fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 10. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W ostatnim meczu 10. kolejki Jagiellonia sromotnie przegrała u siebie ze Śląskiem 0-4. W niedzielę w pojedynku dwóch ostatnich zespołów w tabeli Zagłębie Sosnowiec zremisowało u siebie z Cracovią. Natomiast o przebudzeniu mogą mówić w Poznaniu, gdzie Lech okazał się lepszy od Miedzi Legnica. W dwóch z trzech sobotnich meczów wygrywali goście. Pogoń pokonała w Lubinie Zagłębie, a Korona w Krakowie Wisłę. Na własnym boisku zwyciężył jedynie Piast. W piątek w meczu rozpoczynającym kolejkę Wisła Płock pokonała Lechię 1-0, a Legia podzieliła się punktami z Arką.

10. kolejka:
Wisła Płock 1-0 Lechia Gdańsk
Legia Warszawa 1-1 Arka Gdynia
Piast Gliwice 1-0 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 0-2 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Cracovia
Lech Poznań 2-1 Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok 0-4 Śląsk Wrocław

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
LGZ - 03.10.2018 / 19:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zespol z ekstraklasy poza burta Pucharu RP !

odpowiedz
LWL - 03.10.2018 / 19:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W ekstraklasie powinno byc jak lidze greckiej gdzie tez jest 16 druzyn - 3 spada i 1 baraz co moze ewentualnie podnioslo by poziom gry a ze 1 ligi awansowaloby 3 lub 4 druzyny co nie oznacza ze sa slabsze od spadkowiczow bo przeciez wywalczyly awans dobra gra !

odpowiedz
LGZ - 03.10.2018 / 10:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W danym meczu pilkarze grali 44 min. ,czas na wyrzucanie pilki z autu okolo 10 min. , reszta czasu to rzuty wolne , faule, wykopy pilki . W zwiazku z powyzszym postanawia sie aby to zmienic celem uatrakcyjnienia meczu. Jakie zapadna decyzje na razie nie wiadomo !

odpowiedz
LWL - 03.10.2018 / 10:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Odnosnie wolnego po meczu na dodatek u siebie to tylko " 1 dzien " ale decyduje Trener i pozostaje 4dni na przygotowanie i treningi do nastepnego meczu w tym wypadku ze Slaskiem bo w piatek ewentualny wyjazd do Wroclawia !

odpowiedz
LW - 03.10.2018 / 08:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Slask 1 - 3 LEGIA ! "L" !!!

odpowiedz
Orson - 02.10.2018 / 19:59, *..dynamic.chello.pl

Coś w tym sezonie wyścig żółwi bardzo wcześnie się zaczął.

odpowiedz
LWL - 02.10.2018 / 17:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobra kolejka dla "L" ! Slask jest w dobrej formie albo slaby mecz Jagiellonii takze w meczu ze Slaskiem potrzebne dobre wsparcie a sygnal zostal wyslany !!!

odpowiedz
Olo - 02.10.2018 / 12:31, *..dynamic.chello.pl

To chyba nie może być przypadek, że od iluś lat żaden zespól, poza Legią, nie chce wygrać tej ligi. Jak już jest liderem to zaraz przegrywa z jakimiś leszczami z końca tabeli. I w ten sposób Legia znowu będzie majstrem z 12 porażkami w sezonie, a później oklep od kioskarzy i listonoszy! :-) Ta liga to jest jakieś kuriozum.

odpowiedz
LWL do LWL - 02.10.2018 / 08:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Absolutna racja w tym temacie ! Zgoda !!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 01.10.2018 / 23:20, *..98

Legia nie ma napadziorów!nie ma!a ma za dużo leniwych kopaczy...

odpowiedz
Do LWL - 01.10.2018 / 20:30, *..139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Popieram!! Jednak na chwilę obecną konsekwencje dziury budżetowej powstałej dzięki naszym grajkom,trenerowi i błędach zarządu z Prezesem na czele ponoszą w klubie m.in. dzieci z Akademii! Zwolnienia osób ze sztabu szkoleń i organizacji Akademii w tym m.in. dietetyczki, czy też obciążenie rodziców opłatami za turnieje, czy też ich odwoływanie. A w sumie oszczędności żadne jedynie spadek jakości szkolenia, a piłkarze wciąż na tych samych zarobkach, w zębach powinni przynieść część profitów i wesprzeć klub finansowo w tym trudnym momencie!!

odpowiedz
Wolfik - 01.10.2018 / 20:12, *..dynamic.mm.pl

@LWL: Taka sama propozycja padła w roku 1999 na mojej hucie. Oczywiście gówno to dało. Nawet nie przypuszczałem, że 20 lat później ktoś może zaproponować identyczne rozwiązanie. Ciekaw jestem ile jest gotowy oddać swojemu pracodawcy, gdy ma "gorszy okres". Naprawdę, warto wchodzić na to forum. Niektóre wypowiedzi są lepsze niż "Wieczór kabaretowy".

A kolejny kabaret to mecz Jagi ze Śląskiem. Zresztą ta liga to jeden wielki kabaret z aktorami o ego i zarobkami wielkości planety Ziemia.

odpowiedz
Arecki - 01.10.2018 / 19:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo siatkarze za MŚ,21 dni i 12 SPOTKAŃ!!!, a trener po kopaninie z Arką 2 dni wolnego -SZOK.

odpowiedz
LWL - 30.09.2018 / 20:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pilkarze ktorym zalezy na grze w danym klubie,w uzgodnionym procencie zgadzaja sie na potracenie z miesiecznego wynagrodzenia przez ustalony okres czasu a takie przypadki juz byly zeby poprawic sytuacje finansowa klubu ! A jaka sytuacja jest w "L" ?

odpowiedz
Ksieżulek Żyraduf - 30.09.2018 / 02:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bóg znowu dał Legii szansę, a reszta zagrała jak chciała...
Wrocław tam musimy wygrać!!!

odpowiedz
Darek - 30.09.2018 / 01:19, *..dip0.t-ipconnect.de

Ale liga.Nie wazne ile masz pieniedzy tu kazdy wygrywa z kazdym.Czy masz 150 milionow zl budzetu czy 12 milonow zl to i tak nie widomo kto wygra.W Legii pilkarze slabi i przeplacani.Co potwierdzaja obecne wyniki druzyny.Pieniadze w Legii duze jak na polska lige ale wydawane na slabych pilkarzy. Teraz do konca sezonu bedzie gra w kratke i moze uda sie cos wygrac.Jak co roku z reszta. Na dominacje Legii bym nie liczyl.Bardziej na padake i gre mocno w kratke.Wygrac sezon tylko po to by znowu sie skompromitowac w europie.Błędne koło.
Taka liga.Taki poziom.Poziom mulu.Nasze bagienko.
99%piłkarzy grajacych w naszej lidze nic wiecej nie osiagnie w swoim zyciu pod wzgledem sportowym.Jak gdzies odejda z naszej ligi to tylko po wieksze pieniadze niz po to by grac.Zenujaca jest ta liga.Syf totalny.Jacys ludzie podszywaja sie pod pilkarzy a pozniej sie dziwimy ze nie ma wynikow w europie.A podczas meczu ligowego ogladamy 3 celne strzaly na mecz.Pozniej sie dziwimy ze ludzi malo na trybunach i nikt tego nie chce ogladac.Ano nie chce bo oczy puchna od tego i zawalu mozna dostac.Co tu jest do ogladania?Parodia pilki noznej a nie profesjonalna liga.

odpowiedz
LWL - 29.09.2018 / 13:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Trenera trzeba szanowac a jak nazywa to wszyscy wiemy, po drugie to prowadzi nasza "L" !!!

odpowiedz
do Glenka - 28.09.2018 / 13:00, *..dynamic.gprs.plus.pl

Przekręcanie nazwiska nie jest śmieszne, tylko chamskie.

odpowiedz
Bear - 28.09.2018 / 11:01, *..243.ipv4.supernova.orange.pl

Ciężki mecz zapewne będzie.
Ale jestem optymistą, stawiam 2:1 dla Legii.

odpowiedz
Gienek - 28.09.2018 / 09:37, *..8.101.19

Ciekawy jestem jaki skład skleci trener Punto na mecz z Arką po tak wyczerpującym tygodniu. Mimo wszystko Legia powinna wygrać po ciężkim meczu.

odpowiedz