REKLAMA

Legioniści odmalowali szkolny korytarz w Wawrze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dobrzy Ludzie wraz z Wawerskimi Legionistami odmalowali korytarz jednej z warszawskich szkół. "Smutne, szaro-białe ściany zyskały nowy wymiar. Wybór grafik i atrybutów nie jest przypadkowy - korytarz prowadzi na salę gimnastyczną" - poinformowali legioniści, którzy ozdobili korytarz postaciami z bajek z legijnymi akcentami.









REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Adam Włochy - 19.08.2018 / 07:45, *..92

A Kiedy tak ściany na Wlochowskich szkołach pomalujecie pls?

odpowiedz
Arek - 19.08.2018 / 00:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@lucho, popieram w całej rozciągłości.

odpowiedz
RobertoS - 18.08.2018 / 23:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jak zwykle super. Mega SZACUN za chęci, zaangażowanie i kawał dobrej roboty... ktora daje radosc dzieciakom.

odpowiedz
Do lucho_83 - 18.08.2018 / 21:16, *..dynamic.chello.pl

Być może nie wiesz, nie interesujesz się, ale to nie jest malowanie w ramach prac społecznych, tylko z potrzeby chęci niesienia pomocy, upiększania szarych ścian, by dzieciom dać trochę radości czy to w szkole czy w szpitalu

odpowiedz
kryzys - 18.08.2018 / 20:26, *..dynamic.chello.pl

Super...aż chciałoby się wrócić do szkoły

odpowiedz
Po(l)ubiony - 18.08.2018 / 17:28, *..dynamic.chello.pl

Ukłony do kolan! Gdybym miał choć kapkę talentu Dobrych Ludzi, tych wzorów niedościgłych!

odpowiedz
UgU - 18.08.2018 / 16:03, *..static.ip.netia.com.pl

Eee tam... Myślałem, że to kopacze z pierwszej drużyny, w ramach resocjalizująco-pokutnych prac społecznych. :)

odpowiedz
lucho_83 - 18.08.2018 / 15:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zwykle rewelacja!! Może naszych kopaczy wysłać do prac społecznych?;-)

odpowiedz