Ricardo Sa Pinto - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

46. urodziny Ricardo Sa Pinto

Redakcja, źródło: Legionisci.com

46. urodziny obchodzi dzisiaj trener Legii Warszawa, Ricardo Sa Pinto. Szkoleniowiec stołecznego zespołu jest byłym napastnikiem reprezentacji Portugalii. Swoją trenerską karierę rozpoczął w Uniao Leiria, ale status gwiazdy uzyskał w Sportingu, gdzie jako piłkarz rozegrał łącznie 174 spotkania. Z okazji urodzin składamy życzenia wszystkiego najlepszego i sukcesów zawodowych.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Cult⚽️News and Legia!Mistrz! - 10.10.2018 / 23:07, *..0

Happy!Birthday! and Good!Luck!

odpowiedz
LGZ - 10.10.2018 / 22:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowia ! Wypelnienia obecnego i przedluzenia kontraktu !!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.10.2018 / 21:56, *..adsl.inetia.pl

Życzę obchodzenia 47. urodzin również jako trener Legii. To byłoby coś.

odpowiedz
Rambo - 10.10.2018 / 21:35, *..centertel.pl

100 lat !!!

odpowiedz
Wice - 10.10.2018 / 21:21, *..240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystkuego Najlepszego ! Oby wypełnił Pan cały 3-letni kontrakt.

odpowiedz
LWL - 10.10.2018 / 17:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowia bo to najcenniejsze i wszystkiego najlepszego oraz zeby "L" zdobyla MISTRZA i PUCHAR RP a takze zagrala w fazie grupowej LM lub LE w nastepnym sezonie pilkarskim !!!

odpowiedz
dino - 10.10.2018 / 16:02, *..business.static.de.bt.net

Może poczekajcie do ochów i achów gdzieś tak do 20 maja, oczywiście wsszystkiego Naj(L)epszego ;-)

odpowiedz
Treinador de cem anos - 10.10.2018 / 13:59, *..dynamic.mm.pl

Treinador de cem anos

Sukcesów z Wielką (L)egią

odpowiedz
(L)egia - 10.10.2018 / 13:50, *..12-4.cable.virginm.net

Samych sukcesów z Legią!

odpowiedz
SEBO(L) - 10.10.2018 / 13:30, *..centertel.pl

Jacek Zieliński też ma dziś urodziny. I w Legii trochę pograł...

odpowiedz
olew - 10.10.2018 / 12:40, *..warszawa.vectranet.pl

Szczęścia, Zdrowia i sukcesów !

odpowiedz
Afro - 10.10.2018 / 12:00, *..static.nsti.pl

Finalmente temos um Sr. Treinador e não "dar-lhe-a-oportunidade-treinador". Respeito e melhores desejos!

W końcu mamy Pana Trenera a nie "trenera dać-mu-szansę". Szacunek i najlepsze życzenia!

odpowiedz
miron - 10.10.2018 / 11:36, *..play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego Ricci wielu sukcesów z (L)

odpowiedz
matus007 - 10.10.2018 / 10:24, *..play-internet.pl

Tudo de bom, deixe o treinador ficar conosco o maior tempo possível

Wszystkiego najlepszego !!!

odpowiedz
Kami(L)a - 10.10.2018 / 09:51, *..pl

Najlepszego.
Mam nadzieję, że dotrwasz u nas (z dobrymi wynikami oczywiście) przynajmniej do 50-tki :)

odpowiedz
Cimicionga - 10.10.2018 / 09:50, *..unknown.vectranet.pl

No ale wcześniej w latach 1994–1997 zagrał dla Sportingu 77,a w latach 2000-2006 97 meczy więc ogólnie zagrał dla tego klubu 174 mecze właśnie jako piłkarz:) Wszystkiego najlepszego Trenerze i ostro do przodu!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
L - 10.10.2018 / 09:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego trenerze! Dobrze że przyszedł w końcu ktoś z jajami i wiedzą na temat trenowania.

odpowiedz