Arkadiusz Malarz podczas treningu Legii - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Malarz: Przyjechaliśmy, aby awansować

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Mam bardzo dobre wrażenie ze dotychczasowej krótkiej współpracy z trenerem. Ja i moi koledzy lubimy ciężko trenować, więc chyba się tutaj dogadamy. Myślę, że przed nami wcale nie jest najcięższy mecz. Przyjechaliśmy do Luksemburga i zrobimy wszystko, aby awansować. Musimy po prostu być skoncentrowani - mówi przed czwartkowym spotkaniem Arkadiusz Malarz.

Ostatnie ligowe zwycięstwo podbudowało legionistów. - Po wygranej w Gliwicach przeczyściliśmy nasze głowy. Z cały szacunkiem do naszego najbliższego rywala, ale jesteśmy tutaj, żeby wygrać. Chciałbym, abyśmy tak samo dobrze grali u siebie, jak na wyjazdach. Cieszy to, że dobrze gramy na boisku przeciwnika, dlatego jestem pewny, że jutro sobie poradzimy.

- Potrzebujemy jeszcze czasu, aby poznać się z trenerem. Jesteśmy jednak profesjonalistami i każdy wie, co ma robić. Słabo zaczęliśmy sezon i teraz musimy być skoncentrowani na naszym celu. Można powiedzieć, że do przerwy przegramy 1-2, ale jesteśmy zmotywowani i przyjechaliśmy tutaj, żeby awansować. Odcinamy się od tego, że wyglądaliśmy źle przed tygodniem. Jutro musimy wygrać, tak jak ostatnio z Piastem - powiedział bramkarz Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.