Sebastian Szymański - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia odrzuciła ofertę

Szymański nie trafi do CSKA

Woytek, źródło: Twitter, championat.com - Wiadomość archiwalna

Nowe informacje w sprawie transferu Sebastiana Szymańskiego do CSKA Moskwa podał Robert Błoński z Przeglądu Sportowego. Legia Warszawa odrzuciła ofertę Rosjan! W niedzielę zawodnika zabrakło nawet na ławce rezerwowych, ale już we wtorek "Szymi" wziął udział w treningu pierwszej drużyny.

Mistrzowie Polski liczyli na znacznie lepsze warunki finansowe ze strony wicemistrza Rosji. Oznacza to, że na stole nie pojawiło się podawane wcześniej 7 mln euro, a zdecydowanie mniejsza kwota.

Do końca okienka będą ważyły się losy 19-letniego legionisty.

Aktualizacja środa, 11:35: Szymański nie trafi do CSKA

W środę agent Sebastiana Szymańskiego David Mannaseh z grupy menedżerskiej Stellar powiedział na łamach rosyjskiej prasy:
- Niestety, nie zostanie podpisana umowa między CSKA i Legią. Nie ma na to szans, bo kluby nie były w stanie porozumieć się co do kwoty transferu - czytamy na championat.com.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
gazza - 31.08.2018 / 18:26, *..static.ip.netia.com.pl

Pytanie roku - Jaki piłkarz z Legii jest dziś wart 5 mln euro ???
Jaki ???
Ja nie widzę nikogo kto jest wart nawet 1 mln euro !
Nic dziwnego że Rosjanie olali Legię - nie mają zamiaru przepłacać.

odpowiedz
Zosiek - 31.08.2018 / 13:49, *..221

Czemu nikt nie mówi,że Szymański idzie do fenerbacze

odpowiedz
kowaL - 31.08.2018 / 07:27, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Miejsce te ogórka jest w ogórkowej ekipie co ma miejsce teraz, amen!

odpowiedz
robi - 30.08.2018 / 20:39, *..dynamic.chello.pl

Szymański nadaje się co najwyżej do polskiej 1 ligi

odpowiedz
Hahahha - 30.08.2018 / 20:29, *..218.c69.petrotel.pl

Wszyscy z wami cisną, Słowacja, luxemburg Płock, nawet kacapy

odpowiedz
do po(l)ubiony - 30.08.2018 / 18:02, *..centertel.pl

Çwoku, kontrakty się płaci albo jest się złodziejem i przegrywa w sądzie.

Sprzedaż Szymańskiego, gracza który nie rozwija się zbyt szybko, za dużą sumę to nie wpływy do kieszeni Mioduskiego ale dopiecie budżetu Legii.

Tylko taki internetowy lamus jak ty tego nie rozumie.

odpowiedz
Kiki - 30.08.2018 / 14:16, *..bb.netbynet.ru

Zamiast Szymańskiego wzięli za niego 19 letniego Islandczyka z Norrköping za 4mln z hakiem o podobnym profilu, a więc ten kierunek jest już dla niego definitywnie zamknięty.

odpowiedz
LW - 30.08.2018 / 08:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Realista masz racje . LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 30.08.2018 / 08:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zeby pojsc CSKA to trzeba sie pokazac z bardzo dobrej strony w meczach. LEGIA !!!

odpowiedz
Realista - 30.08.2018 / 07:10, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Naprawdę ktoś jeszcze wierzy, że to jest dobry piłkarz, warty 7 mln? Ja też czasem strzelę bramkę czy kopnę prosto piłkę. Omamić można cały świat, ale nie tych, którzy patrzą na ich grę regularnie.

odpowiedz
alex bielany - 30.08.2018 / 01:08, *..dynamic.chello.pl

no i dobrze Legia mimo kryzysu to nie jest jakis warzywniak zeby w kraciastych torbach do kacapow towar opylac trza sie cenic

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 30.08.2018 / 00:20, *..dab.02.net

A po co Davidy siemieszajâ,to przez nich Polski sport jest okradany!

odpowiedz
do lkkk - 29.08.2018 / 20:54, *..adsl.inetia.pl

100% racji, poziom komentów dno, na legia.net chyba troszeczkę bardziej "rozważne" i "umysłowopochonde" kometarze

odpowiedz
LW - 29.08.2018 / 20:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Obecnie realnie - 5mln euro . LEGIA !!!

odpowiedz
Hahahha - 29.08.2018 / 17:08, *..218.c69.petrotel.pl

Pazerny traci 2 razy, Szymański zostanie a Legiunia zostanie ze swą dziura w budżecie
:-)

odpowiedz
@pudel ajtiaj - 29.08.2018 / 13:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czegoś chyba nie zrozumiałeś to Legia odrzuciła ofertę 5 baniek więc stać nas widocznie na to. Już księgowi na tym forum pisali, że oddamy za 2 bańki hihihi jak by tak było źle to byśmy i za tyle puścili i jeszcze podziękowali im za transfer. Wszystkim tym co wieszczą bankructwo Legii mówię nie doczekanie wasze! :)

odpowiedz
pudel ajtiaj - 29.08.2018 / 13:28, *..centertel.pl

Jak śpiewały Siostry Godlewskie - PR, PR, PR, PR :)))
Byłyby nie gorszym prezesem, a i na boisku byłoby ciekawiej.

odpowiedz
lkkk - 29.08.2018 / 13:19, *..5

Jak czytam te komentarze ze prezes "patataj" czy ze "golodupiec", to zaczynam sie zastanawiac nad poziomem intelektualnym przecietnego kibica Legii.

Przykro sie to czyta - znajdzie bogate inwestora, ktory bedzie chcial ladowac miliony w klub, z niewdziecznymi kibicami ktorzy co chwile robia wstyd racami, dymem, czy rozrubami. Powodzenia, na pewno kolejka ludzi czeka na ta nieziemska okazje.

odpowiedz
rafalgral - 29.08.2018 / 12:29, *..117.host.de.colt.net

ja rozumiem i tez sie wpieniam jak teraz legia wyglada, ale dajmy sobie szanse juz pozamiatane europy nie podbiliśmy a tu na tym rynku i jednooki bedzie królem slepców . trzeba wrocic do podstaw tak macie racje dyr sportowy na już i czyszczenie szatni po szrocie jozina z bazin (antolic, vesowvic, phillips, eduardo z obecnych rado hamalajnen, hlousek (chyba ze zacznie biegac) astiz , pazdana jak nikt nie kupi to bedzie gral szukać w Polsce . Nic mi nie zostaje jak ufac w SA Pinto. to co zrobil jozin z bazin to mi przypomnialo zaciag trzeciaka i urbana na nowy stadion pamietacie tylko astiz z nich sie ostał

odpowiedz
och (L) ota - 29.08.2018 / 10:52, *..dynamic.chello.pl

3,5,czy 7 mln za transfer...Po co tak sie podniecacie?Prezesa w tym glowa bo i tak wzmocnien nie bedzie a kasa na prywatne konta wplynie.Przeciez to jest biznes .

odpowiedz
do Po(l)ubiony - 29.08.2018 / 10:35, *..knc.pl

Dokładnie tak.

Po raz kolejny się osłabiamy, a korzyści będą takie, że zawodnicy dostaną wynagrodzenia za dostawanie w dupę z Wisła Płock 4-1.

Tak czysto teoretycznie to najlepsza opcja to doprowadzenie klubu do ciężkiej sytuacji finansowej, a następnie sprzedaż klubu przez Mioduskiego dla właściciela z pieniędzmi. Tutaj jest to ryzyko,że nie ma pewności,że ktoś będzie chciał się w Legię ładować.

Z obecnym prezeso-właścicielem moim zdaniem będzie tylko gorzej. Chciał wydoić Legię z hajsu ,bo zwietrzył kasę z europucharów. Tymczasem życie pokazało,że inwestycja w klub piłkarski to żadna inwestycja, dlatego najbogatsi ludzie, chociażby w Polsce się w takie rzeczy nie bawią :)

odpowiedz
sprite - 29.08.2018 / 10:11, *..play-internet.pl

Sebastian nie odchodź do ruskich,poczekaj na oferte z zachodu...

odpowiedz
Tomek - 29.08.2018 / 09:44, *..189

A właśnie odnośnie weszło i Stanowskiego. Mioduski straszył że złoży sprawę do sądu i jakoś dalej nic z tym nie robi. Mioduski nie strasz, nie strasz bo się zesrasz. Zresztą już to zrobiłeś amatorze

odpowiedz
Krzysztof - 29.08.2018 / 09:39, *..play-internet.pl

Stanowski twierdzi ze oferta z CSKA to 1,8 mln euro wczoraj w magazynie ekstraklasa czyli co Mioduski boi sie ze wyjdzie na zew.ze oddal Szymsnskiego za frytki.

odpowiedz
tekken (L) - 29.08.2018 / 09:01, *..92

I dobrze trzeba się cenić.

odpowiedz
Tomek - 29.08.2018 / 07:37, *..189

Sytuacja przedstawia się następująco. CSKA zaoferowało 3,5 mln Euro plus bonusy co razem dawało by kwotę 4,250 mln Euro. Mioduski oczekuje oferty 5 mln Euro i za taką kwotę odda Szymańskiego. Nie wnikam czy to dużo czy mało. Przypominam tylko że Mioduski w maju tego roku opowiadał bajki że za mniej niż 10 mln Euro Szymańskiego nie sprzeda. Dzisiaj odda go za 5 mln Euro, a wymyślanie kwoty 7 mln to jest już program PR naszego wspaniałego nieudacznika i gołodupca który mianował się prezesem

odpowiedz
gazza - 29.08.2018 / 07:03, *..adsl.inetia.pl

Osoba odpowiedzialna za transfer Pasqato powinna zostać wywalona z klubu !
Tak marnego zawodnika dawno nie było !

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 28.08.2018 / 23:50, *..14

Mioduski ty jeszcze nie podałeś sie do dymisji?! Człowieku jak chcesz dalej grać w the podruby Lego to lepiej zmień wspòłpracownikòw bo ci cie krécá...

odpowiedz
Kamil - 28.08.2018 / 23:18, *..42

oferta rosjan milion euro plus procent od kolejnych transferów. Dla mnie kopacz pokroju fatalczyka i Kopczyńskiego. Jak teraz nie sprzedadzą to będą się z nim użerać przez następne lata.

odpowiedz
Raf - 28.08.2018 / 22:39, *..dab.02.net

Niech biorą te ponad 3,5 mln bo on nie jest wart miliona nawet jak reszta tych amatorów

odpowiedz
WAWA orbitrek - 28.08.2018 / 22:09, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ruski dają w tej chwili 3 mln.
Wcześniejsze pierdu o 7 mln to pic pod publikę.
A pudel chciał za min. 10 mln.
Pudel łasy na kasę i sprzeda młodego za 3,2 mln i będzie się chwalił, że grubo się stawiał ruskim.
Miodudki Patataj!!n

odpowiedz
kameleon - 28.08.2018 / 20:54, *..play-internet.pl

do powerkf: nie siej cukierkowatej propagandy - właśnie na tym trwanie polega, że kibice jeżdżą na mecze po całej Europie, a nawet gdy jest źle przychodzą na Ł3. I nie ma co zakładać różowych okularów gdy coś na czym Ci zależy, rozwala się. To się nazywa ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Ta chwila słabości to już trwa kilka dobrych miesięcy. Bardzo dobrze, że zdobywają tytuły, ale nie można zasłaniać się tym co było.

odpowiedz
Paco - 28.08.2018 / 20:36, *..dynamic.chello.pl

Do Batman111
Zleć na ziemię ptaszku.. może i Szymański jest młody.. ale na tym się kończą plusy tego kopacza.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.08.2018 / 20:32, *..adsl.inetia.pl

CSKA wyłożyło kasę, poszło info do mediów, w mediach, że Legia sprzeda, bo biedna, to CSKA obniżyło, bo Legia i tak musi.

odpowiedz
Legia1990 - 28.08.2018 / 20:22, *..dynamic.chello.pl

Pięknie Szymański J.... Komune. Walcz Trenuj Graj a w Lutym do Zachodniej Europy razy 2 (*14Euro)

odpowiedz
batman111 - 28.08.2018 / 20:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest polityka klubu , sprzedać młodego , zdolnego Polaka żeby reszta szrotu z zagranicy miala na wypłaty ,,,,, gratuluję , brak słów

odpowiedz
eth - 28.08.2018 / 19:37, *..63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Myśmy juz tylu grajków sprzedali za psie pieniadze, że jak za Szymańskiego CSKA nie da 7 mln to niech Legia kończy negocjacje i się z Rosjanami pożegna.

odpowiedz
Remino - 28.08.2018 / 19:16, *..243.umts.static.t-mobile.pl

Pomóż Legii- zostań! Proszę!!

odpowiedz
powerkf - 28.08.2018 / 19:06, *..adsl.inetia.pl

czytam i nie wierzę, dlaczego taki negatywny odbiór? może zrobimy wielką wyprz?
mamy chwilę słabości i jest totalny hejt, większosć osób komentujcych chyba nigdy nie zaznały relacji które dają w życiu opracie? jak było mp, pp, pozytywny odbiór w europie to jest fajnie! jak drużyna ma dół to trzeba jechać jak, i tutaj jak z kim? czy należy się to komuś?

czy ludzkie odruchy empatii opartej na tym w co się wierzy i kocha przeszły do lamusa?

dużo znaków zapytania ale wydaje się to być chorą histerią nie będącą wzorem i odzwierciedleniem zachowania będącego fundamentem życia czyli trwania w doli i nie doli ... żal mi i to bardzo ...

odpowiedz
Menago - 28.08.2018 / 19:06, *..centertel.pl

Gdzie 7mln za to drewno i chuchro.. Radzilbym zejsc na ziemie

odpowiedz
jakub(L) - 28.08.2018 / 18:51, *..47

jak czytam tu koment ekspertów to ogarnia pusty śmiech.Jak sprzedawali za waciki to płacz że tanio prawie za darmo.Teraz jak chcą pieniędzy konkretnych to chór pieje 3-4 i sprzedawać.Ludzie kubeł lodu na głowę.Niech zostaje i gra.Wreszcie jej trener i zapierdol na treningach.Wróci do formy to cena będzie konkretniejsza.Potrzebny jest tu i teraz.Widać że CSKA szuka młodego do środka bo dawali za portugalca 8mln i Sporting odrzucił ofertę.Do piątku mają czas.Zacznijmy się wreszcie szanować

odpowiedz
Andrzejek Strejlau - 28.08.2018 / 18:48, *..93.ipv4.supernova.orange.pl

Tomeczku z Mokotowa zejdź na ziemie albo ochłoń bo chyba nie wiesz kto jest właścicielem Legii

odpowiedz
Zgred - 28.08.2018 / 18:40, *..as43234.net

Niech idzie i za darmo za tego karnego z dudelange

odpowiedz
Po(l)ubiony - 28.08.2018 / 18:33, *..dynamic.chello.pl

Coście się tak uparli na sprzedaż Szymiego? Tak wam zależy, by Eduardo i reszta bałkańców, przytuliła swoje setki tysięcy euro? Przecież NIKT w jego miejsce nie przyjdzie! Tak się jaracie paroma milionami? A pomyśleliście ćwoki, jaką korzyść będzie miała z tego LEGIA?

odpowiedz
Kibic+ - 28.08.2018 / 18:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

Sory ,źle przeczytałem ,zrozumiałem ,że "większa kwota " wchodzi w grę .Niech dają 5 mln euro i gitara !:)

odpowiedz
Kibic+ - 28.08.2018 / 18:20, *..dynamic.gprs.plus.pl

Przecież 7 mln euro to była by największa kasa za jaką polski zawodnik wyjechał do zagranicznego klubu ,a Ci się jeszcze zastanawiają ?:) Nawet Lewy do BVB ,poszedł za jak się nie mylę 4 mln euro :)

odpowiedz
Andrzej - 28.08.2018 / 18:06, *..dynamic.gprs.plus.pl

Sukcesem będzie sprzedaż za 5 mln.
Nie wiem na jakie warunki zgadzał się Sa Punto zostając trenerem ale jeśli w tym tygodniu nie przyjdzie żaden skrzydłowy i rozgrywający to do 20 kolejki moze być wstyd co tydzień aż do Wigilii.
Kluczowe pozycje w drużynach to rozgrywający i dobre skrzydła a my nie mam nic.

odpowiedz
FWK - 28.08.2018 / 17:59, *..play-internet.pl

Ciekawe czy nie poebie mu sie przez to w dpie jak pizdanowi

odpowiedz
Tomek Mokotów - 28.08.2018 / 17:51, *..centertel.pl

Jeśli w grę wejdzie 7 mln E to jestem za sprzedażą, jakoś błędy prezesa Miodoustego w zatrudnianiu trenerów i brakiem pucharów trzeba zrekompensować.

Szymański też bez formy więc niewielka strata na tę chwilę choć sportowo lepiej by został.

Najważniejsze i tak jest to, żeby piłkarze dostali d.pę na treningach i wycwiczyli w przerwie na reprezentację jakiekolwiek elementy taktyki. Jak choćby pressing, który jest na żenującym poziomie i w zasadzie jest teraz tylko pro forma.

No i:
MAMY WLAŚCICIELA, MAMY JUŻ TRENERA, SZUKAMY PREZESA I DYR.SPORTOWEGO.

odpowiedz