Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Szymański: Mamy jeszcze duże rezerwy

Kamil i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu - robiliśmy swoje i zdominowaliśmy rywala. Za drugą część meczu mamy do siebie nieco zastrzeżeń, bo po czerwonej kartce dla Śląska nie daliśmy z siebie więcej, nie podkręciliśmy tempa i nie zdobyliśmy drugiej bramki. Wiadomo, że w takich sytuacjach zawsze końcówki są nerwowe - powiedział po meczu Sebastian Szymański.

- Sam miałem bardzo dobrą sytuację i uważam, że powinienem ją wykorzystać. O tym, że dominowaliśmy na boisku przeważyła jakość piłkarska - byliśmy mocno zmotywowani, żeby szybko przejąć inicjatywę i zdobyć bramkę. Myślę, że tkwią w nas duże rezerwy - i to jest najlepsze, bo mamy nad czym pracować. Wygraliśmy 1-0, ale spokojnie wynik mógł być wyższy. Przyjemnie wyjeżdża się na mecze reprezentacji po zwycięstwie. Mam nadzieję, że teraz to samo co w klubie pokażemy w barwach narodowych.

- W sumie zagraliśmy bardzo dobry mecz i trzeba nam to oddać - zwycięstwo jest najważniejsze. Starcie Jędrzejczyka z Piechem było bardzo groźne, ale będzie żył - jedzie teraz na kadrę, więc myślę, że tam go "naprawią".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.