fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk: Ciężkie treningi wyjdą nam na dobre

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Przez ostatnie tygodnie trenerzy zaaplikowali nam ciężkie treningi, co nieraz dało się odczuć, ale na pewno wyjdzie nam to na dobre. Będziemy mieli więcej sił, energii i to przełoży się na nasze wyniki. Mam nadzieję, że podczas meczu z Lechem własną krwią ubrudzimy te okolicznościowe koszulki, w których zagramy, i że będziemy tak samo walczyć do końca sezonu - mówi przed spotkaniem z Lechem Poznań Michał Kucharczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Noname - 16.09.2018 / 17:22, *..85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jedyne co możesz zrobić to ubrudzic się. Piłka grania będzie w poprzek i liczenie na fartownego gola, który da Ci na 10 kolejek spokój. Fatalczyk w wyjściowym= każdy możliwy wynik. Ale chyba Pinto też został oczarowany albo chce kibiców po swojej stronie. Koniec sezonu i koniec kontraktu. Do widzenia. Obnizyles poziom tego klubu do Luksemburga. Dziękuję.

odpowiedz
AAA - 16.09.2018 / 11:55, *..dynamic.chello.pl

Ten znowu bierze się za wywiady zamiast za granie.Pajac

odpowiedz
Bubu - 16.09.2018 / 07:59, *..lukman.pl

Nasi kopacze to zwyczajne lenie i nieroby , jezeli za Czerczesowa część zasuwala i byly efekty a potem przyszli inni , bylo slabo a kopacze wiedzieli , ze to nic z tego nie bedzie to okazali sieSUPER CWANIAKAMI NIE ROBIC NIC A KASE BRAC . A nas olali do potegi entej , Okazali sie oszustami ,

odpowiedz
LW - 15.09.2018 / 16:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zobaczymy jak bedzie na boisku ! "L" !!!

odpowiedz
do @ lysy - 15.09.2018 13:39:56, *.neoplus.adsl.tpnet.pl - 15.09.2018 / 15:20, *..centertel.pl

Chyba chodzi o jego wypowiedzi sprzed miesiaca.
W kazdym razie ja tez nie bardzo rozumiem dlaczego wszyscy go bronia skoro daje ciala..

odpowiedz
do @ lysy - 15.09.2018 / 13:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

dawaj ten cytat :) zapomnialem, nie dasz, bo sam go sobie wymysliles

odpowiedz
@ lysy - 15.09.2018 / 11:57, *..centertel.pl

Zaczniesz chodzic na mecze to inaczej zaczniej postrzegac zawodnikow ich zachowania i wypowiedzi.
Jesli Kucharczyk sie ogarnie i zacznie grac i trenować jak na Legie przystalo to i ludzie zmienia zdanie co do niego.
Mnie np urazilo to ze Twoj Pan stwierdzil ze w d u p i e ma to co kibice spiewaja w czesie meczu. To po co ja mam go dopingowac jak on tak sie zachowuje?

odpowiedz
@Ludzik - 15.09.2018 / 11:13, *..191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ty przypadkiem nie jesteś z tych samych okolic co Człowiek?

odpowiedz
do Bartka - 15.09.2018 / 10:36, *..centertel.pl

dokladnie, ode mnie też szef wymaga pełnego zaangażowania, bo gdyby dowiedział się, że raz pracuję na pół gwizdka i tylko od wielkiego dzwonu dam z siebie wszystko, to by mi szybko podziękował za moją pracę. Tak jest pewnie u wiékszości z nas i w sumie to nie może dziwić. Ale co innego jest z naszymi wybitnymi gwiazdami piłki nożnej, którzy nigdy nie skalali się normalną, ciężką pracą... Za łatwo im wszystko przychodzi i żyją w oderwanou od rzeczywistości, nie doceniając to co mają! Często jak zdadzą sobie sprawę z tego gdzie byli, co mieli, to już jest za późno...

odpowiedz
Bartek - 15.09.2018 / 09:40, *..dynamic.chello.pl

Nie powinno być żadnej dyskusji na temat ciężkich treningów. To powinna być zwykła szara codzienność piłkarza Legii. Co do walki na 100%, to tak sobie wyobraziłem jakbym przyszedł do roboty i do szefa: jutro dam z siebie 100%! Zapewne bym usłyszał: " a do tej pory co Ty ku&*&a robiłeś? :D
Walczyć, trenować! to powinno być im wpajane do łba od samego rana.

odpowiedz
gazza - 15.09.2018 / 08:57, *..adsl.inetia.pl

Ciężko pracować to powinien szczególnie Kucharczyk - Jego gra to drewno jakich mało.
Jeden mecz mu wyjdzie na 12 rozegranych...

odpowiedz
łysy - 15.09.2018 / 08:16, *..adsl.inetia.pl

No tak wszyscy kolejni trenerzy skorumpowani !!!!!! , bo wystawiają Michała Kucharczyka w składzie. Jeśli to samo uczyni Sa Pinto to myślę, że łapy w tym procederze maczają kosmici !!!!! Teraz na poważnie. Wielokrotnie pozostali na placu nie byli od Kuchego lepsi, ale to tylko on, a ostatnio, Malarz i Rado mają swoich zatwardziałych " FANÓW " ( saska kępa, ludzik no i AAA, ten to wprost chyba zakochany w Kucharczyku " na zabój " ). Ja wierzę, że jeszcze Michał jak i cała " L " odpali i wtedy jak zwykle ci wszyscy wskazani powyżej i im podobni, zejdą do podziemia, czekając na kolejne potknięcia i o nich marząc. Amen

odpowiedz
Do do łysy - 15.09.2018 / 04:47, *..205

No i kogo to obchodzi, że dojeżdżasz 250 km. Jak jest dla ciebie za daleko i masz tak truć dupe innym oraz udawać wielce pokrzywdzonego z tego powodu to sobie daruj. Jak tak jestes na każdym meczu to jutro nie zapomnij przyjść w koszulce która za pewne ostatnio otrzymałeś :>

odpowiedz
eduardo - 14.09.2018 / 23:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

chcialem napisac: dawac frajerzy, ale juz mnie ubiegles i cos napisales

odpowiedz
Arek - 14.09.2018 / 23:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy na bank będzie walczył. I byćmoże zabrudzi koszulkę własną krwią. Tylko czy jeszcze koledzy się dostosują, oto jest pytanie.

odpowiedz
Ludzik - 14.09.2018 / 22:47, *..dynamic.chello.pl

Jeszcze pomysle ze zatrudbil kogos od PR

odpowiedz
Hugon - 14.09.2018 / 22:23, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

LEGIA bez fatalczyka.

odpowiedz
GCW - 14.09.2018 / 21:25, *..play-internet.pl

Michał weź się za trening A nie wywiadów udzielasz. Przełóż się do dosierodkowań i prostopadłych podań bo kiepsko z tym ostatnio u Ciebie. A jak z Łachem padeke zaprezetujesz to stracisz tylko w oczach za to gadanie

odpowiedz
Zlb do nie wiem jak Was nazwac - 14.09.2018 / 20:02, *..centertel.pl

Po pierwsze nikt nie kaze Ci przyjezdzac,po drugie co2jak co Kuchy zostawia serce na boisku i wara ignorantom od niego!I po trzecie co z Was za kibice?Jak jest dobrze to gitara a jak lipa to płacz?PSEUDOKIBICE!!!!

odpowiedz
Darek - 14.09.2018 / 18:30, *..dip0.t-ipconnect.de

Dla mnie to kolejne puste slowa.Ile razy juz slyszalem takie wypowiedź pilkarzy po ktorych okazalo sie to jednym wielkim klamstwem.
Zycie wszystko zweryfikuje.Najwazniejsze zeby pilkarzykom zachcialo sie biegac i walczyc.

odpowiedz
do łysy - 14.09.2018 / 17:43, *..net-bis.eu

nasi piłkarze już nie raz po kompromitacji mówili , że wyciągają lekcję , że to był zimny prysznic i inne farmazony po czym przychodził kolejny mecz i dostawali w łeb bez walki , bez ambicji , mając w dupie kibiców którzy przychodzą na mecze a ja na mecz przyjeżdżam 250 km i jestem na każdym meczu u nas więc ciekawe czy Ty byś wydał co drugi tydzień 300 zł na mecz ? Jak drużyna gra dobrze , walczy to można ich chwalić a jeśli odwalają dziadostwo zarabiając takie pieniądze to im się należy ... Tyle w tym temacie .

odpowiedz
FFFAAANNN44 - 14.09.2018 / 17:39, *..247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

PS. do łysy nazywaj mnie hejterem bo mam prawo nim być w stosunku do kogoś kto kłamie nie kibicuje zawodnikom a (L) zawodnik w dzisiejszych czasach
zawsze będzie wkładem do koszulki

odpowiedz
łysy - 14.09.2018 / 17:01, *..adsl.inetia.pl

No dawać hejterzy !

odpowiedz
dino - 14.09.2018 / 16:39, *..business.static.de.bt.net

Kuchy, jak zamienisz słowa w czyn to szacun

odpowiedz
SlawoL - 14.09.2018 / 16:39, *..drgerard.eu

WOW Grubo pojechał Oby tak było na boisku

odpowiedz