REKLAMA

Kibicowskie szaliki i koszulki do kupienia w niedzielę

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W przerwie meczu z Lechem, pod gniazdem UZL będą prowadzić sprzedaż limitowanej edycji szalików z motywem nowej flagi w cenie 40 złotych. W przerwie będzie także możliwość nabycia koszulek "Ultras Legia" od Nieznanych Sprawców - wyjątkowo sprzedaż prowadzona będzie za trybuną, przy płocie pomiędzy Żyletą i trybuną Deyny, dzięki czemu będzie dostępna dla większej liczby osób. Cena - 50 zł, w całości zasili konto ultras.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 16.09.2018 / 04:24, *..dynamic.chello.pl

jak najbardziej zA !

odpowiedz
Do fc Żyrardów - 15.09.2018 / 22:25, *..centertel.pl

Tak u mnie w szafie ;)

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 15.09.2018 / 21:14, *..141.ipv4.supernova.orange.pl

Najfajniejsze szaliki są jednostronne tkane LEGIA, to już właściwie kultowe ale czy obecnie można je gdzieś dostać ?

odpowiedz
do twardy - 15.09.2018 / 20:02, *..play-internet.pl

Dzięki,że sie z nami tym podzieliłeś. Urzekła nas twoja historia.

odpowiedz
Twardy - 15.09.2018 / 16:31, *..centertel.pl

Fajny ale ja nie kupie . Dziekuje juz nam

odpowiedz
och (L) ota - 15.09.2018 / 10:40, *..dynamic.chello.pl

takie..(a wlasciwie podobne) szaliczki w wersji old wyszly w latach 90tych i byly w barwach Slaska Wroclaw

odpowiedz
Jack - 15.09.2018 / 07:54, *..centertel.pl

A nie można do sklepu? Wprawdzie kibicuje drużynie z Lbn. Ale Legii zawsze kibicuje

odpowiedz
Redecha - 14.09.2018 / 16:42, *..centertel.pl

Jest możliwość zostawienia szalika i koszulki w abj?odebrał bym w poniedziałek. Jestem na obraczce i niestety nie mogę być na zdechu...

odpowiedz
Adam - 14.09.2018 / 13:37, *..hapay.pl

Mam taki szalik wersje bardzo old :) ale historii tego szalika nie znam :/

odpowiedz
Jasio - 14.09.2018 / 07:15, *..dynamic.telkab.pl

Fajny, ale nie kupię. Pewnie chętni się znajdą.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 14.09.2018 / 00:53, *..124

A może w każdá niedziele na Ł3 targi handlowe,klub I kibice a Plony pod koniec sezonu złote!

odpowiedz