Michał Król - fot. Raffi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Sanogo razy dwa

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Michał Król zdobył bramkę w barwach Wisły Puławy. 18-letni zawodnik podwyższył na 2-0 w wygranym meczu z Sokołem Sieniawa. Sadam Sulley dostał od trenera pełne 90 minut, ale nie wpisał się na listę strzelców. Na domiar złego Zemplin doznał kolejnej ligowej porażki. Świetnie w meczu ze Śląskiem zaprezentował się Vamara Sanogo, który strzelił dwa gole.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Cracovią
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Lechem Poznań
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - grał 90 minut w zremisowanym 3-3 meczu ze Śląskiem Wrocław. Zdobył dwie bramki.

I liga
Michał Góral (Stomil Olsztyn) - od 57. minuty w przegranym 0-2 meczu z Wigrami Suwałki

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w wygranym 4-0 meczu ze Zniczem Pruszków
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 7-2 meczu z Gryfem Wejherowo

III liga
Michał Król (Wisła Puławy) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Sokołem Sieniawa. Strzelec bramki na 2-0 w 50. minucie spotkania. Ponadto został ukarany żółtą kartką.
Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) - mecz z Sokołem Ostróda odwołany z powodu awarii oświetlenia

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - najbliższy mecz odbędzie się 21 października. Ligowym rywalem będzie Newcastle Jets.