Kolekcja Gwiazdy Legii
REKLAMA

Trzeci numer serii Gwiazdy Legii - Artur Boruc

Redakcja

3 września pojawił się na rynku trzeci numer serii poświęcony kolejnej legendzie Legii – Arturowi Borucowi. W Legii spędził sześć lat (do Warszawy trafił z Pogoni Siedlce w 1999 roku jako dziewiętnastolatek), jednak próżno szukać jego nazwiska w czołówkach klubowych statystyk, mimo to jest idolem stołecznych kibiców!

Także mimo lat spędzonych w Szkocji, Włoszech i Anglii wciąż kojarzy się go z Łazienkowską 3, a sam „Król Artur” cały czas deklaruje przywiązanie do barw klubu.

Warto dodać że Artur Boruc jest bramkarskim rekordzistą jeżeli chodzi o występy w reprezentacji. Z orłem na piersi wystąpił aż 65 razy!

Boruc na debiut w pierwszym zespole musiał czekać blisko dwa lata. Najpierw bronił w drużynie rezerw, później został wypożyczony do Dolcanu Ząbki. W ekstraklasie zagrał dopiero 8 marca 2002 roku w wyjazdowym meczu z Pogonią Szczecin (2-2) zastępując kontuzjowanego Bułgara Radostina Stanewa. Jeszcze w tym samym sezonie mógł dopisać sobie pierwsze trofea – mistrzostwo Polski i Puchar Ligi.

Zapraszamy do kiosków i saloników prasowych. 30-odcinkowa kolekcja „Gwiazdy Legii” opowiada o historii naszego klubu i jej najważniejszych postaciach – piłkarzach, trenerach, którzy przyczynili się do wielkości klubu z Łazienkowskiej. Do każdego tomu dołączona jest moneta z podobizną gwiazdy Legii.

Prenumeratę można zakupić pod adresem: www.gwiazdylegii.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Do LW - 15.09.2018 / 13:53, *..play-internet.pl

Czytać się naucz przygłupie, za numery od 5 będziesz płacić pojedynczo, raz w miesiącu.

odpowiedz
LW - 14.09.2018 / 23:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wiadomo czy jeszcze jest ! LEGIA !!!

odpowiedz
Viper - 14.09.2018 / 22:29, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ja wciąż czekam na nr 2

odpowiedz
LW - 14.09.2018 / 20:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiec place w danym m-cu a jezeli to jest to na zamowienie to tez place po otrzymaniu .

odpowiedz
LW do BuLi - 14.09.2018 / 20:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Uwazam ze rezygnowac nie koniecznie ale to Twoja decyzja a w przyszlosci nie powinno tak byc to tak jakby najpierw zaplacic za towary a niektorych byc moze bym nie chcial wiec placi sie za towar ktory mam .

odpowiedz
DawidL - 14.09.2018 / 20:27, *..play-internet.pl

Ale w przyszłym miesiącu już nie musisz płacić za 4 numer. Zrobili tak bo zamiast co 2 tygodnie będzie się ukazywać co miesiąc (L)

odpowiedz
LW do BuLi - 14.09.2018 / 20:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Taka sytuacja nie powinna miec miejsca a oplacic nr 4 jak go nie posiadam ! LEGIA !!!

odpowiedz
BuLi - 14.09.2018 / 20:05, *..wroclaw.dialog.net.pl

Ale wydawca wycina numery w prenumeracie. Przysłali numer 3 a kazali zapłacić za 3 i 4. Dopiero po opłaceniu przekazu wyślą 4. Chyba zrezygnuję.

odpowiedz
grzesiek - 14.09.2018 / 19:19, *..centertel.pl

tak sie kiedys robilo, bralo chlopaka znikąd , trenowalo i opychalo powyzej 1 mln euro. a teraz gra sie emerytami, Quo Vadis...

odpowiedz