Eduardo - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Eduardo poza kadrą Legii

źródło: 90minut.pl

Legia Warszawa usunęła Eduardo z listy zgłoszonych do rozgrywek Lotto Ekstraklasy. 35-letni były reprezentant Chorwacji pozostaje uprawniony do gry w trzecioligowych rezerwach mistrzów Polski - poinformował serwis 90minut.pl.

Stołeczny klub zdecydował się na wykreślenie Eduardo, ponieważ brakowało miejsca dla pozyskanego po zamknięciu okienka transferowego André Martinsa.

Eduardo w obecnym sezonie zanotował jeden występ w lidze oraz jeden w eliminacjach Ligi Europy. Jego kontrakt z Legią wygasa wraz z końcem roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
danije(L) - 16.09.2018 / 08:15, *..dynamic.chello.pl

Podobno dla Pinto brakowało miejsca...wiec doświadczony za doświadczonego :-p

odpowiedz
tekken (L) - 15.09.2018 / 13:50, *..dynamic.chello.pl

Czy to była decyzja trenera, czy ktoś namieszał?

odpowiedz
Do Szpilordzik - 14.09.2018 / 20:57, *..centertel.pl

Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
Co ty za brednie z fusów wróżysz?

odpowiedz
thorstein - 14.09.2018 / 18:57, *..centertel.pl

Każda wiadomość na ten temat w mediach brzmiała "jak podaje portal 90minut". Brak odwołań do komunikatów klubu, lub komunikatów ESA.
Więc równie dobrze to "polskie dziennikarstwo sportowe" potwierdziło że prezentuje poziom adekwatny do poziomu ekstraklasy.

odpowiedz
Hautausmaa - 14.09.2018 / 15:51, *..internetdsl.tpnet.pl

Sa Pinto podobno o niczym nie wie. Komedia się szykuje.

odpowiedz
Sasza - 14.09.2018 / 09:54, *..itsa.net.pl

Trenerze, to samo trzeba zrobić z Phippsem, Mączyńskim i resztą opierdzielaczy, którym nie zależy i dobrze jest tak jak jest. Przemęczać się nie trzeba a kasa płynie. Dosyć tej przechowalni emerytów i leni w naszym klubie.

odpowiedz
Cch - 14.09.2018 / 08:04, *..dynamic.mm.pl

A pomyslec ze Legia zwalnia jakichs asystentow i dietetyczke, ktorzy razem wzięci zarabiaja kilka razy mniej od niego. Co za syf.

odpowiedz
Tomek - 14.09.2018 / 08:01, *..189

Kurcze szkoda miałem nadzieję, że w końcu odpali i że przez te 4 miesiące pokaże że jednak pan Mioduski zrobił wielki transfer :):)

odpowiedz
„Rysiek - 14.09.2018 / 05:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co to jest rzal ?

odpowiedz
r - 13.09.2018 / 23:44, *..net-bis.eu

ja powiem wam coś innego , to nie wina piłkarzy tylko naszego sztabu jaKi mamy a raczej jakiego nie mamy , który u nas nie potrafi wykorzystać potencjału zawodników ...

odpowiedz
alex bielany - 13.09.2018 / 23:30, *..dynamic.chello.pl

a mial byc jak Ljuboja...... Kurde Daniel nawalony, prosto z enklawy lutował bramy jak kalasznikov, a ten pokraka, z jedna noga krotsza od drugiej, jak nie umie juz grac to niech wycieczki o stadionie oprowadza, w sklepie towar na wieszaki sortuje, Kazikowi plusz niech szczotkuje po meczu, brwi krzaczaste wygladza jak sie zmierzwia, cokolwiek niech robi, darmozjad pier.....

odpowiedz
Szpilordzik - 13.09.2018 / 22:50, *..76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To nie o to biega... Trener po wydolnosciowkach stwierdzil ze Eduardo nie wytrzyma sezonu bo moze wiek moze cos innego i tyle... Zostal wykreslony i tyle, trochu zal ale to trener decyduje kto sie nadaje a kto nie, zwlaszcza ze widzimy ze on sie patrzy pod wytrzymalosc zawodnika a nie nazwiska... Krotki szpil: zapierdzielasz jestes wydolny to grasz...glupi przyklad Malarza, stwierdzil ze na tamten moment byl slabszy od Cierzniaka to fru na lawe... I spodziewam sie duzo takich ruchow za trenera, i jak dla mnie to dobrze...za taka kase i za Legie powinno sie zapierTalac... Glupi przyklad z Tunelu czasu z L.Piszem... I wszystko w temacie... Przy tym trenerze skoncza sie paczki a zacznie sie smalec... A jezeli beda chcieli paczkow a nie smalcu to trudno- zapracujcie i sami posiegnijcie po te paczki...
Pozdrowienia z Brzegu opolskiego

odpowiedz
Zaznajomiony - 13.09.2018 / 22:33, *..zbau.f3netze.de

A miał być drugi Ljuboja.

odpowiedz
Kipkorir - 13.09.2018 / 21:50, *..dynamic.chello.pl

I bardzo dobrze. Koleś nie potrafił czysto trafić w piłkę i po jednym z takich kiksów doznał kontuzji... co to ma być? Kabaret starszych panów?

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 13.09.2018 / 21:31, *..135

bez sensu...

odpowiedz
Dex - 13.09.2018 / 21:20, *..centertel.pl

A miałbyc drugim Danielem Ljuboja

odpowiedz
BIE(L)ANY - 13.09.2018 / 20:30, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do LW

O jednego za dużo, bo Eduardo się nie załapał.

odpowiedz
Luki - 13.09.2018 / 20:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ciekawe czy w trzeciej lidze strzeli choć jedną?

odpowiedz
Srtt - 13.09.2018 / 20:23, *..centertel.pl

Szkoda jego zdrowia na gre w extraklasie. A tak to moze młodzież sie podszkoli przy nim

odpowiedz
Andrzej - 13.09.2018 / 19:55, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do Darka
Z Trickovskim to nie trafiłeś bo to Legia nie potrafiła wykorzystać jego umiejętności. Na Cyprze jest co roku na początku klasyfikacji strzelców. W tym roku w LE 6 spotkań, 6 bramek, 3 asysty i zagra w grupie LE.

odpowiedz
Zyga - 13.09.2018 / 19:49, *..100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Taki fajny był brazylijski...

odpowiedz
LW - 13.09.2018 / 19:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ilu pilkarzy liczy kadra LEGII ?

odpowiedz
Kojot44 - 13.09.2018 / 18:19, *..47-151.wind.it

@gazza. Z wiekiem ludzie się kurczą

odpowiedz
gazza - 13.09.2018 / 17:54, *..adsl.inetia.pl

Spotkałem go niedawno na dalekim Wilanowie gdzie zamiast trenować to był na spacerze z małym białym pieskiem.
Pewnie tam wynajmuje mu klub mieszkanie.
Jedno co mnie zaskoczyło - On jest bardzo niski !
Ma w swoim wpisie w necie że ma 177 cm !?!
Ale ja mam 174 cm a zapewniam was że on był ode mnie niższy !!

odpowiedz
Darek - 13.09.2018 / 16:54, *..dip0.t-ipconnect.de

Kolejny nietrafiony transfr.Kolejne pieniadze wyrzucone w bloto.Ile juz takich tu bylo Eduardow,Langilow czy Trickovskich.Miliony zlotych a nawet euro przeciekaja nam przez palce kazdego roku.
Ogolnie uwazam ze trzeba do Legii sprowadzac sprawdzonych pilkarzy i robic kominy placowe.Bo dobry pilkarz nie moze zarabiac tyle co gamon.Zamiast 6 Eduardo z pensja 500 tys euro nalezy sprowadzic dwoch lub jednego pilkarza za te same pieniądze z ktorego bedziemy mieli wiecej pozytku.Placic nedznym namiastka pilkarza za nic to bez sensu.Jakies kontrakty na 2 lub 3 lata a pozniej wszyscy sie zastanawiaja jak by te kontrakty rozwiazac.
A my sprowadzamy tylko tych co sa po kontuzji z nadwaga lub zagrali 2 mecze na sezon w poprzednim klubie.A pozniej sie dziwimy ze nie ma wynikow.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.09.2018 / 16:40, *..ssp.dialog.net.pl

@do Tomek Mokotów

Mam tak na co dzień.

odpowiedz
dino - 13.09.2018 / 16:27, *..business.static.de.bt.net

@Tomek Mokotów
Ten akapit o Martinsie pojawił się później, już po wpisie Mateusza ;-)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 13.09.2018 / 15:51, *..centertel.pl

@Mateusz z Gór...

Ty udajesz głupiego czy masz tak na codzień? Masz w tekście dlaczego został przesunięty, co tu jest do dodania?...
"Zrobić miejsce...", no już bardziej po polsku nie będzie...


Poza tym nikt mu nie broni dzielić się doświadczeniem z młodzieżą z rezerw albo walczyć o powrót do 1 drużyny.



odpowiedz
Bear - 13.09.2018 / 15:46, *..88.ipv4.supernova.orange.pl

W Legii to pracują prawdziwi janusze biznesu.
Eduardo będzie najlepiej opłacanym piłkarzem III ligowym w historii :)
A tak poważnie... to jest żenada.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 13.09.2018 / 15:25, *..dynamic.chello.pl

@Riki:
Jest określona ilość osób, które można zgłosić na daną rundę (25). Żeby zgłosić kogoś nowego - trzeba z listy wywalić kogoś, kto na niej wcześniej był...

Mowa o liście A - na liście B (wychowankowie i tak dalej) - nie wiem, czy jest limit, ale Eduardo się na tę listę nie załapie;)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.09.2018 / 15:23, *..ssp.dialog.net.pl

Co ta decyzja wnosi dobrego?

Chłop ma jeszcze kilka miesięcy kontraktu i bagaż doświadczenia. Co Legia zyskuje skreślając go? Kozła ofiarnego? Czy może ten ruch da jej jakieś oszczędności, bądź lukę do wprowadzenia juniora w jego miejsce? Czy cokolwiek, czy to taki ruch na pokaz i bezczelne zagranie w stosunku do Eduardo?

odpowiedz
lucho_83 - 13.09.2018 / 15:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

On ma kontrakt do końca roku? Jakby miał jaja, to by Sam odszedł z klubu!

odpowiedz
Bartek - 13.09.2018 / 15:17, *..dynamic.chello.pl

Słuszna decyzja ;) Jeśli ktoś się nie nadaje to niech o tym wie a reszta widzi co się z takimi robi ;)

odpowiedz
dino - 13.09.2018 / 15:16, *..business.static.de.bt.net

i bardzo dobrze, żaden z niego pożytek ani przykład, dajesz Pinto

odpowiedz
Emeryt - 13.09.2018 / 15:14, *..play-internet.pl

@riki, limit jest na pewno na dany mecz. Ale czy jest jakis ogólny limit do zgłoszenia do rozgrywek ekstraklasy tego nie wiem.

odpowiedz
rysiek - 13.09.2018 / 15:11, *..centertel.pl

co za zje.y .chciałem go złapac w Legnicy i pozniej moze odchodzic. pomijam fakt ze na ławke sie nadaje jak najbardziej, a nawet na 10min jako zmiennik. rzal

odpowiedz
Riki - 13.09.2018 / 15:06, *..play-internet.pl

Znaczy się jest nadmiar piłkarzy? jest jakiś limit piłkarzy którego klub nie może przekroczyć? Bo jeśli nie ma to nie rozumiem tej decyzji.

odpowiedz