José Kanté zszedł z boiska z grymasem bólu na twarzy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Kanté

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Tuż przed końcem pierwszej połowy meczu z Chojniczanką z boiska zszedł José Kanté. Napastnik doznał urazu podczas jednego ze starć i trener Ricardo Sá Pinto nie chciał ryzykować jego zdrowia. Kanté został zmieniony przez Carlitosa. Na razie nie wiadomo, jak poważna jest to kontuzja i ile Gwinejczyk będzie musiał pauzować.

- Kanté ma problemy z plecami. Nie mógł kontynuować meczu, ponieważ nie mógł biegać. Sprawa wygląda już jednak lepiej. O tym, czy będzie do mojej dyspozycji w najbliższym spotkaniu dowiemy się w ciągu najbliższych 48 godzin - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Ricardo Sá Pinto.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
tomiacab o pociskach na LW - 26.09.2018 / 18:09, *..know.cable.virginm.net

dajcie spokój dzieciakowi, spamuje ale nikomu nie cisnie i zawsze jest kulturalny. Dajcie spokój.

odpowiedz
LW do LW - 26.09.2018 / 17:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A Pan byl ? "L"

odpowiedz
do LW - 26.09.2018 / 16:06, *..warszawa.vectranet.pl

u psychiatry byłeś już ?

odpowiedz
LW - 26.09.2018 / 12:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Carlitos i Kante ! LEGIA 2 - 0 Arka ! "L"

odpowiedz
LWL - 26.09.2018 / 12:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowia i wracaj na Arke !

odpowiedz
Do Tomek - 26.09.2018 / 12:11, *..dynamic.chello.pl

Na czym znasz się jeszcze tak doskonale, jak na medycynie?

odpowiedz
Tomek - 26.09.2018 / 07:18, *..189

Niezgoda miał wrócić w sierpniu, napisałem wtedy że skoro tak mówią to w okolicach kwietnia może pogra. Śmiali się ze mnie a tutaj wychodzi że Niezgoda we wrześniu nawet piłki nie dotknął. Takich mamy lekarzy w tym klubie.

odpowiedz
Geku12 - 25.09.2018 / 23:07, *..devs.futuro.pl

A może jakieś informacje o innych kontuzjowanych Vesovic? Remy? Niezgoda? Kiedy wracają?

odpowiedz