Sebastian Szymański - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Szymański: Potrzebujemy jeszcze czasu

Woytek i Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com

- To prawda, że w drugiej połowie było gorąco, ale najważniejsze jest to, że wygraliśmy. Takie drużyny mają swoje momenty w meczu i byliśmy na to przygotowani. Szkoda, że nie "skończyliśmy" tego spotkania wcześniej. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu. Chciałoby się wygrać wszystko po 3-0, ale teraz najważniejsze jest to, że wygraliśmy. Jesteśmy w następnej rundzie - powiedział po meczu Sebastian Szymański.

- Wydaję mi się, że trenowałem bardzo ciężko i cieszę się, że tutaj jestem. Fajnie pracujemy całą drużyną. Jak będziemy wygrywać, to każdy będzie łapał pewność siebie. Idziemy w bardzo dobrym kierunku. Przerwa na reprezentację bardzo nam pomogła. Wcześniej nie mieliśmy czasu, żeby się poznać. Owszem, ja byłem na kadrze, ale wróciłem po treningu na równie wysokim poziomie. Każdy wierzy w to, że idziemy dobrą drogą. To jest ważne, ponieważ gdyby ktoś narzekał to wiadomo, że to źle działa na drużynę.

- Rozmawiałem z Jose Kante. Wydaje mi się, że dowiecie się wkrótce co dokładnie się stało, bo on sam dokładnie o tym nie wie. Bardzo go szkoda i mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje. Każdy zawodnik jest dla nas bardzo ważny.

- Teraz skupiamy się tylko na sobie. Chcemy wygrywać. Arka jest bardzo ciężkim rywalem, ale teraz przyjdzie czas na analizę i myślę, że musimy sobie z tym poradzić. To nie było tak, że Arka dominowała w Superpucharze. Skończyło się 3-2 i to był bardzo dobry mecz. Uważam, że jesteśmy lepszą drużyną i teraz przede wszystkim jesteśmy jednością.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Sasza - 26.09.2018 / 12:47, *..itsa.net.pl

Sebastian, Ty już jakieś tam doświadczenie w dorosłej piłce masz więc weź się chłopie wreszcie ogarnij bo na boisku podejmujesz za dużo złych decyzji. Podajesz niecelnie, na bramkę strzelasz z nieprzygotowanych pozycji. No i idźże wreszcie na siłownię bo to wstyd żeby zawodowy piłkarz miał taką posturę.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.