fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Matigol - 17.08.2018 / 18:40, *..adsl.inetia.pl

Do "do kubson" : 100 % racji i poparcia.

odpowiedz
EHHH - 17.08.2018 / 17:04, *..26

NA MECZU Z SOSNOWCEM POWINNA BYĆ OPRAWA - DAJĄCA ZNAĆ KLUBOWI , ŻE OCZEKUJEMY W LEGII ZAWODNIKÓW NAJLEPSZYCH W LIDZE . ŻE LEGIA POWINNA BYC TAKIM POLSKIM BAYERNEM CO MA WSZYSTKO CO NAJLEPSZE NA SWOIM PODWÓRKU , A NA TĄ MARĘ TO CO NAJWYŻEJ BOCHUM , MOŻE JESTEŚMY . TYLKO TYLE , ŻE I W SAMYM BOCHUM MAJĄ LEPSZYCH PIŁKARZY NIŻ U NAS . LEGII POTRZEBA DUŻO LEPSZYCH PIŁKARZY

odpowiedz
SŁABO - 17.08.2018 / 16:56, *..26

JAKI WYNIK TAKI I DOPING CO WIDAĆ NA FILMIKU

odpowiedz
do kubson - 17.08.2018 / 15:38, *..internetdsl.tpnet.pl

To że ktoś nie był na meczu i nie powiedział tego czy tamtego (tak idź i powiedz to dostaniesz łomot bo masz czelność mieć inne zdanie) nie zmienia faktu że zarzucane są prymitywne, głupie i żenujące przyśpiewki...zresztą wystarczy popatrzeć na nasze liczby wyjazdowe, topnieją z roku na rok bo mało kto chce uczestniczyć w tej żenadzie. Tyle.

odpowiedz
Autor - 17.08.2018 / 15:34, *..dynamic.gprs.plus.pl

O której jest prezentacja nowego trenejro i nowego właściciela ?

odpowiedz
voitcus - 17.08.2018 / 14:32, *..dynamic.chello.pl

Wołanie na tamtych "jazda z k***" było bez sensu, czemu oni winni, a tylko więcej słomy z butów wyszło.

odpowiedz
maoko - 17.08.2018 / 14:29, *..internetdsl.tpnet.pl

BYLIŚCIE ZAJEBIŚCI PANOWIE!!! DUMNY BYŁEM CAŁY MECZ Z DOPINGU. Legia to WY.

odpowiedz
Krzysiek - 17.08.2018 / 14:15, *..226

No naprawdę straszne kur.... z tych Lukseburczyków. Czy wszystkich trzeba tak samo traktować?

odpowiedz
Klaustrofobik - 17.08.2018 / 14:13, *..dynamic.chello.pl

@nieznany
To z bezsilności, przez co staje sie to coraz bardziej bardziej żałosne... Ewidentnie pojazd poszedł nie w tą stronę. W końcu coś tym z Luksemburga zawdzięczamy. Pokazali bowiem dziadostwo i obnażyli jakie patałachy grają obecnie w Legii oraz jaki zjazd sportowy zaliczamy...

odpowiedz
kubson @nieznany - 17.08.2018 / 13:39, *..60

byles na meczu? nie.
nastepnym razem jedz na wyjazd i powiedz piotrkowi co mamy krzyczec.

odpowiedz
cwaniaczek - 17.08.2018 / 13:34, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do nieznany : dokladnie cisna klubikowi z Luksemburga a pilkarzykom i zarzadowi nic sie nie obrywa :)

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 17.08.2018 / 12:52, *..tvp.pl

Redakcjo, czerwoną dostał Kuchy czy trener? I za co kartka? Bo oczywiście TVP musiało już zejść na reklamy :)

odpowiedz
nieznany - 17.08.2018 / 12:27, *..unknown.vectranet.pl

Grunt to krzyczeć Jazda z Ku... na jakiś klubik z Luksemburga zamiast Jazda z Mioduską k... Dalej nic nie róbcie w tym temacie.

odpowiedz
szewcztargówka - 17.08.2018 / 12:23, *..dynamic.chello.pl

nie będzie wycieczek po Europie, nie będzie kar dla klubu. same oszczędności,a i kibice na oprawy w Polsce odłożą, po co nam ta cała Europa , przecież oni nas nie rozumieją przyczepiają się do reformy SN, do polityki rządu,nawet do oprawy o Powstaniu Warszawskim , po co nam to

odpowiedz
% - 17.08.2018 / 10:44, *..dynamic.mm.pl

Chlopy szacun ze jezdzicie ale bez bojkotu sie nie obejdzie!!

odpowiedz