Morayo Soluade - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Legia jedzie na Litwę. Terminarz wszystkich gier sparingowych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy weekend koszykarze Legii wyjadą na Litwę, gdzie rozegrają kolejne dwie gry kontrolne - z Alytusem Dzukija. Tydzień później legioniści pojadą do Starogardu Gdańskiego, gdzie również zagrają dwa sparingi. W ramach "Browar Kociewski Cup" podopieczni Tanego Spaseva zmierzą się z Polpharmą oraz Treflem lub TBV Startem Lublin.

Ostatnie sparingi Legia rozegra ponad tydzień przed startem nowych rozgrywek - w Lublinie nasz zespół zmierzy się z Miastem Szkła Krosno oraz MKS-em Dąbrowa Górnicza. Sezon 2018/19 rozpoczniemy również w Lublinie, meczem z TBS Startem, który zaplanowano na niedzielę, siódmego października.

Terminy sparingów Legii:
15.09 g.19:00 Alytus Dzukija - Legia Warszawa [Alytus, Naujoji g. 52]
16.09 g.17:00 Alytus Dzukija - Legia Warszawa [Alytus, Naujoji g. 52]
21.09 g.19:30 Polpharma Starogard Gdański - Legia Warszawa [Starogard Gdański, Olimpijczyków Starogardzkich 1]
22.09 g.16:00 lub 18:30 mecz o 3. miejsce lub Finał z Treflem Sopot lub TBV Startem Lublin [Starogard Gdański, Olimpijczyków Starogardzkich 1]
27.09 g.17:00 Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno [Lublin, ul. Kazimierza Wielkiego 8]
28.09 g.17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa [Lublin, ul. Kazimierza Wielkiego 8]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.