Bukmacherzy | Kto wygra?
REKLAMA

Ligowy hit bez faworyta

Woytek

Jeżeli kogoś w ostatnich latach mogły znudzić rywalizacje na linii Legia - Lech to chyba tylko poznaniaków, którzy w ostatecznym rozrachunku na koniec sezonu zawsze ustępowali miejsca "Wojskowym". W tym sezonie to lechici zanotowali dobry start, ale następnie nie wygrali trzech ostatnich meczów. Z kolei Legia najczęściej zawodzi przed własną publicznością... Co nas czeka w niedzielę?

Bukmacherzy mają problem ze wskazaniem faworyta. 38% szans na zwycięstwo dają Legii, 30% na remis i 32% wygraną na Lecha. W zasadzie każdy z podstawowych typów 1, X lub 2 daje możliwość co najmniej podwojenia podstawionej kwoty. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 1-1 - kurs 5,6.

Sprawdź ponad 160 zakładów na mecz Legia - Lech


Wyniki ostatnich meczów Legii z Lechem:
20.05.2018 - Lech 0-2 Legia (walkower 0-3)
04.03.2018 - Legia 2-1 Lech
01.10.2017 - Lech 3-0 Legia
17.05.2017 - Legia 2-0 Lech
09.04.2017 - Lech 1-2 Legia
22.10.2016 - Legia 2-1 Lech


Wybrane kursy na mecz Legia - Lech:

Legia 2,5 - remis 3,2 - Lech 3,0

Padną więcej niż 2 bramki - 2,0

Legia wygra co najmniej 2 golami - 4,4

Carlitos strzeli gola - 2,4

Dokładne wyniki:
1-0 - 6,9
2-0 - 9,8
2-1 - 7,9
0-0 - 8,6


Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
do Grucha - 16.09.2018 / 11:11, *..dynamic.chello.pl

Grucha zycze Ci z całego serca żebyś utopił tą kasę!!!!!

odpowiedz
do grucha - 15.09.2018 / 19:37, *..play-internet.pl

grucha grał grubo a na koniec i tak został wyjeba.y :)(L)

odpowiedz
do do LW - 15.09.2018 / 19:13, *..111

Skończy podstawówkę, to zmądrzeje. Na razie gówniarz odkrywa możliwości klawiatury i spamuje ile się da.

odpowiedz
do LW - 15.09.2018 / 17:45, *..rev.webside.pt

u psychiatry byłeś?

odpowiedz
LW - 15.09.2018 / 16:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jutro idziemy wszyscy kto moze i wspieramy nasza "L" !

odpowiedz
Grucha - 15.09.2018 / 13:52, *..dynamic.chello.pl

Poszło 5 kafli na zdecha, degrengolady Legii ciąg dalszy.
Kto gra grubo wygrać musi.

odpowiedz
Kujawska Legia - 15.09.2018 / 13:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam przeczucie, że tym meczem Legia odbije się od dna. Pyry zostaną ugotowane. Legia w tym meczu będzie przeważać i co najważniejsze wreszcie grać skutecznie. Jak nie teraz to ten sezon będzie już stracony. Ty(L)ko 3 pkt! Żałuję, że jutro nie dam rady do Warszawy przyjechać.

odpowiedz
jwp - 15.09.2018 / 12:58, *..digitale-gesellschaft.ch

tylko zwyciestwo hej Legio tylko zwyciestwo

odpowiedz
Doru - 15.09.2018 / 08:31, *..play-internet.pl

Jaka liga taki hit, a hitem jest tylko hit :)

odpowiedz
Szelka - 14.09.2018 / 23:22, *..dynamic.chello.pl

"Ligowy hit bez faworyta" - chyba jedynie w rozgrzanych łepetynach, co poniektórych dziennikarzy...

odpowiedz
LW - 14.09.2018 / 22:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Minimalnym faworytem jest "L" ! LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 14.09.2018 / 22:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tym razem nie zawiedzie ! LEGIA !!!

odpowiedz