Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Szymański: Mamy jeszcze duże rezerwy

Kamil i Woytek, źródło: Legionisci.com

- Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu - robiliśmy swoje i zdominowaliśmy rywala. Za drugą część meczu mamy do siebie nieco zastrzeżeń, bo po czerwonej kartce dla Śląska nie daliśmy z siebie więcej, nie podkręciliśmy tempa i nie zdobyliśmy drugiej bramki. Wiadomo, że w takich sytuacjach zawsze końcówki są nerwowe - powiedział po meczu Sebastian Szymański.

- Sam miałem bardzo dobrą sytuację i uważam, że powinienem ją wykorzystać. O tym, że dominowaliśmy na boisku przeważyła jakość piłkarska - byliśmy mocno zmotywowani, żeby szybko przejąć inicjatywę i zdobyć bramkę. Myślę, że tkwią w nas duże rezerwy - i to jest najlepsze, bo mamy nad czym pracować. Wygraliśmy 1-0, ale spokojnie wynik mógł być wyższy. Przyjemnie wyjeżdża się na mecze reprezentacji po zwycięstwie. Mam nadzieję, że teraz to samo co w klubie pokażemy w barwach narodowych.

- W sumie zagraliśmy bardzo dobry mecz i trzeba nam to oddać - zwycięstwo jest najważniejsze. Starcie Jędrzejczyka z Piechem było bardzo groźne, ale będzie żył - jedzie teraz na kadrę, więc myślę, że tam go "naprawią".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
grzesiek - 07.10.2018 / 13:53, *..centertel.pl

Szymanski bardzo dobry mecz. Szkoda ze wczesniej tak nie grał.

odpowiedz
WWL - 07.10.2018 / 11:57, *..play-internet.pl

Szymański-czapki z głów.
Najlepszy walczak na boisku a co najważniejsze mial też jakość.
Szkoda tylko że mógł ze dwa razy jeszcze oddać strzał ale niepotrzebnie wycofał piłkę.

odpowiedz
do LWL - 07.10.2018 / 10:53, *..jmdi.pl

A czy jak Ty piszesz pod kazdym artykułem to samo, a w niektórych dwa razy to myślisz że jesteś mądrzejszy? Otóż nie drogi kolego, zawsze bedziesz mial do powiedzenia to samo i wystawiasz sie na pośmiewisko. Czlowiek uczy się mówić 2-3lata a nastepnych 59 uczy się milczeć. Przemyśl znawco piłki.

odpowiedz
LGZ - 07.10.2018 / 09:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Brakowalo przynajmniej 1 gola zeby spokojnie ogladac mecz ale dopoki pilka w grze wszystko mogloby sie zdarzyc bo Slask dazyl do wyrownania !

odpowiedz
LGZ - 07.10.2018 / 09:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dominacja "L" nie podwazalna !!!

odpowiedz
LWL - 07.10.2018 / 09:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pierwsza polowa bardzo dobra a druga pod kontrola tylko brakowalo goli ! Gdyby druga polowa byla takl pierwsza to oceny na 5 z wyjatkiem tych pilkarzy ktorzy weszli na zmiane . "Super LEGIA !!!

odpowiedz