Już w niedzielę! | Mistrzowie Polski 2018 na stadionie w Poznaniu fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechem

Redakcja

Już w najbliższą niedzielę 16 września o godzinie 18:00 Legia Warszawa rozegra na własnym stadionie mecz 8. kolejki Ekstraklasy z Lechem Poznań. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach i Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki".

Stan sprzedaży biletów na sobotę 18:00: 23 tysiące zajętych miejsc

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00, a Fan Corner w Jankach od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 i w pracujące niedziele w godz. 9:00-20:00.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8. urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób uczących się, które nie ukończyły 19 lat, bilet studenci / seniorzy dostępny jest dla osób uczących się powyżej 19. roku życia i które nie ukończyły 26. roku życia, oraz dla seniorów powyżej 60. roku życia.

Cennik biletów

cennik biletów na mecz z Lechem

Schemat sektorów na stadionie

schemat stadionu Legii Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
Do parodia - 16.09.2018 / 07:47, *..pool.telenor.hu

Na lechu przynajmniej bedzie atmosfera no i kopacze sie bardziej postaraja wiec sie nie dziw bo ludzie chodza na Legie dla atmosfery. Na swiecie nikt nie kojarzy nas z druzyny tylko kibicow

odpowiedz
Cult⚽️Mistrz - 15.09.2018 / 17:04, *..0

To jest już ?pełny stadion?!

odpowiedz
do sebek - 15.09.2018 / 14:24, *..static.chello.pl

chyba cena ok skoro prawie cały stadion sprzedany wszyscy na mecz !

odpowiedz
sebek - 15.09.2018 / 11:49, *..unknown.vectranet.pl

Mioduski chyba cię powaliło z tymi cenami biletów.

odpowiedz
do do do Praga - 15.09.2018 / 07:39, *..play-internet.pl

Moze i na Targowej,teraz praga sie zbiera przy szewcu na Inżynierskiej

odpowiedz
Maciek - 15.09.2018 / 00:06, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

95zł za bilet na tą padakę???? Zacznijcie najpierw grać a nie kompromitować nas!!!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 14.09.2018 / 21:51, *..205

A w przerwie meczu ,wystápi Lady Pank i z kawałkiem..Warszawa ,majâ 15minut aby rozkrécić Ł3 ! Można Mr Mioduski?!można?zapełnić trybuny fanami zespołu muzyki I piłki!?oczywiście że to tylko jeden proposal ,jest ich wiécej !wystarczy zaczâć zatrudniać kibicòw a nie żony ,koleżanki ,syna itd

odpowiedz
Grubo............ - 14.09.2018 / 20:55, *..dynamic.chello.pl

mecz z łachem a taka marnie idzie sprzedaż..

odpowiedz
PARODIA - 14.09.2018 / 20:34, *..119

MASAKRA TO JEST , JAK ZWYKLE NA LECHU BĘDZIE KOMPLET , PYTAM SIĘ A DLACZEGO TAK NIE NA WSZYSTKICH SPOTKANIACH , BO LECH PRZYJEŹDZA - JAK NA DŁONI WIDAĆ , ŻE WIĘKSZOŚĆ NIE CHODZI NA LEGIĘ A NA JEJ RYWALA .

odpowiedz
E(L)KA - 14.09.2018 / 19:34, *..play-internet.pl

Piłkarzy proszę o ZAANGAŻOWANIE bo jak wy na Nas sracie to i MY mamy wyje..... na was!!! TYLE W TEMACIE !!!

odpowiedz
I znowu - 14.09.2018 / 16:47, *..play-internet.pl

Nie poddawaj się ukochana ma nie poddawaj się Legia Warszawa
A powinno być Mistrzem Polski jest Ukochana Ma Legia Warszawa ...
Ten pierwszy tekst brzmi jak żałoba
Prośba mniej mocy przy pierwszym tekscie
A więc wiary przy drugim

odpowiedz
grzesiek - 14.09.2018 / 14:05, *..centertel.pl

Za 55 zl to pewnie na polowe meczow koszykarzy na bemowie starczy. ^^

odpowiedz
Do do Praga - 14.09.2018 / 13:40, *..centertel.pl

Szewc (ten stary prawilny) był na Targowej po wyjściu z metra kierunek Kijowska, więc to Targowa...

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 14.09.2018 / 12:22, *..100

ŻYRARDÓW wszyscy na mecz ! Wszyscy na biało ! Tylko LEGIA !

odpowiedz
brajanek - 14.09.2018 / 10:44, *..centertel.pl

Bilet kupiony. do za na wspólnej !

odpowiedz
do PRAGA - 14.09.2018 / 10:41, *..play-internet.pl

Do zobaczenia przy szewcu,nie na Targowej :)

odpowiedz
Echhh - 14.09.2018 / 10:24, *..centertel.pl

20 tys sprzedanych czyli 15 tys ns trybunach i znowu 20 minut przed meczem przy kasach bedzie stalo 2 tys osob. Chyba nigdy nie zrozumiem tego fenomenu.

odpowiedz
PRAGA - 14.09.2018 / 09:54, *..centertel.pl

Do zobaczenia na Targowej

odpowiedz
Cult⚽️Legia Mistrz! - 13.09.2018 / 22:30, *..124

Czekam i czekam,a tu nic ..kiedy bédzie Ł3 pékało w szwach?!Wstyd!,#mioduskiout !

odpowiedz
legionista - 13.09.2018 / 08:52, *..play-internet.pl

Lech ma cały czas zakaz wyjazdowy?

odpowiedz
Białson - 12.09.2018 / 21:47, *..centertel.pl

LEGIA ALBO ŚMIERĆ! SAMI WYBIERAJCIE

odpowiedz
DARAS - 12.09.2018 / 21:04, *..icpnet.pl

SPF !!! NIC NIE KUMASZ ? BO JESTES TEPY CHA CHA CHA!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kaspinho - 12.09.2018 / 17:43, *..play-internet.pl

Do Artura i wszystkich z Kujaw
Ja jadę z Bydgoszczy pociągiem jak co to śmiało pisz kaspinho@onet.pl

odpowiedz
Alan - 12.09.2018 / 11:30, *..65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawe czy będzie więcej ludzi niż na meczu gwiazd tvn - u

odpowiedz
Juri - 12.09.2018 / 11:28, *..centertel.pl

Ludzie kupujcie,opłaca się,warto.

odpowiedz
do POMOCY - 12.09.2018 / 10:56, *..dynamic.chello.pl

czasem zdarzają sie takoe sytuacje. Po prostu napisz maila do POK Legii. (adres mailowy znajdziesz ma stronie legia.com) z prośbą o przesłanie biletu w pdf. W ciagu kilku godzin prześlą ci ten bilet.

odpowiedz
spf - 12.09.2018 / 00:26, *..dynamic.chello.pl

nie kumam czaczy jaki lECH i dlaczego z dużej, po pierwsze Lecha juz nie ma, a po drugie to Amica Wronki....buahhahahahhaha

odpowiedz
Irek - 11.09.2018 / 21:57, *..warszawa.vectranet.pl

Tytuł powinien brzmieć: Trwa sprzedaż biletów na mecz z Amiką.

odpowiedz
POMOCY - 11.09.2018 / 19:19, *..unknown.vectranet.pl

Kupiłem dwa bilety na Legie jeden z kk, drugi dla osoby ktora nie posiada karty kibica i mimo ze minely 3dni dalej nie otrzymalem potwierdzenia zakupu i biletu do wydrukowania na maila. O co chodzi?

odpowiedz
do gamonia karnetowicza - 11.09.2018 / 19:04, *..play-internet.pl

To przestań ty cpać,czy siki królewskie walić litrami i pisz dokładnie o co ci chodzi,bo napisałeś mefedroniarzu tak jakbyś bilet kupił mając karnet.

odpowiedz
Arek - 11.09.2018 / 18:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@L, że Ci się chciało jakiemuś cieciowi, co się nie podpisuje odpowiadać. @karnetowicz, jak wyżej.

odpowiedz
Artur94 - 11.09.2018 / 17:19, *..play-internet.pl

Do KujawskaLegia podaj nr do siebie

odpowiedz
Kujawska Legia - 11.09.2018 / 16:40, *..59.ipv4.supernova.orange.pl

Kto jedzie z Kujaw na mecz? Toruń, Aleksandrów, Koneck, Służewo Ciechocinek, Włocławek...? Mam zamiar być na meczyku. Z chęcią z jakąś klawą ferajną.

odpowiedz
Cassio - 11.09.2018 / 16:19, *..pgnig.pl

Przepisze karnet na Lecha (żyleta) :(( - niespodziewana sytuacja rodzinna :((. Proszę o kontakt na mail cassio()onet.eu

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 11.09.2018 / 16:03, *..56

Ultras powinni w dniu meczu zaprezéntować nowy styl kipiäcych trybun!

odpowiedz
Karnetowicz do gamonia - 11.09.2018 / 15:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Przez to że kupiłem karnet, wejście na ten mecz (tak jak na każdy inny) kosztował mnie około 25 zł (podzieliłem cenę karnetu przez liczbę meczów w sezonie). Ci co nie kupili muszą bulić 55. Czego tu nie zrozumiałeś chłopcze? Przestań ćpać bo już masz tak popalone styki że najprostszych zdań nie rozumiesz.

odpowiedz
do karnetowicz - 11.09.2018 / 14:55, *..play-internet.pl

Jak jesteś karnetowicz,to na co ten bilet kupiłeś?jakaś pierdoła z ciebie skoro nie wiesz,źe karnet obowiązuje na Lecha.

odpowiedz
do TB - 11.09.2018 / 14:54, *..play-internet.pl

Zobacz po ile były bilety na Wośp to raz a dwa jakby Wośp grał co dwa tygodnie a nie raz na rok to też by były pustki.

odpowiedz
L - 11.09.2018 / 14:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@DO DO Richard
Gościu napięty nikt ci nie karze iść. Chcesz to siedź w domu i wypisuj durne komentarze w sieci. Są na naszych trybunach ludzie którzy Legię mają w sercu niezależnie od wyników tak jak ja czy kolega któremu ubliżyłeś. My jesteśmy kibicami a ty jesteś konsumentem produktu o nazwie "wygrywająca Legia". Jestes zwykłym pajacem co sie podnieca jak wygrywają ze Sportingiem w LM a później jak wyników nie ma to jest pierwszy żeby nie iść na mecz. Głupi to ty jesteś bo chciałbyś miec w Warszawie drugi real mimo że to niemożliwe. Legia to MY.

odpowiedz
Do Do Richard - 11.09.2018 / 13:46, *..internetdsl.tpnet.pl

Ale Ty jesteś głupi... Plują Ci w twarz, a Ty udajesz, że pada deszcz. Gratulacje !! Po następnym wpier...u od jakichś ogórów typu Płock, dalej udawaj, że wszystko jest ok, przybij piąteczki z wkładzikami i leć do Fanstore kupić koszulkę za kosmiczną cenę !! Ciekawe jak będziesz gadał, gdy widmo spadku z ligi zajrzy nam w oczy... Bez pozdrowień.

odpowiedz
Czyżby do @Kamil(L) - 11.09.2018 / 13:44, *..static.reseler.com

Hmm...

odpowiedz
Karnetowicz - 11.09.2018 / 13:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mój bilet kosztował ok. 25 zł a wasze płaczki ile?? :)

odpowiedz
Do Richard - 11.09.2018 / 12:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

I co twoim sposobem na zmienienie tej złej sytuacji w której znalazł się nasz klub jest brak dopingu i nie przychodzenie na stadion??? Proponuje żebyś poszedł krok dalej. Zamiast tego przyjdź na stadion i wspieraj dopingiem lecha ;). Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców którzy chodzą na mecze nie zależnie od wyników. Widzimy sie na stadionie jak zawsze.

odpowiedz
KAMI(L) - 11.09.2018 / 12:55, *..dynamic.chello.pl

@SEBO(L)
Proste, że tyle mi nie wystarcza, samą walką to można wygrać pewnie na poziomie okręgówki, ale jest różnica kiedy się walczą, wręcz zapier..., jak np.: w Trnawie, a kiedy mają na wszystko wyłożone jajca. Za początek sezonu to powinni by je... jak w 2012 z Koroną po przerżnięciu Mistrza, ale teraz po zmianie (a właściwie zatrudnieniu) trenera i tych dwóch tygodniach przerwy powinni dostać ostatnią szansę. Bo jak ma ruszyć ku lepszemu to teraz. Wszystko w ich nogach.

A co do dopingu... tutaj już pomijając co sie dzieje na boisku.... często kiedy było mniej ludzi to doping był lepszy, po prostu byli Ci którzy wiedzą po co się chodzi/jeździ na mecze, ale takiej zamuły jaka jest ostatnio to już chyba dawno nie było.

odpowiedz
Richard - 11.09.2018 / 12:41, *..internetdsl.tpnet.pl

Ludzie !! Nie spodziewajcie się kompletu na Lechu... Wielu ludzi jest zwyczajnie wkurzonych postawą naszych grajków i całego zarządu !! Paradoksalnie teraz my "Mamy ku...a dosyć"

odpowiedz
Prze - 11.09.2018 / 12:02, *..play-internet.pl

Bylo brać karnet i nie marudzic ze drogo, wtedy bilet wychodzi 20-30 na mecz

odpowiedz
SEBO(L) - 11.09.2018 / 10:49, *..centertel.pl

@KAMI(L) : no i oni widzą, że jesteśmy z nimi. Mimo wyników ludzie dalej przychodzą i niestety dopingują. A na doping i śpiewy powinni sobie zasłużyć-grą. A gdy na grę wykładają jaja,jak piszesz, to tym samym wykładają je na kibiców- Ciebie, mnie i na innych.I zdają sobie też sprawę z tego, że w niedzielę będzie doping choćby dlatego, żeby leszki nie były u nas głośniejsze. Chcesz,żeby chociaż walczyli? Tyle Ci wystarcza? To nie jest (choć tabela to pokazuje) drużyna środka tabeli, by wymagać choćby walki. To jest niezbędne minimum.

odpowiedz
Wukashi - 11.09.2018 / 09:48, *..play-internet.pl

Dzieki za pozwolenie. Chetnie zostane w domu. :*
Skoro nazywacie takich jak ja kibicami sukcesu-niech tak bedzie. Nie czuje sie gorszy.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 11.09.2018 / 09:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wszyscy też mogą być na meczu, otóż niektóre kluby, w tym partnerskie! Legii organizują mecze w niedzielę o god. 17, 18 a więc w tym samym czasie. Odpada wielu kibiców, w tym też rodzice z dziećmi (niektórzy mają karnety)

odpowiedz
Krisu - 11.09.2018 / 08:56, *..centertel.pl

Kibice sukcesu niech zostaną w domach przed tv. Bez was też będzie komplet bądź minimum 25 tys.

odpowiedz
TB - 11.09.2018 / 08:23, *..play-internet.pl

A na meczu WOŚP byl komplet

odpowiedz
LW - 11.09.2018 / 08:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mialo byc taniej a jest tak samo ! LEGIA !!!

odpowiedz
Ksiądz Żyradufff - 11.09.2018 / 07:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bracia i Siostry Bóg nie opuszcza nas w klęska h tylko wzmacnia wiarę, bądźmy pełni nadzieji że Lecha opier#olimy, a wtedy wszcy będą w mega miłości.
Qrwa co się z Wami dzieje jak oprawa, to wszyscy, jak puchar to wszystkich zabierać ie, a jak drogo to płaczeie...
Ogarnijcie się!!! Pan Bóg widzi :)

odpowiedz
KAMI(L) - 11.09.2018 / 00:56, *..dynamic.chello.pl

A no właśnie też i o to chodziło, zniżka totalna u nas w ostatnim czasie, w sumie w niedzielę moze byc komplet, ale potem znowu będzie lipa jeśli chodzi o frekwencje. Tyle że nie tak dawno Żyleta była zawsze na full, podczas gdy pozostałe trybuny były prawie puste, a teraz...? Gdzie ci wszyscy co by się zabijali o bilety na finał PP, mecze o Mistrza czy eliminacje do LM? A w takich momentach gdy grajkom nie idzie (bez względu czy z braku umiejętności czy zaangażowania) tym bardziej powinniśmy być skoro słusznie twierdzimy, że Legia to my.

odpowiedz
Taka autoironia - 10.09.2018 / 23:54, *..91

Wymagać od siebie , Wymagać od siebie - oczywiście , że tak , ale nie tylko wymagać od siebie przy okazji meczu z Lechem . Bo tak zawsze jest . Bijemy bękę z innych , że frekwencja rośnie im na stadionie jak Legia do nich przyjeżdża . A my co kolejkę po 15 tys . A komplet tylko na wybrane mecze w tym też Lecha . Widać jak na obrazku , że chodzimy bardziej dla rywala z jakim gramy niż dla samej Legii . Może z wyjątkiem tych około 15 tys. co są na Legii nie patrząc na to z kim gra . Jak się nabijać z innych to dobrze też spojrzeć jest i na siebie czasem . I idąc już tym zwyczajem jaki jest na Łazienkowskiej od lat , to tak czy siak to na Lechu i tak będzie komplet , bo Lech przyjeżdża .

odpowiedz
KAMI(L) - 10.09.2018 / 22:45, *..dynamic.chello.pl

Skoro wymagamy od grajków to ZACZNIJMY TEŻ WYMAGAĆ OD SIEBIE, bo jeszcze nie dawno czymś nie do pomyślenia było żeby Żyleta się wypełniała w maks 50-60%(a przez większość czasu od otwarcia stadionu jako jedyna się wypełniała). Za brak ambicji kopacze już zostali zyebani, teraz trzeba pokazać że mimo wszystko z nimi jesteśmy. Bo nawet jak im nie będzie szło to może chociaż będą walczyli, czego przede wszystkim oczekujemy!
A jak dalej będą wykładać jaja na gre - i tym samym na nas - to pamiętajcie: jesień idzie, liście będą spadać...

WSZYSCY NA MECZ! Jazda z k...ami!
Legia Warszawa do końca!

odpowiedz
Arek - 10.09.2018 / 22:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz już nawet serwery się nie blokują. A normalnie to na taki mecz już by dawno biletów nie było.

odpowiedz
lucho_83 - 10.09.2018 / 22:18, *..164

Jeszcze 2 lata temu bilety na Amice były wyprzedane w max 2 dni, teraz cena biletów, gra "piłkarzy" i połowa stadionu pusta.... eeeeechhhhh

odpowiedz
Do płaczków - 10.09.2018 / 21:59, *..unknown.vectranet.pl

Wszyscy na mecz ,bez wyjątku !!! - z całych sił gardła zdzierać i Naszą Legię dopingiem wspierać a jak nie to z forum wypierdzielać !!!!

odpowiedz
Martini - 10.09.2018 / 21:59, *..jmdi.pl

Miodek,
ja rozumiem dziurę w budżecie, ale nie tędy droga.

odpowiedz
Jeleń - 10.09.2018 / 21:49, *..42.ipv4.supernova.orange.pl

Drogo panie

odpowiedz
Brzoza - 10.09.2018 / 21:26, *..play-internet.pl

55 zł.
Sam sobie idz miodzio
Nie będziemy płacić za twoje błędy

odpowiedz