Nieznani Sprawcy | Rok 2003 - fot. Legionisci.com
REKLAMA

W piątek malowanie transparentów

Redakcja

Ultrasi Legii zapraszają wszystkich chętnych kibiców na malowanie transparentów. Akcja rozpocznie się w piątek o godzinie 19:00 - zbiórka przy wejściu na Żyletę. Nieznani Sprawcy zapewniają wszelkie potrzebne akcesoria do pracy.

- Każdy wie, co to jest, każdy takie transparenty lubi i praktycznie każdy może je namalować, także bez obaw wielki talent plastyczny niczym Pablo Picasso nie jest wymagany ;) Czas powrócić do starych, pięknych ultrasowskich tradycji. Liczymy na Was, do zobaczenia! - zapraszają Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

grzesiek - 12.09.2018 11:44:23, *.centertel.pl

Brawo NS. Takich akcji mi brakowało!

Cult⚽️Legia - 12.09.2018 12:01:28, *.219

Brawo!niech stadion wypełniá transparenty!a na nich!Historia!Legii!

Dziki miki - 12.09.2018 12:28:26, *.dynamic.gprs.plus.pl

To na Amice Beda te transparenty? Jak tak to bedzie mega na £3 w ndz.

Czewa - 12.09.2018 14:25:41, *.12

Super brawo

Drobre hasło na transparent - 12.09.2018 14:51:10, *.pw.edu.pl

Brawo MY, a nie wy!

Cult⚽️Legia - 12.09.2018 15:03:32, *.19

Niech bédzie choć jeden transparent ! Cult⚽️Legia

Dociekliwy - 12.09.2018 15:57:50, *.centertel.pl

A czy Nieznani Sprawcy widzą, że Pablo Picasso sympatyzował z komunizmem? ;)

Do Cult ... - 12.09.2018 19:17:27, *.centertel.pl

Bedzie napewno Cult Chwdp ;)

Witkacy - 12.09.2018 19:50:37, *.centertel.pl

Pamiętam tą akcję z 2003r było MEGA KOZACKO!! Większość pierwszych transparentów robiliśmy w piwnicach, za garażami etc. Potem były gotowe zestawy ;)

Cult⚽️Legia - 12.09.2018 20:04:23, *.19

Cult Jeb..ć!Pzpn!

pawel - 12.09.2018 20:16:13, *.ust.tke.pl

Tylko Legia

Adrian...i...Syn ;) - 12.09.2018 22:30:31, *.centertel.pl

Pytanie do NS czy również młodzi kibice (w wieku 7-12lat) które już zaliczyły nie jedne wizyty na najlepszej trybunie w Polsce i Na Świecie ;) mile widziane?;) chętnie byśmy coś namalowali;))) Zawsze Legia Tylko Legia

Darek - 12.09.2018 22:48:31, *.dip0.t-ipconnect.de

Super pomysl.Popieram jak najbardziej.Malowac panie i panowie.

Juri - 13.09.2018 20:07:08, *.adsl.inetia.pl

Adrian i syn,idźcie śmiało,nie rośnie nowe pokolenie.
Pozdrawiam.

LPH - 13.09.2018 21:30:46, *.play-internet.pl

Wpadniemy pomóc malować