Michał Góral (pierwszy od lewej) - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Góral strzela dla Stomilu

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Michał Góral zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Stomilu. Zawodnik wypożyczony do klubu z Olsztyna wyszedł w podstawowym składzie na mecz z GKS Tychy i ustalił wynik spotkania. Na Słowacji Brian Iloski oraz Sadam Sulley weszli na plac gry w drugiej połowie spotkania, ale ich Zemplin zremisował z FK Senica.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Jagiellonią Białystok
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Cracovią
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Legią Warszawa

I liga
Michał Góral (Stomil Olsztyn) - do 90. minuty w wygranym 3-0 meczu z GKS Tychy. Strzelec bramki na 3-0 w 71. minucie spotkania.

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 5-0 meczu z Olimpią Elbląg
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-3 meczu ze Zniczem Pruszków

III liga
Michał Król (Wisła Puławy) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Hutnikiem Kraków
Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Zambrów

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - najbliższy mecz odbędzie się 21 października. Ligowym rywalem będzie Newcastle Jets.