fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 8. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W 8. kolejce żadna z przyjezdnych drużyn nie wygrała spotkania. W piątek Śląsk Wrocław i Cracovia odebrały srogie lekcje od Zagłębia Lubin i Jagiellonii. W sobotę byliśmy świadkami gradu goli w Krakowie, gdzie Wisła rozbiła Lechię. Ponadto płocczanie podzielili się punktami z Miedzią, a Piast pokonał skromnie Arkę. W niedzielę Pogoń zremisowała z Koroną, zaś Legia okazała się lepsza od Lecha Poznań.

8. kolejka:
Zagłębie Lubin 4-0 Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok 3-1 Cracovia
Wisła Płock 2-2 Miedź Legnica
Piast Gliwice 1-0 Arka Gdynia
Wisła Kraków 5-2 Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin 1-1 Korona Kielce
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Górnik Zabrze

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

Carmelo - 14.09.2018 10:54:34, *.dynamic.gprs.plus.pl

Gdyby ktoś przed sezonem, powiedział że w 8 kolejce dojdzie do meczu o lidera, byłbym pewien że chodzi o mecz Legia - Lech... A tu niespodzianka, tym meczem jest mecz: Wisła - Lechia...

Gienek - 14.09.2018 11:56:46, *.8.101.19

Nie liczę na fajerwerki w grze Legii ale poprawa powinna być zauważalna, co na posrańskich faryzeuszy powinno wystarczyć.

LW - 14.09.2018 12:16:24, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Porazki i remisy juz byly a wiec czas na zwyciestwo ! LEGIA !!!

LW - 14.09.2018 13:19:30, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Carlitos i Kante przy wparciu druzyny dadza zwyciestwo !LEGIA 2 - 0 Lech ! LEGIA !!!

Do LW - 14.09.2018 13:26:49, *.rev.webside.pt

u psychiatry już byłeś?

LW do LW - 14.09.2018 13:56:08, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Pana pisalem wiec nie zycze sobie takich komentarzy pod moim adresem i prosze Pana o dostosowanie sie a moje komentarze Pana nie dotycza !

LW - 14.09.2018 14:05:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO walczymy o zwyciestwo ! LEGIA !!!

Misiek - 14.09.2018 16:34:02, *.208.ipv4.supernova.orange.pl

Poznaniacy będą wpuszczeni czy względy bezpieczeństwa nie pozwolą na ich obecność

Do Misiek - 15.09.2018 07:04:37, *.lukman.pl

Co to obchodzi. Idziesz na mecz dla kibiców gości

LW - 15.09.2018 08:16:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszyscy beda na hicie ! LEGIA !!!

LW - 15.09.2018 08:26:25, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA walczaca i atakujaca a jak bedzie zobaczymy ! LEGIA !!!

LW - 15.09.2018 13:34:17, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapowiada sie dobry mecz

LW - 15.09.2018 14:19:45, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Porazka nie wchodzi w gre bo stracone pkt. ciezko bedzie odrobic co widac po tabeli a rywale tez graja ! "L" !!!

LW - 15.09.2018 16:05:59, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hit nie hit ale isc trzeba ! "L" !!!

oLo - 16.09.2018 08:35:57, *.13-2.cable.virginm.net

Nie ogarniam tego co się dzieje w Krakowie. Mają takie problemy, a z gówna ukręcili bicz. Na ten moment zjadają ligę. Dobrze że gramy z nimi dopiero za miesiąc bo przyjdą kartki i kontuzje i napewno złapią zadyszkę.

LW - 16.09.2018 09:26:08, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecz Wisla -Lechia byl przykladem zaangazowania pilkarzyktorzy dazyli do zwyciestwa a dzis miejmy nadzieje ze bedzie tak samo a zespolem ktory bedzie dazyl do zwyciestwa bedzie "L" ! "L" !!!

LW - 16.09.2018 09:50:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W Wisle gra mlodziez a w "L" dlaczego nie da je sie szansy ! "L" !!!

LW - 16.09.2018 10:03:12, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wynik z meczu Wisla -Lechia moglby sie powtorzyc dzis

LW - 16.09.2018 10:10:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wynik z Krakowa moglby powtorzyc sie dzis tyle ze 5-1 bo wystarczy honorowy a najlepiej wcale ! "L"

LW - 16.09.2018 10:40:58, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ondraszek w przerwie zimowej do "L" ! LEGIA !!!

LW - 16.09.2018 10:43:49, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak bedzie wygladal klasyk polskiej ligi ! "L" !!!

Mokotów - 16.09.2018 12:23:33, *.play-internet.pl

Dobrze ze gramy z Lechem a nie Wisła. z W byloby z 7 w plecy. trzeba złapać formę na Wisłę. z naszą grą na razie jest na do nich daleko

prezes - 16.09.2018 12:46:00, *.centertel.pl

jak zwykle inni grają a u nas bałagan . wisła opykuje kogo chce ze składem noł nejmów. Legia 5 goli to strzela w 3 meczach

Raf - 16.09.2018 16:04:14, *.dab.02.net

Dlaczego z Eduardo zrobili kozła ofiarnego jak on prawie nie grał wywalili do rezerw Ci co kompromitują się powinni tam wylecieć a nie najmniej winni

legion - 16.09.2018 20:17:05, *.dynamic.chello.pl

W tej chwili Wisła rozdaje karty, zobaczymy co będzie dalej

LW - 17.09.2018 20:38:29, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czekamy na mecz z rozdajaca karty a do tego czasu "L" powinno byc w dobrej formie ! "L" !!!