Eduardo - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Eduardo poza kadrą Legii

źródło: 90minut.pl

Legia Warszawa usunęła Eduardo z listy zgłoszonych do rozgrywek Lotto Ekstraklasy. 35-letni były reprezentant Chorwacji pozostaje uprawniony do gry w trzecioligowych rezerwach mistrzów Polski - poinformował serwis 90minut.pl.

Stołeczny klub zdecydował się na wykreślenie Eduardo, ponieważ brakowało miejsca dla pozyskanego po zamknięciu okienka transferowego André Martinsa.

Eduardo w obecnym sezonie zanotował jeden występ w lidze oraz jeden w eliminacjach Ligi Europy. Jego kontrakt z Legią wygasa wraz z końcem roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

Riki - 13.09.2018 15:06:29, *.play-internet.pl

Znaczy się jest nadmiar piłkarzy? jest jakiś limit piłkarzy którego klub nie może przekroczyć? Bo jeśli nie ma to nie rozumiem tej decyzji.

rysiek - 13.09.2018 15:11:07, *.centertel.pl

co za zje.y .chciałem go złapac w Legnicy i pozniej moze odchodzic. pomijam fakt ze na ławke sie nadaje jak najbardziej, a nawet na 10min jako zmiennik. rzal

Emeryt - 13.09.2018 15:14:41, *.play-internet.pl

@riki, limit jest na pewno na dany mecz. Ale czy jest jakis ogólny limit do zgłoszenia do rozgrywek ekstraklasy tego nie wiem.

dino - 13.09.2018 15:16:51, *.business.static.de.bt.net

i bardzo dobrze, żaden z niego pożytek ani przykład, dajesz Pinto

Bartek - 13.09.2018 15:17:56, *.dynamic.chello.pl

Słuszna decyzja ;) Jeśli ktoś się nie nadaje to niech o tym wie a reszta widzi co się z takimi robi ;)

lucho_83 - 13.09.2018 15:20:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

On ma kontrakt do końca roku? Jakby miał jaja, to by Sam odszedł z klubu!

Mateusz z Gór - 13.09.2018 15:23:41, *.ssp.dialog.net.pl

Co ta decyzja wnosi dobrego?

Chłop ma jeszcze kilka miesięcy kontraktu i bagaż doświadczenia. Co Legia zyskuje skreślając go? Kozła ofiarnego? Czy może ten ruch da jej jakieś oszczędności, bądź lukę do wprowadzenia juniora w jego miejsce? Czy cokolwiek, czy to taki ruch na pokaz i bezczelne zagranie w stosunku do Eduardo?

Phoenix(L)k - 13.09.2018 15:25:30, *.dynamic.chello.pl

@Riki:
Jest określona ilość osób, które można zgłosić na daną rundę (25). Żeby zgłosić kogoś nowego - trzeba z listy wywalić kogoś, kto na niej wcześniej był...

Mowa o liście A - na liście B (wychowankowie i tak dalej) - nie wiem, czy jest limit, ale Eduardo się na tę listę nie załapie;)

Bear - 13.09.2018 15:46:59, *.88.ipv4.supernova.orange.pl

W Legii to pracują prawdziwi janusze biznesu.
Eduardo będzie najlepiej opłacanym piłkarzem III ligowym w historii :)
A tak poważnie... to jest żenada.

Tomek Mokotów - 13.09.2018 15:51:59, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór...

Ty udajesz głupiego czy masz tak na codzień? Masz w tekście dlaczego został przesunięty, co tu jest do dodania?...
"Zrobić miejsce...", no już bardziej po polsku nie będzie...


Poza tym nikt mu nie broni dzielić się doświadczeniem z młodzieżą z rezerw albo walczyć o powrót do 1 drużyny.



dino - 13.09.2018 16:27:16, *.business.static.de.bt.net

@Tomek Mokotów
Ten akapit o Martinsie pojawił się później, już po wpisie Mateusza ;-)

Mateusz z Gór - 13.09.2018 16:40:44, *.ssp.dialog.net.pl

@do Tomek Mokotów

Mam tak na co dzień.

Darek - 13.09.2018 16:54:35, *.dip0.t-ipconnect.de

Kolejny nietrafiony transfr.Kolejne pieniadze wyrzucone w bloto.Ile juz takich tu bylo Eduardow,Langilow czy Trickovskich.Miliony zlotych a nawet euro przeciekaja nam przez palce kazdego roku.
Ogolnie uwazam ze trzeba do Legii sprowadzac sprawdzonych pilkarzy i robic kominy placowe.Bo dobry pilkarz nie moze zarabiac tyle co gamon.Zamiast 6 Eduardo z pensja 500 tys euro nalezy sprowadzic dwoch lub jednego pilkarza za te same pieniądze z ktorego bedziemy mieli wiecej pozytku.Placic nedznym namiastka pilkarza za nic to bez sensu.Jakies kontrakty na 2 lub 3 lata a pozniej wszyscy sie zastanawiaja jak by te kontrakty rozwiazac.
A my sprowadzamy tylko tych co sa po kontuzji z nadwaga lub zagrali 2 mecze na sezon w poprzednim klubie.A pozniej sie dziwimy ze nie ma wynikow.

gazza - 13.09.2018 17:54:41, *.adsl.inetia.pl

Spotkałem go niedawno na dalekim Wilanowie gdzie zamiast trenować to był na spacerze z małym białym pieskiem.
Pewnie tam wynajmuje mu klub mieszkanie.
Jedno co mnie zaskoczyło - On jest bardzo niski !
Ma w swoim wpisie w necie że ma 177 cm !?!
Ale ja mam 174 cm a zapewniam was że on był ode mnie niższy !!

Kojot44 - 13.09.2018 18:19:36, *.47-151.wind.it

@gazza. Z wiekiem ludzie się kurczą

LW - 13.09.2018 19:08:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ilu pilkarzy liczy kadra LEGII ?

Zyga - 13.09.2018 19:49:51, *.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Taki fajny był brazylijski...

Andrzej - 13.09.2018 19:55:09, *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Darka
Z Trickovskim to nie trafiłeś bo to Legia nie potrafiła wykorzystać jego umiejętności. Na Cyprze jest co roku na początku klasyfikacji strzelców. W tym roku w LE 6 spotkań, 6 bramek, 3 asysty i zagra w grupie LE.

Srtt - 13.09.2018 20:23:50, *.centertel.pl

Szkoda jego zdrowia na gre w extraklasie. A tak to moze młodzież sie podszkoli przy nim

Luki - 13.09.2018 20:28:27, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawe czy w trzeciej lidze strzeli choć jedną?

BIE(L)ANY - 13.09.2018 20:30:10, *.dynamic.gprs.plus.pl

Do LW

O jednego za dużo, bo Eduardo się nie załapał.

Dex - 13.09.2018 21:20:53, *.centertel.pl

A miałbyc drugim Danielem Ljuboja

wwwojtecky (L) - 13.09.2018 21:31:05, *.135

bez sensu...

Kipkorir - 13.09.2018 21:50:08, *.dynamic.chello.pl

I bardzo dobrze. Koleś nie potrafił czysto trafić w piłkę i po jednym z takich kiksów doznał kontuzji... co to ma być? Kabaret starszych panów?

Zaznajomiony - 13.09.2018 22:33:24, *.zbau.f3netze.de

A miał być drugi Ljuboja.

Szpilordzik - 13.09.2018 22:50:32, *.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To nie o to biega... Trener po wydolnosciowkach stwierdzil ze Eduardo nie wytrzyma sezonu bo moze wiek moze cos innego i tyle... Zostal wykreslony i tyle, trochu zal ale to trener decyduje kto sie nadaje a kto nie, zwlaszcza ze widzimy ze on sie patrzy pod wytrzymalosc zawodnika a nie nazwiska... Krotki szpil: zapierdzielasz jestes wydolny to grasz...glupi przyklad Malarza, stwierdzil ze na tamten moment byl slabszy od Cierzniaka to fru na lawe... I spodziewam sie duzo takich ruchow za trenera, i jak dla mnie to dobrze...za taka kase i za Legie powinno sie zapierTalac... Glupi przyklad z Tunelu czasu z L.Piszem... I wszystko w temacie... Przy tym trenerze skoncza sie paczki a zacznie sie smalec... A jezeli beda chcieli paczkow a nie smalcu to trudno- zapracujcie i sami posiegnijcie po te paczki...
Pozdrowienia z Brzegu opolskiego

alex bielany - 13.09.2018 23:30:29, *.dynamic.chello.pl

a mial byc jak Ljuboja...... Kurde Daniel nawalony, prosto z enklawy lutował bramy jak kalasznikov, a ten pokraka, z jedna noga krotsza od drugiej, jak nie umie juz grac to niech wycieczki o stadionie oprowadza, w sklepie towar na wieszaki sortuje, Kazikowi plusz niech szczotkuje po meczu, brwi krzaczaste wygladza jak sie zmierzwia, cokolwiek niech robi, darmozjad pier.....

r - 13.09.2018 23:44:46, *.net-bis.eu

ja powiem wam coś innego , to nie wina piłkarzy tylko naszego sztabu jaKi mamy a raczej jakiego nie mamy , który u nas nie potrafi wykorzystać potencjału zawodników ...

„Rysiek - 14.09.2018 05:12:42, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co to jest rzal ?

Tomek - 14.09.2018 08:01:59, *.189

Kurcze szkoda miałem nadzieję, że w końcu odpali i że przez te 4 miesiące pokaże że jednak pan Mioduski zrobił wielki transfer :):)

Cch - 14.09.2018 08:04:25, *.dynamic.mm.pl

A pomyslec ze Legia zwalnia jakichs asystentow i dietetyczke, ktorzy razem wzięci zarabiaja kilka razy mniej od niego. Co za syf.

Sasza - 14.09.2018 09:54:32, *.itsa.net.pl

Trenerze, to samo trzeba zrobić z Phippsem, Mączyńskim i resztą opierdzielaczy, którym nie zależy i dobrze jest tak jak jest. Przemęczać się nie trzeba a kasa płynie. Dosyć tej przechowalni emerytów i leni w naszym klubie.

Hautausmaa - 14.09.2018 15:51:36, *.internetdsl.tpnet.pl

Sa Pinto podobno o niczym nie wie. Komedia się szykuje.

thorstein - 14.09.2018 18:57:17, *.centertel.pl

Każda wiadomość na ten temat w mediach brzmiała "jak podaje portal 90minut". Brak odwołań do komunikatów klubu, lub komunikatów ESA.
Więc równie dobrze to "polskie dziennikarstwo sportowe" potwierdziło że prezentuje poziom adekwatny do poziomu ekstraklasy.

Do Szpilordzik - 14.09.2018 20:57:13, *.centertel.pl

Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
Co ty za brednie z fusów wróżysz?

tekken (L) - 15.09.2018 13:50:20, *.dynamic.chello.pl

Czy to była decyzja trenera, czy ktoś namieszał?

danije(L) - 16.09.2018 08:15:17, *.dynamic.chello.pl

Podobno dla Pinto brakowało miejsca...wiec doświadczony za doświadczonego :-p