Aleksandra Mierzejewska - fot. Eurosport Polska
REKLAMA

Mierzejewska na obozie kadry. Nie powalczy o Puchar Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sztangistka Legii, Aleksandra Mierzejewska przebywa aktualnie w Cetniewie, na zgrupowaniu reprezentacji Polski, gdzie szlifować formę będzie do 22 września. Legionistka nie wystartuje w najbliższy weekend w zawodach Pucharu Polski w Nowym Tomyślu. "Dla mnie liczą się mistrzostwa Polski oraz przygotowania do mistrzostw świata" - powiedziała legionistka.
Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów odbędą się w dniach 28-30 września w Kobierzycach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.