Plakat zachęcający kibiców do wzięcia udziału w akcji - fot. Sekcyjni Fanatycy
REKLAMA

Sekcyjni Fanatycy ogłaszają zbiórkę nakrętek

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Legijna grupa "Sekcyjni Fanatycy" rozpoczyna zbiórkę nakrętek na rzecz bezdomnych psów ze schroniska w podwarszawskim Nowym Dworze Mazowieckim. Korki można przynosić do "Źródełka" oraz do "Sportsbaru". Akcja ma trwać przez cały sezon 2018/2019. Poniżej pełna treść ogłoszenia kibiców:

"Drodzy Kibice!

Nasza grupa wiele razy organizowała zbiórki na szczytne cele (m.in. dla domów dziecka). Dzięki Waszemu zaangażowaniu zawsze udawało nam się wspomóc potrzebujących. Tym razem chcielibyśmy pomóc zwierzakom.

Schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim zbiera plastikowe korki, które potem sprzedaje, by następnie z pozyskanych pieniędzy móc wyremontować pomieszczenia, zakupić budy dla psów czy karmę.

Jako kibice Legii Warszawa chcielibyśmy się włączyć w tę akcję i dlatego ogłaszamy zbiórkę! Zbieramy nakrętki po napojach, ale także po: szamponach, płynach do płukania, pastach do zębów, itp. Już nieraz pokazaliśmy, jak wiele możemy razem zdziałać, dlatego liczymy, że i tym razem nam pomożecie i że wspólnie zbierzemy naprawdę bardzo dużo zakrętek. Akcja potrwa do końca sezonu, więc czasu jest naprawdę sporo. Zebrane korki możecie zostawiać codziennie w dwóch dobrze Wam znanych miejscach: w „Źródełku” oraz w „Sportsbarze”.

Zachęcamy do przeprowadzania zbiórek na swoich osiedlach, w szkołach czy miejscach pracy. Jeśli uda Wam się zebrać pokaźną liczbę nakrętek, wówczas możecie się skontaktować z nami. Z chęcią odbierzemy je bezpośrednio od Was.

W imieniu wszystkich zwierzaków z góry Wam dziękujemy!

Sekcyjni Fanatycy"

fot. Sekcyjni Fanatycy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Ela - 15.04.2019 / 11:31, *.tpnet.pl

Czy można jeszcze oddać nakrętki? Mam dużo.

odpowiedz
krzycho - 10.11.2018 / 08:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

brawo

odpowiedz
Czizus - 05.09.2018 / 21:04, *..play-internet.pl

Na mowe, poprawnie dzialajace umysly nie zaczna zbierac. Panstwo fanatycy

odpowiedz
Hu(L)it - 19.08.2018 / 11:45, *..254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zacna akcja.Tak trzymać. (L)

odpowiedz
Andrzej - 19.08.2018 / 10:58, *..centertel.pl

Nie jestem Warszawy można wysłać pocztą

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.