fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Nowe flagi na kijach zadebiutowały na Żylecie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na niedzielnym meczu z Lechem, na Żylecie zadebiutowało kolejnych 11 szytych flag na kijach o wymiarach 3x3 metry, które w całości zostały sfinansowane, dzięki Waszym zakupom w sklepie Żyleta. Wcześniej, na meczu z Dudelange, pojawiło się również jedenaście nowych sztycówek.

Kolejne flagi powstaną niebawem, więc tym bardziej zachęcamy do regularnych zakupów w sklepie Żyleta, który cały zysk przeznacza na kibicowskie inicjatywy.

Flagi wykonane zostały przez Flag Fanatics.





fot. Hagi i Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Roman do Truteń - 19.09.2018 / 13:04, *..internetdsl.tpnet.pl

Uważam tak samo, czy Szanowna Redakcja mogłaby to zweryfikować ??

odpowiedz
Do anti antifa i batman111 - 19.09.2018 / 00:48, *..play-internet.pl

To nie te małe co były przy stroboskopach, tylko te co na zdjęciach.

odpowiedz
anti antifa - 18.09.2018 / 08:11, *..acuarius.pl

Mi oprocz z ksp na szubienicy to jeszcze przekreslona antifa sie podobala. Wiecej takich dziel :)

odpowiedz
KwlMok - 18.09.2018 / 07:45, *..242

Problem z tymi flagami jest taki że nikomu nie chce się nimi machać przez cały mecz . Po pierwsze 90 min machania to jak kilka jednostek treningowych na silce. Po drugie jadą cię co po niektórzy którym to machanie przeszkadza oglądać mecz. Flagi powinny być na każdym meczu ale do tego daleka droga

odpowiedz
młody - 18.09.2018 / 04:59, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Kozak robota ,Brawo machajacy, brawo SKLW, brawo sklep Żyleta.

odpowiedz
batman111 - 17.09.2018 / 23:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepsza to z ksp na szubienicy ......:}

odpowiedz
1916 - 17.09.2018 / 22:55, *..19-1.cable.virginm.net

flagi fajne, ale te nowe transparenty na dwa kije to porazka totalna....wizualnie i wykonanie...nie lepiej zamowic we flag fanatics jakies

odpowiedz
Truteń - 17.09.2018 / 22:37, *..dynamic.gprs.plus.pl

Doceniając wysiłek zwrócę uwagę, że rozeta na fladze z Syreną barwy ma nieprawidłowo ułożone. Jeśli nasze barwy to czerwony-biały- zielony, to czerwony powinien być w środku.

odpowiedz
eLeLeL - 17.09.2018 / 19:54, *..dynamic.chello.pl

Proszę pamiętać że obsługiwać taką flagę to jest ZASZCZYT !!!

odpowiedz
zieLeninka - 17.09.2018 / 19:54, *..227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Efekt miazga. Dobra robota :)
ULTRAS LEGIA THE PRIDE OF THE ŻYLETA

odpowiedz
Hu(L)it - 17.09.2018 / 19:44, *..163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zajebisty efekt ze stroboskopami!(L)

odpowiedz