Sebastian Szymański odejdzie z Legii - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Zastrzyk do budżetu?

Szymański blisko CSKA!

Woytek, źródło: Legionisci.com, sport24.ru - Wiadomość archiwalna

Wszystko wskazuje na to, że Legia Warszawa jeszcze w tym okienku transferowym sprzeda Sebastiana Szymańskiego do CSKA Moskwa. Rosjanie zapłacą za 19-letniego pomocnika ok. 7 mln euro. To pozwoli odetchnąć finansom mistrzów Polski - po odpadnięciu z pucharów w kasie brakuje ok. 40 mln zł.

Informacje o nadchodzącym transferze pojawiły się już w rosyjskich mediach.

Aktualizacja 23:00
Jak informuje Piotr Koźmiński z Super Expressu, transfer jeszcze nie jest przesądzony, choć kluby prowadzą negocjacje.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (123)

+dodaj komentarz
antek - 26.08.2018 / 09:14, *..static.chello.pl

h.............. znim oni sa dla hajsu
stara strona lepsza była nie mogę się przyzwyczajic

odpowiedz
partacze i nieumiejętni niepełnosparwni xl - 26.08.2018 / 01:22, *..dzierzoniow.vectranet.pl

no i gdzie no i gdzie tyle zapowiedzi... heh

odpowiedz
Boli mnie - 25.08.2018 / 22:46, *..warszawa.vectranet.pl

@mietek
Ok, cena byla by niezla ale nie porównuj do ceny za Lewego, bo gdy on odchodził z Lecha to generalnie dużo mniej sie placilo za piłkarzy.
Nie podoba mi się ze malo jedt mlodych Polaków w Legii a sciagamy emerytow z Europy. Ciągle nie moge uwierzyć, ze ktoś zgodził się na zakup Eduardo...
Ja osobiście nie wierzę w 7 milionów....raczej 3-4....jeżeli w ogóle transfer dojdzie do skutku...osobiście jestem jemu przeciwny.

odpowiedz
pytający - 25.08.2018 / 18:19, *..dynamic.mm.pl

Drodzy, mam pytanie ponieważ komentarze przy zapisach na wyjazd z Cracovia są niemożliwe, mam pierwszą grupę inwalidzką chciałbym pojechać ale po doświadczeniach z Posraniem itd nie dam rady znów spędzić całej podróży na podłodze czy jest ktoś kto mógłby dla mnie i opiekuna załatwić dwa miejsca siedZące w pociągu???

odpowiedz
Budzimyyyyy - 25.08.2018 / 15:58, *..centertel.pl

A kiedy transfer najwiekszej zakały Legi Miodelskidgo ?

odpowiedz
@Rob - 25.08.2018 / 12:54, *..hfc.comcastbusiness.net

Kasa z LM to się rozeszła bo panowie właściciele musieli się pospłacać... a cały pasztet zaczął się na dobre po zadnymie jaką banda baranów zrobiła na meczu z Borussią Dortmund bo wtedy Mioduski jako posiadacz pakietu większościowego przestał tolerować płacenie chorych kar za wybryki na trybunach. Przypomnij sobie ile Legia była stratna na zamkniętych trybunach tylko z Realem Madryt...

odpowiedz
wojtek - 25.08.2018 / 12:25, *..play-internet.pl

wielka strata dój transwertor

odpowiedz
Do nie sprzedawać - 25.08.2018 / 07:12, *..17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ty porownujesz Szymańskiego do Lewandowskiego ? Co ma to ze zagrał w wieku 19 ? Borysiuk miał chyba 16 i co jest więcej warty niż Lewy?

odpowiedz
Nie sprzedawać - 25.08.2018 / 01:38, *..dynamic.gprs.plus.pl

On ma 19 lat, Lewandowski debiutował w ekstraklasie mając 20 lat, do Borussii odszedł w wieku 22 lat. 7 mln za Szymańskiego to zdecydowanie za mało!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 25.08.2018 / 01:12, *..109

Minimum 10 milionòw!To pozwoli na głéboki oddech....

odpowiedz
pilka nozna stala sie kompletna patola - 24.08.2018 / 23:38, *..dynamic.chello.pl

powinni zarabiac 2-3 tys. i cieszyc sie, zarabiaja w sposob jaki lubia, bo wielu ludzi tego nie ma. a pozwalanie, zeby jeden z drugim placili za przechodzenie za hajs z klubu do klubu jest oznaka braku kompletnej moralnosci zainteresowanego

odpowiedz
Do litoslaw - 24.08.2018 / 23:08, *..78.ipv4.supernova.orange.pl

Od razu widać, że nie za bardzo wiesz jaka jest sytuacja Legii i bzdury wypisujesz, w tym roku znowu mistrz.

odpowiedz
Piotr do 7 lat tłustych - 24.08.2018 / 21:06, *..172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wiesz, nawet fajnie się to czytało. Do "Bryhczy". Dziękuję, nie mam pytań.

odpowiedz
Wolfik - 24.08.2018 / 18:18, *..dynamic.mm.pl

@mietek: Wiesz, Bracie generalnie nie jestem przeciwnikiem sprzedaży zawodników. Rolą klubów biednych jest dostarczanie zawodników tym bogatym. Tak już jest i nic na to nie poradzimy. Sęk w tym, że nie jest to "planowana" sprzedaż strategiczna, tylko wymuszona. A to już mi przypomina oddawanie do lombardu rodowych sreber. Bo "bida". A ową "bidę" spowodował nie kto inny, jak sam właściciel klubu.

Jeśli masz szansę, ale masz węża w kieszeni zazwyczaj tracisz dwa razy. Działanie Mioduskiego jest typowym działaniem polskiego "pseudobiznesu" - wyciągnąć ile się da, jak najmniejszym kosztem. Typowe działanie korporacji (sam w takim gównie kiedyś pracowałem i więcej się nie dam nabrać).

Nie ma w tym niczego logicznego - jest tylko "mus". Nikt nie patrzy na zawodnika, czy mu to wyjdzie na zdrowie, czy to dobry kierunek i krok w takim młodym wieku. Dla mnie Szymański, Niezgoda, Michalak, Wieteska, Hołownia - to za 2-3 lata powinni być kluczowi zawodnicy Legii, ligi a tym samym powinni "dobijać się " do reprezentacji. Tymczasem jednego już nie ma, drugiego zaraz nie będzie. Do klubu wpłynie kasa, która zostanie wchłonięta jak kamfora. Bo dziura, bo "bida". I tak rok po roku, do usrania. Gdzie tu strategia, plan? A przecież tyle gadki zawsze. Że to, tamto, sramto. A życie swoje.

odpowiedz
mietek - 24.08.2018 / 15:29, *..internetia.net.pl

@eduardo: Pokaż mi, w którym momencie napisałem, że to zbawiciel. Mniej więcej rok temu pisałem, że przestaję po nim jeździć i daję mu szansę. Szansa się skończyła i koniec z głaskaniem.

Ale ok, rób sobie dalej dobrze pisaniem takich bzdetów.

odpowiedz
Tomek Ostróda - 24.08.2018 / 15:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

To ciekawe k..wa kto będzie grał pozbyć się lepiej paru szrotówz Bałkanów a młodego Polaka zostawić

odpowiedz
Heresiarch - 24.08.2018 / 14:11, *..170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie prezes opier...l pan pensję kopaczom to będą oszczędności. Najlepiej sprzedać młodego chłopaka to najprostsze wyjście taki miałeś pan pomysł na legie po odpadniecie w przed pucharach. Zje...les chłopie sprawę to otwieraj portfel i dokladaj ze swoich a nie kosztem Legii zasypujesz dzire finansową, chciałeś być jedynym właścicielem i prezesem to teraz płać

odpowiedz
7 lat tłustych... - 24.08.2018 / 13:14, *..centertel.pl

Uporządkujmy zdarzenia chronologicznie. To często pomaga zobaczyc co jest skutkiem a co przyczyna :)

29.05.2011 - Legia kończy sezon na 3. miejscu. 7 punktów straty do Wisły Kraków. To końcówka złotej ery Wisły.
25.08.2011 Legia nieoczekiwanie eliminuje w dmumeczu Spartaka Moskwa i awansuje do Ligii Europy. Potem wychodzi z grupy. Tym samym wydatnie poprawia sobie ranking i ułatwia sytuację w eliminacjach europejskich pucharów na przyszłe lata. To ostatni raz kiedy L wyeliminowała w dwumeczu teoretycznie silniejszego rywala. To (plus koniec absolutnej dominacji Wisly Krakow) właśnie moim zdaniem był początek tłustych czasów, które nastąpiły potem.
Maj 2012 Legia przegrywa wygrane mistrzostwo.
7.12 2012: Legia po rundzie jesiennej jest na PIERWSZYM miejscu. Ma po 15 meczach 46 bramek. Skład Legii z meczu rozegranego 7 grudnia 2012: Kuciak; Jędrzejczyk; Żewłakow; Astiz; Wawrzyniak; Kosecki; Gol; Łukasik; Furman; Radovic; Trenerem od 1.06.2012 jest Urban ( i będzie nim jeszcze rok)
I WTEDY ZJAWIA SIĘ ON:
12.12.2012 - BL zostaje prezesem Legii. Właścicielem jest dalej ITI.
BL Robi czystki. Wprowadza swoich ludzi. Zatrudni też w pewnym momencie Martę Ostrowską. Chce wywalić Lucjana Bryhczego, ale do tego nie dochodzi. Kończy wojnę z kibicami. Na linii klub - kibice rozpoczyna się okres sielanki.
Luty 2013 - BL wyciąga do Legii Jodłowca. Tutaj błysnął znajomością prawa.
Czerwiec 2013 - Legia zostaje Mistrzem Polski (po raz pierwszy od 7 lat). 6 punktów przewagi nad drugim Lechem i 20 nad trzecim Śląskiem.
Sierpień 2013 - Legia blisko awansu do LM (dwumecz ze Steua Bucareszt; pierwszy mecz na wyjeździe 1:1 (a mogliśmy wygrać; choćby nieuznana bramka Koseckiego); i pamiętne 2:2 w rewanżu). NIE ma jeszcze zasady, że przegrywający awansuje automatycznie do LE. Przegrywamy dwumecz o awans do LE z Rosenborgiem i odpadamy z pucharów.
2013/2014 - wchodzi ESA (37 kolejek; podział punktów na połowę po 30). Następne mistrzostwa zdobywamy więc w systemie rozgrywek, którego wcześniej nie było.
19.12.2013 - trenerem L zostaje Henning Berg. I będzie nim prawie 2 lata. Od tego czasu nikt się nie zbliżył do tego wyniku
9 stycznia 2014. BL i DM kupują Legię od ITI. 80% akcji - Mioduski
Czerwiec 2014. Legia broni Mistrzostwo Polski. 10 punktów przewagi nad drugim Lechem. Ostatni raz taka dominacja.
8 sierpnia 2014. Legia po bardzo dobrej grze eliminuje Celtic w III rundzie el. LM. Euforia, Wszyscy sobie ostrzą apetyty na LM, a tymczasem
Sierpień 2014: Po mega wtopie organizacyjnej Legia zostaje zdyskwalifikowana. Awansujemy do LE
Jesień 2014: Legia wychodzi z grupy LE. Znowu podbija sobie ranking ułatwiając sytuajcję w eliminacjach w przyszłych sezonach.
Luty 2015: Radovic odchodzi z Legii. Berg nie wystawia go w Amsterdamie.
Czerwiec 2015: Legia przegrywa wygrane mistrzostwo.. Pamiętacie te billboardy "Niech się wypełni.." ?
(c.d.n. - albo i nie :)

odpowiedz
Rob - 24.08.2018 / 12:49, *..play-internet.pl

40mln deficytu, a do klubu przychodzą odpady... Co za paradoks, awans do LM spowodował kłopoty finansowe...

odpowiedz
pytający - 24.08.2018 / 11:45, *..centertel.pl

Drodzy, mam pytanie ponieważ komentarze przy zapisach na wyjazd z Cracovia są niemożliwe, mam pierwszą grupę inwalidzką chciałbym pojechać ale po doświadczeniach z Posraniem itd nie dam rady znów spędzić całej podróży na podłodze czy jest ktoś kto mógłby dla mnie i opiekuna załatwić dwa miejsca siedZące w pociągu???

odpowiedz
kaka - 24.08.2018 / 11:26, *..dynamic.chello.pl

@Legia1990: A ty przypadkiem aktualnie to nie mieszkasz w komunistycznym kraju???

odpowiedz
eduardo - 24.08.2018 / 11:08, *..4.fmbank.pl

mietek ty to lepiej sie juz nie odzywaj. razem ze swoim "bratem" @rek pol roku temu udowodnialiscie wszystkim ze mioduski to nasz zbawiciel, a my sie nie znamy

odpowiedz
luki - 24.08.2018 / 10:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Już to widzę jak dadzą 7 mln euro.

odpowiedz
CHV - 24.08.2018 / 10:46, *..jmdi.pl

I tyle w temacie inwestowania "własnej kasy" przez prezeso/właściciela. Błąd popełnił on, zapłaci Legia i my wszyscy.

odpowiedz
mietek - 24.08.2018 / 10:41, *..internetia.net.pl

@Wolfik: Siema. Jeszcze transfer nie przesądzony. Zwróć uwagę na słowa-klucze:
- transfer do CSKA Moskwa,
- donoszą rosyjskie media.

A teraz cofnijmy się w czasie o mniej więcej pół roku i powspominajmy (to nie będzie cytat, tylko ogólna wymowa tekstu):

"Jak donoszą ROSYJSKIE MEDIA, bramkarz Legii Arkadiusz Malarz jest blisko TRANSFERU DO CSKA MOSKWA"

Brzmi znajomo? :)))

Choć trzeba uczciwie przyznać - za 7 milionów euro to my nieprędko kogoś sprzedamy. Więc, jeśli ta kwota nie jest wyssana z palca, to warto się nad taką ofertą pochylić. Za Lewandowskiego tyle nie dali, a on chyba miał większy potencjał w momencie transferu do Dortmundu.

No i pobilibyśmy wtedy rekord transferowy z naszej pseudo ligi, więc kolejny cios w Poznań ;)

@R: Jeżeli sytuacja finansowa klubu się pogorszyła przez wyczyny amatorów, którzy dwa lata z rzędu nas nie potrafili wprowadzić do fazy grupowej w Europie, to te pieniądze TRZEBA będzie przejeść, żeby zimą nie było niespodziewanego gongu od komisji licencyjnej.

odpowiedz
R - 24.08.2018 / 10:20, *..centertel.pl

Pilkarz slaby kasa dobra ale i rak przejedza te 7 baniek bo nie potrafili wejsc do ligi europy. Tydzien temu najlepsze ligi zaczely grac dopiero, nawet bez bundesligi i od tygodnia polskich poteg nie ma w pucharach. Gowno znaczymy a jestesmy jeszcze slabsi

odpowiedz
Radom L - 24.08.2018 / 09:53, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Szkoda, że nikt nie chce naszego szrotu zza granicy.

odpowiedz
do kipokir - 24.08.2018 09:19:06, *.236 - 24.08.2018 / 09:37, *..static.ip.netia.com.pl

Zapomniałeś dać w prezencie fatal...kucharczyka. Bo jego to nawet coco jambo warszawa by nie chciała...

odpowiedz
do kipokir - 24.08.2018 / 09:19, *..236

równie dobrze za 1-2 lata moze on kosztowac 350 tys ojro..... nie jeden był taki mocny a po sezonie równał się z pozostałym szrotem.

sprzedać Filipsa, Jędze, Pazdana, Bałkańców i przede wszystkim Judasza Radovicza

odpowiedz
Mocno Legia - 24.08.2018 / 09:18, *..pzu.pl

no tak, najlepiej sprzedać najmłodszego, perspektywicznego kopacza, po to by utrzymać emerytów typu Radović i Jędza. Kolejny raz przekonuje się o tym, że zarząd Legii kompletnie nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu.

odpowiedz
jan - 24.08.2018 / 09:12, *..236

ŚWIETNY PLAN... ODDAĆ MŁODEGO, ZDOLNEGO. MOŻE TROCHE PRZESIĄKNIĘTEGO SŁAWĄ ALE JEDNAK.
I ZAPEWNE PRZYJDZIE SERB ZA 2 MIMILIONY OJRO , 32 LETNI :d

odpowiedz
magoo - 24.08.2018 / 09:10, *..dynamic.chello.pl

Chwilę potrwa bo premier Mateusz włączył się w negocjacje ;)

odpowiedz
Kipkorir - 24.08.2018 / 09:01, *..dynamic.chello.pl

7mln EUR do dobra cena. Nawet bardzo dobra. A jak już ktoś wcześniej napisał - za 1-2 lata pewno i tak wróci do nas i to być może mocniejszy.

odpowiedz
Exi - 24.08.2018 / 08:46, *..play-internet.pl

Sorki ale to jest drugi Kubuś K. Dobra obrońca z czarnego ląda i go nie ma - jak to było z dudelange.

odpowiedz
Janusz Biznesu - 24.08.2018 / 08:36, *..play-internet.pl

Janusz Mioduski zarzekał sie w Maju w rozmowie z Iza Koprowiak że nawet gdyby przyszła oferta za 10 mln euro to nie sprzedada Brylantu,teraz Miodyski chce 7 mln euro a CSKA daje na stole 3 mln euro pewnie stanie gdzies "po środku" pojdzie za 3,3 mln i w bonusach jakies frytki

odpowiedz
Mat - 24.08.2018 / 08:36, *..adsl.inetia.pl

Niech kupią całe Dudelange. Myślałem, że Cluj ich zje a tu 2-0. Trnava też na wyjeździe 0-2 wygrała i już jest w fazie grupowej...

odpowiedz
Qbafan - 24.08.2018 / 08:29, *..internetdsl.tpnet.pl

Jeszcze tylko Pazdan i miodzi zepnie budżet.

odpowiedz
Rado - 24.08.2018 / 08:25, *..play-internet.pl

Czytam, zre w kasie klubu brakuje 40 mln. Ale to jest w 100% wina Mioduskiego, więc niech dokłada z własnej kieszeni a nie rozprzedaje pilkarzy. Za jego rządów to jest najgorsza wersja Legii, jaką widziałem.

odpowiedz
Lewy - 24.08.2018 / 08:22, *..timplus.net

Do BIE(L) ANY. wolę Szymańskiego bez formy niż ten zaciąg zagraniczny kopaczy którzy nie utorzsamiają się z klubem. Jeśli chodzi o cenę to niewierzyłbym tak łatwo w tą kwotę. Uważam że jest dużo zawyzona. Tylko po to by kibice pisali tak jak powyżej że "super kasa za takie drewno"a jeszcze Mioduski mówił dwa tygodnie temu że nie będzie wyprzedaży że kasa się zgadza.

odpowiedz
Afro - 24.08.2018 / 08:22, *..centertel.pl

Hej! Są tu fani prezesa, którzy wierzą, że gość ma kasę i dołoży do klubu?

odpowiedz
Tomek - 24.08.2018 / 08:05, *..189

Ale jak to tak? Przecież Mioduski mówił że nie sprzeda go za mniej niż 10 mln Euro...ale jak to zwykle w przypadku Mioduskiego czyli kłamstwo

odpowiedz
@Po(L)ubiony - 24.08.2018 / 07:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ach ten doping można usnąć monotonny :) Stara Żyleta to był doping aż ciary szły po plecach a teraz ehhhh

odpowiedz
Po(L)ubiony - 24.08.2018 / 06:56, *..dynamic.chello.pl

Czysty, krystaliczny, idiotyzm. A tym, którzy z uporem maniaka, podkreślają brak "ciała" Szymańskiego, proponuję przypomnieć sobie sylwetkę Allana Simmonsena, niegdyś najlepszego piłkarza Europy. Znów sprzedajemy nieoszlifowany diament. Następny pójdzie Niezgoda. A ci kopacze co zostaną w Legii, nie będą rozumieć nawet słów dopingu. Brawo ty, Mioduski.

odpowiedz
Legia1990 - 24.08.2018 / 06:45, *..dynamic.chello.pl

Seba jeśli to jest prawda mam nadzieje że robisz to tylko wyłącznie z poświecenia dla klubu ! Jak można mieszkać w Komunistycznym Kraju ?
Precz z Komuną Raz sierpem raz młotem Czerwona chołote !!

odpowiedz
W(L) - 24.08.2018 / 06:20, *..dynamic.chello.pl

Faktycznie,przez nie udolność Loczka,sprzedaż,a szrot trzeba utrzymać,marnie to wszystko widzę,aby nie pozostała nam walka,o pierwszą ósemkę

odpowiedz
gniady - 24.08.2018 / 05:56, *..static.optonline.net

Oby to była prawda. Jednak myślę że to podpucha. Myślenie, że może ktoś da więcej...reklama dźwignią handlu...100% , jeżeli pójdzie to za max 3mln...nikt nie da za tego dzieciaka więcej....

odpowiedz
artic - 24.08.2018 / 05:28, *..adsl.inetia.pl

@dynamic.gprs.plus.pl A ile czasu chlopak spedzil w BP.? Przedszkole i podstawowka ? Raszta to juz Wa-wa

odpowiedz
Tratraratra - 24.08.2018 / 02:55, *..se

@(L)ondyńczyk
Sprzedać można tych, na których są chętni, a nie tych, których na siłę chcesz się pozbyć, w tym wypadku żeby kogoś zainteresować musiałbyś znacznie zejść z nominalnej ceny, a sam zawodnik także musiałby to zaakceptować schodząć z zarobków i przejść do słabszego finansowo klubu, bo mocniejszy klub po niego na pewno się nie zgłosi.

odpowiedz
Ulul - 24.08.2018 / 02:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

Co za idiota z tego loczka....

odpowiedz
Wolfik - 24.08.2018 / 01:31, *..dynamic.mm.pl

Pisałem już po meczu z Trnava - zacznie się cięcie kosztów a'la kopro. Sebastiana zaraz nie będzie, za chwile pozbędą się też Niezgody. Zostanie szklany Eduardo, drewnonogi Philps i "bezgłowy" zaciąg Jozaka.

Ale jak się gra bez trenera prawie rok, to potem są efekty.

Jak widać po wpisach, niektórzy na widok "ojro" sprzedaliby rodzoną matkę. Cóż, takie czasy.

odpowiedz
(L)ondyńczyk - 24.08.2018 / 01:31, *..56

Sprzedać tych wszystkich zagranicznych łachmytów i budżet uratowany
Chłopakami pokroju Szymański, Wieteska sezon można uratować i przede wszystkim coś koło nich budować
A ten szrot zagraniczny pogonić!
Stop miernocie!

odpowiedz
Kamil M - 24.08.2018 / 00:29, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kwota super. Zwłaszcza, że Sebastian nie zachwyca w nowym sezonie. Ale ten transfer pokazuje też jak można na młodych graczach zarabiać. Dlatego tak ważna jest budowa naszej Akademii.

odpowiedz
Oczko - 24.08.2018 / 00:18, *..centertel.pl

Dawaj dawaj !!! Ale numer !!! 7 ojro !!! Czesc !!!!

odpowiedz
powiślak - 24.08.2018 / 00:15, *..57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przynajmniej ruskie zrobią z niego byka

odpowiedz
Szkoda - 23.08.2018 / 23:58, *..dynamic.gprs.plus.pl

7 milionów to za mało. Gdyby zagrał na MS i w LE spokójnie możnaby go sprzedać za 12-15 mln. To talent większy od Lewandowskiego, który w jego wieku nie błyszczał w ekstraklasie. Obyśmy sobie zapewnili 20-30% od kolejnego transferu, to 7 + 5 będzie akceptowalne.

odpowiedz
oLaf - 23.08.2018 / 23:56, *..buffalo.rr.com

za 7 baniek Euro to "szerokiej drogi" !!!!! Nie ma co sie zastanawiac - to Lewy do Borusii przeszedl za tyle.... a byl ''ciutke'' ; )))) lepszy....

odpowiedz
Danie(L) - 23.08.2018 / 23:36, *..play-internet.pl

mistrzostwo świata, myślałem, że nie znajdzie się frajer co da 4 mln a mają dać 7 ;-) dobry deal, za 1,5 roku wróci na wypożyczenie żeby się odbudować albo za max 1,5 mln...

to jest chucherko, talent na miarę Koseckiego

odpowiedz
SlawoL - 23.08.2018 / 23:35, *..146-net5.net.pl

A strach pomyśleć ile by kosztował jak by jeszcze umiał grać prawa noga

odpowiedz
matus007 - 23.08.2018 / 23:34, *..play-internet.pl

DNO MIODUSKI

odpowiedz
Pablo777 - 23.08.2018 / 23:21, *..29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na tę sytuację to dobre rozwiązanie i nie ma co ukrywać... Transfer Szymańskiego załata 3/4 dziury po pucharowej klęsce. Jeśli faktycznie pójdzie za 7 mln euro to jest to bardzo dobry ruch. Talent niemały, ale coś za coś. Dzięki temu klub będzie mógł normalnie funkcjonować i nie będzie trzeba robić wielkich cięć.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 23.08.2018 / 23:17, *..dynamic.chello.pl

Legia gra od ponad roku coraz gorzej to i Szymański się nie rozwija. 7 mln E to spore pieniądze za tego gracza i rekordowy transfer w historii Legii.
Szkoda ale jak widać wbrew słowu Miodoustego Prezesa finansowanie Legii to też sprzedaż piłkarzy. Z drugiej strony za takie pieniądze... ma rację, sprzedawać.

Ale i tak ją swoje:
MAMY WLAŚCICIELA, MAMY już TRENERA, SZUKAMY PREZESA I DYR.SPORTOWEGO.

odpowiedz
Coach - 23.08.2018 / 23:14, *..play-internet.pl

Jak zwykle wszystko na odwrót.

Nie można ratować budżetu pozbywają się tego zagranicznego szrotu?
Szymański zagrałby jeszcze jeden dwa sezony i kasa mogłaby być lepsza.

Oby nie skończył jak Wolski

odpowiedz
Ludzik - 23.08.2018 / 23:12, *..centertel.pl

Rzecznik stolecznego klubu powiedzial ze Legia takiej propozycji jeszcze nie dostała a poza tym Szymanskim sa zainteresowane jeszcze inne kluby.

odpowiedz
Elo - 23.08.2018 / 23:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

Spoko, Rosjanie wytrzeźwieją i się ogarną w temacie. Dadzą max. 700 tys bo tyle ta dziecina jest warta. Po kielichu zera im się pomyliły.
A jeżeli to prawda to sprzedać byle szybko.
Choć loczek mówił, że sprzeda go za minimum 10 mln. Ale jak to loczek...najpierw gada,a potem myśli!

odpowiedz
kibic(L) - 23.08.2018 / 23:08, *..icpnet.pl

Jeżeli CSKA daje 7 milionów euro to brać i się nie zastanawiać!

odpowiedz
DawidL - 23.08.2018 / 23:07, *..play-internet.pl

7 mln euro !!! To jakaś kosmiczna kwota za chłopaka który pokazał narazie tak mało.Faktycznie widać że coś może z niego być no ale takich graczy są setki (L)

odpowiedz
BIE(L)ANY - 23.08.2018 / 23:03, *..dynamic.chello.pl

miałobyć:
odszczekam swoje...

i:
wiele razy dupę ratował

zawirowania jakieś, hehe ;)

odpowiedz
BIE(L)ANY - 23.08.2018 / 22:54, *..dynamic.chello.pl

do Lewy:

Ochłoń chłopie, jakie pamiątki rodzinne... jak na razie to wielki talent od 3 lat i nic więcej, niech tylko to potwierdzi w kolejnych 3 latach to będzie dobrze, a ja oszczekam swoje. Takich talentów to już mieliśmy... Janczyk czy Bielik, albo inne talenty z polskich klubów jak Kapustka.

Do Hugon i Mario:
Tak psioczycie na Kucharczyka, a nie wiele razy dupę ratował Legii w lidze i nie tylko. Gdyby nie on to byśmy od dwóch sezonów nie mieli nie tylko europejskich pucharów, ale także i mistrzostwa. Jeszcze nie jeden punkt da nam Kucharczyk, a wy będziecie skakać z radości po tych szczęśliwych wygranych i jego asystach i bramkach.

odpowiedz
Janusz Biznesu - 23.08.2018 / 22:45, *..play-internet.pl

A tym czasem F1 DługaLaga wygrywa z Rumunskim Ciulem Napłocie co do Szymanskiego to nie realne ze dostanie Mioduski 7 mln ewentualnie cos w stylu Kapustki czyli 3 mln w ratach reszta bonusy.mam tez prosbe nie pisze ze distaniemy X milionow bo my nic nie dostaniemy tylko nasz Czcigodny mieszaniec Pudlowaty.

odpowiedz
Lewy - 23.08.2018 / 22:37, *..timplus.net

Zajebiście, najgorsze rządy od 20 lat. Dramat na każdej linii. Puszczają duże pieniądze lekką ręką na podrubki pereł a sprzedają perły za stosunkowo małą kasę. Zachowują się jak alkoholik który sprzedaje zz małe pieniądze pamiątki rodzinne by mieć na wódę..... Przykre to, ale zaczynamy się zawijać.

odpowiedz
mc - 23.08.2018 / 22:36, *..dynamic.chello.pl

No i git. Bardzo dobre pieniądze jak na piłkarza który niby ma być gwiazdą ale od 3 lat tą gwiazdą nie został i nawet nie robi regularnego postępu.

odpowiedz
Pablooo - 23.08.2018 / 22:30, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Z dwojga złego to wolę taką informację, bo żadna to tragedia. Niż wiadomość, że następnym sezon zaczniemy na poziomie czwartej ligi!

odpowiedz
Czaro - 23.08.2018 / 22:23, *..229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Idąc tym tropem trzeba szybko budować akademię i klonować takich Szymańskich. Wtedy załatamy niejedną dziurę.

odpowiedz
Jack(L) - 23.08.2018 / 22:20, *..85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobra wiadomość to że ktoś da Legii 7 baniek za gracza który jest młody ale jeszcze nic nie osiągnął w dorosłej piłce. Może czas dać szansę Majeckiemu on też może nic nie osiągnie ale jak będzie grać to się zacznie ogrywać, pewnie będzie popełniać błędy ale i pewnie czasem błyśnie jakąś interwencją. Stawiamy na naszych młodych tak jak to robił Urban. Ale najbardziej martwi mnie że co roku przy ustalaniu budżetu zakłada się że Legia będzie miała wpływy z pucharów europejskich, to mogą zakładać kluby które grają co roku albo ich kraj ma zapewnione miejsca. A my drugi rok z rzędu zakładaliśmy grę w pucharach na poziomie przynajmniej LE i dramat. Dlatego jest dziura w budżecie. To tak jakbym ja ustalał swój budżet miesięczny uwzględniając że gram w Lotto i wygram co miesiąc główną wygraną a jak nic z tego nie wyjdzie to nie mam z czego zapłacić za mieszkanie. Poprostu pewien Pan myślał że na marce LEGIA się wzbogaci mimo żadnej wiedzy w tym biznesie i się bardzo pomylił.

odpowiedz
Mario - 23.08.2018 / 22:19, *..dynamic.chello.pl

7 baniek za tego drewniaka to jak walnąć szóstkę w lotto. Wsadzić jeszcze do samolotu w pakiecie Kucharczyka i wycinkę drewna można uznać za zakończoną.

odpowiedz
Jan - 23.08.2018 / 22:18, *..play-internet.pl

Niech podziękuję kolezkom bo jakoś go nie rwalo do przenosin

odpowiedz
Hugon - 23.08.2018 / 22:17, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Bardzo dobry ruch -jeżeli to prawda.Dołożył bym Kucharczyka za 1 zł.

odpowiedz
alex uk - 23.08.2018 / 22:09, *..dynamic.chello.pl

szkoda go do ruskich, ale kasa musi sie zgadzac. Gdyby jednak byly puchary moglby sie pokazac, a my wiecej przytulic

odpowiedz
BIE(L)ANY - 23.08.2018 / 22:06, *..dynamic.chello.pl

POPIERAM TO CO NAPISALI:
Oko
Redwitz
taaaa
(L)egiunia Fanatic (L)

Do litoslaw:
Teraz to odleciałeś z tą walką o utrzymanie. Może mistrza nie będzie (oby nie mieli go w białymstolcu) ale w trójce się złapiemy. Jeden sprzedany na załatanie budżetu jak na razie, a nie wyprzedaż młodych. Poza tym 7 mln euro za Szymańskiego to bardzo dobra oferta. Ciekawe co byś pisał gdyby nie sprzedali za 7 mln euro i np. doznał by kontuzji wykluczającej z gry na kilka miesięcy? Pewnie jechałbyś po Mioduskim, że nie sprzedał.

Jak dla mnie dobry biznes. Trochę szkoda, bo nie wiadomo jak potoczy się jego kariera, lub jak potoczyłaby się w Legii i jaki miałby wkład w wyniki. Z drugiej strony patrząc, jeszcze jest kim grać, a za rok lub dwa może byśmy dostali 2 lub 3 mln euro, albo 10 mln euro - ale nikt nie jest w stanie teraz tego przewidzieć. Dlatego jestem na tak.

odpowiedz
Tratraratra - 23.08.2018 / 22:05, *..se

Dudelange rozprawił się 2:0 z Cluj, brać tych złamasów wszystkich do nas, wszyscy razem są warci dwa razy mniej niż sam Szymański

odpowiedz
Bloom - 23.08.2018 / 22:04, *..dynamic.gprs.plus.pl

Szkoda no ale z drugiej strony nikt już więcej za taki szrot nie da, jak jest chętny frajer, trzeba korzystać.
Tak może nie w temacie ale Dudlaki właśnie wygrały mecz 2:0 z Kluż.

odpowiedz
Rrr - 23.08.2018 / 22:02, *..dynamic.chello.pl

7 mln euro za gracza drużyny która odpadła w pucharach z takimi potęgami jak Dudelange czy Trnava....brać i nie negocjować bo się rozmyślą dodać Mirusia do podawania piłek w gratisie

odpowiedz
Zimny - 23.08.2018 / 22:01, *..dynamic.mm.pl

To tylko pokazuje, że Legia nie odpadała z byle szrotem, Trnava odpadła z LM po 2 remisach i dogrywce, tylko Legia była w stanie ją w tych eliminacjach pokonać. Teraz grając w 10 też prowadzi 2:0 z Lubljaną. Te drużyny po prostu mają wystarczającą jakość, by grać w fazie grupowej LE.

odpowiedz
Kami - 23.08.2018 / 22:00, *..103

dajcie spokoj z tym ,,talentem" taki drugi Janczyk potem go wypozyczymy w przerwie zimowej. Zaginie jak ten orzeł Bielki. Kwiatkowski i inni....
Interes super popieram nic po za tym.

odpowiedz
Andrzej - 23.08.2018 / 22:00, *..dynamic.gprs.plus.pl

Żeby nie okazało się że z tych 7 mln to będą 3 mln.
Chłopak robi głupotę jak wielu innych młodych , którzy po jednym sezonie wyjezdzaja. Życzę mu jak najlepiej ale żeby nie skończył jak ostatnio Kapustka. Powinien pograć jeszcze min sezon i potwierdzić że umie grać, u nas nie ma formy teraz ale dostaje szansę, na zachodzie po dwóch gorszych meczach będzie ławka a później trybuny

odpowiedz
tak - 23.08.2018 / 21:57, *..dynamic.chello.pl

Większy majstersztyk niż wytransferowanie Łukasika za 3 mln złotych. Brawo prezes!

odpowiedz
as - 23.08.2018 / 21:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A tymczasem Dudelange - Cluj (Kluż) 2:0...

odpowiedz
rafael - 23.08.2018 / 21:55, *..centertel.pl

Cska to klub Abramowicza więc jak się sprawdzi wyląduje w Chelsea i zrobi chłopak karierę powodzenia w rosji a później na wyspach

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.08.2018 / 21:54, *..adsl.inetia.pl

To kto będzie teraz najmłodszy?

odpowiedz
bwp - 23.08.2018 / 21:54, *..dynamic.chello.pl

Jakby wyprzedali cały szrot wyszłoby mniej, szkoda.

odpowiedz
FWK - 23.08.2018 / 21:51, *..play-internet.pl

A cfr cluj dostaje z amatorami z luksemburga

odpowiedz
Janusz - 23.08.2018 / 21:51, *..amplus.net.pl

Ludzie piłka to biznes..chce iść? Niech idzie...powodzenia...będą następni..inna sprawa kto za niego? I tu można dyskutować...

odpowiedz
do artic - 23.08.2018 / 21:50, *..dynamic.gprs.plus.pl

no ta, podlasiak z Warszawy, faktycznie...

odpowiedz
Kibic - 23.08.2018 / 21:48, *..252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dudelange-CFR Cluj 2-0

odpowiedz
andreas - 23.08.2018 / 21:47, *..dynamic.chello.pl

a Luksemburczycy ograli Cluj. czyli nie takie ogóry. To samo Trnawa. Wszyscy krzyczeli jaki słaby MP ile porażek więc wykrakali. Taka jest piłka nożna i niespodzianki są jej częścią.

odpowiedz
Pawel - 23.08.2018 / 21:46, *..play-internet.pl

Szymanski stal sie pierwsza realna "ofiara" odpadniecia ,pucharow i odmladzania zespolu...szkoda

odpowiedz
EXPERT - 23.08.2018 / 21:41, *..centertel.pl

Szymański to największy młody talent Legii od wieków. Oby Sa Pinto za te pieniądze sprowadził kogoś dobrego do pomocy... bo z tymi kopaczami których mamy to za rok ponownie przegramy z jakimiś pół amatorami... kibice powinni wywierać presje na Mioduskim za ten cały szrot kopaczy których sprowadził - wnoszą 0 jakości, a pieniądze pobierają niemałe.

odpowiedz
brasu - 23.08.2018 / 21:35, *..unknown.vectranet.pl

to ze mlody idzie w swiat bylo tylko kwestia czasu, a kwota jest dobra.
problem jest jednak nieco inny.
wkrotce wielu kopaczom konczy sie kontrakt (po sezonie)... moze to i dobrze patrzac na ostatnie wyniki, ale kto w ich miejsce? o tym trzeba myslec juz!

odpowiedz
Legionista - 23.08.2018 / 21:32, *..226

Szymański jest dobrym piłkarzem i zjada tą Ekstraklasę, a decyzja odejścia do CSKA jest dobra - U nas się nie rozwija, a my możemy zyskać 7 milionów.euro (więcej nie zyskamy...) i on może trenować z trenerem który weźmie go za fizyczne sprawy :)

odpowiedz
Lysy - 23.08.2018 / 21:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ostatnio ziutki pisały, że Mioduski pakuje swoje pieniądze. Macie "swoje pieniądze". To było do przewidzenia. Latamy dziurę... Następny Pazdan. Nie piszcie więcej mi tu jaki to dobroczyńca dla Legii ten właściciel. Mentalnie to jest Wojciechowski. Tamten jednak przynajmniej ma kasę.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic (L) - 23.08.2018 / 21:31, *..centertel.pl

I bardzo dobrze, krzyż na drogę ostatnio bardzo duży zjazd formy brać te 7 baniek z pocalowaniem ręki mamy zawodników na jego miejsce.

odpowiedz
Pawel - 23.08.2018 / 21:29, *..centertel.pl

Ja pitole, marzenia sie spełniają
7 baniek za takie drewno to biznes życia

odpowiedz
Mr T - 23.08.2018 / 21:29, *..dynamic.mm.pl

Ok, ale jak w zamian weźmiemy Pawłowskiego z Zagłębia :)

odpowiedz
taaaa - 23.08.2018 / 21:20, *..wtvk.pl

Nie ma opcji. Jest młody to fakt i za takich się płaci. Ale na moje nikt więcej jak 3mln euro nie zapłaci.

odpowiedz
polak - 23.08.2018 / 21:20, *..play-internet.pl

i stadion tez niech sprzedadza bo to co tam gra z malymi wyjatkami tez ruskim mozna pogonic . jak by mogli to by kibicow sprzedali bo maja dziury w budżecie.

odpowiedz
Darek - 23.08.2018 / 21:19, *..dip0.t-ipconnect.de

Dziura budzetowa zapewne nie pozwoli na pozyskanie ofensywnego pomocnika na poziomie Ofoe.Bedziemy sie musieli meczyc tymi gamoniami co mamy obecnie.
Miejmy nadzieję że trener wszystko widzi i taki Philipps juz wiecej nie zagra.
Cafu z Maczynskim to tez zadna perspektywa.Naprawde dobry rozgrywajacy by sie przydal.Majac 7 milionow euro mozna by bylo wydac z 1-1,5 miliona euro na rozgrywajacego.Ale bedzie jak zawsze.Jeszcze nie dostalismy za niego pieniedzy a tych juz nie ma.
Wcale mi Szymanskiego nie szkoda.Niech idzie.Strzelal moze z 5 goli na sezon i wazy pewnie z 60 kilo w butach.I zrobil karnego z amatorami z Luksemburga czym bardzo przyczynil sie do odpadniecia Legii z europejskich pucharow.
Przez niudolnosc prezesa trza zalatac dziure.Teraz nastapi wyprzedaz tych lepszych by bylo na pensje dla tych gorszych,ktorzy sie nie lapia do skladu a nikt inny ich nie chce.
Brawo panie prezesie pozazdrościć politki klubu.

odpowiedz
Ale jaja - 23.08.2018 / 21:18, *..skranetcan.pl

Brawo Panie prezesie za politykę odstAwić Jedze żeby sprzedać zawodników za grosze Pan działa na szkodę klubu

odpowiedz
Juri - 23.08.2018 / 21:12, *..adsl.inetia.pl

Siano jak należy,za rok lub 2 ,wróci do nas mocniejszy.

odpowiedz
Bubu - 23.08.2018 / 21:09, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Brak slow

odpowiedz
Grzesiek - 23.08.2018 / 21:09, *..centertel.pl

I pomyśleć że odpadniecie z pucharów ma wpływ na karierę być może największego talentu aktualnie grającego w ekstraklasie. Przecież rosyjski kierunek to najgorszy mozliwy dla Szymiego, ale wiadomo kasa musi się zgadzać... ehh trzymaj się Sebastian, powodzenia!

odpowiedz
Redwitz - 23.08.2018 / 21:06, *..centertel.pl

7 baniek euro za goscia z taką posturą, a do tego w ogóle nie pracujący prawą stopą to Rosjanie nie mają chyba naprawdę na co pieniędzy wydawać...

odpowiedz
litoslaw - 23.08.2018 / 21:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

widzę że wizja Pana Loczka, że będzie odmładzał zespół chyba upadła młodych polskich zdolnych piłkarzy będzie teraz sprzedawał a kto będzie grał w Legii? chyba sami Emeryci. Czarno to widzę jak Legia utrzyma się w ekstraklasie to będzie dobrze.

odpowiedz
Oko - 23.08.2018 / 21:04, *..dynamic.chello.pl

Życie nie znosi próżni. Będzie następny, 7 baniek euro za Szymiego z obecnej Legii to dobry deal

odpowiedz
kris 74 - 23.08.2018 / 21:03, *..centertel.pl

rozumiem ale nie popieram tego ruchu.

odpowiedz
artic - 23.08.2018 / 21:03, *..adsl.inetia.pl

Nie skonczy jak Janczyk tamtem chlal vóde a Szymi to poukladany chlopak i z Wa-wy a nie z cyganskimi korzeniami jak Janczyk.Ale pozatym co za debilna polityka klubu sprzedac mlodego polaka a w to miejsce szrot zagraniczny.

odpowiedz
Cichy - 23.08.2018 / 21:00, *..dynamic.chello.pl

Ja pier... Boli. Po prostu boli.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 23.08.2018 / 20:59, *..dynamic.chello.pl

Szkoda... a życie toczy się dalej. Pasquato wróci do łask.

odpowiedz
qemp - 23.08.2018 / 20:59, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie wiem czy CSKA to akurat dobry kierunek dla niego ale wyjątkowo uważam, że to korzystna propozcyja. O lepszą będzie ciężko a Szymański ostatnio stanął w miejscu. Tak na prawdę ciężko o pozycję dla niego na boisku a grać to on i tak nie ma z kim. Powodzenia!

odpowiedz
Arsen - 23.08.2018 / 20:56, *..cust.tele2.se

Halina mam zawał.

odpowiedz
Eojtek - 23.08.2018 / 20:55, *..bevgroup.pl

Już był taki jeden młody, co do CSKA poszedł :/

odpowiedz
:) - 23.08.2018 / 20:54, *..54

to Eduardo pójdzie za 20 w końcu zawodnik , który grał w samym Arsenalu :D

A ciekawe kiedy Legia pozyska do siebie takich zawodników , którzy w tej g....anej naszej marno-lichej lidze robili by jakąkolwiek różnicę na boisku z resztą ligowej naszej potężnej makro- ligi ?

odpowiedz
Wojtas - 23.08.2018 / 20:54, *..4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak zwykle tylko kasa a jakości nie ma.

odpowiedz
lucho_83 - 23.08.2018 / 20:54, *..114

Oby nie skończył jak Janczyk...

odpowiedz