Sztab szkoleniowy Lecha Poznań. Ivan Djurdjević w śrdoku - fot. Lech Poznań
REKLAMA

Djurdjević: Chcemy zagrać dobry mecz i wygrać

źródło: Lech Poznań

– Od momentu kiedy rozpoczął się sezon, mieliśmy różne momenty, graliśmy lepiej lub gorzej, ale na dziś mamy lepszy obraz gry niż Legia. Dużo warunkowała też zmiana szkoleniowca u przeciwników. Jednak to są derby, nie ma znaczenia kto jest wyżej lub niżej w tabeli, kto lepiej czy gorzej gra. To jest moment. Trzeba wyjść na boisko i zagrać dobrze – mówi przed meczem szkoleniowiec Lecha Ivan Djurdjević.

- Mamy swoje problemy, Legia ma swoje. Każdy jednak patrzy na siebie. Każdy chce wygrać, bo wiemy jakie są nastroje po zwycięstwie. Mecze z Legią się o tyle wyjątkowe, że w ostatnich dniach nie trzeba nikogo motywować, każdy chce grać. Chcę żeby to działo się zawsze, a nie tylko przed meczami z Legią - twierdzi Djurdjević.

- Emocje są zawsze. Jestem wiele lat w klubie, przeżyłem to kilka razy. Inaczej jest jednak na boisku, a inaczej jako trener. Wcześniej było innych 10 odpowiedzialnych oraz trener. Teraz ja jestem odpowiedzialny za wszystko. Kieruję się jednak tylko pozytywnymi emocjami, chcemy zagrać dobry mecz i wygrać – dodaje trener "Kolejorza".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

i - 14.09.2018 20:08:50, *.centertel.pl

Derby to mozesz grac z Warta.

(L)egia - 14.09.2018 20:59:49, *.12-4.cable.virginm.net

Chcieć a móc.

Arek - 14.09.2018 22:56:25, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co te łachy z tymi derbami? Jakie k...wa derby? Co oni tam mają we łbach? Łapie to ktoś? Przecież to jest mecz z łachem wronieckim, a nie żadne derby. Jak już ktoś wyżej napisał, derby to oni z Wartą co najwyżej mieć mogą. Derby Polski to kiedyś z Widzewem były, czy potem z Wisłą. Zaraz jeszcze wyjdzie, że Mamrot będzie gadać, że z Legią derby grają. A za tydzień to może derby z Miedzianką?

LW - 14.09.2018 23:18:36, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Takich derbow w III RP nie bylo i nie bedzie ! LEGIA !!!

(L)egia - 14.09.2018 23:33:36, *.12-4.cable.virginm.net

Może on nie wie co to są derby? I papla co mu ślina na język przyniesie?

Gienek - 15.09.2018 00:04:03, *.play-internet.pl

Jakie derby??? Na tej posranskiej prowincji we łbach się poj...ało. Derby to oni mogą grać z Wartą lub Koninem. Trzeba pogonić ich z powrotem na posrańską prowincję, Legia niech będzie dla kartofli dalej niedoścignionym wzorcem. Oni przecież zawsze porównują się do Legii. Na ich stronie, na którą obecnie zaglądam z racji ciekawości co pisze przeciwnik, jest więcej tematów i komentarzy o Legii niż o amice.

dejne3 - 15.09.2018 07:56:46, *.ssp.dialog.net.pl

Derby to się w głowie nie mieści , Ivan przyjedź na Służewiec i zagraj będziesz miał derby / chyba że ci się pomyliło bo była taka woda kolońska Derby/.

To kartofle jedne w głowach się porąbało

LW - 15.09.2018 13:22:08, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Derby zagraj regionalne ! "L" !

Mateusz z Gór - 15.09.2018 20:17:23, *.ssp.dialog.net.pl