REKLAMA

Kibicowskie szaliki i koszulki do kupienia w niedzielę

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W przerwie meczu z Lechem, pod gniazdem UZL będą prowadzić sprzedaż limitowanej edycji szalików z motywem nowej flagi w cenie 40 złotych. W przerwie będzie także możliwość nabycia koszulek "Ultras Legia" od Nieznanych Sprawców - wyjątkowo sprzedaż prowadzona będzie za trybuną, przy płocie pomiędzy Żyletą i trybuną Deyny, dzięki czemu będzie dostępna dla większej liczby osób. Cena - 50 zł, w całości zasili konto ultras.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

Cult⚽️Legia - 14.09.2018 00:53:16, *.124

A może w każdá niedziele na Ł3 targi handlowe,klub I kibice a Plony pod koniec sezonu złote!

Jasio - 14.09.2018 07:15:25, *.dynamic.telkab.pl

Fajny, ale nie kupię. Pewnie chętni się znajdą.

Adam - 14.09.2018 13:37:33, *.hapay.pl

Mam taki szalik wersje bardzo old :) ale historii tego szalika nie znam :/

Redecha - 14.09.2018 16:42:47, *.centertel.pl

Jest możliwość zostawienia szalika i koszulki w abj?odebrał bym w poniedziałek. Jestem na obraczce i niestety nie mogę być na zdechu...

Jack - 15.09.2018 07:54:40, *.centertel.pl

A nie można do sklepu? Wprawdzie kibicuje drużynie z Lbn. Ale Legii zawsze kibicuje

och (L) ota - 15.09.2018 10:40:00, *.dynamic.chello.pl

takie..(a wlasciwie podobne) szaliczki w wersji old wyszly w latach 90tych i byly w barwach Slaska Wroclaw

Twardy - 15.09.2018 16:31:52, *.centertel.pl

Fajny ale ja nie kupie . Dziekuje juz nam

do twardy - 15.09.2018 20:02:41, *.play-internet.pl

Dzięki,że sie z nami tym podzieliłeś. Urzekła nas twoja historia.

FC_ŻYRARDÓW - 15.09.2018 21:14:46, *.141.ipv4.supernova.orange.pl

Najfajniejsze szaliki są jednostronne tkane LEGIA, to już właściwie kultowe ale czy obecnie można je gdzieś dostać ?

Do fc Żyrardów - 15.09.2018 22:25:49, *.centertel.pl

Tak u mnie w szafie ;)

kontroler_biletow - 16.09.2018 04:24:42, *.dynamic.chello.pl

jak najbardziej zA !