Tadeusz Pawłowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pawłowski: Legia nas zdominowała

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska): Nie tak sobie wyobrażałem to spotkanie. Myślałem, że będzie lepsze w naszym wykonaniu. Legia od początku nas zdominowała, szczególnie w środku pola, mieliśmy problemy z rozegraniem piłki, mieliśmy dużo strat. Przy bramce piłka odbiła się od słupka, dwóch moich zawodników powinno do niej doskoczyć. Takich bramek nie powinno się tracić, można było jej zapobiec.
W drugiej połowie było lepiej, mimo że graliśmy w osłabieniu. Wprowadzenie Augusto także dało nam lepsze prowadzenie piłki. Wiadomo, że w 10 nie jest łatwo, tym bardziej, że Legia była dobrze dysponowana. Widać, że grają coraz lepiej, mają dobrych zawodników. Gratuluję im zwycięstwa.

Jeśli chodzi o czerwoną kartkę dla Piecha i jego późniejsze zachowanie, powiem tylko, że trzeba nauczyć się kontrolować swoje emocje.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.