Ricardo Sa Pinto - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

46. urodziny Ricardo Sa Pinto

Redakcja, źródło: Legionisci.com

46. urodziny obchodzi dzisiaj trener Legii Warszawa, Ricardo Sa Pinto. Szkoleniowiec stołecznego zespołu jest byłym napastnikiem reprezentacji Portugalii. Swoją trenerską karierę rozpoczął w Uniao Leiria, ale status gwiazdy uzyskał w Sportingu, gdzie jako piłkarz rozegrał łącznie 174 spotkania. Z okazji urodzin składamy życzenia wszystkiego najlepszego i sukcesów zawodowych.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

L - 10.10.2018 09:19:40, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego trenerze! Dobrze że przyszedł w końcu ktoś z jajami i wiedzą na temat trenowania.

Cimicionga - 10.10.2018 09:50:45, *.unknown.vectranet.pl

No ale wcześniej w latach 1994–1997 zagrał dla Sportingu 77,a w latach 2000-2006 97 meczy więc ogólnie zagrał dla tego klubu 174 mecze właśnie jako piłkarz:) Wszystkiego najlepszego Trenerze i ostro do przodu!!!!!!!!!!!!

Kami(L)a - 10.10.2018 09:51:37, *.pl

Najlepszego.
Mam nadzieję, że dotrwasz u nas (z dobrymi wynikami oczywiście) przynajmniej do 50-tki :)

matus007 - 10.10.2018 10:24:18, *.play-internet.pl

Tudo de bom, deixe o treinador ficar conosco o maior tempo possível

Wszystkiego najlepszego !!!

miron - 10.10.2018 11:36:51, *.play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego Ricci wielu sukcesów z (L)

Afro - 10.10.2018 12:00:35, *.static.nsti.pl

Finalmente temos um Sr. Treinador e não "dar-lhe-a-oportunidade-treinador". Respeito e melhores desejos!

W końcu mamy Pana Trenera a nie "trenera dać-mu-szansę". Szacunek i najlepsze życzenia!

olew - 10.10.2018 12:40:16, *.warszawa.vectranet.pl

Szczęścia, Zdrowia i sukcesów !

SEBO(L) - 10.10.2018 13:30:51, *.centertel.pl

Jacek Zieliński też ma dziś urodziny. I w Legii trochę pograł...

(L)egia - 10.10.2018 13:50:39, *.12-4.cable.virginm.net

Samych sukcesów z Legią!

Treinador de cem anos - 10.10.2018 13:59:57, *.dynamic.mm.pl

Treinador de cem anos

Sukcesów z Wielką (L)egią

dino - 10.10.2018 16:02:11, *.business.static.de.bt.net

Może poczekajcie do ochów i achów gdzieś tak do 20 maja, oczywiście wsszystkiego Naj(L)epszego ;-)

LWL - 10.10.2018 17:45:28, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowia bo to najcenniejsze i wszystkiego najlepszego oraz zeby "L" zdobyla MISTRZA i PUCHAR RP a takze zagrala w fazie grupowej LM lub LE w nastepnym sezonie pilkarskim !!!

Wice - 10.10.2018 21:21:14, *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystkuego Najlepszego ! Oby wypełnił Pan cały 3-letni kontrakt.

Rambo - 10.10.2018 21:35:31, *.centertel.pl

100 lat !!!

Mateusz z Gór - 10.10.2018 21:56:30, *.adsl.inetia.pl

Życzę obchodzenia 47. urodzin również jako trener Legii. To byłoby coś.

LGZ - 10.10.2018 22:24:46, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowia ! Wypelnienia obecnego i przedluzenia kontraktu !!!

Cult⚽️News and Legia!Mistrz! - 10.10.2018 23:07:44, *.0

Happy!Birthday! and Good!Luck!