fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawę przed meczem z Lechem

Redakcja

- Każdy, kto ma Legię w sercu, na pewno pojawi się na meczu z Lechem i da z siebie absolutnie wszystko, bez względu na okoliczności. Jesteśmy Wam winni jeszcze wynik ostatnich zbiórek. Podczas trzech ostatnich udało nam się zebrać około 48 tys. zł, za co oczywiście jesteśmy Wam bardzo wdzięczni i szczerze dziękujemy - informują Nieznani Sprawcy.

Jednak kiedyś takie wyniki były normą w jednej zbiórce. Między innymi dlatego jutro lecimy z kolejną zbiórką na oprawy. Liczymy na Wasze wsparcie! Przypominamy też, że w przerwie meczu będą dostępne koszulki Ultras Legia Warszawa. Będziemy z nimi czekać za cateringiem, przy płocie między Żyletą a Wschodnią. Tak by bywalcy obu tych trybun mogli je nabyć w tradycyjnej cenie 50 zł - dodają ultrasi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
kibic - 16.09.2018 / 12:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A może tak z jednego pudła zamiast na świeczki na wózek dla Łukasza dorzucić. Taka mała deklaracja i z pewnością więcej osób wrzuci

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.