Pomnik Poległych i Pomordowanych na Wschodzie - fot. OFMC
REKLAMA

Kibice uczcili pamięć Bohaterów poległych na Wschodzie

źródło: facebook.com/legiawarszawaofmc

Jak co roku w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę delegacja kibiców Legii Warszawa uczciła pamięć Bohaterów poległych na Wschodzie. W poniedziałek przy Pomniku Poległych i Pomordowanych na Wschodzie został złożony herbowy wieniec oraz zapalone znicze.

To już 79 lat, gdy 17 września 1939 roku Armia Czerwona realizując sojusznicze zobowiązanie wobec hitlerowskich Niemiec przekroczyła wschodnią granicę Rzeczypospolitej i zbrojnie napadła na Polskę. "Wyzwoleńczy pochód Armii Czerwonej" niosącej światłość, wolność i chleb był początkiem IV rozbioru Polski.

Cześć i Chwała Bohaterom poległym w obronie Ojczyzny – Wieczna Pamięć Ofiarom rosyjskiego barbarzyństwa!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
RafaL - 19.09.2018 / 07:45, *..centertel.pl

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!!

odpowiedz
Glospolaka - 18.09.2018 / 22:50, *..dynamic.gprs.plus.pl

Cześć i chwała, bohaterom!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.