów - wiadomo że sporo ludzi będzie musiało odejść. I tak w pierwszej kolejności:

Ivan Kepcija

z zawodników żegnamy Cierzniaka, Arek jako nauczyciel dla grającego Majeckiego, z obrony dowiedzenia Astiz, Pazdan, z pomocy Hamalainen, Mączyński, Nagy, Philips, Radović, Paasquato, z ataku Eduardo. Tylko komu ich opchnąć? Jedyna kasa może być za Szymańskiego i Pazdana, reszta rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.... To jest właśnie profesjonalizm Mioduskiego, nabrał zagranicznego szrotu z okolicach 30-stki, którego dalej już nie sprzedamy....

odpowiedz
siwy - 17.08.2018 / 11:50, *..8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

(*) (*) (*)

odpowiedz
Alternatywy 4 - 17.08.2018 / 11:45, *..132.ipv4.supernova.orange.pl

cytując gospodarza domu " Miećka idziemy w dół aby odbić się od dna i wystrzelić w górę jak trampolina , no "

gorzej nie będzie za rok znowu zagramy z Realem

odpowiedz
* - 17.08.2018 / 11:43, *..dynamic.mm.pl

Nic nie dają zmiany trenerów roszady pseudokopaczy może sam pan prezes odda ster komuś kompetentnemu i związanemu mentalnie z klubem skoro nie chce klubu sprzedać. Taki wstyd...

odpowiedz
hahaha - 17.08.2018 / 11:38, *..dynamic.chello.pl

Mioduski i jego plany xD rozje.... wszystko

odpowiedz
MoniaL - 17.08.2018 / 11:14, *..dynamic.gprs.plus.pl

Rozedrgane, zaplakane, obolale bija nam nasze serca, ktore my za nasza Legie damy w KAZDY czas, czy czas dobry czy czas ZLY!

odpowiedz
Tomek do Robert L - 17.08.2018 / 11:13, *..189

Kolego żadna szkółka nie powstanie. Mioduski jest gołodupcem a poza tym kiedyś był taki trener jak Stanisław Czerczesow i podsumował, że on w przedszkole bawić się nie będzie. Mioduski ubzdurał sobie, że wybuduje akademie i będzie zarabiał kasę na sprzedaży tych zawodników. Ten człowiek w Legii jest jeszcze większą porażka niż Walter z ITI. Mioduski - człowiek katastrofa który pogrążył Legię.

odpowiedz
eth - 17.08.2018 / 11:08, *..188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Legionista, Ty jesteś jakimś trollem? Żartujesz sobie? Nic się nie stało? Jakby kibice prezentowali takie podejście to spadlibysmy do 3 ligi, piłkarze pluliby nam w twarz a Ty nadal śpiewalbyś że nic się nie stało i że to deszcz pada. Właśnie stało się i trzeba od prezesa wymóc poważnych konsekwencji dla ludzi biegających po boisku.

odpowiedz
LW - 17.08.2018 / 11:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dosc takiej LEGII ! LEGIA !!!

odpowiedz
eth - 17.08.2018 / 11:01, *..188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie wyobrażam sobie aby klub podupadał przez bandę nieumiejących grać c*p. Odpadli to odpadli ale Mioduski niech nie bierze kolejnej pożyczki tylko niech uzupełni planowany budżet na ten rok z ich pensji. Chociaż jakby miały honor to te k**wy same powinny to zaproponować.

odpowiedz
mk - 17.08.2018 / 11:00, *..play-internet.pl

Swoją drogą, może pora przestać się oszukiwać co do statusu piłki nożnej w Polsce. Promuje się ją na siłę, a tak naprawdę tutaj dla mało kogo piłka jest prawdziwą pasją. Nie oszukujmy się, u nas nie przychodzi na mecz pół miasta, a w wielu miejscach na świecie tak jest. My tak naprawdę rzadko kiedy potrafimy zapełnić nie tak znowu wielkie stadiony... Owszem za ciężką kasę można i zrobić solidną drużynę bez publiki, ale my nie mamy ani dużej kasy, ani piłka nie jest znowu tak w Polsce popularna, no chyba że przychodzi okazja żeby na jej stan ponarzekać to wtedy nagle jest dużo pasjonatów piłki. Dzieci u nas nie grają w piłkę, tylko na konsoli a potem wychodzą pojeździć na elektrycznej deskorolce, albo hulajnodze, z czym do ludzi...

odpowiedz
eth - 17.08.2018 / 10:58, *..188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie wyobrażam sobie aby klubpofupadał

odpowiedz
@lol - 17.08.2018 / 10:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

tak cały świat sie śmieje czlowieku europa ma w pi....dzie polską piłkę ;)

odpowiedz
Tylko Amica Poznań - 17.08.2018 / 10:45, *..ssp.dialog.net.pl

Warszawski skowyt jest taki piękny. Wy w ogóle nie powinnyście być mistrzyniami. Ciągnięci za uszy przez ekstraklapę, tv i sędziów nareszcie się obudziliście. Pięknie!

odpowiedz
Robert L - 17.08.2018 / 10:41, *..dynamic.chello.pl

A wie ktos moze cos na temat szkolki w Ksiazenicach. Cos sie ta dzieje, czy juz w ogole w czarnej d.... jestesmy ?

Redakcja (LL!): Budowa jeszcze się nie rozpoczęła i na chwilę obecną nie wiadomo kiedy to nastąpi.

odpowiedz
kibic(L) - 17.08.2018 / 10:19, *..pl

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć wypowiedzi piłkarzy po meczu. Jedyny Kante powiedział kilka słów. Gdzie Malarz? W końcu coś obiecał kibicom. Gdzie złotousty Kucharczyk? "Nie dojechał" do strefy wywiadów? Tyle miał zawsze do powiedzenia. Jak widać po meczu sporo miał też do powiedzenia sędziemu. Gdzie Pazdan? Czołowy reprezentant kraju? Gdzie reszta najwyżej opłacanych amatorskich piłkarzy w Europie?

odpowiedz
Mundial w Rosji - 17.08.2018 / 10:18, *..153.ipv4.supernova.orange.pl

Wspaniale. Brawo drużyna. Byliście w dwu meczu lepsi. Miło się oglądało wasza grę. Ręce same składają się do braw. BRAWO DUDELANGE

odpowiedz
adam - 17.08.2018 / 10:14, *..internetdsl.tpnet.pl

I po co mistrzostwo zdobywać? Właściwie słowo "zdobywać" nie jest właściwe. Jesteśmy mistrzem bo inni nie chcą. Jaga fetowała 2 miejsce ... bo wcale mistrza nie chcieli ... nikt nie chciał i Legia się połaszczyła. A że mistrzem prawdziwym nie jesteśmy tylko takim udawanym, malowanym to widać teraz. MASAKRA. Lepiej mieć mniejszy budżet i młodych polskich piłkarzy i WALCZYĆ o mistrzostwo i nawet przegrać i zająć 5 miejsce niż to co mamy teraz.

odpowiedz
(L)egionista - 17.08.2018 / 10:10, *..centertel.pl

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! Nic się nie stało, hej Legia nic się nie stało!
Prawdziwy kibic wesprze Was drodzy piłkarze na następnym meczu głośnym dopingiem. Hejterom stop!

odpowiedz
lol - 17.08.2018 / 10:05, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dać im 3 tyś.miesięcznie niech żyją i grają .100 tyś za darmo brać ja też bym chciał -nieudacznicy cała europa sie teraz z nas smieje .Loczek zablokuj im pensje jaka praca taka płaca.

odpowiedz
Ali - 17.08.2018 / 10:02, *..134

to już lepiej grają chłopaki z Kartofliska.pl, na ich meczach widać wolę walki.

odpowiedz
Avatar - 17.08.2018 / 09:58, *..centertel.pl

Niech Bóg ma nas w opiece

odpowiedz
do @Saska Kępa (L) - 17.08.2018 / 09:58, *..dynamic.mm.pl

Niech Arek Malarz zostanie w naszej Legi. Są do tego powody:
1) Arek jest dwieście razy lepszy od Cierzniaka.
2) Kudłatego nie stać na nowego dobrego Bramkarz. Stać go tylko na szrot z zagranicy.

odpowiedz
Kud(L)aty68 - 17.08.2018 / 09:53, *..dynamic.chello.pl

No ja sobie wypraszam niczego nie zj****łem

odpowiedz
michal1968 - 17.08.2018 / 09:48, *..play-internet.pl

Nie wierzę. Co oni robią w okresie przygotowawczym? Przecież to jest zwykła amatorszczyzna w pięknym opakowaniu

odpowiedz
Lutek - 17.08.2018 / 09:43, *..centertel.pl

To jest prowokacja ! Dla mnie Ł3 to strefa zamknięta ,wkłady do koszulek wooon!!!teraz,hwdpp czytaj pseudo piłkarzom

odpowiedz
NAPINACZ(L) - 17.08.2018 / 09:42, *..adsl.inetia.pl

Szkoda było patrzeć na te męki, chłopaki z luksemburga po pracy na mecz przyszli i zlali naszych aż miło, pewnie do sezonu sie przygotowali na swoim obiekcie.Pewnie wielu z nich robi to z przyjemności bo musi chodzić tez do pracy.Rok temu kopacze zaoferowali nam wiele wstydu, ale to co wczoraj zrobili to przeszło najczarniejsze oczekiwania.Jak to w Polsce bywa cudu nie było w ostatniej sekundzie.Dramat,Dramat,Dramat Panowie.Szkoda tylko tych kibiców co jeżdżą, wierzą i w zamian dostają to co widzieliśmy wczoraj.........

odpowiedz
wwa - 17.08.2018 / 09:40, *..dynamic.chello.pl

Ale dno, polska piłka sięgnęła dna, ani jednej drużyny w pucharach. 40 milionowy kraj:) tylu zawodowych piłkarzy a ogrywają nas półamatorzy, którzy podejrzewam że zarabiają pół tego co nasi zawodofffcy:) ehhhh.....szkoda słów. Może sprzedać w pisdu całą te zawodową ekype i kupić za pół tego jakiś taki klubik z Andory czy Giblartaru czy Luxemburga i efekt będzie taki sam, albo nawet lepszy.

odpowiedz
Tekken (L) - 17.08.2018 / 09:38, *..dynamic.chello.pl

To teraz Sa Pinto powinien dostać wolną rękę i czas w budowie drużyny. Trzeba pożegnać się z paroma piłkarzami, których czas w Legii się skończył i dać szansę młodym z rezerw, albo znaleźć nowych młodych, którym się będzie chciało. Gwiazd światowego formatu to my nie kupimy i tylko chęciami można tu wygrać.
Nie obwiniałbym za to Prezesa moim zdaniem chciał dobrze, a skąd mógł wiedzieć, że wszyscy wykonawcy nawalą!

odpowiedz
Kieł - 17.08.2018 / 09:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ten Philipps to jest jakiś stary Rubin. Dziś powinni rozwiązać z nim kontrakt w trybie natychmiastowym. Przecież ten gościu jest słabszy nawet od Kopczyńskiego.
A co do reszty - nie ma wytłumaczenia, że w ostatnich miesiącach prowadzili i przygotowywali ich wuefiści amatorzy. Taki mecz powinni wygrać samą wolą walki i serduchem. Brak słów. Żałoba.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 17.08.2018 / 09:22, *..226

drobna uwaga do wszystkich "wielbicieli" Kuchego...

Asysta przy pierwszym golu Kante? Kuchy
Kto grał na prawej obronie? Kuchy
Kto grał na lewym skrzydle? Kuchy
Kto w środku rozgrywał piłkę? Kuchy

Te 3 ostatnie rzeczy w ciągu 2 minut...

Ma swoje ograniczenia - ale daje z siebie wszystko... w porównaniu z Szymańskim (co kontakt, to strata) to wystarczy...

odpowiedz
MOIDEK OUT........................ - 17.08.2018 / 09:18, *..dynamic.chello.pl

Też podkreślałem to że z obecnym Prezesem Legia pójdzie na dno !!

BL mimo że też nie byłem jego zwolennikiem to tego człowieka broni wszystko co na papierze...Czy ktoś chcę czy nie ten człowiek dał nam radość, sukcesy a nawet więcej...Wyciągnął Legie z długów. Mistrz na 100-lecie, Liga Mistrzów.. Były też błędy ale pod jego wodzą Legia żyła!! Odnosiła sukcesy. Mioduski wszystko to zrujnował ot tak !!

odpowiedz
Johny92brawo - 17.08.2018 / 09:16, *..43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Redakcjo, czy w ocenach pomeczowych mozemy dodac 0? Niektorym sie nalezy

odpowiedz
Borsuk - 17.08.2018 / 09:12, *..39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@syluwwy - niczego nie zrozumiałeś ale atakujesz.Przecież nie zabraniam nikomu prawa do krytyki-oburza mnie natomiast bezmyślne apelowanie o bojkot itp.Kibic jest klubem na dobre i złe, śpiewa o tym,mówi, że jest dumny -aż tu po porazce odwraca się tyłem! Nie rozumiesz moich intencji?Dziwne...

odpowiedz
mk - 17.08.2018 / 09:10, *..play-internet.pl

Poza wymianą większości składu na rezerwy to przydałoby się zatrudnić dobrego prawnika, zestandaryzować jak tylko się da kontrakty dla zawodników tak żeby większość płacy była uzależniona od wyników, może to i w większości całkowite słabeusze, ale jakoś z nich trzeba wykrzesać maksimum możliwości, żeby zarobili w końcu na swoje gaże. A jak komuś taki układ się nie podoba, to wypad, interes Legii ma być ważniejszy niż potrzeby jakichś panienek pseudopiłkarzyn.

odpowiedz
fghj - 17.08.2018 / 09:08, *..46.vegawlan.pl

Jedno cieszy, że niżej upaść nie można.

odpowiedz
keny - 17.08.2018 / 08:58, *..191

Nawet nie wiecie jak mi obrzydziliście piłkę nożną, chce się wyć i nawet nie mam ochoty w niedziele tracić czasu by oglądać tych komediantów. Kiedyś pisałem że Mioduski pogrąży Legie i nastaną chude lata. Teraz nie mam wątpliwości że będzie już tylko gorzej. Mistrzostwa nie oczekujmy bo go nie będzie. Jeszcze nie tak dawno emocjonowaliśmy się LM by teraz oczy bolały od patrzenia na dzisiejszą Legie. Wierzę że w końcu prezes się opamięta i albo sprzeda swoje udziały bądź zatrudni prawdziwych fachowców, Pozdrawiam tylko Legia (L)

odpowiedz
Mikołaj1916 - 17.08.2018 / 08:48, *..static.chello.pl

"Wszystkim punkty rozdajecie, a podobno grać umiecie! Piłkarzyki-pajacyki Zamiast zmieniać wciąż trenerów przehandlujcie tych kelnerów"

hasło na czasie :)

https://legionisci.com/zdjecia/pilkarzyki_pajacyki_d.jpg

odpowiedz
1234 - 17.08.2018 / 08:46, *..dynamic.gprs.plus.pl

Czekam na komentarz mopa i malarza

odpowiedz
karol - 17.08.2018 / 08:46, *..199

Nie oglądam polskiej ligi, nie chadzam na mecze, nie finansuję tej żenady i innym radzę to samo.

odpowiedz
Jozz-men - 17.08.2018 / 08:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam prezesa Dyzme tak,bardzo chciał być drugim Leśniodorskim,że zapomnial o klubie.Porządny stoper i wynik móg być inny.Prawie jak w szawajcarskim zegarku panie Loczek.

odpowiedz
przemo10 - 17.08.2018 / 08:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ze względu na szacunek i mecz przyjaźni nie należy bojkotować meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Zrobić mobilizację, dobrze się bawić, dopingować zagłębie. A po tym meczu pusty stadion.

odpowiedz
ss - 17.08.2018 / 08:35, *..internetdsl.tpnet.pl

Dno dna.

odpowiedz
przemo10 - 17.08.2018 / 08:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda, że w takim momencie mecz u siebie z Sosnowcem, gdyż zbojkotować go nie wypada.
Jednak należy dopingować tylko i wyłącznie Zagłębię tak jakby to oni grali u siebie, a nie te pajace dla których liczą się tylko kupony odcinające od pensji i nic więcej. Ew. lans na fb, instagramie, itp. A wywiadów nie można brać na poważnie. Przykład Malarz. Dodatkowo po pierwszym meczu już Sa Pinto się skompromitował krytując sędziego. A Ricardo niedługo będzie sam chciał wejść na boisko, bo od Malarza to gorszy by nie był.

Za Klafa nawet 3-5-2 jako tako wyglądało. Było masa akcji w ataku tylko głupie błędy w obronie przez wąską ławkę na obronie i przez to przewalony Superpuchar. A obecnie co ? Największa kompromitacja w historii klubu. Brak rozgrywającego w składzie. Mączyński, Hamalainen, Cafu, Rado, Antolić i tak można wymienić z 15 zawodników. A najbardziej kreatywne rozegranie to Astiz- Pazdan - Malarz - dzida. Trener zmieniony w najgorszym możliwym momencie. Początkowo myślałem, że piłkarze grali na zwolnienie trenera jednak nie to poziom piłkarski kopaczy z E-klasy jest tak słaby. Polska liga to raj dla leni- możesz być totalnym beztalenciem bez ambicji, odcinać kupony i być wielką gwiazda. Ale kluby nadal nie będą stawiać na Polaków, bo zagraniczni piłkarze są tańsi, a co lepszy/ ambitniejszy zawodnik to w wieku 16 lat luż ucieka na zachód, by nie mieć zaległości technicznych w treningu. Mimo tego można by całą Polskę zebrać chłopaków młodych z A-klasy. I na pewno gorzej by nie grali, bo traktowaliby piłkę jako jedyną dla nich szansę w życiu by nie pracować jak rodzice za 2 k brutto. I nie myśleliby o pajacowaniu imprezach, fryzurach tylko o grze w piłkę, jeśli dostaliby 1000 zł miesięcznego stypendium .

A najgorszy błąd był kilka lat temu . Nie przedłużenie kontraktu ze Stanisławem Czerczesowem, który jak na Polską ligę był najlepszym trenerem w XXI wieku. Miał charakter, wiedzę, doświadczeni, mądry chłop. Legia będzie szukać trenera przez kilkanaście lat i lepszego nie znajdzie. Dziwię się, że nie pojawia się na stadionie okrzyk STANISŁAW CZERCZESOW ! A powinien pojawiać się regularnie. Chociaż by przypomnieć o nim Miodulskiemu jego największy błąd i piłkarzom, którzy musieli walczyć przez 90 minut w każdym meczu. Ale niestety nie pasował do wizji klubu. Wizji, która sprowadziła Nas do tego, że poziomem piłkarskim jesteśmy na równi z amatorami Luksemburga. Po Tyraspolu myślałem, że to wpadka. Ale nie to nie wpadka. Jesteśmy sportowo beznadziejni. Jakby F91 wygrało u siebie 2:0 to bylibysmy pierwszym klubem w historii spoza Andory i San Marino z którym F91 wygrało u siebie przynajmniej 2 bramkami.

Cóż... , całość przydałoby się podsumować w czasie meczu: DOPÓKI TE KU.... BĘDĄ W LEGII GRAĆ MY NIE BĘDZIEMY ICH DOPINGOWAĆ i zdjęcia tych wszystkich pajacyków do wywalenia najlepiej jeszcze z szyderczym uśmiechem, że ich to bawi, bo kasa na konto wpada, a trenować nie trzeba. I jeśli któryś zostanie z Legii wyrzucony to zakleić twarz tego gościa literą L . Aż cały szrot zostanie wyj....ny. A po zostawieniu tej oprawy opuścić stadion lub zmienić na JEŚLI WY NIE CHCECIE OPUŚCIĆ TEGO STADIONU TO MY GO OPUŚCIMY. I bojkot do rundy wiosennej. Niestety to co się wydarzyło to najgorsza hańba w dotychczasowej historii klubu.

odpowiedz
syluwwy - 17.08.2018 / 08:25, *..it4polska.com

@Borsuk - Każdy komentarz w tym artykule, nawet twój to emanacja w praktyce troski i miłości do (L). Twój komentarz jest śmieszny ! Trzeba być, ślepym, głuchym, naćpanym albo po gimnazjum żeby pisać takie bzdury, idź na manifę albo paradę miłość, wychowaj kiedyś dzieci bez stresowo itd. Jak dasz dziecku karę/zwrócisz uwagę/skłonisz do odpowiedniego zachowania to znaczy że go nie kochasz? Nie zasługujemy na bycie kibicami?! Ty zasługujesz :)

odpowiedz
rado - 17.08.2018 / 08:25, *..internetdsl.tpnet.pl

zmieńcie skalę ocen. Philipps nie zasługuje na 1.

odpowiedz
eLka - 17.08.2018 / 08:21, *..dynamic.mm.pl

Po meczu z Arką ostrzegałem, ale nikt mnie nie słuchał.

Czy mogę sobie wyobrazić spadek z Ekstraklasy? Mogę.

Czy grając w el. do Ligi Europy reprezentujemy tylko siebie? Nie, reprezentujemy również Polskę.

Czy Pudel powinien być w tym klubie? Odpowiedź znają wszyscy.

odpowiedz
Mareks - 17.08.2018 / 08:01, *..play-internet.pl

Nie rozumiem waszej flustracji zamiast cieszyc sie z remisu z bardzo dobra drużyną to wylewacie wiadro pomyi na swój klub....................taki zarcik ostatni gasi swiatlo


N

odpowiedz
stefan1 - 17.08.2018 / 07:58, *..159

Trzeba sobie powiedzieć wprost, nasza liga jest beznadziejna a Legia pod względem piłkarskim to dziady. Myślę że liga powinna zostać zmieniona w półamatorską, wolę oglądać ambitnego listonosza albo piekarza co po pracy będzie przychodził pokopać piłkę niż kolesi zarabiających kupę kasy a prezentujących dno. Ludzie odpadliśmy z MISTRZEM LUKSEMBURGA !!!!

odpowiedz
Tomek do Kosachicago - 17.08.2018 / 07:57, *..189

Kolego w momencie odejścia Pana Leśnodorskiego z klubu, sprawozdania finansowe wykazywały że na koncie było 15 mln złotych. Zapytaj się nieudacznika Mioduskiego gdzie jest to wszystko i zadaj mu pytanie gdzie jest Legia. Odpowiem Ci na te dwa pytania jedną odpowiedzią i kasa i Legia jest w głębokiej dupie

odpowiedz
Tommi - 17.08.2018 / 07:47, *..play-internet.pl

Kibice sukcesu sie odezwali, teraz pewnie stadion będzie świecił pustkami hehe, Legia Mistrz!!!!!!!

odpowiedz
Blee - 17.08.2018 / 07:20, *..play-internet.pl

Od dziś nie będę tracił czasu na kibicowanie im, to nie jest Legia, to żenada :/ więcej emocji jest w polskiej lidze brydżowej

odpowiedz
lol - 17.08.2018 / 07:19, *..13

miał byc drugi Celtic, Ajax a jest czarna pi...a. Wszystko sprzedać razem z trenerem.

odpowiedz
Japycz - 17.08.2018 / 07:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Carlitos gdzie te twoje bramki?Ostrą amunicję zostawiłeś w Krakowie a tu strzelasz ślepakami i ten gość zarabia 50 tyś euro miesięcznie,plusem jest to że teraz będą mogli spokojnie się skupić na walce o MP...

odpowiedz
tom - 17.08.2018 / 07:09, *..dynamic.chello.pl

Kuchy jednym z lepszych ?

Przypadkowa asysta z amatorskim zespołem , po której 10 minut dochodził do sibie.

Policz straty tego kopacza, niedane dośrodkowania, parodię kiwnieć, pseudo pressing- przecież dopóki go nie przestawili na obronę to tylko podskakuje przy rywalach.
I najgorsze- po stracie to pan piłkarz sobie dreptał za rywalem lub całkiem stał.
Czekam, aż ta miernota przestanie zakładać koszulkę z L .

odpowiedz
Tomek - 17.08.2018 / 07:07, *..189

Witam wszystkich w tym pięknym dniu. Wstałem rano i mówię czas przygotować się do meczów z Cluj, bo przecież i Malarz i trener Pinto mówili że odwrócą losy rywalizacji i że Legia awansuje. A co to się stało że nie awansowali? Wielokrotnie pisałem tutaj o tym, że z Mioduskim Legię nie czeka nic dobrego. Część osób się ze mnie śmiała, część wyzywała poprzedniego prezesa Leśnodorskiego. Mam nadzieję że Ci wierzyli w koncepcje Mioduskiego dalej w nią wierzą i napiszą coś mądrego o obecnej sytuacji w Legii za panującego nieudacznika Mioduskiego. Gościu w 1,5 roku rozwalił dobrze poukładany i działający klub. Pokazał że jest totalnym amatorem i potrafi zepsuć coś co dobrze działa. Mioduski jest gołodupcem, człowiekiem nastawionym na zysk i takiemi Panu Lesnodorskiemu to może conajwyżej kawę parzyć do śniadania i myć po Panu Leśnodorskim naczynia. Chociaż patrząc na dokonania Mioduskiego to i z tym zadaniem by sobie nie poradził. Mioduski frajerze odejdź z Legii i przestań robić z nas pośmiewisko. Teraz druga sprawa mam nadzieję że po wczorajszym meczu grubu działające na naszym stadionie podejmą decyzję o działaniach dających do myślenia wielkiemu prezesowi (chociaż trzeba mieć mózg a nie jak ma Mioduski styropian żeby mieć czym myśleć) . Panie Leśnodorski wróć !!!!

odpowiedz
Juri - 17.08.2018 / 07:00, *..centertel.pl

Wszystkich wystawić na listę transferową.
Szkoda im płacić tyle siana,jak za 5000 grają lepsi w luksemburgu.
Młodzi Warszawiacy niech grają za nich.
Z dumą będą zakładać koszulkę z L w kółeczku.

odpowiedz
Kasztelan - 17.08.2018 / 06:35, *..adsl.inetia.pl

Czy Malarz poda się do dymisji ? Przecież zapowiadał awans...!

Kilku piłkarzy wywalić z drużyny z drewnianym Fatalczykiem na czele.
Pazdan robi wszystko by go sprzedać - Fatalne błędy reprezentacyjnego podobno obrońcy...Patrząc jak gra to nigdy bym go reprezentacji nie powołał nawet na mecz towarzyski...

Na koniec fatalne zachowania trenera ale to akurat jak dla mnie duży plus - W Legii potrzebny jest taki kot co wstrząśnie tymi piłkarzami i zrobi z nich boiskowych "bandytów" a nie laleczki snujące się po boisku , jak teraz grają...

odpowiedz
danije(L) - 17.08.2018 / 06:35, *..dynamic.chello.pl

... polska Legia i polski trener to jest recepta na ten klub... do wygrania cienkiej ligi zdecydowanie wystarczy a w pucharach europejskich gorzej już być nie może...i gorzej by nie było... znacznie taniej natomiast... zlepek zagranicznego szrotu nawet nie rozumie co znaczy motywacja z trybun: "Legia grać, kur... mać"

odpowiedz
kiki - 17.08.2018 / 06:34, *..internetdsl.tpnet.pl

Znów nas olali, bezczelnie oszczali i naszczali na Legię i nasze barwy. Tak nie może być, piłkarzyki mają z nas bekę i zarabiają u buka. Nikt nigdy bardziej Legii nie zhańbił!!!

odpowiedz
Wawa - 17.08.2018 / 06:29, *..play-internet.pl

Teraz jeszcze baty od Sosnowca i tydzień udany!
Dokąd zmierzasz Legio z pudlem u sterów?

odpowiedz
Grzegorz - 17.08.2018 / 06:05, *..elblag.vectranet.pl

Nie piszcie że luksemburczycy to amotorzy biorą za swoją grę nawe do 2 tyśeuro czyli 8 tyś zł na miesiąc. Myślę że klub powinien piłkarzom Legii zaproponować kontrakty na poziomie luksemburczyków no bo przecierz oni są lepsi a jak się nie podoba to rozwiązać pogonić i bez względu na wyniki dograć rundę juniorami a na wiosnę zakupić nowy skład. Won gwiazdeczki !!!

odpowiedz
Kosachicago - 17.08.2018 / 06:00, *..hsd1.il.comcast.net

Jak slysze BL to mam juz dosyc juz zapomnieliscie jak doprowadzil nas do bankructwa a numer z Bereszynskim I celtikiem to juz bylo pomiewisko na caly swiat wiec jeden matol godny drugiego

odpowiedz
Tomi - 17.08.2018 / 05:53, *..play-internet.pl

PANOWIE I PANIE,NA TYM ETAPIE NIE BYLO JUZ SLABYCH DRUZYN...Farsa...

odpowiedz
Misza_Praga - 17.08.2018 / 05:51, *..dynamic.gprs.plus.pl

KOMPROMITACJA!!!

odpowiedz
1909 - 17.08.2018 / 05:50, *..promax.media.pl

sa pinto out

odpowiedz
Kosachicago - 17.08.2018 / 05:48, *..hsd1.il.comcast.net

Jak kiedys wam proponowalem postawc sie I nie przychodzic na mecze zeby nie napychac im kasy to byliscie I nie prowadziliscie dopingu a papa byla dalej napychana w kieszenie I wszyscy was mieli w uju oni nie zrozumieja dopuki nie beda mieli pustych trybun moze wtedy do nich dotrze ze Legia to My a nie ci amatorzy ktorzy mysla ze sa kims I moga z nas robic posmiewisko

odpowiedz
paweLek - 17.08.2018 / 05:38, *..play-internet.pl

Udostepnie karnet na wschodnia. leszek00001@op.pl

odpowiedz
Gibon - 17.08.2018 / 05:13, *..centertel.pl

Wstyd mi bo stalismy sie posmiewiskiem wiekszym niz lach....Szkoda gadac....Ale nie rozumie ludzi ktorzy pisza zeby buraczany zlodziej koralik wrocil......Przeciez to jest zlodziej ktory okradl Legie.Na koniec swojej pracy na zlosc loczkowi popodpisywal kosmiczne kontrakty z pilkarzami.Posciagal gowna z toy toya zgarnal kase i odszesl....Tak wiec jak ma wrocic lesny i dalej na okradac to wole juz loczka.....

odpowiedz
GT - 17.08.2018 / 05:03, *..150

2018 (MŚ w Rosji,a teraz puchary) to rok POLEXIT-u z piłkarskiej Europy !!!

odpowiedz
BBK - 17.08.2018 / 04:58, *..mobile.att.net

niedosc ze przecietnie grajacy ale za to nieprzecietne kontrakty

odpowiedz
KraJan - 17.08.2018 / 04:14, *..61.broad.dg.gd.dynamic.163data.com.cn

Czarna rozpacz. Jestem zdołowany, krok od depresji. Brak słów na to co zaprezentowali kopacze najbardziej utytułowanego klubu w Polsce. Oni nie są nawet pośmiewiskiem Europy bo nikt o nich nie słyszał i nigdy nie usłyszy.

odpowiedz
Edi - 17.08.2018 / 03:20, *..dynamic.chello.pl

Chłopaki najedli się Luksemburskich naleśników przed meczem. A tak serio to zapomnieć o tym meczu iść do przodu po Majstra.

odpowiedz
Do oLaf - 17.08.2018 / 02:33, *..dynamic.gprs.plus.pl

Człowieku a kto mu przeszkadza robić klub A nie ten cyrk? Przez pół roku zwalal winę na Leśnego. Teraz już nie przejdzie to winni są dziennikarze, doradcy, zła pogoda... 2 lata bez normalnego trenera, zamiana piłkarzy na amatorów, Philipsow i inne pokraki , wymiana kadry klubowej z ludzi wyrazistych i zaangażowanych na potulne, karne ciepłe kluchy bez wiedzy i doświadczenia. Przezes pozujacy na mentora świata piłki, wynalazca nowatorskiej metody lepienia średniaka klubowego w Europie z gów.a, amatorami. Inni też by tak chcieli ale nie wiedzieć czemu to jemu się uda jako pierwszemu w historii

odpowiedz
Darek - 17.08.2018 / 02:32, *..dip0.t-ipconnect.de

Golym okiem widac ze w druzynie sami fachowcy.

A tak powaznie.Wiadomo ze te pilkarskie zera maja to wszystko w dupach.Im ma sie na koncie zgadzac.Ale to wlasnie te zera zadluzaja nasz klub.Powinni teraz pokryc cala dziure budzetowa z wlasnych pieniedzy.
A po drugie to zdaje sobie sprawe z tego ze rozne zawody roznie zarabiaja.Mozna byc fachowcem w swoim fachu i zarabiac 4-5 tys zl na miesiac.A mozna byc pilkarskim zerem i zarabiac kilkadziesiat lub kilkaset tys zl miesiecznie.
Tylko jak tym ludziom tak po ludzku nie wstyd?Po tym wszystkim wyjsc na ulice do ludzi.Albo pokazac sie za kilka dni u nas na stadionie.Czlowiek na ich miejscu spalil by sie ze wstydu.
Wygwizdac ich i zero dopingu.
A za kilka lat jak zakoncza swoje bogate kariery beda sie wymadrzac w studiu jako eksperci.Nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie.

odpowiedz
Carcass - 17.08.2018 / 02:21, *..play-internet.pl

Do Noname
Real wtedy walczył o 1 miejsce w grupie z Borussią, co było istotne na kogo później trafi więc tak nie do końca odpuścił mecz.

odpowiedz
Mioduszczenko znowu umoczył - 17.08.2018 / 01:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Siara na maksa..jeszcze kilka lat temu mecze z Realem, BVB, Sportingiem Lizbona, Trabzonem, Ajaxem, Spartakiem Moskwa a dzisiaj? leją nas Luksemburczycy, goście malujący trawe, klubik ze zbuntowanej prowincji, to kto za rok? Jeszcze wtopy z Maltańczykami brakuje. Część piłkarzy do wyrzucenia, mowa o bałkańskim zaciągu i złomie który nic nie grał w Ligue 1.

odpowiedz
Darek - 17.08.2018 / 01:37, *..dip0.t-ipconnect.de

Najwieksza porazka Legii jak zyje na tym swiecie.Nie wiem jak na was mowic?Pilkarze na pewno nie.Amatorzy to tez za duze slowo jak dla was skoro przegraliscie z amatorami.Jestescie po prostu ZERA.Produktem pilkarsko podobnym.
Dla mnie juz nie istniejecie po tym meczu.Mam nadzieje ze szybko odejdziecie z Legii.Wszyscy WOOOON!!!!
Nie obchodzi mnie co zrobiliscie dla tego klubu i ile lat tu graliscie.Jestescie pilkarskie ZERA.Pieprzyc was.Pieprzyc wasze puste gadki po meczach.Pieprzyc tez kolejne mistrzostwo i puchar.Nie chce go dlatego ze nie chce wiecej takich kompromitacji.
Zastanawia mnie tylko jak mozna placic komus takie pieniadze za totalne dno.
Nie wespre was juz w zadnym meczu w tym sezonie.Teraz bedziecie sie kopac po głowach raz na tydzien i myslicie ze zmarzecie hanbe po tym meczu bo wygracie znowu ta śmieszna lige.
PILKARSKIE ZERA.PIEPRZYĆ WAS.

odpowiedz
Pns - 17.08.2018 / 01:07, *..centertel.pl

Sam juz nie wiem co z ta Legia,kibicuje 21 lat moim zdaniem za duże kontrakty i jak to powiedział Sz.p.Roman Kolton kto te pieniazki przejadl pozdrawiam w te smutna noc

odpowiedz
Bucz - 17.08.2018 / 01:04, *..dynamic-ra-09.vectranet.pl

Najważniejsze abyśmy zdrowi byli ...

odpowiedz
Lefa - 17.08.2018 / 00:54, *..45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czyżby jutro albo we wtorek - NOWY TRENER? , taki z prawdziłego zderzenia , a nie oszołom.
A może Mioduski zrozumie że nie nadaje się na prezesa ? .

odpowiedz
oLaf - 17.08.2018 / 00:32, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

żenada.

Jak już mówiłem - to nie MIodek gra tylko piłkarze.... Miodek kupił Carlitosa i Kante+Wieteska i ... ja myślałem, że pojedziemy z wszystkimi... a to taka kompromitacja!!!!

masakra. I rok z głowy....

odpowiedz
BIE(L)ANY - 17.08.2018 / 00:22, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do OLO

Akurat Kucharczyk był jednym z lepszych w tym żenującym meczu.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 17.08.2018 / 00:19, *..156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku

Dzięki kolego. Kiedyś zadałeś mi takie pytanie: ile mi się jeszcze będzie chciało komentować? Zawsze kiedy miałem chwilę wolnego czasu to coś tam napisałem. Szczerze teraz Tobie napiszę: produkty piłkarskopodobne odebrały mi chęć do jakiegokolwiek pisania (ale nie do miłości do L, bo ta będzie trwać póki serducho bije;-)). Nie wierzyłem, że dożyję czasów, gdy półamatorzy z Luksemburga na Ł3 będą grali tiki-takę, a w rewanżu szybciutko wsadzą naszym 2 gole i ustawią sobie mecz. Naprawdę nie wierzyłem w to, choć różnie przecież bywało, że i broniliśmy się przed spadkiem. Było pamiętne 2-3 z Widzewem przerżnięte koncertowo w ostatnich minutach. Wiele razy było biednie, boso, ale w ostrogach, z jajem - z Legijnym charakterem. Nigdy nie przypuszczałem, że czegoś takiego dożyję, że zleją nas półamatorzy z Luksemburga. Póki co, podjąłem decyzję idąc za Twoją sugestią - trzeba dać sobie spokój z komentowaniem na tym portalu, bo te produkty piłkarskopodobne nie zasługują już nawet na to, żeby się z nich nabijać i ironizować z nich. Pozdrówki z Saskiej Kępy dla Ciebie i Legijnej ekipy z Kępy Potockiej.

odpowiedz
eduardo - 17.08.2018 / 00:17, *..centertel.pl

Mietek, @rek gdzie jesteście. Tak sobie spijaliscie z ust jaki to Miodek wspanialy

odpowiedz
Borsuk - 17.08.2018 / 00:11, *..39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dziwne !!!!Przypomnijcie sobie teksty ,które spiewacie - tam są takie słowa o tym,ze kocham Legie w czas dobry i zły, że nie poddawaj się, że niepokonane miasto i klub, - łatwo rzucać frazesami,trudniej być wiernym kibicem!Oczywiście, ze po takim meczu szlag człowieka trafia,że się wk.....a,że przyrzeka sobie nigdy już na mecz nie pójść .....No ale takie teksty,jakie wypisują niektórzy świadczą tylko źle o nas-wszystkich kibicach Legii!Bo oznaczają, że WCALE nie jesteśmy najlepszymi kibicami-to oznacza, że jesteśmy zakłamanymi ku....mi,niegodnymi bycia Legionistami!

odpowiedz
Arek - 17.08.2018 / 00:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No cóż, szkoda się wkur...ć, szkoda nerwów, szkoda zdrowia. Nie wiem, czy wszyscy są tego świadomi, ale właśnie zaczęliśmy pukać w dno od spodu. Nasz poziom to drużyny z San Marino, Andory, czy Gibraltaru. Bo nawet te z Wysp owczych mogą już okazać się zbyt mocne. A do tego wszystkiego przyczynia się Pan szanowny prezes i właściciel w jednej osobie, który w imię jakichś dziwnych gierek jest w stanie nie zgłosić do gry reprezentanta Polski, było nie było. A zwolnienie trenera, inna rzecz, że ch... bez następcy to już mistrzostwo świata. I tym samym zakończyliśmy nasze wojaże po Europie. Wielkie dzięki Panie właścicielu. To wszystko pańska zasługa. Pogratulować.

odpowiedz
T_Pan - 17.08.2018 / 00:01, *..adsl.inetia.pl

Kibicuje od 1994, i chce powiedziec tylko tyle ze ten sezon odpuszczam. Nie mam na to nerwow......2 lata temu byl remis z Realem. Od tamtego czasu zdazyli odpasc z eliminacji do eliminacji z druzynami z Moldawii, Kazachstanu, Slowacji i Luksemburga. Pieniadze zarobili wielkie po awansie do LM ale wszystko wyparowalo...alez jestem wk....wionu

odpowiedz
poker face - 16.08.2018 / 23:59, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Na kolejnym meczu proponuję dopingować tylko braci z ZS.

odpowiedz
bart - 16.08.2018 / 23:56, *..dynamic.chello.pl

Pudel WON z Legii!!!

odpowiedz
Koko jambo - 16.08.2018 / 23:50, *..static.ip.netia.com.pl

Mioduski odejdź pan proszę
Leśny wróć

odpowiedz
Kosa - 16.08.2018 / 23:49, *..systemia.pl

Jesteśmy waszym pośmiewiskiem

odpowiedz
marek - 16.08.2018 / 23:46, *..hsd1.il.comcast.net

na poczatek, jestem kibicem wisly od ponad 40 lat i jesli uwazacie ze to co napisze jest BE, ok, druga sprawa, od dawna mieszkam w usa i tylko ogladam mecze,ale to co widze w wykonaniu naszych druzyn wola o pomste do nieba. ma na mysli i legie i wisle, dzis ogladalem mecz legii i na prawde nie rozumiem o co tu chodzi,oni reprezentowali POLSKE, JA NIE MOWIE O HANBIE , O WSTYDZIE , powiedzcie mi o co tu biega bo ja nie rozumiem

odpowiedz
Mam wrażenie - 16.08.2018 / 23:45, *..dynamic.chello.pl

Mam wrażenie, że piłkarze mieli wyje..ne czy awansują do pucharów czy nie. Tylko co chcieli tym osiągnąć?

odpowiedz
Lefa - 16.08.2018 / 23:45, *..45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ot i wyszła cała prawda o wizji Mioduskiego . Doprowadzić do tego aby Legia była pośmiewiskiem całej Polski

odpowiedz
Buri - 16.08.2018 / 23:40, *..dynamic.chello.pl

Ale to boli !!!!

odpowiedz
Pawe(L) - 16.08.2018 / 23:39, *..centertel.pl

Wiem HAŃBA, DEGRENDOLADA itd. Lecz nie oceniajmy trenera po jednym meczu i 2 treningach!!! Jak miał się połapać w tym gównie które zastał. Zróbmy to za 4-5-6 meczy. Zauważmy proszę, że ten syf zaczął się od zwolnienia Magiery z małym przerywnikiem na Klafuricia (widocznie wkłady do koszulek chwilowo wzięły się do roboty). Bardziej przyjrzałbym się polityce transferowej, zarządzaniu naszym Klubem. To co się ostatnio dzieje to jest po prostu dramat, tragedia, po prostu nie wiem jak to nazwać. Teraz dopiero cała Polska będzie miała z Nas bekę. Pudel spie.....ł robotę jaka była wykonana 2 sezony temu. Nie wiem co miałoby się stać abyśmy mogli wrócić na dobre tory. Ciężko mi to przechodzi przez gardło/ palce ale w tym sezonie zapomnijmy o obronie mistrzostwa, z tym składem, z tym zarządem. Obym się mylił!!!

Cała Legia zawsze razem!!!

ps. może warto byłoby na najbliższym spotkaniu z naszymi Przyjaciółmi aby odegrano Zagłębia hymn przed meczem ( po naszym). Miły gest dla Braci byłby?!

odpowiedz
h - 16.08.2018 / 23:38, *..centertel.pl

To jest dramat! W ciągu 2 sezonów wyeliminowały nas klubiki z Kazachstanu (LM), Mołdawii (LE), Słowacji (LM), Luksembura (LE). Można zrozumieć jedną wpadkę ale nie ku.... 4!!!!!!! My po prostu jesteśmy na dnie !!!! a cała Ekstraklapa to przepłacane g.... owinięte w ładny papierek!

odpowiedz
jerek - 16.08.2018 / 23:34, *..dynamic.chello.pl

Mołdawia, Luksemburg... Strach pomyśleć kto wykopie nas z pucharów za rok? Wyspy Owcze, Gibraltar?

odpowiedz
imchotep - 16.08.2018 / 23:31, *..dynamic.mm.pl

Piękna przygoda Mioduskiego z Europą po raz kolejny kończy się w sierpniu, kiedy lato jeszcze w pełni a promienie słoneczne dają o sobie znać. Kazachstan, Mołdawia i Luksemburg to zacne mocarstwowe kraje z którymi odpadał Mioduski z Pucharów. Wielkie brawa za walkę i zaangażowanie za poświęcenie dla Mioduskiego......
A tak na poważnie - na piłkarzach się znęcał nie będę bo są jacy są i lepsi nie będą. Być może i Malarz jest złotoustym fircykiem, być może Kucharczyk to fatalczyk....ale szanowni koledzy kibice Legii NAJWIĘKSZYM FIRCYKIEM JEST MIODUSKI!!!!!NAJSŁABSZY PREZES I WŁAŚCICIEL LEGII OD DEKAD!!!!!. Zapamiętajcie to bo pisałem to wielokrotnie i po raz wtóry piszę to wina Mioduskiego!!! Swoimi nieudolnymi rządami i decyzjami doprowadził do tego że w 1,5 roku w pył rozwalił Legię i to co udało się przez blisko 3 lata zbudować Leśnodorskiemu. Ci którzy go krytykowali za porażki w Niecieczy i za 0-6 z Dortmundem powinni teraz wymyślić jakiś "wyszukany pseudonim" dla obecnego prezesa......Leśnodorski miał wyniki i z tego się zapamięta jego rządy. A obecny prezes to totalna klapa i porażka w każdym elemencie. Sytuacja z Jędrzejczykiem a teraz 3 letni kontrakt dla Sa Pinto....No cóż w końcu wydaje swoje prywatne pieniądze. Tylko czemu kosztem naszej ukochanej Legii??? Jerz z Potoku słusznie napisał, że najwyższa pora dać wyraz temu kto jest architektem tych "sukcesów"....

odpowiedz
kolo - 16.08.2018 / 23:27, *..play-internet.pl

Nie wspominajcie już tych czasów z ostatniej LM, bo to było dno i kompromitacja źle przygotowanej Legii, grającej w innej dyscyplinie sportu niż BVB, jakby w zwolnionym tempie, która fartem dostała się do grupy i otrzymała tęgie lenie, zwłaszcza od BVB u siebie i na wyjeździe i od Realu na wyjeździe. To były początki marazmu i kompromitacji, Legia Hasiego, chwilowo uleczona przez Magierę weszła w dalszą fazę "rozwoju" Legii Jozaka i Klafuricia. Dobrze, że odpadli, bo inaczej byłoby tak jak wcześniej, kosmiczne wyniki i kolejne niechlubne rekordy ustanowione (najszybciej stracona bramka w LM, najwyższa porażka u siebie, najszybciej stracone trzy bramki, najwięcej straconych bramek itp.). Te odpadnięcie trzeba potraktować jak dar od losu i czas na odbudowę Legii.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 16.08.2018 / 23:24, *..188

Teraz wszystko w rékach kumatych,Wszyscy czekamy na wydarzenia I chyba każdy pragnie Rewolucji!

odpowiedz
Noname - 16.08.2018 / 23:23, *..16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do tych co piszą o sukcesie lol z Realem. Chodzi o ten mecz bez kibiców, gdzie Real przyjechał rozegrać towarzyskie spotkanie? Pojęcie macie o piłce takie jak z wyborem Klafurica, czyli żadne. Awans z jakimś Dundalk i to w mekach. Potem Borusia pokazała miejsce nam w szeregu. No ale Niemcy chcieli. Na koniec do fanów BL. Golodupiec ma wrócić do Legii? Za co ten klub poprowadzi? Za kontakty po ojcu?

odpowiedz
Rafał. - 16.08.2018 / 23:22, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

Malarz – broni co może, niestety coraz mniej może.
Hlousek – Trzyma poziom jako taki, ale długo go nie utrzyma.
Pazdan – Dyzma polskiego futbolu. Nie umie nic oprócz czasem wybicia piłki idącej do rywala. Zero, ZERO, ZERO kreatywności w wyprowadzaniu akcji. PUSTAK.
Astiz – Metryki nie oszukasz. Coraz wolniejszy a frustracja coraz większa. Czas na emeryturę.
Jędrzejczyk – Oblicze nie skalane inteligencją. Klown, pajac. Warunki fizyczne posiada i nic poza tym.
Mączyński – Legia to za wysokie progi na Jego nogi.
Nagy – Miał dorosnąć i ogarnąć się. – Nie udało się…
Wieteska – Halooooo, to Legia Warszawa a nie klubik walczący o utrzymanie. Nie nadaje się do wielkiego klubu.
Philipps – Pół amator. Może sprawdziłby się w Luksemburgu a nie w czołowym klubie dużego europejskiego kraju.
Kucharczyk – Jeździec bez głowy, Kurczak bez głowy, zero pomyślunku na boisku… Out, tylko kto to drewno będzie chciał…
Cafu – Spakować w pierwszy lepszy kontener gdziekolwiek i bez żalu pożegnać.
Cante – Murzynek, który gra w piłkę na poziomie pierwszej ligi i tam powinno być Jego miejsce.
Carlitos – Może i się stara, ale mało z togo wychodzi. Widać jakaś tam Wisełka to nie Legia Warszawa.
O reszcie nie piszę, bo szkoda mojego czasu. Reasumowując, aktualnie w Legii jest może trzech piłkarzy godnych reprezentować Jej barwy. Może pora Panie Prezesie oddać klub w ręce osób, które trochę bardziej rozumieją istotę futbolu i rywalizacji o wyższe cele…
PS. Przepraszam za składnie, ale emocje i procenty tańczą ponury taniec w mojej głowie...

odpowiedz
Olo - 16.08.2018 / 23:21, *..dynamic.chello.pl

Może to nauczy naszych kibiców trochę pokory, bo podnietom nie było końca niedawno co to mamy za cudowny zespół

odpowiedz
Legionista80 - 16.08.2018 / 23:19, *..play-internet.pl

pazdan chyba zostawil samego napastnika by zmusic Klub do transferu....powinien mu ktos podziekowac-sabotarzysta bialostocki....Widzieliscie jak podwoil Wieteske a zostaeil w stodku goscia sam na sam?!!

odpowiedz
Artec - 16.08.2018 / 23:17, *..dynamic.chello.pl

To w jakim miejscu teraz znajduje się Legia jest zasługą tylko i wyłącznie jednego człowieka. Obecnego wielmożnie nam panującego kudłatego i jego genialnych pomysłów. To co mozolnie przez ponad 6 lat budował Leśnodorski rozj.bał Mioduski. Czy winić też piłkarzy? Absolutnie nie. Nie oszukujmy się ci ktörzy są teraz są po prostu hu.owi i prócz Malarza i być może Kuchego żaden znich nie siedziałby nawet na ławie jeszcze 2/lata temu jak grała Legia w L.M. Po raz pierwszy odkąd kibicuje Legii od ponad 30/lat jest mi autentycznie wstyd. Tego długowłosego Dyzme trzeba jak najszybciej wywieźć na taczkach w piz.u bo w przeciwnym razie doprowadzi nasz klub do ruiny. Kur.a wstyd na cały świat.

odpowiedz
Ninja3 - 16.08.2018 / 23:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

!!! Wystarczy Tego Wstydu !!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 16.08.2018 / 23:16, *..188

Wszyscy do wyje...!Rezerwy do jedynki a jedynka Rezerwy!

odpowiedz
Franeczek - 16.08.2018 / 23:14, *..play-internet.pl

Mioduski wyp... z Legii za to gdzie doprowadziłeś klub w czasie swoich rządów!!! Nie powinieneś prowadzić klubu z okręgówki, wracaj do korpo, może tam się odnajdziesz. Większego wstydu chyba w Legii jeszcze nigdy nie było. Nawet za czasów tego, co chciał jeść łyżką a nie chochlą...

odpowiedz
KIBIC Z LUXEMBURGA - 16.08.2018 / 23:12, *..static.ip.netia.com.pl

TO NIE SĄ CZARY, LEGIA ZNOWU SPIER* PUCHARY

odpowiedz
Faszi - 16.08.2018 / 23:12, *..61

Brzoza Bujak się

odpowiedz
Anziolek - 16.08.2018 / 23:11, *..static.ip.netia.com.pl

A feta na Starówkę rusza z Łazienkowskiej czy na własną rękę? Bo nie wiem czy szampana po drodze zdążę nabyć? Chyba że odkryty autokar z piłkarzami już z Okęcia ruszy

odpowiedz
Ja - 16.08.2018 / 23:11, *..dynamic.mm.pl

Proponuję w nd kibicować tylko Zagłębiu Sosnowiec...zero przyśpiewek na Legię...

odpowiedz
mj - 16.08.2018 / 23:10, *..play-internet.pl

Macie Wszyscy rację, ale... będzie następny mecz niedługo i... mnie to nie wyleczy, dalej będę wk...ć się i cieszyć. W moim sercu Legia i na dobre i na złe - przej...ane, ale co zrobić. Będą kolejni piłkarze, trenerzy, prezesi, właściciele - My i tak tu będziemy, choć może będzie Nas na Ł3 trochę mniej, za to jakość dopingu będzie lepsza. Faktem jest że po ostatnich "wyczynach" chyba już niczym w moim kibicowskim (prawie 30-letnin) życiu mnie nie zaskoczą.

odpowiedz
Ja - 16.08.2018 / 23:09, *..dynamic.mm.pl

Proponuję w nd kibicować tylko Zagłębiu Sosnowiec...zero przyśpiewek na Legię...

odpowiedz
Ja - 16.08.2018 / 23:08, *..dynamic.chello.pl

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię ......

odpowiedz
Paweł - 16.08.2018 / 23:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To prawda, że Pinto wdał się w szatni w bijatykę z piłkarzami i jest na wylocie?

odpowiedz
Andrzej - 16.08.2018 / 23:06, *..29

Ciężko jest to pisać bo kibicuje się Legii na dobre i źle ale teraz POWINIEN BYC PUSTY STADION

odpowiedz
Jerz z Potoku - 16.08.2018 / 23:05, *..dynamic.chello.pl

Sądzę, że w tej historycznej kompromitacji jest - niestety - duża zasługa "naczelnego" włodarza klubu. Panie Darku, skoro pan sam i niejako na własne życzenie zniechęcił piłkarzy do umierania za klub (czyt.: chęć pozbycia się wszelkimi możliwymi środkami i metodami Jędrzejczyka), to pora najwyższa przemyśleć sens dalszego swojego pobytu przy Ł3. Ani panu, ani na kibicom obecna chora opcja nie odpowiada. Dlatego też, ponawiam prośbę i sugestię przeciętnego kibica: zakończ waść swój chocholi taniec, odsprzedaj udziały i dalszego wstydu stolicy oszczędź! Uwierz chłopie staremu legijnemu wiarusowi; z tej twojej mąki już nie będzie warszawskiego przedniego chleba. Kolejne 1,5 - roku poszło na zatracenie w imię snobistycznych i niezdrowych chuci. Nomen omen, kto by się spodziewał po takim [lwie salonów finansowych], taką menagerską mizerię...

Ps.: @ Saska Kępa - świetny post i moja całkowita dla niego aprobata;
Ps./bis: @@@ szanowni Koledzy, czas najwyższy wybudzić się z legijnego marazmu i uderzyć z całą kibicowską mocą w sprawcę obecnych klubowych nieszczęść.

Aktualnie bardzo smutne, ale zawsze szczere, kibicowskie serdeczności

odpowiedz
Romek - 16.08.2018 / 23:04, *..play-internet.pl

Mam nadzieję że trener podwoi im treningi.

odpowiedz
Zlb - 16.08.2018 / 23:03, *..centertel.pl

Kto tutaj takie rzeczy pisze?Kibice?Chyba pseudokibice!Pajace!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 16.08.2018 / 23:02, *..188

Do rozwiázania kontraktòw połowa drużyny!

odpowiedz
Legionista - 16.08.2018 / 23:00, *..226

Jedynie Kante (nie byłem zwolennikiem jego, ale pomyliłem się) coś próbował, reszta dno.... Jakby taki Carlitos grał w taki sposób jakim macha rękami to byśmy ich pokonali 10:0..... A tak tracimy pkt do rankingu UEFA co oznacza, że będzie później trudno awansować do fazy grupowej LE.... I tracimy kase..... Teraz trzeba skupić się na Mistrzostwie i Pucharze Polski!!!!

odpowiedz
Zlb - 16.08.2018 / 23:00, *..centertel.pl

A czy czasem żadna z tych wielkich krytyków nie zapomniała o słowach pięknej pieśni???TO wam przypomne ...ZA LEGIE PÓJDĘ W KAŻDY CZAS,CZY CZAS DOBRY CZY CZAS ZŁY... LEGIE TO MY !

odpowiedz
Eh.. - 16.08.2018 / 23:00, *..adsl.inetia.pl

To teraz masowa wyprzedaż i lecimy w dół jak Kraków? Koniec Legii?

odpowiedz
Anziolek - 16.08.2018 / 22:59, *..static.ip.netia.com.pl

Jedna z największych kompromitacji w historii klubu ? Będzie ktoś uprzejmy przypomnieć większą?

odpowiedz
Do Brzoza - 16.08.2018 / 22:58, *..unknown.vectranet.pl

Nie wiem dziecko czy wiesz co to znaczy slowo frajer. Rodzice Cie pewnie przyprowadzili na Real a Ty teraz wielki kibic. Ja tez zaczynalem od LM ale ze Spartakiem Moskwa i uwierz mi ze przez tyle mozna sie w...c na taka gre. Ja pamietam czasy jak remisowalismy na wyjezdze z jakimis Glenovanami czy czyms podobnym i byl pojazd mimo ze u siebie bylo zwyciestwo i to duze a dzis przegralismy z druzyna ktora powinni j..c 5:0 na wyjezdzie i u siebie. Takiego ch...go dwumeczu z taka druzyna nie pamietam

odpowiedz
m57 - 16.08.2018 / 22:56, *..cust.pl.ggsn1.truphone.com

Ale i tak mamy dobrze bo możemy się skupić na lidze aby w przyszłym roku znów powalczyć o ligę mistrzów.

odpowiedz
m57 - 16.08.2018 / 22:56, *..cust.pl.ggsn1.truphone.com

Ale i tak mamy dobrze bo możemy się skupić na lidze aby w przyszłym roku znów powalczyć o ligę mistrzów.

odpowiedz
Andrzej - 16.08.2018 / 22:53, *..29

Nie pisałem w tym sezonie bo po meczach miałem dość czytania i forum.

Dziś pęka cos że bym zrobił krzywd. prezesowi. KUR...A dno dna.
Gdzie rozgrywający, gdzie lewy obrońca którego kupujemy od 3 lat, gdzie skrzydłowy. Co kur.. się stało że pilkarze nie biegają i nie potrafią wymienić podan

odpowiedz
BUSIEK - 16.08.2018 / 22:53, *..75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

..........KOŃCA DNA NIE WIDAĆ.......TO CHYBA DZIURA OZONOWA.........

odpowiedz
Kamil M - 16.08.2018 / 22:53, *..play-internet.pl

Wypiłem o kilka piw za mało...

odpowiedz
eth - 16.08.2018 / 22:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A najgorsze jeszcze jest to, że c*py wygrają 4 mecze w tej buraczanej lidze i znowu niektórzy zaczną bić im brawo. Nie można zapomnieć o dzisiejszym dniu, dobra gra w lidze nie może nas rozmiękczyć i musimy aż do sierpnia za rok przypominać im do czego doprowadzili w dniu dzisiejszym nasz klub.

odpowiedz
AAA - 16.08.2018 / 22:52, *..dynamic.chello.pl

A Fatalczyk pod publikę czerwień że niby taki ambitny i waleczny-patałach i darmozjad od tylu lat.

odpowiedz
siepacz - 16.08.2018 / 22:51, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

O meczu nie ma po co w ogóle strzępić jęzora po próżnicy. Lepiej zaprezentuję znakomity pomysł racjonalizatorski. Ponieważ sam prezes przyznał, że będzie dziura budżetowa, proponuję sprzedać cały obecny skład, choćby i za darmo, a kupić cały skład Dudalangu. Jego utrzymanie kosztuje jakąś jedną dziesiątą tego co obecnie albo i mniej, a zawodnicy wyraźnie lepsi, więc też zdobędą mistrzostwo. Wcale nie żartuję.

odpowiedz
Dedi - 16.08.2018 / 22:50, *..opera-mini.net

Ale nasi kopacze są zadowoleni!!
Tydzień wolnego! Przed każdym meczem..

Sa Pinto rób im po dwa treningi dziennie!
Jak w b-klasie w Niemczech jest!!!!!

Nie coś robią a nie chodzą po butikach

odpowiedz
Do ale jaja - 16.08.2018 / 22:50, *..unknown.vectranet.pl

Zeby byla wyprzedaz to trzeba miec kolego kogo sprzedac a tu nie widze! Chyba ze masz pomysl na Hame Eduardo Radovica bo nie pisz mi o Pazdanie o ktorym pisza co runde i jest jeden wielki k....s chyba ze ze jakies mals pol miliona ale tylko dzieki przez kadre. No bo nie masze gwiazdy futbolu co mieli niszczyc lige tzw Vesovicie Antolicie. Chyba ze F91 zglosi sie po ich kadrowicza kraju tzw Philipsa

odpowiedz
JURII - 16.08.2018 / 22:48, *..251

Tragedia ale jakby mieli choć za grosz honoru to powinni się zrzec pensji do zimowej przerwy skoro lepsi są od nich półamatorzy z Luksemburga którzy zarabiają miesięcznie 3 do 5 tyś euro to Ci pseudo grajki nie powinni zarabiać więcej. Piłkarze zarabiają potężne pieniądze w zamian za sukcesy klubu a nie taki blamaż.

odpowiedz
Portgues - 16.08.2018 / 22:48, *..static.ip.netia.com.pl

Jedna z najwiekszych kompromitacji? A ktora niby byla wieksza? Nie stac was na szczerosc ? :))

odpowiedz
Gonzo - 16.08.2018 / 22:47, *..centertel.pl

Fakty są niepodważalne, Mioduski niszczy nasz klub. Sprzedaj to człowieku nie męcz siebie ani nas.

odpowiedz
Pudel won! - 16.08.2018 / 22:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pudel, won z Legii!!! Nie ma sensu więcej na ten temat pisać.

odpowiedz
Slu - 16.08.2018 / 22:46, *..unknown.vectranet.pl

Miodek pierd...” ze Lesny Legie zaduzyl marzeniami a ten ku..a? Za Lesnego byli duzo drozsi pilkarze? Ale byla LM byla LE z czego kasy dostaliscie. A Ty w dwa lata sp...s wszytko. Nie smierdzisz groszem dla klubu robisz z siebie pajaca z Jedza bo zes focha za...l a gramy smieszna obrona. Miodek zagraniem z Jedza chce chyba pokazac co niby Bodzio mu zostawil ale Bodzio zostawil Ci klub w LM a Ty w dwa lata zjechales z klubem do rangi ogorow europy. Niby taki bystry a nie wie ze w kazdy biznes trzeba inwestowac zeby zarabial? A Ty zes zainwestowal w Jozaka. I cieszy sie mistrzostwem ledwo wywalczonym slaboscia innych. Lesny mial mistrzostwa i puchary. Nawet Miklas nie potrafil tak zjechac po bandzie jak nasz nieomylby Miodek.

odpowiedz
Boli mnie - 16.08.2018 / 22:44, *..warszawa.vectranet.pl

Myślę że popełniono wiele błędów ale dla mnie najgorsze jest to ze od roku nie mamy dobrego, sprawdzonego trenera.
Bez tego nie ruszymy do przodu...boję się że obecny trener nie ma doświadczenia dluzszego prowadzenia drużyny i sukcesów trenerskich na koncie...

odpowiedz
Rekin - 16.08.2018 / 22:43, *..play-internet.pl

Odpadliśmy z Luksemburczykami ????? Nie wierzę......,.,. Ale wstyd.

odpowiedz
Pio - 16.08.2018 / 22:41, *..dynamic.chello.pl

Życie mam bardzo stresujące i nerwowe, może to.moja wina ale nie mam.sily wkur..ać się jeszcze meczami.mozna przegrać i to nie raz ale trnava i luksemburgi to jest po prostu ponadd moje siły. Jedyne co mogłem zrobić to przełączyć kanał i śledzić w Internecie. Teraz jedyne co mogę i chce zrobić to po prostu w 2018 nie idę na Ł3.Nie piszcie mi o kibicu sukcesu, różna padline w wykonaniu Legii już tolerowałem ale teraz jest przesada.

odpowiedz
Wiślak - 16.08.2018 / 22:40, *..icpnet.pl

Hah w aktualnej sytuacji szczycić się mianem Mistrza Polski to wstyd i żenada...

odpowiedz
ed - 16.08.2018 / 22:37, *..play-internet.pl

No i masz twoje błędy w dwa lata nie było trenera tylko hodowla tej patologii to drużyna osiągneła poziom Aklasy. Cieszcie się i patusy z trybun było wszak "ch.. z realem" to teraz będą boje z pierdzionkowem. To wszystko do zaorania. Luxemburg nie taki słaby jak w miszczu grają jego reprezentanci:) To jest koniec, dno i syf.

odpowiedz
G - 16.08.2018 / 22:37, *..18

Jak liga, taka Legia i inne patałachy.
Tak wygląda piłkarskie dno dna, muł, wodorosty, amatorka i ch... wie co jeszcze.
Rozwiązać to towarzystwo i od nowa, od juniora próbować.
W piz..

odpowiedz
brasu - 16.08.2018 / 22:36, *..unknown.vectranet.pl

wszyscy pisza by wprowadzac mlodziez. a ja sie pytam jaka mlodziez?
ci wspaniali mlodziency w zeszlym roku nie potrafili utrzymac III ligii.

odpowiedz
Brzoza - 16.08.2018 / 22:35, *..play-internet.pl

Tacy z was kibice po paru porażkach tak jechać to wy won z Legii
Kibicujcie realowi barcelonie jak chcecie samych sukcesów
Dumni po zwycięstwie wierni po porażce
Internetowi frajerzy

odpowiedz
marmolada - 16.08.2018 / 22:35, *..dynamic.mm.pl

Chciałbym się wypowiedzieć o grze naszych kopaczy - ... -i to by było na tyle.

odpowiedz
1982 - 16.08.2018 / 22:34, *..dynamic.mm.pl

Redakcjo musicie wprowadzić w ocenie zawodników dawanie ujemnych ocen bo "1" to zdecydowanie za wysoka ocena....

odpowiedz
(L)UK - 16.08.2018 / 22:34, *..dynamic.telkab.pl

Moim zdaniem Mioduski powinien teraz zwolnić trenera...To byłby dobry ruch...zostaliśmy dzisiaj pośmiewiskiem ...

odpowiedz
emel - 16.08.2018 / 22:33, *..play-internet.pl

Tragedia... powinno się im wstrzymać wypłatę pensji za odwalanie takiej żenady

odpowiedz
gazza - 16.08.2018 / 22:32, *..adsl.inetia.pl

Najgorszy na boisku - Nagy i Philips ! Tych dwóch panów należy sprzedać i to jak najszybciej !
Odpadliśmy choć była nadzieja na awans - Zabrakło 10 minut bo ci półamatorzy już się słaniali na boisku...
Nowy trener trochę się skompromitował po meczu bo co jest winny sędzia ??
Co nie zmienia jednego - Jest nadzieja na poprawę gry - Trener musi wprowadzić piłkarzy na wyższe tory. Poustawiać drużynę i grać ciągle jednym ustawieniem a nie ciągłe roszady jak u poprzedników.

odpowiedz
artic - 16.08.2018 / 22:32, *..249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Powinni miec takie pensje ilu dzis bylo kibicow na stadionie czyli 2.500 patałachy łajzy lenie obiboki z buta do domu teraz wracac.

odpowiedz
kurczę - 16.08.2018 / 22:31, *..232

Kucharczyk won z Legii jestes słaby i beznadziejny , ile jeszcze można Cie oglądać . Pierwszy powinien wylecieć

odpowiedz
Bartosz83 - 16.08.2018 / 22:31, *..lukman.pl

Dobra druga połowa w wykonaniu Legii szkoda ,że się nie udało awansować. Trudno awansować gdy się gra tylko jedną dobrą część spotkania na cztery.

odpowiedz
m.city - 16.08.2018 / 22:30, *..ip-point.pl

Gratuluję kultury. Tym którym ubliżacie to też ludzie. Wychodzi pycha i buractwo.

odpowiedz
saltak23 - 16.08.2018 / 22:29, *..adsl.inetia.pl

Dlaczego nie bylo widać zaangażowania? Gdzie ta walka która obiecywali? Obsrac się drugi raz z amatorami? Zajebiscie jest godnie zarabiać Ale trzeba godnie reprezentować swój klub!!! Co dziś robił Kucharczyk albo Cafu oraz Nagy to wolą o pomstę do nieba. To są piłkarze??? To pajacyki!!!! WYPIER..LIC z klubu połowę choloty. Tu jest Legia nie cyrk Zalewski. Legia to my!!! Wy jesteście zwykłymi patalachami!!!!

odpowiedz
Realista - 16.08.2018 / 22:28, *..play-internet.pl

Kto przyjdzie na stadion na najbliższy mecz jest za Loczkiem vel Miodek.

odpowiedz
Okęcie Warszawa - 16.08.2018 / 22:28, *..play-internet.pl

Po liściu się należy, wszystkim, może poza Kante i trenerem (pewnie nawet jeszcze nie wie kto gra w Legii), takiej żenady w wykonaniu Legii nie pamiętam...wstyd i hańba, pusty stadion!

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 16.08.2018 / 22:28, *..156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@To ja i tylko ja

Kolego szacun za to co napisałeś. 100 proc. racji.

odpowiedz
PolskiRadosnyFutbol - 16.08.2018 / 22:28, *..61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Widze progres i reke trenera. Dajcie im popracowac w spokoju i skupic sie na lidze. Ta LE i tak jest nudna.

odpowiedz
wariat z 3 letnim kontraktem - 16.08.2018 / 22:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sa Pinto: Nie wygraliśmy, bo sędzia nam na to nie pozwolił. Sędzia przepchnął Dudelange do kolejnej rundy. Gratulacje dla sędziego. #DUDLEG

odpowiedz
aL - 16.08.2018 / 22:27, *..30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Malarz winien tej haniebnej klęski. Malarz niegodzien funkcji pierwszego bramkarza Legii. MALARZ WON!!!!!!

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 16.08.2018 / 22:26, *..cable-modem.tkk.net.pl

Zagrali skutecznie o wolne czwartki a kto by tam we czwartek za pilka biegal lepiej w domu posiedziec.

odpowiedz
Rafa - 16.08.2018 / 22:26, *..centertel.pl

Z takimi cieniasami jak Szymański, Kucharczyk, Maczynski to My Japonii nie dogonimy. Dopóki te 3 postacie bedą w Legii + Radovic i Vukovic moja noga na meczu nie postanie

odpowiedz
Boro - 16.08.2018 / 22:26, *..play-internet.pl

A Mioduski żeby zaoszczędzić nie zgłosił jędzy na mecz. To ma teraz oszczędność. Amatorszczyzna!wez się pan za inny sport, bo o piłce nie masz pojęcia

odpowiedz
Raf - 16.08.2018 / 22:25, *..3-1.cable.virginm.net

Jutro rano do kopalni albo na budowę ich wysłać nauczą może się że na chleb trzeba zapracować jakby nie piłka to Ci nie udacznicy zebraliby na ulicy bo do niczego nie nadają się pozdrawiam tych co akurat narzekali na trenerów to piłkarze słabi

odpowiedz
Belly(L) - 16.08.2018 / 22:25, *..251

Proponuje nastepny mecz stadion pusty. Panie loczek cos pan kur...a jego mac narobil chyba tylko kupe !!

To nie jest Legia to jest dno i wodorosty WSTYD HANBA KOMPRMITACJA do entej Potegi.

Malarz! Kur...a jego mac (Pamietasz swoje slowa z przed tygodnia) bo ja Pamietam!!!

Pozdo dla chlopakow z Weszlo i braci (L) z Floryda, USA ide sie napic moze to byl kur...a sen!!!!

odpowiedz
PK - 16.08.2018 / 22:25, *..91.rev.metrointernet.pl

Wstyd, hańba itd.
To jest moment żeby wypier... wszystkich przeplacanych pseudo grajkow i dac szanse tym dla których L jeszcze coś znaczy.
Razem z grajkami wypier... tych managerów naciagaczy.

odpowiedz
Wacho - 16.08.2018 / 22:24, *..dynamic.chello.pl

WSTYD, ŻENADA, KOMPROMITACJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
L w sercu - 16.08.2018 / 22:24, *..57

Hehehe jeszcze tylko wywiady i w miasto.

odpowiedz
jtec - 16.08.2018 / 22:23, *..1.ipv4.supernova.orange.pl

Moris, hańba ci!
I właściwie szkoda więcej pisać.
Teraz, przynajmniej jutro i pojutrze, nie będę wchodził na żadne polskie portale, bo nie chcę najeść się wstydu czytając o patałach w barwach Legii.

odpowiedz
Arecki - 16.08.2018 / 22:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bawcie się sami prezesi i pseudo Piłkarzyki .Dziękuję Dobranoc .Pusty stadion i kary finansowe , kasę przeznaczyć dla piłkarzy z Domów Dziecka.

odpowiedz
(L)egia - 16.08.2018 / 22:22, *..12-4.cable.virginm.net

Zarabiaja pieniadze, o ktorych zwykly smiertelnik moze tylko pomarzyc, a mimo to maja czelnosc dopuscic do takiej kompromitacji, zawiesc tych kibicow, ktorzy wszedzie za nimi jezdza. Ten mecz powinni wygrac z palcem w du.pie, awansowac i zapomniec o tym przykrym obowiazku. Maja zbyt dobrze, brakuje tu Czerczesowa, bata na nieudolne pilkarzyny. Rece opadaja...

odpowiedz
EDUEDU - 16.08.2018 / 22:22, *..centertel.pl

EDUARDO IS FASTER THAN CARLITOS ! WHAT A SHAME !

odpowiedz
Zielu - 16.08.2018 / 22:21, *..centertel.pl

Zostali wypie.doleni z piłkarskiej europy

odpowiedz
Pan. S - 16.08.2018 / 22:21, *..80

jaka liga taka gra ;)

odpowiedz
Kuchy Ping - 16.08.2018 / 22:21, *..56.ipv4.supernova.orange.pl

Brawo Kuchy, który to pokazał swoje oddanie drużynie i zarobił czerwoną kartkę po zakończeniu meczu! Brawo! Zamiast mieć pretensje do siebie i kolegów, zaczął wyrzywać się na sędzim, który jego zdaniem skrzywdził drużynę i to pewnie przez niego odpadli! Trzeba go jeszcze było obić, żeby pokazać jak oddany jesteś klubowi. Brawo!

odpowiedz
Tom - 16.08.2018 / 22:20, *..57

Co na to Pan Malarz? Jakiś komentarz?

odpowiedz
mcartist do WstydTotalny - 16.08.2018 / 22:20, *..dynamic.chello.pl

Oni wszyscy są wolniejsi nawet od sędziego liniowego! Mioduski zostawił amatora, który tak niesamowicie przygotował zespół.

odpowiedz
Winiary - 16.08.2018 / 22:20, *..55.ipv4.supernova.orange.pl

najgorsze jest to że nasi 'piłkarze' nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności..w normalnym życiu jest tak że jak zarabiasz taką kase jak oni to jesteś kierwa dyrektorem albo menadżerem wysokiego szczebla i wiesz że zarabiasz duzo ale jakby co to wina jest twoja i za to masz pieniądz.a im jest wszystko jedno bo czy wygrają czy nie to ogromna pensja im na konto wleci. im po prostu nie zależy. a bez dodatkowej floty za jakiestam awanse sobie poradzą.kierwa w normalnym zyciu są wyniki jest kasa..

odpowiedz
tomekc - 16.08.2018 / 22:20, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do @wariat
Ja jestem taki ... i co? Wstyd mi...

odpowiedz
Wawa (L) - 16.08.2018 / 22:19, *..dynamic.gprs.plus.pl

A ja nieśmiało spytam, co właściciel na to?

odpowiedz
(L). - 16.08.2018 / 22:19, *..21

To taki problem mieć chociaż jednego "Vadisa" na pozycji ?? Cała liga połknięta a gdyby dwa skrzydła takie były... Wierzyłem. Wierzę dalej bo warto. Kto jak nie LEGIA ?

odpowiedz
Mac - 16.08.2018 / 22:19, *..4-2.cable.virginm.net

Panowie a moze warto przejzec na oczy i zdac sobie sprawe ze poziom polskiej pilki jest wlasnie taki jakie sa nasze wyniki w Europie. Nie ma sie co napinac tylko trzeba zreformowac ta gowniana lige, system szkolenia i zaczac wszystko od nowa bo niedlugo bedziemy toczyli zaciete boje z ekipami z san marino, malty albo giblartaru w przedeliminacjach do pucharow. Z drugiej strony nie sadzilem ze dozyje takiego czasu zeby ogladac mecz Legii przeciwko mistrzowi Luxemburga z sercem na ramieniu. Ale ch... jaka liga takie wyniki

odpowiedz
Cziko - 16.08.2018 / 22:18, *..play-internet.pl

Pudel frajerze
Coś ty zrobił z naszą Legią?

odpowiedz
ŻLB - 16.08.2018 / 22:18, *..56.ipv4.supernova.orange.pl

Jest tylko jeden plus - koniec płonnych i niczym niepopartych marzeń, że oni potrafią grać w piłkę. Została tylko surowa liga. A pomoc i obrona Legii to nawet szkoda krytykować. Cafu, Mączyński, Philipps, Pazdan, Hlousek, Hamalainen, Nagy i Kuchy - to jest kpina nie poziom ligowy. I co z tego, że ktoś z nich ma "chęci". Dobrymi chęciami to można na kiblu pracować.

odpowiedz
Boro - 16.08.2018 / 22:17, *..dynamic.mm.pl

Masakra, skoro w dwumeczu lepsi są półamatorzy tzn, że nasze kopacze są amatorami. Rozumiem wpadkę w jednym meczu ale skoro w drugim meczu ich nie ogrywamy to nie jest to przypadek, jesteśmy po prostu słabsi. Za co oni biorą taką dużą kasę?

odpowiedz
Dedi - 16.08.2018 / 22:17, *..opera-mini.net

Wstyd mi jak cholera przed zagranicznymi
Kumplami, co to było? My mieliśmy prowadzić
W pierwszej połowie 2:0 a nie walczyć o remis! ! Chyba se odpoczne z lekkaaaa.

odpowiedz
Pierre Dolish - 16.08.2018 / 22:16, *..socal.res.rr.com

Poziom podwórkowy. Dom spokojnej starości, poprzednicy wywindowali niebotyczne zarobki. a teraz pozoranci i patałachy na tym korzystają i ładują wszystkich, którzy tracą swój cenny czas i energię, nie mówiąc już o kupie nerwów w balona, z tej gry w żadnym przyzwoitym klubie nie zarobiliby w rok nawet na mineralną, którą wypijają w czasie jednego meczu. Nawet połamany Edek od nich niczym nie odstawał, a nawet ich przewyższał.
Nic tylko zaorać boisko i posadzić prawdziwe ogórki, przynajmniej jakiś pożytek byłby z tego.

odpowiedz
McKenzie90 - 16.08.2018 / 22:15, *..176.internetia.net.pl

Kto dzis chcial grac?
Kante i Nagy, reszta to nawet nie klasa okregowa.
Jest mi cholernie zal, a niedowierzanie i niesmak pozostaną na dlugo.
Niech "grają " za srednia krajowa i oby Ricardo sa Pinto byl ich katem ( polaczenie Okuki z Czerczesowem). Bo tu nikt bez charakteru nie pomoze!

odpowiedz
(L)egia - 16.08.2018 / 22:15, *..12-4.cable.virginm.net

"Jedziemy po awans"; " na pewno awansujemy" - ciekawe jak tym razem sie wytlumacza po tym slodkim pierdzeniu o awansie.

odpowiedz
Ale jaja - 16.08.2018 / 22:14, *..skranetcan.pl

Jutro legia na sprzedaż

odpowiedz
Legia to my a nie mioduski i jego włosy - 16.08.2018 / 22:14, *..226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

BL wróć, popieram

odpowiedz
Adi - 16.08.2018 / 22:14, *..opera-mini.net

Tak jak pisalem bez obrony nie da sie awansowac jak tracisz w dwumeczu 4 gole

odpowiedz
Skandal!!! - 16.08.2018 / 22:14, *..cg.shawcable.net

Naprawdę Pazdan do Cagliari? Szymański do CSKA? Hmmm.... A po co im oni?

odpowiedz
Burza - 16.08.2018 / 22:13, *..184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I w pi...duuu. wylądowali.....

odpowiedz
Stig - 16.08.2018 / 22:13, *..dynamic.chello.pl

Maja wolne czwartki i mogą poświęcić wszystkie siły na walke o Mistrzostwo Polski. Brawo.

odpowiedz
Ten - 16.08.2018 / 22:13, *..164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Patałachy bez ambicji.
Podobno rąk do pracy brakuje - niech zapi.....
za 1600zł miesięcznie

odpowiedz
Od Realu do Dudelange... - 16.08.2018 / 22:13, *..6-3.cable.virginm.net

Niecałe 2 lata wystarczyły abyśmy z piłkarskiego raju (awans do LM, remis z Realem, 3 miejsce w grupie) stoczyli się na zupełne piłkarskie dno... Chwilowe zrywy na nic się zdały w porównaniu z ogólną beznadzieją i kompletnym dziadostwem zaprezentowanym przez piłkarzy, ale i również prezesa - który może i w biznesie się sprawdzał, ale na przestrzeni minionych dwóch lat sternikiem okazał się beznadziejnym. Ryba psuje się od głowy. Tak się kończy dziadowanie na pensji dla fachowca z prawdziwego zdarzenia (np. Czerczesow), tak się kończą eksperymenty z trenerami z łapanki, bez żadnego doświadczenia, bez charyzmy...

Miała Wisła swoją Levadię, swój Apoel, swojego Maaskanta i przepłacone zagraniczne zaciągi - mamy i my swojego Spartaka i Dudelange, mamy i my ogromną dziurę w budżecie. Oby dzisiejszy dzień nie stał się początkiem drogi w przeciętność i walki o pierwszą 8.

Miałeś chamie złoty róg, został ci się jeno sznur...

odpowiedz
#BergOut - 16.08.2018 / 22:13, *..adsl.inetia.pl

#BergOut

odpowiedz
Kaem - 16.08.2018 / 22:11, *..33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hańba

odpowiedz
Kiwi - 16.08.2018 / 22:11, *..static.ip.netia.com.pl

Pudel won

odpowiedz
Wacpan - 16.08.2018 / 22:11, *..play-internet.pl

Coz.. parafrazujac Zimnocha- raz sie przegrywa i raz sie przegrywa...

odpowiedz
Adek - 16.08.2018 / 22:11, *..dynamic.kabel-deutschland.de

Najlepiej doprowadzic do upadku finansowego. Wyj...ac aktualnych piłkarzy i wprowadzić młodzież ambitną. Temu klubowi potrzebne jest totalne wietrzenie. A Miodek niech wypieprza najlepiej już wczoraj. Przestanie zarabiać i weźmie się za salony fryzjerskie bo w tym ma chyba wiedzę. A tak na serio to po prostu załamka ...

odpowiedz
kowa(L) - 16.08.2018 / 22:11, *..cpe.net.fido.ca

i co panie Malarz? po co te gadanie ze awansujemy?
bronisz tylko co leci w ciebie
mniej honor i odejdz

odpowiedz
Marek - 16.08.2018 / 22:10, *..67

Hańba to była z szeryfem, teraz to już... normalka. :-(. L!

odpowiedz
Kamuflaż - 16.08.2018 / 22:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak to mówił mój dziadek: zastrzelić, zakopać i iść siedzieć! a tak poważnie, rozwiązać kontrakty, zatrudnić trenerów od młodzieży i grać młodymi - za kilka lat może coś urośnie, teraz to tylko uschłe drewno!

odpowiedz
Gienek - 16.08.2018 / 22:10, *..play-internet.pl

Kibicuje Legii od prawie 20 lat i nie pamiętam takiego wstydu. Dziś Legia zrobiła z siebie pośmiewisko nie tylko w Polsce. Panie Mioduski gdzie ty doprowadziłeś Legię??? Weź się zajmij tym co umiesz a od Legii trzymaj się z daleka bo jak widać kompletnie nie znasz się na prowadzeniu drużyny piłkarskiej. To co Legia teraz gra to jest jakiś dramat. Jak to się ogląda to zęby trzeszczą. Poniżej dna!

odpowiedz
MuByk - 16.08.2018 / 22:10, *..dynamic.chello.pl

"PUDEL" Mioduski - WON !!!

odpowiedz
Tylko legia - 16.08.2018 / 22:09, *..226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Akcja plaskacz na przywitanie kopaczy?

odpowiedz
Romcio - 16.08.2018 / 22:09, *..play-internet.pl

Starałem się racjonalnie dotychczas oceniać mecze, klub, piłkarzy, kopaczy. Dziś już mogę powiedzieć. Pan Panie Mioduski całkowity amator i hipokryta zniszczył klub, jest Pan jedynym głównym winowajcą tej HAŃBY!!!! zniszczył Pan wszystko co zrobił Leśny, ze wszystkimi jego wadami.
Dopuścił Pan że kopacze ku..a się słaniają zamiast zapier....ć. powinny szma.y z Luksemburga pociągiem 24 h wracać. Mistrz i puchar to fart. gra była tragiczna tylko dzięki Lechowi i Jadze udało się. każdy to widział. więcej szczęścia niż rozumu. Połowa była do wyje..nia. A Pan straszny strater uwierzył, że ożna się nie błaźnić z tymi niemotami kopaczami.
Zniszczył Pan klub!!!! Do niczego się Pan nie nadaje. Na piłce się Pan nie zna. Stanowski miał racje!!!!!!!

odpowiedz
A dobrze wam tak - 16.08.2018 / 22:09, *..oxylion.net.pl

Wstydem Polski jest!
ukochana ma!
wstydem polski jest!
Legia Warszawa!

Głowy do góry, gorzej być nie może. Teraz tylko może być lepiej.

BTW Nowy trenejro pokazał odrobinę swoich umiejętności. Teraz będę paczył L nie dla miernej kopaniny ale dla kina oko robionego przez trenejro.

Sztandar wyprowadzić!!!

odpowiedz
miki - 16.08.2018 / 22:08, *..104

TRAGEDIA !!! Philips chyba dostał kasę za te 2 mecze, Mąka cień samego siebie. Zmiany masakra, Szymański 0 celnego zagrania. Proponuje sprzedać Pazdana, Szymańskiego jak jeszcze ich ktos chce kupić. Jeden za stary, z drugiego nic nie będzie.
Totalnie nie przygotowani do sezonu.

odpowiedz
Legia BK - 16.08.2018 / 22:08, *..play-internet.pl

Boże mój.Tego jeszcze nie przeżyłem.

odpowiedz
Jordan - 16.08.2018 / 22:07, *..dynamic.chello.pl

Tu nie ma czego podsumowywać a jeśli by się chciało to trzeba byłoby napisać epopeję.
Powtórzę: TERAZ TYLKO ZDECYDOWANE DZIAŁANIA ŚRODOWISKA KIBICOWSKIEGO NA LEGII. Muszą one nastąpić. Z chłodną głową i takie by Miodek został zmuszony do wypie..dolenia stąd w trybie natychmiastowym.

odpowiedz
CzarnaKoszula - 16.08.2018 / 22:07, *..dynamic.chello.pl

Pokazaliście dno polskiej piłki. Gratulacje!
Teraz czas na wyprzedaż i spiralę zadłużenia.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.08.2018 / 22:07, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Gry Pazdana i Philipsa, nie da się opisać. Tych słów jeszcze nie wymyślono.

odpowiedz
kowaL - 16.08.2018 / 22:07, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Czekałem na taki mecz i to się stało, dalej nie mamy trenera, ten Sa to kupa uja i tyle, nie ma już Legii, i walczymy na utrzymanie

odpowiedz
Olo - 16.08.2018 / 22:06, *..know.cable.virginm.net

Pinto chyba dzisiaj zobaczył w jakie wdepnął gów...o.Co robi statysta kucharczyk na boisku? w dziesięciu to nic nie wygramy #kucharczykwonzlegii

odpowiedz
bob - 16.08.2018 / 22:06, *..fiberway.pl

legia zbieranina niedojd w każdym calu od zawodników po tych wyżej. Przecież to co oni dzisiaj grali z tymi fryzjerami, kucharzami, gośćmi grającymi w piłkę hobbystycznie to ciężko nazwać piłką nożną od strony legijnych "ZAWODOWCÓW" piłkarskich. Banda klaunów.

odpowiedz
ert - 16.08.2018 / 22:06, *..dynamic.mm.pl

Do rezerw i won z klubu

odpowiedz
Legia to my - 16.08.2018 / 22:06, *..226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mioduski wypier... Z Legii cieniasie. Jeśli kochasz ten klub sprzedaj go i odejdź,!!!

odpowiedz
Kokos - 16.08.2018 / 22:06, *..dynamic.chello.pl

1. Zaprzeczenie
2. Gniew
3. Negocjacja
4. Deprecja
5. Akceptacja

Bracia! Na którym etapie żałoby jesteście? Nasza Legia umiera... po dzisiejszym meczu przeszedłem z punktu 4 do 5. :(

odpowiedz
To ja i tylko ja - 16.08.2018 / 22:05, *..206

Nie Legia to My a tylko Ja. Kazdy tylko Ja! Ja ktory juz od wielu wielu 3 rok meczy nie zaglada na to posmiewisko, nie oglada tego w tv nie bierze udzialu w tym cyrku. Nikt w imie niczego nie bedzie ze mnie robic pajaca. Pajacami jestescie wy chodzacy na mecze. Pilkarze swoje, kibice padaka...doslownie, sweet focie, facebooki na zylecie...masakra...klimat uciekl...nie ma juz nic....procz dalszego posmiechowiska.
Legie mam w sercu i pamieci. To musi mi wystarczyc. Moze wroca stare dobre czasy gdzie nawet jak nie grali to chcialo sie byc na tej trybunie...tych wyjazdach...z tymi ludzmi...ŻAL

odpowiedz
Xray(L) - 16.08.2018 / 22:05, *..ostrog.net.pl

KU...A!!!!... Brak słów.......

odpowiedz
Janisz - 16.08.2018 / 22:05, *..140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kto odpowie za ten blamaz i kto przeprosi nas kibiców?!!co ty corpo.. zrobiłeś z naszym klubem?!!!!

odpowiedz
bob - 16.08.2018 / 22:05, *..fiberway.pl

legia zbieranina niedojd w każdym calu od zawodników po tych wyżej. Przecież to co oni dzisiaj grali z tymi fryzjerami, kucharzami, gośćmi grającymi w piłkę hobbystycznie to ciężko nazwać piłką nożną od strony legijnych "ZAWODOWCÓW" piłkarskich. Banda klaunów.

odpowiedz
SPFL - 16.08.2018 / 22:05, *..253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Żenada,wstyd..Dać im więcej kasy! PATAŁACHY!!!

odpowiedz
Adek - 16.08.2018 / 22:05, *..dynamic.kabel-deutschland.de

Najlepiej doprowadzic do upadku finansowego. Wyj...ac aktualnych piłkarzy i wprowadzić młodzież ambitną. Temu klubowi potrzebne jest totalne wietrzenie. A Miodek niech wypieprza najlepiej już wczoraj. Przestanie zarabiać i weźmie się za salony fryzjerskie bo w tym ma chyba wiedzę. A tak na serio to po prostu załamka ...

odpowiedz
W(L) - 16.08.2018 / 22:05, *..dynamic.chello.pl

Ptzez 40 lat kibicowania takiego upokorzenia nie zaznałem wypier....z mojej Legii !!!

odpowiedz
LP7 - 16.08.2018 / 22:05, *..play-internet.pl

W języku ludzi kulturalnych brak jest słów dostatecznie obraźliwych, które mogłyby oddać to co ta banda k..ew zwana piłkarzami wyprawia. Najniższa krajowa albo wyp...!!!

odpowiedz
Eh - 16.08.2018 / 22:05, *..85-237-191.tkchopin.pl

Największa kompromitacja w historii.
PREZES DO DYMISJI
DYREKTOR DO DYMISJI

odpowiedz
Yogi - 16.08.2018 / 22:05, *..dynamic.chello.pl

Rozpieszczone towarzystwo, bez ambicji marzeń sportowych, ale nic się nie stało ważne, że marne 50 tysięcy co miesiąc wpada do kieszeni bez względu na wyniki . Brawo Cante, reszta niech gra w niedzielę z Pelikanem Łowicz.
Robię przerwę w chodzeniu na mecze, zbyt mało zarabiam , żeby utrzymywać tych darmozjadów.

odpowiedz
Mr T - 16.08.2018 / 22:05, *..dynamic.mm.pl

Philipps niech zostanie w Luksemburgu. Może na ławkę w F91 się złapie. Nie mamy zespołu. Brak jakości. Proste błędy. Czas porządnie potrenowac, powalczyć na treningu o pierwszą jedenastkę a nie kiziu-miziu. Tak sobie myślę, że spotkania z fanami byly za leśnego dobre. Przynajmniej musieliby się teraz wysilać i wytłumaczyć z braku awansu.

odpowiedz
gLc - 16.08.2018 / 22:04, *..home.otenet.gr

dobrze że jestem dalego na wakacjach i nie oglądałem tej padaki , niestety wracam w niedziele i zdążę na Ł3 na mecz z ZS i mam nadzieje że te kopacze usłyszą co nie co ,od kibiców !!! DNO DNA!!!
tyLko (L)!!!

odpowiedz
Księgowy - 16.08.2018 / 22:04, *..dynamic.gprs.plus.pl

No to bankructwo coraz bliżej... Nie było kasy dla Jedzy, a teraz nie będzie dla reszty. W sumie na wypłaty nie zasługują!

odpowiedz
c(l)od - 16.08.2018 / 22:03, *..play-internet.pl

teraz nie będą mogli narzekać, że grają co trzy dni

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 16.08.2018 / 22:03, *..156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Złotousty Malarzu powiedziałeś w ubiegłym tygodniu: Zapamiętajcie te słowa awansujemy. Odpadliście i to z półamatorami z Luksemburga-tyle jest warte Twoje słowo dane nam kibicom. Zgrywaj dalej celebrytę fircyku, wydziaraj sobie jeszcze sto tatuaży, ale daj nam już spokój i odejdź z naszej Legii. Przestań nasz klub ośmieszać Ty i Twoi koledzy produkty piłkarskopodobne.

Jak Wam w dziubkach teraz Ci, którzy w ubiegłym sezonie wylewali na mnie tutaj wiadra pomyj i hejtu, gdy pisałem, że zdobycie tytułu Mistrza Polski nic nie znaczy, bo nasza Ekstraklasa to dno i trzy metry mułu. Pisałem wówczas, że czas pokaże kto ma rację. No i pokazał. Półamatorzy z Luksemburga, z LUKSEMBURGA!!! pokazali nam, w którym miejscu jest nasza Legia. A teraz możecie zgrywać "prawdziwych kibiców", śpiewać jaką to potęgą niby jesteśmy, napinać się przed Piastami Gliwice, Miedziami Legnica i innymi. Fakty są takie jak pisałem już w ubiegłym sezonie: z naszej Legii została tylko nazwa, tradycja i legenda. Piłkarsko jesteśmy za...Luksemburgiem. Dlatego do tego trzeba podchodzić z przymrużeniem oka i ironią, bo te produkty piłkarskopodobne na nic więcej nie zasługują.

odpowiedz
DzyndzeL - 16.08.2018 / 22:03, *..dynamic.chello.pl

#PintoOut, kolejny wuefista zamiast trenera, wypier.alac!!!
LEGIA GRAĆ QRWA MAC!!!
CO WY ROBICIE, NASZĄ LEGIUNIE HANBICIE!!!

odpowiedz
deszcz - 16.08.2018 / 22:03, *..play-internet.pl

korpo szczur won

odpowiedz
Skoku - 16.08.2018 / 22:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie wiem czy to hańba. Udało nam się zremisować na trudnym terenie.

odpowiedz
Snowman - 16.08.2018 / 22:03, *..play-internet.pl

Jesień przyjdzie w sierpniu...kompromitacja gwiazdek i debili. Czekam na szybką decyzję kumatych. Tego nie można tak zostawić. Ośmieszli Nas Kibiców! Bo sami są wyłącznie wkładami do koszulek! Banda nierobów i frajerów skompromitowała klub z taką historią... protest czas zacząć!

odpowiedz
grip - 16.08.2018 / 22:03, *..play-internet.pl

No to panie prezesie... zamieniam sie w sluch

odpowiedz
SKL - 16.08.2018 / 22:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ku...a Mać !!!!

Co się odpie...aIa w Naszej Legii ?

Jestem przekonany że drużyna złożona z kibiców ekipy wyjazdowej Legii rozniosła by to Dudelange !

Mioduski co dalej ?

Sprzedasz teraz jedynych graczy "perspektywicznych" ? Zostaniemy z Eduardami, Philipsami, Hamalejnami ??

odpowiedz
D n o - 16.08.2018 / 22:02, *..dynamic.chello.pl

Kuuuuuu'.......
BRAK SŁÓW!
To się nie dzieje!
Mioduski rozj....łes wszystko!!!!

odpowiedz
maka - 16.08.2018 / 22:02, *..supermedia.pl

Brawo brawo - nie bedziemy musieli tego gó... ogladać za tydzien!!!!! Malarz powie teraz ale wiemy co i jak i teraz juz bedzie dobrze :)

odpowiedz
WstydTotalny - 16.08.2018 / 22:02, *..8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Carlitos jest chyba wolniejszy od Eduardo!!!
Ten gość jest przereklamowany!!!
Porusza się jak żółw!
Oczekuje kar finansowych dla piłkarzy.

odpowiedz
to - 16.08.2018 / 22:01, *..dynamic.chello.pl

Prezes gooooooooool

odpowiedz
Szpilordzik - 16.08.2018 / 22:01, *..127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kante... Zrobil to co mial zrobic, Carlitos zrobi swoja robote... A co z reszta? Odpadlismy i juz koniec tematu... Zero skladu jak i ladu.. Chyba trener musi ich powaznie przyskrzynic bo bez tego bedzie lipa straszna...trudno lm jak i le nie nasza to zostaje bic po pysku kazda pl druzyne w lidze, i niech tak sie stanie... Pzdr z Brzegu opo(L)skiego

odpowiedz
Tempo - 16.08.2018 / 22:01, *..centertel.pl

Mam nadzieję że obniża im penisie do wysokości zarobkow luksemburczykow.

odpowiedz
olo - 16.08.2018 / 22:01, *..unknown.vectranet.pl

Współczuje ludziom, którzy wykupili karnety na to goowno.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 16.08.2018 / 22:01, *..dynamic.chello.pl

To nie zdarzyło się naprawdę... Jutro rano pojadę do pracy gdzie koledzy zapytają się gdzie oglądamy rewanż z Dudelange...

Nie było większego wstydu w historii Legii.

Brawo piłkarze, brawo wuefista Klafurić, brawo prezes Miodousty. A specjalne brawa dla wszystkich pomocników w drużynie, jakby was k.wy w ogóle nie było.

I tylko czekam jeszcze na sprawozdanie finansowe lub choćby kolejne przecieki o finansowej słabości Legii. Tak na dobicie.

PS. I proszę nie wyzywać piłkarzy od panienek. Panienki grają w piłkę z większą pasją niż Legia.

odpowiedz
klook - 16.08.2018 / 22:01, *..centertel.pl

Wstyd, hańba, frajerstwo, kompromitacja.

odpowiedz
Belle(L) - 16.08.2018 / 22:01, *..251

a idz pan w pi...u!!!

odpowiedz
Polo - 16.08.2018 / 22:01, *..know.cable.virginm.net

No i w piz...u !!!!

odpowiedz
Czerczesow - 16.08.2018 / 22:00, *..centertel.pl

Tak słabej Legii nie widziałem ja, moja stara, ani stara mojej starej.

odpowiedz
Bb - 16.08.2018 / 22:00, *..97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ja na karnet zbieram hajs na karnet zwolnic pudelsa to moze nie spadniecie do b ligi dno i wodorosty

odpowiedz
eth - 16.08.2018 / 22:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedna drużyna chciała awansować, jedna drużyna umiała grać w piłkę. Największa kompromitacja Legii w europejskiej historii doszła do skutku. Prezes miał swój czas – nie mówię że go przespał, ale wyniki nie przyszły. Teraz pora na kibiców. Myślę że przyszła pora na poważną rozmowę kibiców z grajkami, pora na zakończenie śpiewów typu „nie poddawaj się”, pora na jakąś dobitną oprawę pokazującą co o nich wszystkich myślimy. A co najważniejsze – przyjść na mecz z Sosnowcem, dobrze się bawić, a po Sosnowcu – rozpocząć bojkot. Czy można się dużo bardziej skompromitować, niż przegrywając z drużyną z Luksemburga? Bojkot jest dla mnie oczywistością.

Jedyny plus tego meczu jaki zauważyłem (choć Ameryki nie odkryłem) to szybkość Nagy’ego, co przy mądrym trenerze można dobrze wykorzystać w przyszłych meczach w formacji ofensywnej.

PS. grając 1 bramkarzem, 4 pomocnikami, 2 napastnikami i 0 obrońcami , czyli siedmiu na jedenastu, ciężko wygrać jakikolwiek mecz.
PPS. Czyli oni nie grali w 1 meczu na przywrócenie Jędzy. Oni naprawdę są tak **ujowi.
PPPS. W 1 meczu: Zenit SP 0-4 Dinamo Mińsk. W rewanżu: Zenit 8–1 DMińsk. Można? Można. Tylko trzeba umieć wykonywać swój zawód.
PPPPS. Gdy Bielsa objął Leeds, pewnego dnia zebrał wszystkich piłkarzy i kazał im sprzątać na terenie klubu śmieci, aby zobaczyli jak muszą zapi**rzać kibice aby kupić bilet na mecz klubu. Skoro legionistów pokonali ochroniarze, pracownicy hali magazynowej i kucharze słynący ze swoich naleśników, to może zamiast robić im treningi które i tak nic nie dadzą, dać im różne prace fizyczne do wykonywania w klubie? Bo do czego oni lepiej się nadają?
PPPPPS. Najbardziej z tych wszystkich pizd to chyba samemu Pinto zależało. Po nikim innym tego specjalnie nie widziałem
PPPPPPS. A piłkarzom wychodzącym na rozgrzewkę przed Sosnowcem, należy się z całego gardła głośne Wypie**alać!

odpowiedz
Bodzio - 16.08.2018 / 22:00, *..44.ipv4.supernova.orange.pl

PUSTY STADION

odpowiedz
Maciej - 16.08.2018 / 22:00, *..centertel.pl

Co zrobić? Cały mecz z Zagłębiem jazda po Mioduskim, to wszystko jego wina. Doprowadził ten klub do miejsca, w którym jesteśmy.

Z tym „prezesem” nigdzie nie zajdziemy.

odpowiedz
Ochota - 16.08.2018 / 22:00, *..play-internet.pl

loczek won z Legii

odpowiedz
#BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. - 16.08.2018 / 21:59, *..dynamic.chello.pl

#BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ.
#BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ.
#BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ.
#BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ.
#BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ.
#BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ.
#BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ.
#BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ. #BL WRÓĆ.

odpowiedz
Skandal!!! - 16.08.2018 / 21:59, *..cg.shawcable.net

Nie "jedna z największych" ale NAJWIĘKSZA. Totalny blamaż. Zamknąć tę ligę.

odpowiedz
Wwl - 16.08.2018 / 21:59, *..centertel.pl

Muł gra muł piłkarzyki!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Vvg - 16.08.2018 / 21:59, *..play-internet.pl

Skur...syny

odpowiedz
karton - 16.08.2018 / 21:59, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

MASAKRA !!!!
Ludzie, którzy zarabiają dziesiątki tysięcy miesięcznie nie potrafią dośrodkować piłki, oddać celnego strzału, przyjąc dobrze piłki to o czym my mówimy. Może taki wstrząs dla Polskiej i klubowej piłki był konieczny??
W naszej lidze jak tylko pokaże się zawodnik, który prosto kopnie piłkę to już są ohy i ahy a nie daj Boże strzeli bramke to już gwiazda ekstraklasy.
SZOK!!!!

odpowiedz
1 - 16.08.2018 / 21:59, *..adsl.inetia.pl

Juz nawer szkoda klikac mi w te jedynki ale w niedziele bracia przyjezdzaja trzeba byc na meczu Legia !

odpowiedz
Es - 16.08.2018 / 21:59, *..play-internet.pl

Grają na odejście Mioduskiego, inaczej tego wytłumaczyć nie można.

odpowiedz
Szymon1999 - 16.08.2018 / 21:59, *..CNet.Gawex.PL

Chyba nie jedena z największych. A po prostu NAJWIEKSZA KOMPROMITACJA W HISTORII. DRAMAT.

odpowiedz
c(l)od - 16.08.2018 / 21:59, *..play-internet.pl

Nie widziałem w naszych .. chęci awansu

odpowiedz
SEBO(L) - 16.08.2018 / 21:59, *..centertel.pl

[*]

odpowiedz
Bubu - 16.08.2018 / 21:58, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Osiagnelismy dno , teraz tylko lepiej byc może ,

odpowiedz
Lol - 16.08.2018 / 21:58, *..amplus.net.pl

Niestety to jest nasz poziom...trzeba spojrzec na fakty...ten wynik trzeba uznać za sukces...za rok powalczymy z mistrzem Giblartaru i po karnych ich przejdziemy. Dziś to były za wysokie progi.

odpowiedz
Bear - 16.08.2018 / 21:58, *..30.ipv4.supernova.orange.pl

Nie sądziłem że doczekam czasów gdzie drużyna z Luksemburga spuści nam lanie.
Ponad połowa składu to jest do zwolnienia, druga połowa do rezerw.
To jest hańba i kompromitacja, ale dla tych piłkarzy to i tak nic nie znaczy, hajs na koncie co miesiąc i tak się zgadza, oni nie mają żadnego honoru i godności.
To już lepiej było zabrać do Luksemburga młodych chłopaków z juniorów, przynajmniej by biegali i walczyli.

odpowiedz
Lol - 16.08.2018 / 21:58, *..amplus.net.pl

Niestety to jest nasz poziom...trzeba spojrzec na fakty...ten wynik trzeba uznać za sukces...za rok powalczymy z mistrzem Giblartaru i po karnych ich przejdziemy. Dziś to były za wysokie progi.

odpowiedz
Jo - 16.08.2018 / 21:58, *..play-internet.pl

Szymanski wez sie do roboty bo sie obijasz a kucharczyk to powinien z morda do naszych pomocnikow i obroncow wyskoczyc a nie do sedziego

odpowiedz
tomekc - 16.08.2018 / 21:58, *..dynamic.gprs.plus.pl

Byłem zawsze przeciw takiemu działaniu ale teraz w emocjach PAŁY I NA LOTNISKO

odpowiedz
Zaorać, zakopać, zapomnieć - 16.08.2018 / 21:57, *..dynamic.telkab.pl

Wstyd jakich mało... Do wyje..... Każdy!

odpowiedz
Marek - 16.08.2018 / 21:57, *..67

e tam...

odpowiedz
Zagi1987 - 16.08.2018 / 21:57, *..dynamic.chello.pl

Po tym co dzisiaj pokazali wszyskie kontrakty powinny zostać rozwiązane. To są pajace a nie piłkarze won z Legii patalachy. Legia To My !!!

odpowiedz
Eks karnet - 16.08.2018 / 21:57, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak się cieszę że po raz pierwszy od kilku lat nie kupiłem karnetu. Rok przerwy od tych partaczy dobrze mi zrobi.

odpowiedz
Znawca - 16.08.2018 / 21:57, *..ip-point.pl

Trener do zwolnienia

odpowiedz
MrSkittles - 16.08.2018 / 21:57, *..unknown.vectranet.pl

Nawet nie wiem jak to skomentować...

odpowiedz
Mivhal.i v2 - 16.08.2018 / 21:57, *..dynamic.chello.pl

W tym roku 2018 nie zawitam na stadionie Wojska Polskiego. Za to jak nas pilkarze potraktowali zasluguja by grac bez dopingu.
Do zobaczenia na wiosne.

odpowiedz
J**bac kudlatego - 16.08.2018 / 21:57, *..ed.shawcable.net

Kudlaty K**wa zniszczyl Legie

odpowiedz
MatWij - 16.08.2018 / 21:57, *..dynamic.chello.pl

Panie Miodusķi, mam nadzieję że Pana koniec w naszym klubie jest bliski!! Oddaj człowieku prezesure komuś kto zna się na piłce, bo hańbisz naszą Legię.

odpowiedz
Eterinho - 16.08.2018 / 21:56, *..range86-145.btcentralplus.com

Teraz większość powinna sama poprosić o zmniejszenie pensji o połowę.. Dramat

odpowiedz
MrSkittles - 16.08.2018 / 21:56, *..unknown.vectranet.pl

Nawet nie wiem jak to skomentować...

odpowiedz
mcartist - 16.08.2018 / 21:56, *..dynamic.chello.pl

Mioduski zrujnował ten klub!!!

odpowiedz
L - 16.08.2018 / 21:56, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Ufff.. dobrze się stało Europa nie będzie musiała oglądać tych patałachów!

odpowiedz
Plaskacz - 16.08.2018 / 21:56, *..dynamic.chello.pl

Od dzisiaj nie pijemy Lavazzy i nie kupujemy w Auchan!

odpowiedz
Orti - 16.08.2018 / 21:56, *..static.ip.netia.com.pl

A idźcie wy wszyscy w pi....

odpowiedz
lucho_83 - 16.08.2018 / 21:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kompromitacji ciąg dalszy...najwyższy czas pogonić tych pseudopilkarzy! QRWA co to było?!?!

odpowiedz
zaba285 - 16.08.2018 / 21:56, *..lukman.pl

skoro przegrali z półamatorami, to pensje o pół w dół, minimum! jak są półamatorami to pensje dla półamatorów

odpowiedz
Franco - 16.08.2018 / 21:56, *..adsl.inetia.pl

O której wracają?

odpowiedz
Ja1916 - 16.08.2018 / 21:56, *..dynamic.chello.pl

Brawo piłkarzyki, bohaterska walka z mistrzami laksemberga. Pewnie rywale się cieszą że nie było dogrywki, bo na rano do pracy idą :D

odpowiedz
wariat - 16.08.2018 / 21:55, *..elblag.vectranet.pl

Gdzie sa Ci ktorzy tak sie podniecali Mioduskim i jego wizja powadzenia klubu?Drugi rok z rzedu bez pucharow.Brawo Mioduski k...a.Jestes zwyklym zerem.Oddawaj Legie Lesnemu i wypier... amatorze jeb...

odpowiedz
Wstyd - 16.08.2018 / 21:55, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Pudel won
Jak to możliwe ze Legia biła się z Realem bvb a teraz odpadają z kelnerami

odpowiedz
syluwwy - 16.08.2018 / 21:55, *..it4polska.com

Proponuję - BOJKOT w niedzielę

odpowiedz
brak słów - 16.08.2018 / 21:55, *..dynamic.chello.pl

jedyne co się ciśnie na usta to:
cała drużyna
W...Y...P...I...E.........A...L...A...Ć

odpowiedz
pikopiko - 16.08.2018 / 21:55, *..centertel.pl

przeciez nie mozna wszystkiego wygrywac co wy chcecie!
a trener tyle bledow popelnil ze skladem ze to sie w pale nie miesci
legia nie potrafi grac w innej formacji jak 451, kazde inne ustawienie bedzie dnem dna, nie liczac jakiegos fuksa, czerwonej kartki, karnego itp

odpowiedz
Daniel - 16.08.2018 / 21:55, *..play-internet.pl

Nie dosc ze pajace grajki to i pseudotrener głupek.przej...ali 180 minut a ten sie kloci... szacunek dudelange

odpowiedz
Kimono - 16.08.2018 / 21:55, *..dynamic.gprs.plus.pl

Myślałem, że Stjarnanu nikt nie pobije, a tym bardziej Legia. Myliłem się.

odpowiedz
S(L)G - 16.08.2018 / 21:54, *..v48.interkam.pl

Banda chu.. wyje... grac Polakami gorzej nie bedzie...

odpowiedz
luu - 16.08.2018 / 21:54, *..ip-point.pl

hahahahhahahahahahhahahahahahha won wszyscy!

odpowiedz
KIBIC - 16.08.2018 / 21:53, *..100

TRZEBA POWIEDZIEĆ SOBIE TO WPROST - LEGIA MA PRZECIĘTNYCH PIŁKARZY - A MIODEK NIC W TYM KIERUNKU NIE ROBI , ŻEBY TEN STAN RZECZY ZMIENIĆ - I MAMY TEGO EFEKT JAKI MAMY .

odpowiedz