Sadam Sulley - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Sulley dał sygnał

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sadam Sulley przerwał swą niemoc strzelecką i w końcu trafił do siatki w barwach Zemplina. Sulley pokonał bramkarza MFK Rużomberk i był to jego pierwszy gol w tym sezonie. Ostatecznie drużyna z Michalovic zremisowała swe spotkanie, choć przegrywała 0-2. W ekstraklasie pełne zawody rozegrał Mateusz Żyro, ale jego Miedź przegrała w Poznaniu z Lechem. Natomiast Vamara Sanogo nie znalazł sposobu na bramkarza Cracovii.

Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Górnikiem Zabrze
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Pogonią Szczecin
Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) - do 83. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Cracovią
Mateusz Żyro (Miedź Legnica) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Lechem Poznań

I liga
Michał Góral (Stomil Olsztyn) - do 71. minuty w przegranym 0-2 meczu z Chrobrym Głogów

II liga
Mateusz Kochalski (Radomiak Radom) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Elaną Toruń
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Błękitnymi Stargard

III liga
Michał Król (Wisła Puławy) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Podhalem Nowy Targ
Michał Mydlarz (Victoria Sulejówek) - 90 minut w wygranym 2-0 z Legionovią Legionowo

Chorwacja
Tin Matić (NK Zadar) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Dugopolje

Nowa Zelandia
Michał Kopczyński (Wellington Phoenix) - najbliższy mecz odbędzie się 21 października o godz. 6:00 (polskiego czasu). Rywalem będzie Newcastle Jets.

Słowacja
Zemplin Michalovce
Brian Iloski - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z MFK Rużomberk
Tomasz Nawotka - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z MFK Rużomberk
Sadam Sulley - od 46. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z MFK Rużomberk. Strzelec bramki na 1-2 w 58. minucie spotkania.