REKLAMA

Legioniści odmalowali szkolny korytarz w Wawrze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dobrzy Ludzie wraz z Wawerskimi Legionistami odmalowali korytarz jednej z warszawskich szkół. "Smutne, szaro-białe ściany zyskały nowy wymiar. Wybór grafik i atrybutów nie jest przypadkowy - korytarz prowadzi na salę gimnastyczną" - poinformowali legioniści, którzy ozdobili korytarz postaciami z bajek z legijnymi akcentami.









REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

lucho_83 - 18.08.2018 15:46:11, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zwykle rewelacja!! Może naszych kopaczy wysłać do prac społecznych?;-)

UgU - 18.08.2018 16:03:50, *.static.ip.netia.com.pl

Eee tam... Myślałem, że to kopacze z pierwszej drużyny, w ramach resocjalizująco-pokutnych prac społecznych. :)

Po(l)ubiony - 18.08.2018 17:28:44, *.dynamic.chello.pl

Ukłony do kolan! Gdybym miał choć kapkę talentu Dobrych Ludzi, tych wzorów niedościgłych!

kryzys - 18.08.2018 20:26:19, *.dynamic.chello.pl

Super...aż chciałoby się wrócić do szkoły

Do lucho_83 - 18.08.2018 21:16:58, *.dynamic.chello.pl

Być może nie wiesz, nie interesujesz się, ale to nie jest malowanie w ramach prac społecznych, tylko z potrzeby chęci niesienia pomocy, upiększania szarych ścian, by dzieciom dać trochę radości czy to w szkole czy w szpitalu

RobertoS - 18.08.2018 23:03:03, *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak zwykle super. Mega SZACUN za chęci, zaangażowanie i kawał dobrej roboty... ktora daje radosc dzieciakom.

Arek - 19.08.2018 00:39:07, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@lucho, popieram w całej rozciągłości.

Adam Włochy - 19.08.2018 07:45:14, *.92

A Kiedy tak ściany na Wlochowskich szkołach pomalujecie pls?