fot. PZPN
REKLAMA

Losowanie

W 1/16 finału PP z Piastem Gliwice

Mishka, źródło: Legionisci.com

W piątek wylosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski. Na tym etapie rywalem Legii Warszawa będzie Piast Gliwice. Mecz odbędzie się na wyjeździe. Terminy spotkań: 30 i 31 października, termin rezerwowy 6, 7 i 8 listopada.

Pary 1/16 finału:
Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław
Huragan Morąg - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
GKS Katowice - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Miedź Legnica
Termalica Nieciecza - Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Sandomierz / Korona Kielce
Wisła Puławy - Rozwój Katowice
Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Unia Hrubieszów / Górnik Zabrze - Legionovia Legionowo
Polonia Środa Wielkopolska - Odra Opole
KP Starogard Gdański - Puszcza Niepołomice
Olimpia Grudziądz - Wisła Płock
Victoria Sulejówek / Raków Częstochowa - Lech Poznań

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
gs - 28.09.2018 / 20:13, *..3

I nie wycyganił, tylko oddałem ten bilet dobrowolnie, gdybyś Ty się zgłosił tez bym Ci go oddał.

odpowiedz
gs - 28.09.2018 / 19:43, *..3

Od razu tam malinowy nosie, a co to nie można sie kulturalnie piwka napić? Sam nie pijesz? Powiedz po ile wrzucasz na oprawe?

odpowiedz
Do Do tego co wycyganil bilet - 28.09.2018 / 19:13, *..dynamic.chello.pl

Na oprawę oczywiście, że wrzucę jak zawsze... Jakbyś nie widział piwo to dopiero na Wiśle...

odpowiedz
Do tego co wycyganil bilet - 28.09.2018 / 18:37, *..centertel.pl

Zamiast na Kroleszczaka to byś cos wrzucił na oprawę ! Na bilet
Nie Masz ale na chmiel to sie znajdzie zawsze! Malinowy nosie !!!

odpowiedz
Do gs - 28.09.2018 / 16:11, *..dynamic.chello.pl

Nie ma problemu :)

odpowiedz
Gienek - 28.09.2018 / 16:10, *..8.101.19

Trener Punto tak to poukłada, że wygramy nawet z Piastem.

odpowiedz
gs - 28.09.2018 / 15:30, *..3

Wysłałem. Będę na meczu z Wisłą K. to mozemy sie spisać na Królewskie :)

odpowiedz
Do gs - 28.09.2018 / 15:10, *..dynamic.chello.pl

hubertx@wp.pl, pójdę na pewno, a przy okazji się odwdzięczę, browar w źródle czy coś mocniejszego ;-)

odpowiedz
gs - 28.09.2018 / 14:52, *..3

Daj email to wyślę. Tylko żebyś napewno poszedł na ten mecz :)

odpowiedz
Kamień - 28.09.2018 / 14:34, *..dynamic.chello.pl

Jasne, stadiony... Kraków i Poznań nie nadają się, kto był ten wie... w Łodzi będzie stadion podobnie jak w Szczecinie na max dwadzieścia kilka tysi...

odpowiedz
x - 28.09.2018 / 14:26, *..home.aster.pl

przeciez to puchar Polski a nie okregowy!!!

odpowiedz
Czemu by nie MŚ w Polsce to była by bajka :) - Boniek myśl coś tam o tym :) - 28.09.2018 / 14:13, *..67

Na dziś mamy 5 gotowych praktycznie stadionów , w Łodzi ma też być coś budowane , podobnie myślą o Krakowie no i może Szczecin też być coś w końcu o tym pomyślał . No i jak nic mamy 8 . Tylko trzeba by ten pomysł szybko kminić póki jeszcze w miarę stadiony się trzymają .

odpowiedz
Pawel - 28.09.2018 / 13:59, *..205.ipv4.supernova.orange.pl

Jest kilka par zblizonych " regionalnie" : Termalica- Cracovia, Olsztyn- Suwalki, Arka- Morag. Czy uczciwe losowane? nie wiem...

odpowiedz
SEBO(L) - 28.09.2018 / 13:49, *..centertel.pl

Ogromne wyróżnienie nas spotkało,gramy w jedynej ekstraklasowej parze...

odpowiedz
Tomekc - 28.09.2018 / 13:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do Kibic:
Z całym szacunkiem dla Ciebie ale trochę ponosi Ciebie fantazja. Nie mamy infrastruktury stadionowej a budowa nowych stadionów nie wchodzi w grę. Jedynie stadion Narodowy, Śląski, w Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu spelniłyby normy. Tych stadionów musi być co najmiej 8 . Jak nie 10. Może łatwiej byloby gdyby dołączyć jeszcze Pragę , Bratysławę , Bukateszt icoś z Ukrainy. Ale tam wojna...

odpowiedz
Do gs - 28.09.2018 / 13:13, *..dynamic.chello.pl

Ja bym się chętnie przeszedł ale z kasą to u mnie krucho na razie...

odpowiedz
gs - 28.09.2018 / 13:06, *..centertel.pl

Co łaska. Ważne żeby byl wykorzystany bo szkoda żeby się zmarnowal :)

odpowiedz
Do Mucha - 28.09.2018 / 13:00, *..play-internet.pl

W finale Gwiazdy Tvn - Gwiazdy Jak oni Śpiewają , losowała Kinga Rusin

odpowiedz
XxX - 28.09.2018 / 12:58, *..mf.gov.pl

A do Sulejówka może kuchenkorz przyjechać

odpowiedz
Do gs - 28.09.2018 / 12:56, *..dynamic.chello.pl

Ile chcesz za ten bilet?

odpowiedz
gs - 28.09.2018 / 12:52, *..centertel.pl

Oddam bilet na dzisiejszy mecz z Arka na Żylete. Wygrany we wczorajszym konkursie. Niestety nie mogę dotrzeć na mecz. Zainteresowani pisac, wyśle bilet na emial do wydrukowania. Bilet jest bezimienny, wystarczy dowód lub karta kibica.

odpowiedz
Mucha - 28.09.2018 / 12:42, *..centertel.pl

Kiedy losowanie pary finałowej? I kto wylosuje te drużyny?

odpowiedz
Phoenix(L)k - 28.09.2018 / 12:41, *..226

@ja:
to są minusy zbyt dobrej postawu na szczeblu regionalnym... odpadłby taki zespół w pierwszej lub drugiej rundzie na poziomie swojego okręgu i nie musiałby jeździć przez całą Polskę...

odpowiedz
ja - 28.09.2018 / 12:38, *..dynamic.mm.pl

A Resovia do Gdańska kto te drabinki lepi.

odpowiedz
ja - 28.09.2018 / 12:36, *..dynamic.mm.pl

Nie można tego ustawić jakoś regionami żeby ciąć koszty ?

Puszcza aż do Starogardu jedzie to jakaś paranoja !!!!

odpowiedz
yyy - 28.09.2018 / 12:32, *..dynamic.chello.pl

Ech... dlaczego w PP niemalże ciągle trafiamy na jakiegoś ekstraklasowca albo na jakiś strasznie nudny zespół (z całym szacunkiem) jak Chojniczanka :( Fajnie byłoby kiedyś trafić np. na taką gieksę (bo do ekstraklasy to chyba przez najbliższe 100 lat jeszcze nie awansują) albo na Stomil czy taką Resovię.

odpowiedz
KIBIC - 28.09.2018 / 12:31, *..67

NIE NA TEMAT , ALE MOŻE BY TAK ZROBIĆ ZGADAĆ SIĘ ZE WSZYSTKIMI GRUPAMI KIBICOWSKIMI Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI ROZGRYWKOWEJ I ZROBIĆ W JEDEN Z WEEKENDÓW OPRAWĘ NAWIĄZUJĄCĄ DO : MIELIŚMY ME . ME U-21 . MOŻE ZAWALCZYMY W KOŃCU O MŚ W POLSCE . MOŻE WARTO POKAZAĆ ZWIĄZKOWI I WŁADZY , ŻE MY JAKO SPOŁECZEŃSTWO POTRAFIMY ZJEDNOCZYĆ SIĘ W JEDNYM CELU A PRZEDE WSZYSTKIM CHCIELIBYŚMY W KOŃCU MŚ W POLSCE .

odpowiedz
Wol(L)a - 28.09.2018 / 12:31, *..ncbj.gov.pl

Nuda... mogła być Resovia, Stomil, Raków albo Odra... Siedlce też by fajne były...

odpowiedz
arnold szwarceneger - 28.09.2018 / 12:22, *..centertel.pl

szkoda ze nie egzotyka typu Huragan, z Piastem trzeba bedzie biegac

odpowiedz
Bear - 28.09.2018 / 12:18, *..243.ipv4.supernova.orange.pl

Szkoda że nie Stomil albo Resovia.. No ale cóż.
Obowiązkiem wygrana i może w następnej rundzie trafimy na jakąś ,,egzotykę''

odpowiedz