fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 21-39 Rugby Ruda Śląska

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 10. kolejki I ligi rugby Legia Warszawa przegrała u siebie z drużyną Rugby Ruda Śląska 21-39. Po rundzie zasadniczej legioniści zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
kibic targówek - 13.09.2018 / 12:31, *..jmdi.pl

więcej kasy dla piłkarzy ? przecież rugbyści są amatorami i nic za to nie dostają. Sami utrzymują tą sekcje z własnej kasy plus kilka małych sponsorów.
Co nie oznacza że mogliby się trochę podciągnąć...

odpowiedz
rayo76 - 10.09.2018 / 16:28, *..nat.bolimow.net

Internet pozwala na wiele więc można napisać każdą opinię jaką język przyniesie. Mój syn trenuje w RC Legia od kliku sezonów. Nie jest łatwo , czasami bardzo trudno ale wkłada w to swoje zaangażowanie , czas i poświęca się dyscyplinie , gdzie honorarium miesięczne jednego piłkarza wystarczyłoby na cały sezon funkcjonowania sekcji rugby. Dla tych wszystkich którzy piją tanią tatrę za 1,99 polecam przed komentowaniem spróbować treningu naborowego w każdy piątek o 20:30 ba Łazienkowskiej i po kozackie komentarze....

odpowiedz
CorteeZ - 10.09.2018 / 10:54, *..netservis.com.pl

Przeznaczyć pieniądze na piłkę? hahaha
Jak ci goście żeby trenować i grać dokładają ze swoich, płacą składki, często przypłacając poważnymi kontuzjami. Nie wiecie nic o tym sporcie, więc dajcie sobie spokój..

odpowiedz
gadf - 10.09.2018 / 10:37, *..play-internet.pl

Kopacze też pokazali klase w pucharach!
A po 2 sekcja nie dostaje żadnych pieniędzy od klubu.
Tyle w temacie.

odpowiedz
starszy - 09.09.2018 / 21:47, *..dynamic.chello.pl

Głupoty piszecie. Byłem kilka razy na meczu Legii w rugby i było fajnie mimo ze większość meczy nasi przegrali. Sekcja musi popracować kilka lat dojdą wychowankowie i bedzie dobrze.

odpowiedz
Doru - 09.09.2018 / 20:46, *..play-internet.pl

I po co marnować pieniądze na takie niszowe sporty, skupcie się lepiej na piłce nożnej bo na reszte to szkoda pieniedzey

odpowiedz
Pfff - 09.09.2018 / 18:10, *..play-internet.pl

Kolejna pseudo sekcja zbierająca od każdego. Rozwiązać kosza, siatkę i rugby, więcej kasy na piłkę będzie.

odpowiedz
x - 09.09.2018 / 16:35, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

Oni kiedykolwiek w historii to wygrali z kimś? Bo co widzę, to tylko przegrane z każdym i wszędzie - po co ta drużyna istnieje?

odpowiedz
Rt - 09.09.2018 / 08:24, *..193

Wymagamy od piłkarzy wyników, a tu co? Ostatnie miejsce i hańba dla barw. Dajcie sobie spokój, albo poważnie podejdźcie do tematu. Profesjonalizm zamiast amatorki.

odpowiedz