Plakat zachęcający kibiców do wzięcia udziału w akcji - fot. Sekcyjni Fanatycy
REKLAMA

Sekcyjni Fanatycy ogłaszają zbiórkę nakrętek

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legijna grupa "Sekcyjni Fanatycy" rozpoczyna zbiórkę nakrętek na rzecz bezdomnych psów ze schroniska w podwarszawskim Nowym Dworze Mazowieckim. Korki można przynosić do "Źródełka" oraz do "Sportsbaru". Akcja ma trwać przez cały sezon 2018/2019. Poniżej pełna treść ogłoszenia kibiców:

"Drodzy Kibice!

Nasza grupa wiele razy organizowała zbiórki na szczytne cele (m.in. dla domów dziecka). Dzięki Waszemu zaangażowaniu zawsze udawało nam się wspomóc potrzebujących. Tym razem chcielibyśmy pomóc zwierzakom.

Schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim zbiera plastikowe korki, które potem sprzedaje, by następnie z pozyskanych pieniędzy móc wyremontować pomieszczenia, zakupić budy dla psów czy karmę.

Jako kibice Legii Warszawa chcielibyśmy się włączyć w tę akcję i dlatego ogłaszamy zbiórkę! Zbieramy nakrętki po napojach, ale także po: szamponach, płynach do płukania, pastach do zębów, itp. Już nieraz pokazaliśmy, jak wiele możemy razem zdziałać, dlatego liczymy, że i tym razem nam pomożecie i że wspólnie zbierzemy naprawdę bardzo dużo zakrętek. Akcja potrwa do końca sezonu, więc czasu jest naprawdę sporo. Zebrane korki możecie zostawiać codziennie w dwóch dobrze Wam znanych miejscach: w „Źródełku” oraz w „Sportsbarze”.

Zachęcamy do przeprowadzania zbiórek na swoich osiedlach, w szkołach czy miejscach pracy. Jeśli uda Wam się zebrać pokaźną liczbę nakrętek, wówczas możecie się skontaktować z nami. Z chęcią odbierzemy je bezpośrednio od Was.

W imieniu wszystkich zwierzaków z góry Wam dziękujemy!

Sekcyjni Fanatycy"

fot. Sekcyjni Fanatycy

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.