Artur Jędrzejczyk, Cafu, Carlitos i Andre Martins, radość - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos i Cafu o meczu w Legnicy

Maciej Frydrych i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Cafu: - Miedź pokazała, że potrafi grać w piłkę. Myślę, że kluczowy dla nas był rzut karny, który wykorzystaliśmy. Po nim złapaliśmy sporo luz, zaczęliśmy lepiej grać w piłkę. Jestem bardzo szczęśliwy, udało nam się wygrać. Wiadomo, że jestem zadowolony z mojego występu indywidualnego. Zdobyłem dwa gole oraz miałem duży wpływ na wynik meczu. Bardziej cieszy mnie jednak postawa całej drużyny.

- Antolić to dobry piłkarz, z którym gram już od roku. Nasza współpraca wygląda bardzo dobrze, ale nie tylko my mamy wpływ na grę w środku pola. Kiedy Andre Martins wszedł na boisko pomógł drużynie, dzięki niemu łatwiej było utrzymywać piłkę. Na każdej pozycji posiadamy bardzo dobrych zawodników.

Carlitos: - W tym momencie nie skupiam się na niczym innym niż na drużynie. Najważniejsze jest wygrywanie. Udało nam się to zrobić w tym ważnym spotkaniu. Żaden mecz nie jest dla nas łatwy. Ten też taki nie był, Miedź zaprezentowała naprawdę dobry futbol.

- Podczas drugiej połowy taktyka była prosta, mieliśmy biegać i walczyć. Ciężko trenujemy, jesteśmy gotowi na walkę i zwyciężanie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.