fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 21-39 Rugby Ruda Śląska

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 10. kolejki I ligi rugby Legia Warszawa przegrała u siebie z drużyną Rugby Ruda Śląska 21-39. Po rundzie zasadniczej legioniści zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

Rt - 09.09.2018 08:24:57, *.193

Wymagamy od piłkarzy wyników, a tu co? Ostatnie miejsce i hańba dla barw. Dajcie sobie spokój, albo poważnie podejdźcie do tematu. Profesjonalizm zamiast amatorki.

x - 09.09.2018 16:35:45, *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

Oni kiedykolwiek w historii to wygrali z kimś? Bo co widzę, to tylko przegrane z każdym i wszędzie - po co ta drużyna istnieje?

Pfff - 09.09.2018 18:10:06, *.play-internet.pl

Kolejna pseudo sekcja zbierająca od każdego. Rozwiązać kosza, siatkę i rugby, więcej kasy na piłkę będzie.

Doru - 09.09.2018 20:46:53, *.play-internet.pl

I po co marnować pieniądze na takie niszowe sporty, skupcie się lepiej na piłce nożnej bo na reszte to szkoda pieniedzey

starszy - 09.09.2018 21:47:56, *.dynamic.chello.pl

Głupoty piszecie. Byłem kilka razy na meczu Legii w rugby i było fajnie mimo ze większość meczy nasi przegrali. Sekcja musi popracować kilka lat dojdą wychowankowie i bedzie dobrze.

gadf - 10.09.2018 10:37:46, *.play-internet.pl

Kopacze też pokazali klase w pucharach!
A po 2 sekcja nie dostaje żadnych pieniędzy od klubu.
Tyle w temacie.

CorteeZ - 10.09.2018 10:54:54, *.netservis.com.pl

Przeznaczyć pieniądze na piłkę? hahaha
Jak ci goście żeby trenować i grać dokładają ze swoich, płacą składki, często przypłacając poważnymi kontuzjami. Nie wiecie nic o tym sporcie, więc dajcie sobie spokój..

rayo76 - 10.09.2018 16:28:41, *.nat.bolimow.net

Internet pozwala na wiele więc można napisać każdą opinię jaką język przyniesie. Mój syn trenuje w RC Legia od kliku sezonów. Nie jest łatwo , czasami bardzo trudno ale wkłada w to swoje zaangażowanie , czas i poświęca się dyscyplinie , gdzie honorarium miesięczne jednego piłkarza wystarczyłoby na cały sezon funkcjonowania sekcji rugby. Dla tych wszystkich którzy piją tanią tatrę za 1,99 polecam przed komentowaniem spróbować treningu naborowego w każdy piątek o 20:30 ba Łazienkowskiej i po kozackie komentarze....

kibic targówek - 13.09.2018 12:31:41, *.jmdi.pl

więcej kasy dla piłkarzy ? przecież rugbyści są amatorami i nic za to nie dostają. Sami utrzymują tą sekcje z własnej kasy plus kilka małych sponsorów.
Co nie oznacza że mogliby się trochę podciągnąć...