fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wypowiedzi piłkarzy Lecha Poznań

Maciej Frydrych, Wiśnia i Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com

Darko Jevtić: To nie był nasz dobry mecz. Mieliśmy parę dobrych akcji, ale to za mało. Wiemy w jakim klubie gramy i musimy od siebie oczekiwać więcej. Nie mnie to oceniać czy to jest kryzys - sami oceńcie. Owszem, nie gramy dobrze, ale mamy niezłe momenty. Lech musi grać 90 minut na dobrym poziomie. Legia niczym nas nie zaskoczyła. Też nie mieli wielu okazji w pierwszej połowie. Zostawiliśmy Szymańskiemu za dużo miejsca i to przez to przegraliśmy.

Matus Putnocky: Chcieliśmy wygrać, ale tym razem się nie udało. Musimy zachować zimną głowę i walczyć dalej. Mieliśmy dobre okazje, ale nie strzeliliśmy bramki. Graliśmy fajnie piłką w środku pola, ale momentami zabrakło akcji ofensywnych. Szkoda, ale trzeba walczyć dalej. Nie wiem co powiedzieć. To jest bardzo trudny moment dla nas i tylko pracą możemy poprawić swoją sytuację. Teraz jedziemy na wyjazd i mam nadzieję, że będzie to początek naszej dobrej serii.

Tomasz Cywka: Na gorąco to mogę powiedzieć, że mieliśmy za mało sytuacji. Nie można wygrać meczu jak nie mieliśmy strzału celnego. Nie będę zwalał winy tylko na pomocników. Wszyscy zawiedliśmy. Legia nie grała wysokim pressingiem i nie atakowała nas jakoś bardzo mocno. Co jest przyczyną naszej słabej gry? Sam bym chciał to wiedzieć. System to jest tylko coś co pokazujemy na papierze. W meczu jest bardzo dużo korekt i nie ma znaczenia w jakiej formacji gramy. Musimy grać to co mówi nam trener.

Thomas Rogne: Oczywiście, to był ważny mecz, mimo to nie chciałem się za bardzo wychylać. Od początku naszym planem było aby grać pressingiem i być agresywnym. Zawsze ciężko się gra na obcym stadionie. Jedyną różnicą między naszymi zespołami było to, że im udało się strzelić, a nam nie. Ostatnio mamy drobne problemy, a w meczu z Arką musimy w końcu się odbić. Jedyne co się teraz liczy to zwycięstwo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Bubatek - 17.09.2018 / 23:03, *..toya.net.pl

Bardzo znamienne dla piłkarza Amiki słowa kopacza Rogne: "Oczywiście, to był ważny mecz, mimo to nie chciałem się za bardzo wychylać."
Brawo - o to właśnie chodzi, by w ważnym meczu czasem się nie wychylać. Graj w Amice najlepiej do końca kariery, jak najczęściej przeciw Legii z takim nastawieniem. Gen porażki macie wbudowany we wronieckie DNA.

"Zawsze ciężko się gra na obcym stadionie."
Pełna zgoda! - dlatego tak ciężko się gra w Poznaniu. We Wronkach by było sporo łatwiej, proponuję sprawdźcie to sobie, na pewno pomoże!

"Jedyną różnicą między naszymi zespołami było to, że im udało się strzelić, a nam nie. Ostatnio mamy drobne problemy, a w meczu z Arką musimy w końcu się odbić."
Tak to sobie tłumaczcie. Najlepiej cały czas. A Legia kasuje trzy pkt i 'idemo dalej'.

odpowiedz
Spejson - 17.09.2018 / 19:22, *..play-internet.pl

Jedyny plus w wypowiedziach kopaczy z wronek jest taki że chociaż raz nie płaczą jak to nam sędzia nie pomógł... Dobrze że ten cofnął decyzje o karnym bo później przegrywy znów by płakały że niesłuszny karny podciąl im skrzydła i inne tego typy pier...enie... A tak to wiedzą że byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy ponad nimi !!!!

odpowiedz
Legionista80 - 17.09.2018 / 03:42, *..play-internet.pl

B.dobrze ze sadzicie ze to byl wyrownany necz;))) dna kleski przegrywacze f.c;;))

odpowiedz
eLo - 16.09.2018 / 23:47, *..dynamic.chello.pl

Je..ne przegrywy morda krótko

odpowiedz
Cult - 16.09.2018 / 23:44, *..3

Legia była lepsza..a mecz to obciach dla Poland Football

odpowiedz
M3 - 16.09.2018 / 22:52, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Nie zgodzę się z pyrami. Dominowaliśmy przez większość meczu. Byliśmy dziś po prostu lepsi. A my Lecha...

odpowiedz
Legia Żoliborz - 16.09.2018 / 22:37, *..play-internet.pl

Łachy!!!@@wbijcie sobie to do głowy lech po prostu jest hu...wy.........

odpowiedz
Pio - 16.09.2018 / 22:24, *..dynamic.chello.pl

Gen porażki, to jest wasz problem.niestety on jest nie wyleczalny

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.