fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 9. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W niedzielę doszło do zmiany lidera. Jagiellonia wygrała na wyjeździe z Górnikiem 3-1 i wyprzedziła Wisłę Kraków, która w piątek przegrała w Szczecinie. W sobotę pierwsze zwycięstwo w sezonie zanotowała Cracovia pokonując Wisłę Płock, a Lechia prowadziła z Zagłębiem Lubin już 3-0 by ostatecznie zremisować 3-3. W Legnicy Legia wysoko pokonała Miedź. Z kolei fatalną serię kontynuuje poznański Lech, który tym razem przegrał w Gdyni. Kolejkę zakończył mecz w Kielcach - Korona pokonała Zagłębie Sosnowiec.

9. kolejka Ekstraklasy:
Pogoń Szczecin 2-1 Wisła Kraków
Arka Gdynia 1-0 Lech Poznań
Cracovia 3-1 Wisła Płock
Lechia Gdańsk 3-3 Zagłębie Lubin
Miedź Legnica 1-4 Legia Warszawa
Śląsk Wrocław 4-1 Piast Gliwice
Górnik Zabrze 1-3 Jagiellonia Białystok
Korona Kielce 3-1 Zagłębie Sosnowiec

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
LW - 23.09.2018 / 22:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"L" lapie czolowke ! "L" !!!

odpowiedz
Arek - 23.09.2018 / 01:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No niestety Juruś. Nie pykło:)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 22.09.2018 / 19:52, *..dynamic.chello.pl

do do Gierek

Ale o co ci się rozchodzi patafianie? Coś źle napisał czy humoru nie staje?

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 22.09.2018 / 16:57, *..40

Cisza grobowa dla Łacha Poznań cdn ...

odpowiedz
Pio - 22.09.2018 / 16:48, *..play-internet.pl

Porażki Amikorza to miód na moje serce, znów się mieli przełamać buhehe znów Mają Dość :)

odpowiedz
Michu - 22.09.2018 / 12:34, *..centertel.pl

Porazka Łacha zawsze cieszy

odpowiedz
och (L) ota - 22.09.2018 / 10:12, *..dynamic.chello.pl

Gieniu daj spokuj

odpowiedz
Roma - 22.09.2018 / 09:17, *..unknown.vectranet.pl

Przyszedł czas na kolejkę bukmacherską

odpowiedz
Jurek - 22.09.2018 / 08:39, *..dip0.t-ipconnect.de

Wisła przegrała, Amica przegrała czyli że dzisiaj i my solidarnie polegniemy w Legnicy.

odpowiedz
(L)utek - 22.09.2018 / 01:00, *..warszawa.vectranet.pl

Dzisiaj amika zdechła po raz kolejny :-))))

odpowiedz
Pogoń to jest to ! - 22.09.2018 / 00:31, *..centertel.pl

Dzieki bracia za walkę !

odpowiedz
Do gienek - 21.09.2018 / 22:53, *..dynamic.gprs.plus.pl

A lekcje odrobiłeś?

odpowiedz
Sig - 21.09.2018 / 22:22, *..dynamic.chello.pl

Gratki dla Portowcow

odpowiedz
LW - 21.09.2018 / 20:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wisla skonczyla rozdawanie kart ! "L"

odpowiedz
(L)eming - 21.09.2018 / 20:07, *..jmdi.pl

Brawo Pogoń

odpowiedz
Gienek - 21.09.2018 / 14:26, *..8.101.19

Legia musi wygrać na dalekiej głębokiej prowincji i piąć się w tabeli coraz wyżej. Kokoko meczyk spoko Legia będzie znów wysoko.

odpowiedz