REKLAMA

Zbiórka na wózek elektryczny dla Łukasza

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jeden z niepełnosprawnych kibiców Legii Warszawa potrzebuje pomocy. Łukasz od wielu lat cierpi na niedowład spastyczny czterokończynowy z przewagą kończyn dolnych i jest zmuszony do poruszania się na wózku. - Jednym z moich największych marzeń jest wózek elektryczny, który pozwoliłby mi na bardziej samodzielne życie - mówi.

Razem z swoją mamą panią Małgosią jest na każdym meczu piłkarzy i koszykarzy. Jeżdżą także na wiele spotkań wyjazdowych.

- Przez dwie dekady opuściłem zaledwie trzy spotkania. Jestem członkiem Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych - Niepełnosprawni Fanatycy. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc. Kibice są dla mnie jak rodzina, ale niestety nie da się żyć tylko sportem... Dlatego potrzebuję Waszej pomocy.

Koszt wymarzonego elektrycznego wózka Airwheel H3S to 15 tys. zł. Łukasz zbiera pieniądze za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

Pomóż Łukaszowi

Zachęcamy do pomocy!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

emanko - 14.09.2018 13:35:42, *.itsa.net.pl

Myślę, że te wkłady do koszulek, które zarabiają po 15 tys zł tygodniowo mogłyby złożyć się na ten wózek w ramach pokuty za katastrofalne wyniki.

Darek - 14.09.2018 13:45:53, *.dip0.t-ipconnect.de

15 tys zl.to bardzo mala kwota jak na tak wielka rodzine jaka jest Legia.Ostatnio uzbieralismy setki tysiecy zlotych na podróż do Meksyku jak dobrze pamietam dla jakiej dziewczynki na walke z glejakiem 4 stopnia.Wiec takie 15 tyś zl to powinnismy w godzine zebrac.
Cala Legia zawsze razem.
Pomagajmy ile kto moze.Zdrowia zycze.

~Ksk - 15.09.2018 11:25:08, *.adsl.inetia.pl

@emanko
Pełna racja

@emanko - 15.09.2018 20:11:38, *.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pochwal sie ile miesiecznej pensji wydajesz na cele charytatywne.
Dlaczego nie zostaniesz takim piłkarzem i sam nie zasponsorujesz wózka?
Kto ci szkodził zostać piłkarzem i kasować hajs za nic nie robienie?

FOREVER LEGIA - 16.09.2018 20:33:20, *.play-internet.pl

Emanko-tak to dziala,ze zawsze zbiorki na cele charytatywne organizuja.....bogacze,zachecajac swoja twarza,zeby biedny zaplacil.

FOREVER LEGIA - 16.09.2018 20:36:26, *.play-internet.pl

Malo tego,to oni-najbogatsi wszem i wobec rozgladzaja,ze udzielaja sie charytatywnie.Naszymi qrwa pieniedzmi.

mrquad - 19.09.2018 17:42:36, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To chyba jeden z tych celów, które powinny zjednoczyć kibiców Legii w działaniu. Łukasz ma na zrzutka.pl ok 9600 zł, do tego dochodzi kwota za koszulkę wylicytowana na allegro ok 1725 zł. Po potrąceniu prowizji allegro i portalu zrzutka.pl brakuje ok 4000 zł. Pokażcie wielkie serce wpłacajcie i przekazujcie dalej, tak niewiele potrzeba, aby nagrodzić Łukasza z mamą za jego kibicowanie Legii.

mrquad - 19.09.2018 17:46:54, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla wiadomości tych niezdecydowanych i hejtujących, wpłaciłem symboliczne 30 zł i przekazałem koszulkę na licytację, bo uważałem, że Łukasz bardziej na nią zasłużył swoją postawą

Antek - 19.09.2018 21:34:01, *.dynamic.gprs.plus.pl

Wpłaciłem 25 zł mimo że zarabiam 2500 na miesiąc w Warszawie a wy (specjalnie z małej litery) którzy się chwalą ile to nie mają gdzie jesteście??? Macie teraz dobry czas by się wykazać

Sim - 20.09.2018 18:20:22, *.psd.vodafone.ie

Nie wierze...tydzien czasu od artykulu o Lukaszu i jeszcze nie uzbieralismy 15tys zl...no to tak odnosnie ostatniej oprawy na meczu Legia - Lech..."United we stand, divided we fall"

mrquad - 20.09.2018 19:52:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

czwartek 19.50
Brawo Łukasz ma już całą wymaganą kasę.